niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​Kosmiczny odjazd Rzeplińskiego: Proszę mnie nazywać najwyższym ajatollahem

Dodano: 11.03.2016 [23:40]
​Kosmiczny odjazd Rzeplińskiego: Proszę mnie nazywać najwyższym ajatollahem - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Dziwne rzeczy wygadywał prof. Andrzej Rzepliński w TVN24. Oświadczył mi.in, że to… haker może stać za wyciekiem orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy PiS dotyczącej TK. Nawiązując do słów szefa MSZ poprosił też, żeby nazywać go najwyższym ajatollahem…

Prof. Andrzej Rzepliński – szef Trybunału Konstytucyjnego – był gościem Konrada Piaseckiego w TVN24. Mówił tam m.in. o przecieku decyzji TK ws. ustawy PiS.

To mógł spowodować haker, który wszedł w korespondencję mailową między dwoma sędziami lub między sędzią a jego asystentem. I to przejął. Albo zalogował się w komputerze któregoś z sędziów i „wyjął” ten dokument. Haker mógł np. to sprzedać jakiemuś portalowi, który był zainteresowany zrobieniem awantury. Trybunał jest pokrzywdzony w tej sprawie, policja powinna to wyjaśnić, bo nie TK miał w tym interes, więc to na pewno z Trybunału nie wyciekło w sposób świadomy

– mówił Rzepliński o wycieku orzeczenia Trybunału.

Odniósł się też do słów ministra spraw zagranicznych, który nazwał prezesa TK „irańskim ajatollahem”.

Bardzo mnie to ugodziło. Jeśli już, to proszę mnie nazywać najwyższym ajatollahem, bo w Iranie jest najwyższy ajatollah i szereg ajatollahów

– oświadczył Rzepliński.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No coż, znaczy ,że wierzy w Boga

No cóż trzeba zadość uczynić prośbie A. Rzeplińskiego i przestać nazywać go prezesem TK, a zastąpić tytułem "najwyższy ajatollah TK". Niech facet ma trochę radości z życia i nie gada że jego oponenci we wszystkim się z nim nie zgadzają.

Pasuje jak ulał do hierarchii wg red. Janeckiego: 1.TK i Rzepliński 2.Sędziowie TK wybrani przed XII 2015 3.Bóg 4.Aniołowie i święci 5.Monarchowie 6. Przywódcy P.S. skoro TK odpowiada tylko przed konstytucją, to niech konstytucja płaci sędziom comiesięczną pensję!!!!

Rzeplińskiego a-ja-to-lachą przegnać

Mentalność stalina!

Bolek -motorówką przez płot skakał..
a Rzepliński pod marynarką w Sejmie (są zdjęcia) ustawę obwieszczającą go Ajatollahem pisał!!!
Sam dla siebie tą ustawę majstrował!!!
Tak ..tak na głowę, marynarkę zakładał, aby go nie poznać..
(są zdjęcia)
I Bolek i Rzepliński w tej samej firmie robią..
z Majajajmi..ta firma!
To: Soros , Merkel, Putin i Rock& feler...

Trybunał Konstytucyjny nie ma dalszej racji bytu, bo to tylko telewizyjny cyrk szalonego Ajatollaha niespełna władz umysłowych, a "wyroki", pisane są na dwa tygodnie przed telewizyjnym spektaklem w siedzibie POmylonych przez Borysa z wodogłowiem, zezowatą Kamilę-Gaciuch, rumuna Petru i Mariusza z mopem na głowie.

On już dorósł do tego,
Nawet do wisonorowicza,
Można i do innych porównać,
Takich przykładów było!

On już dorósł do tego,
Nawet do wisonorowicza,
Można i do innych porównać,
Takich przykładów było!

On już dorósł do tego,
Nawet do wisonorowicza,
Można i do innych porównać,
Takich przykładów było!

Po co utrzymywać taką komediową instytucję jak ten nieszczęsny TK? Gra o stołki i nic więcej. Przeciętnemu Polakowi pracującemu od świtu do nocy ten cały TK potrzebny jest jak dziura w moście. Ogłupienie przez TVN-ny itp media ludziska myślą, że TK broni prawa i działa na korzyść przeciętnego obywatela. Prawda zaś jest taka, że ten cały TK ma w głębokiej d...ie społeczeństwo i cieszy się ze skomplikowanego i zmiennego prawa bo może ciągle mówić że tylko oni mają rację. Faktycznie są to ludzie całkowicie odklejeni od rzeczywistości.

Po aktualnym wyglądzie rzeplińskiego ewidentnie widać że zażywa maryche

Ajatollah ????
.
Jeśli już to Ajatollah świątyni Salomona ..... ????

