niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

​Obama przedłużył sankcje wobec Rosji

Dodano: 03.03.2016 [00:56]
​Obama przedłużył sankcje wobec Rosji - niezalezna.pl
foto: The Official White House Photostream/wikimedia.org; Pete Souza
Prezydent USA Barack Obama przedłużył sankcje wobec Rosji w związku z kontynuowaniem przez nią działań przeciwko Ukrainie. Informację w środę przekazał Biały Dom.

Prezydenckie dekrety, które umożliwiły nałożenie sankcji na Federację Rosyjską, Obama podpisał w 2014 roku. Teraz postanowił przedłużyć je o kolejny rok. Głównym powodem decyzji prezydenta USA są kroki podejmowane przez Kreml wobec Ukrainy.

Działania i zasady określone w dekretach, nadal stanowią nadzwyczajne zagrożenie dla interesów bezpieczeństwa narodowego oraz polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych” – wyjaśnił też w komunikacie Barack Obama.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Za rok Obama nie będzie już prezydentem. Zastąpi go najprawdopodobniej Donald Trump, reprezentujący interesy konserwatywnej części wielkiego biznesu. Tej części, która najboleśniej odczuwa wojnę na wzajemne sankcje między Rosja a USA.

Niezalezna powinna w koncu rozpocząć masową akcję wsrod Polakw w USA aby nie glosowali na Trampka z Republikanów. Pierwsze co zrobi ten tenisówek to zdejmie sankcje z Rosji. To powazna rzecz. Jest jeszcze duzo czasu.

Dla ludzi mieszkających w USA , zobaczcie sobie co wam Obama i reszta Bandy w Ameryce szykują , YouTube - FEMA , trumny , krematoria .

obama to najgorszy prezydent usa w historii tego kraju.

A oboje Clinton?

Na amerykanskiej glupocie Rosja i Putin odrobia kazde straty spowodowanej sankckami.
Przykladem Suria w ktorej ruscy pokazuja i reklamuja bron tak dobrze ze poziej nie moga wyrobic sie z realizowaniem kontraktow zbrojeniowych.
Poza tym jesli burak wierzy w sankcje to czemu znosi sankcje w stosunku do Kuby czy Iranu?

taa DIA i GRU maja zgode w Syrii a Obama przedluza sankcje.Widac ze dla tubylcow jest inna narracja :)

Dobre i sankcje, ale byłoby lepiej gdyby dozbroił Ukrainę.

I dostarczył umiarkowanym Syryjczykom (o ile tacy są) ręczne wyrzutnie pocisków plot wraz z pociskami.

dzięki sankcjom mamy falę emigracji w europie. czy to początek końca europy i wstęp do 3w.ś.??

Obama chyba zdał sobie sprawy z rozmiaru działania putina, odcuł to osobiście był trakktowany jak murzynek bambo a jest liderem wielkiego kraju. TYlko czy te sankcje są autentyczne to jest zupełnie inna sprawa.

Nie chce odejsc w nieslawie.Zazartuje,ze sankcje powinny
byc utrzymane do zakonczenia przez Rosje sledztwa w sprawie
katastrofy pod Smolenskiem.

Raczej uzależnione od oddania własności Państwa Polskiego [wraku, czarnych skrzynek i faktycznego ustalenia tego co się tam naprawdę stało] i oczywiście wycofania się Rosji z ingerowania w sąsiednich krajach.
Oj dużo by tego trzeba wyliczać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl