niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Chcieli błysnąć, a wyszło jak zwykle. Akcja PO „zaorana” przez internautów

Dodano: 12.03.2016 [15:05]
Chcieli błysnąć, a wyszło jak zwykle. Akcja PO „zaorana” przez internautów - niezalezna.pl
foto: twitter.com
PO uruchomiła nową akcję w internecie. Opozycyjna partia zachęca ludzi do wysyłania maili do Kancelarii Premiera z apelem o publikację wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Przedsięwzięcie promowane jest w mediach społecznościowych pod hashtagiem #RządziePublikuj. A internauci dodają z przekąsem: #RządziePublikujAferyPO.

Opozycja chce w ten sposób wymusić na rządzie opublikowanie ogłoszonej w minioną środę opinii Trybunału Konstytucyjnego. Już wczoraj w Sejmie posłowie PO machali kartonami z wydrukowanym hasłem. Dziś powtarza się je na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji, która odbywa się właśnie w Warszawie.

Sieć bardzo szybko zareagowała na apel:Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Te wszystkie afery muszą być w całości i na wyrywki udostępniane narodowi. Niech Polacy wiedzą, kto i w jaki sposób kantował i grabił ich, w Ojczyźnie zawłaszczonej przez "Polaków", którzy po przegranych wyborach szukają odsieczy u swych pobratymców zagranicznych.
Wyświetlajmy te afery na siedzibie PO i wszystkich banków.

NIE dajmy sie bandytom
1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

Jak widze aferzysci z PO nie moga inaczej jak tylko szukac afer chocby nawet wyimaginowanych, ci ludzie nie potrafia inaczej rzadni wladzy i pieniedzy nie przebierajac w srodkach donoszac gdzie tylko sie da zamiast zastanowic sie logiczie co jeszcze mozna zrobic aby zycie obywatela bylo leprze od tego jakie dzis prowadzimy. To Poprostu wstyd iz w Polsce sa tacy politycy. Moga tak nadal dzialac poniewaz przed odpowiedzialnoscia chroni ich imunitet dyplomatyczny

KOD-ziarzy i polityków PO, PSL Nowoczesna nie obchodzą obywatele. Oni chcą "by było, tak jak było". A ponieważ w Polsce im nie idzie, to wzorem Targowicy, donoszą gdzie się da.

POPIERAM formę i treść przekazu!

He, he, he, brawo internauci, POcwara nowu osmieszona doszczetnie do bulu. CHce jeszcze jedna rzecz nadmienic.W Wirtualnej Polsce(gdziezby indziej) Pan Janusz Rolicki, clowiek, ktorego sma tutj kiedys wychwalalem za prowadzenie Redkcji Kulturalnej TVP w latach 70-tych wystapil z osobna krytyka Rzadu PiS I prawie, ze juz zapowiedzial jego upadek.A to, ze zlotowka slaba, ze zadluzenie wzrosnie itd.itp. Pani Januszu Pan politycnie byl zwizany z eikpa, ktra dopowadzila Polske do bankructwa I nie prypominam sobe zebye Pan wtedy grzmial na alarm a bylo o co.Malo tego oskarzyl Pan PiS, ze sie osmiesza ze swoimi rzadami.O jakimze osmieszaniu Pan mowisz, prosze tylko zerknac na inwencje tworcosci politycznej internautow I wtedy Pan bedzie w stanie powiedziec z czego I z kogo naprawde narod sie smieje.

Trzeba zabrać się już teraqz za przygotowanie do 10 kwietnia, niech to będzie dzień naszego poparcia, przyjedźmy wszyscy.Namawiajmy sąsiadów, rodzinę.To jest niedziela.

Zbiorem afer PO+PSL 'bombardować' tzw. Zachód, a w siedzibach UE organizować wystawy i konferencje o ich przekrętach. Uaktywnić Polonię jako tamtejszych wyborców i publikowanie ich stanowisk /dobre wybory/, również by pilnowali aby ichniejsze media nie kłamały

Wydrukować te afery jak też audyty z wyliczeniem na ile milionów przekręty. Nie zapominać o okradzionym Pałacu Prezydenckim.

DOBRE, BARDZO DOBRE!!! Na wszystkich dostepnych scianach wyswietlac afery PO!!!

Nie można na wyświetlać. Przecież wiesz jak bardzo takie wyświetlanie psuje elewację obiektu. Nie psujmy tego co już jest.