Dla mnie nie jest istotne kto zrobił przeciek. Chwała mu za to. Sednem sprawy jest to, że jeszcze przed rozpoznaniem sprawy, wysłuchaniu stron był już zredagowany wyrok na polityczne zamówienie. Rozprawa to była tylko farsa, czynność pozorowana, chyba po to aby wypromować Gasiukową,
Budkę i innych działaczy KOD.

Zgadza się, i jeżli to prawda że jest to normalna praktyka sądów w Polsce to ja dziękuję za takich sędziów. To sie w głowie nie mieści.

Rzeplinski idzie sladami Bolka Jeden alatojach drugi prorok

Panie Rzepliński,
Ajatollahowie służą Iranowi czyli swojemu państwu. Tego nie można powiedzieć o panu, który szkodzi Polsce czyli swojemu (?) państwu. Pan służysz dla własnej korzyści ubowniczkom, którzy starają się wbrew woli narodu przewrócić polski rząd. Z pana żaden sędzia, żaden prezes ani żaden profesor. Myślę że najlepiej do pana pasuje określenie wymyślone przez Snerga "tytułmajec Rzepliński".

Wszystko zawarte zostalo w 1-szym akapicie,wiec po co te
nastepne? Przeciez to tylko powtorzenie pierwszego.Duzo
czytania,bez nowej tresci.

Waszczu, jaki z niego ajatollah, przecież łepek pod jarmułkę przysposobiony od urodzenia....

TK nie może samodzielnie tworzyć konstytucji. To co robi dzisiaj TK, to nawet nie nowa interpretacja, ale kreowanie przepisów konstytucji.

POkomoni wybrali pokomona na sedziego TK i tak jest jak jest nie do smiechu czego mozna sie spodziewac po tym chorym psychicznie, upodlonym, czleko krztaltnym istnieniu, nie ogolonym smierdzacym w brudnych ubraniach przykrytych toga. Miernota nie potrafil poukladac wlasnego zycia a on probuje ulozyc zycie narodu juz dawno powinien byc wyrzucony na smietnik bo to zwykly smiec. Caly trybunal powinienn skladac sie z mlodych i preznych ludzi a nie odpadow zydokomunistycznych z upiornego PRL u dopuki nie zrobia dekomunizacji Polski to nigdy sie Polska nie dzwignie nie chodzi o przekonania polityczne tylko o to ze caly resort PRL owski byl zlozony z miernych sluzalczych ludzi a tacy ludzie czy ich dzieci nie sa zdolne do wielkich spraw i osiagniec.

Fantastycznie...tylko niech ten ajatollah pamieta co w Iranie robia z niewiernymi sprzedawczykami....nie wie? to podpowiem...lby im z karkow spadaja. Takze uwazaj bufonie!!!

Co za kulfon pier...! na leczenie psychiatryczne z tą fają złamaną!

Ten nieogolony knur,przypominający lumpa spod nocnego sklepu powinien raz na zawsze zniknąć z mediów !!! Przecież to wstyd dla Polski i Polaków,aby takie patologiczne indywiduum pokazywać w mediach jako prezesa jakiegokolwiek trybunału !!!

Temu panu Rz. to psychiatra potrzebny.... od zaraz :)

Ten wiecznie nieogolony kurdupel RzęPOliński musi odejść!!! to zdrajca sprawy Polskiej i Konstytucji!!!

opanujcie się się , przecież to waszczykowski najpierw nazwał go ajatollachem - to chyba miało być obraźliwe czy jak ?- szef MSZ, ciekawe co na to Iran ?

Stary nieogolony i niechlujny cap, narzędzie w rękach politycznych frustratów.

Zbadać człowieka. A TK w Turcji? W USA po zmarłym szanowanym A. Scalii sędzim Obama chce swojego a partia McCain'a swojego sędziego w TK w USA! Co na to Niemcy? Ja się nie wtrącam w ich sprawy! Więc oni też niech zajmą się sobą.

Kilka sekund, a nawet mniej, zajęło mi ustosunkowanie się do wypowiedzi człowieka chcącego razem z opozycją doprowadzić do sytuacji kuriozalnej na skalę ponad światową, żeby władza sądownicza stała się również władzą ustawodawczą, nie bez przyzwolenia przedstawicieli krajów, które mają żywotny interes w tym aby Polska stała się współdzieloną kolonią.
Otóż stosunek mój jest taki: Czy to artykuł dla idiotów? Jeśli tak, to marnie widzę przyszłość tego kraju.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl