Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Litewska policja: dwie osoby zatrzymane w Polsce w sprawie ataku na Wołkowa obywatele RP • • •

Niemcy pokonali Ukrainę 2:0

Rywale Polaków z grupy C na Mistrzostwach Europy, Niemcy pokonali Ukraińców 2:0. Pierwszy gol padł w pierwszej połowie.

Tak się cieszył Joachim Loew
Rywale Polaków z grupy C na Mistrzostwach Europy, Niemcy pokonali Ukraińców 2:0. Pierwszy gol padł w pierwszej połowie. W doliczonym czasie podopieczni Joachima Loewa strzelili drugą bramkę.

Pierwszy gol padł po dośrodkowaniu Toni Kroosa w pole karne. Mustafi strzałem głową pokonał bramkarza Ukrainy Pjatowa.

W pierwszym meczu Grupy C Polska pokonała Irlandię Północną 1:0! To było  drugie spotkanie w tej grupie.