Jakby powstał serial telewizyjny, to by trwał wyświetlany do 2078 roku :)

Super

Komisja Europejska, (cała Unia) powstała po to by mogło się wydarzyć to co teraz się dzieje. W 2000 roku ONZ ogłosiło, że Europejczyków należy zastąpic ludzmi z B. Wschodu i Afrykanczykami. Należy zniszczyć narody, dlatego Merkelowej , któa jest tyko pionkiem nawet nie drgnie ręka, aby ‘zamknac granice”, a każdy kraj, który bedzie się buntował bedzie niszczony ekonomicznie, przy próbach ingerencji w jego wewnetrzną politykę (a a jak myślicie po co powstał KOD i cała ta szopka z “łamaniem u nas demokracji”- potzrebują pretekstu, aby mieć wpływ na nasz kraj)- Niestey nie mogę teraz odszukać strony – , aby podac link -gdzie przeczytałam kiedyś pewną wypowiedz amerykanskiego profesora )(który popiera NWO) i który stwierdził iż problemem dla wprowadzenia Nowego Porządku Świata mogą okazać się kraje z Grupy Wyszehradzkie dlatego trzeba bezie w nie mocno uderzyć-czy tak się nie dzieje? Dzieje. (próby nakładania sankcji na kraje, które nie chcą przyjąć islamistów, próby obalenia ich rządów (u nas), itp, na razie to i tak ‘działanie w białych rękawiczkach”, ale czuję, że naciski bedą coraz bardziej bezczelne i agresywne.Zauważcie ze Merkel cały czas powtarza,że wie co robi, i ze nie zmieni działania, ale nie zdradza jakie to ma przynieść według niej korzyści i o jaki plan jej w ogóle chodzi (najłatwiej robić głupoty pod przykrywką humanitaryzmu) tak wlasnie wypowiadają się o tym zwolennicy NWO, że w trakcie jego wprowadzania nie można ‘niczego nazywac po imieniu”, ma się dokonać w chaosie.

To niewyobrażalne, że tyle afer zdołaliśmy przetrzymać nie zmieniając rządu

Otóż to. Dokładnie jak przedstawił to internauta Paweł Rybicki, tak należy zestawiać i obrazowo przedstawiać afery. Podobnie rzecznik PiS-u pni Mazurek wypunktowała jak łamana była demokracja za rządów PO i PSL. Takie zestawienia i wyliczanki bardzo przypominają i uświadamiają jak było a jak jest. Taki prosty i skuteczny przekaz konkretów.

I tylko to widać, tylko ich słychać !
Rząd zamiast zająć się tym co ważne musi się odganiać od tych much g...nojadek ! I o to im chodzi.
Trzeba się zorganizować i zrobić marsz poparcia dla rządu !

Na to tylko czekają aby były jakieś kontrdemonstracje , może zamieszki i wtedy ogłoszą że w Polsce jest chaos i potrzebne nowe wybory. A wg mnie niech sobie pochodzą i podemonstrują i dziwią że nikt ich nie atakuje. Jak skończą się pieniążki to przestaną

..PIENIĄŻKI SIE NIE SKOŃCZA -gra idzie o zbyt duża stawkę.

jestem za , tylko kiedy i w jakim mieście......czas pokazać, że jesteśmy większością!!!

Przyłączam się i zachęcam do działania m.in. poprzez kluby Gazety Polskiej. Najlepiej organizować marsze poparcia w każdym większym mieście i regularnie. Trzeba pokazać tym samozwańcom z KODu kto to naprawdę jest "my, Naród".

Europosłowie PO przygotują i złożą w PE projekt rezolucji nt. sytuacji w Polsce, który będzie odnosił się do zmian w TK, mediach publicznych i prokuraturze – poinformowali w sobotę liderzy Platformy. Takie ustalenie zapadło podczas sobotniego posiedzenia zarządu Platformy.
Inicjatywa PO to odpowiedź na przyjętą w piątek opinię Komisji Weneckiej na temat zmian w Trybunale Konstytucyjnym, a także decyzję rządu o odmowie publikacji środowego orzeczenia TK, który zakwestionował najistotniejsze przepisy uchwalonej w grudniu przez Sejm nowelizacji ustawy o Trybunale.

„Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski” – podkreślił lider PO. Jak dodał, w czwartek jedzie do Brukseli, gdzie ma zamiar rozmawiać na ten temat z deputowanymi z innych krajów.

„To jest projekt, który powinien się pojawić i powinien być przyjęty przez Parlament Europejski. Powinniśmy wiedzieć, że Europa nie akceptuje łamania prawa w Polsce, łamania konstytucji, nie akceptuje tego, co robi rząd PiS przez ostatnie pół roku” – zaznaczył Schetyna.

Rezolucja PE nt. Polski ma pokazać „panoramiczny obraz nadużycia władzy w Polsce”

Europoseł PO Janusz Lewandowski powiedział, że rezolucja PE nt. Polski ma pokazać „panoramiczny obraz nadużycia władzy w Polsce” i odnosić się nie tylko do zmian w Trybunale Konstytucyjnym, ale również w mediach publicznych i w prokuraturze.

Według niego, za przyjęciem przez europarlament rezolucji w sprawie Polski optują różne frakcje polityczne. Nieoficjalnie politycy Platformy wskazują, że poprą ją prawdopodobnie nie tylko deputowani Europejskiej Partii Ludowej, do której należy PO, ale też Socjaliści i Demokraci, Liberałowie i Demokraci oraz być może Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, do których w europarlamencie należy PiS.

Szef klubu PO Sławomir Neumann odniósł się z kolei do sobotniej konferencji prasowej rzecznika rządu Rafała Bochenka, który poinformował, że premier Beata Szydło zamierza przekazać opinię Komisji Weneckiej do Sejmu, by – jak mówił – to parlamentarzyści wszystkich klubów „podjęli wspólną pracę nad rozwiązaniem politycznego sporu” wokół TK. Podtrzymał też stanowisko Szydło, że podległe jej Rządowe Centrum Legislacji nie opublikuje w Dzienniku Ustaw orzeczenia TK.

polsce.html#sthash.ot19Peuy.dpuf

..europosłowie przygotują...zły to ptak co własne gniazdo kala..no coment. Panie Januszu obawiam się ze postępująca amnezja czyni u Pana spustoszenia /vide prywatyzacja w Polsce/.

Normalne PO-ch... i zdrajcy Polski i Polaków, jednym słowem targowica !!!

Spisać wszystkie afery i przekręty platformy i przedstawić je w PE. A tak w ogóle to rzygam tą unią europejską , która wcale nie jest sprawiedliwa i rzetelna. Jest podporządkowana interesom niemieckim i w ich interesie wydaje postanowienia!

Ludzie! przypominajmy często, bardzo często, kto to jest Jerzy Rzepliński - przewodniczący Trybunału Konstytucyjnego. Do 1981r. należał do PZPR. Pod koniec lat 70. był II sekretarzem POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW. Każdy POLAK któremu POLSKA jest ojczyzną powinien o tym wiedzieć

Jeszcze raz zwracam uwagę na werbalną manipulację wersji opinii, Prezes TK to nie prezydent ale Chairman or chief judge of constitutional court. co najwyżej. Prezydent Polski to również commandor and chief. Te dwie osoby i stanowiska nie mogą być porównywalne. Prezydent versus prezydent. W Polsce jest tylko jeden prezydent Rzeczypospolitej wybierany przez Naród. Jest to celowa werbalna manipulacja która powinna być poprawiona przez errratę owego słownictwa. TO jest bardzo ważne, bardzo bardzo ważne. W najważniwejszych momentach Prezydent wybrany przez naród jest najważniejszą osobą

Pawel Rybicki zrobil to co powinien zrobic nasz rzad

Pani Premier,prosze PRZYPOMINAJ o aferach skoro audyt sie jeszcze nie skonczyl,a jak sie skonczy to wyniki PUBLIKOWAC WSZEDZIE

za przypominanie tylko "'tytulow"'afer nikomu nic nie grozi
Mlody posel spec od internetowych gier I zabaw niech powtorzy TERAZ swoje umiejetnosci z czasu wyborow

Powoli, bo powoli, ale ludzie zaczynają budzić się z letargu i rozumieć, że przez te ponad 25 lat robiono z nich idiotów. Powoli przyswajają, że można inaczej i lepiej, że można w Polsce, a nie na zmywaku. Przemiany trochę potrwają, bo burdel z ponad 8 lat ciężko będzie usunąć, tym bardziej, że PO-stkomunę wspierają unijni neofaszyści (np. Schulz), lewacy (np.Guy...), aferzyści (np. Juncker), itd. Podobno dołączyli lewacy z Komisji Weneckiej z czynnym udziałem aferzystki Suchockiej i jej podobnych.

"Akcję" RAZEM, czyli wyświetlanie teksty opinii sędziów TK na fasadzie KRM dowcipnie i trafnie skomentowała Kempa.W TVTRWAM powiedziała - "...no przecież mają publikację, a ze taką? Jaki "wyrok" taka publikacja..."

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl