niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Kajetan P. próbował pogryźć policjantów

Dodano: 01.03.2016 [23:57]
Kajetan P. próbował pogryźć policjantów - niezalezna.pl
foto: policja.pl
Kajetan P. dwukrotnie chciał pogryźć policjantów konwojujących go wojskowym samolotem z Malty do Polski. 27-latka podejrzanego o makabryczne zabójstwo w Warszawie konwojowało trzech funkcjonariuszy - podało RMF FM.

Podczas podchodzenia do lądowania policjanci zapinali pas Kajetanowi P. Wtedy próbował on ugryźć jednego z mundurowych w rękę. Następnie przy sprawdzaniu kajdanek na nogach prawie ugryzł policjanta w ucho. Podejrzany o morderstwo zachowywał się agresywnie. Policjantom udało się go obezwładnić. Samo lądowanie przebiegało już spokojnie. Po wyjściu z samolotu 27-latek miał na głowie specjalny kask ochronny.

Dziś miała się odbyć wizja lokalna na miejscu zbrodni w Warszawie. Kajetan P. nie zgodził się jednak na to. Śledczy odstąpili więc od tego.

Przypomnijmy, na początku lutego w mieszkaniu przy ul. Potockiej na warszawskim Żoliborzu odkryto ciało młodej kobiety. Nie było wątpliwości, że to zabójstwo. Zwłoki były pozbawione głowy – odnaleziono ją później schowaną w plecaku. Ujawniono, że kobietę zabito w jej mieszkaniu na Woli, a następnie morderca przewiózł zwłoki na Żoliborz. Kajetan P. pozostawał nieuchwytny przez dwa tygodnie. Ujęto go na Malcie, gdy starał się przedostać do Afryki.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Symuluje na "niepoczytalność" i wzorem swego guru Hannibala Lectera chciał odgryźć ucho policjantowi na wzór jak Lecter zaatakował pielęgniarkę, ciekawe czy jak dostanie wyrok jak jego "guru" dożywocie czy symulowanie równie spokojnego opanowanego i inteligentnego pójdzie mu równo łatwo??? Ehh ale chyba agentka Clarice nie przyjdzie do niego po pomoc w wyjaśnieniu zbrodni jakiejś?

Czy psiarnia w żółtych kamizelkach podkuliła ogony gdy Kajetan P. sygnalizował swój zamiar szczekając i warcząc?

..i co sie dziwicie...???...glodny juz byl.

Gryzie - tworzy "legendę" wariata. Przedstawienie można było łatwo przerwać. Wystarczyło po prostu dać mu w pysk i po sprawie. Byłby grzeczny w stosunku do policjantów, a przedstawienie z gryzieniem zacząłby w sądzie. Może by go tak napuścić na dziennikarzy z TVN?

Jaka matka takie dzieci przykład bolek a jego starzy z mafii po prokuratorzy.

A ci, środka usypiającego nie mogli mu podać?

Poza tym, dziwię się, że jeszcze KOD nie manifestował w jego obronie. Oni do ludzi z krwią na rękach czują szczególną sympatię.

Co to za policja która skarży się na zachowanie konwojowanego - dzieci w przedszkolu? - mają odstawić go z punktu A do punktu B i zamknąć gębę, tj. wykonać zadanie a nie uskarżać się jak to niebezpiecznie im w pracy, za co dostają z 5 tys. i emeryturę po 15 latach. Jak boją się agresywnych zachowań niech przekwalifikuję się, handlują warzywami, murują domy itp.

To znaczy, że teraz zwyrodnialec będzie dyktował co mają robić śledczy?? Czy mamuśka prokuratorka, a więc bystrzejsza niż inne matki, nigdy niczego dziwnego w zachowaniu syna nie zauważyła?

a czego się spodziewali po kanibalu ? no i odstawia niezłą szopkę -chorego psychicznie.....mam nadzieję, że nikt sie na to nie nabierze i dostanie dożywocie....ale wczesniej podeslijcie do niego egzorcystę bo to że jest opętany to fakt

cóż dodać, cóż ująć, mama prokurator, więc mu podpowiedziała, udaj synu psychicznego, a za dwa lata cię wyciągniemy z psychiatryka.Tak się to robi proszę Państwa, władza ma niepisane prawa.

Jestem tego samego zdania - ostro pracuje na żółte papiery i podejrzewam, że mu się uda biorąc pod uwagę jego otoczenie i kontakty rodzinne.

Udaje chorego , liczy na coś.

Pewnie chciał dołączyć do ISIS, tam potrzebują takich psycholi.

Pisanie o nim to dokładnie to czego on chce.

Facet jest przewidywalny do bólu.

Wiadomo było że wywinie numer w samolocie, skoro karmił się kawałkami ciała ofiary, innych częstował.

Szukał i interesował się innymi kanibalami w historii !

Nie pisać, nie informować.

Wybić zęby i odesłać w zapomnienie !

Instruktarz od mamusi dostał??

"Ujęto go na Malcie, gdy starał się przedostać do Afryki." chyab do Izraela..

......i ja tez tak mysle...

Za komuny wybiliby mu pala lub trepem wszystkie kiele, i byloby PO sprawie...

Co to znaczy,prawie ugryzl? Czy to znaczy,ze bliso ucha klapnal zebami w powietrzu?A moze juz dotykal zebami ucha,
a ono zrobilo unik? To nie mogli mu tego kasku wczesniej
nalozyc,po pierwszej probie ugryzienia?Jaki tekst,takie
pytania.

...tego indywiduum. Za komuny sportem narodowym było symulowanie różnych tego typu schorzeń by uniknąć służby w LWP. Robili to zwykli chłopcy, wcale nie podczepieni pod rodzinki resortowe (tamci byli kryci "z automatu") i bez "koszernego" rodowodu (podobnie najczęściej). No a nasz "wrażliwy poeta" ma pewne... uwarunkowania ułatwiające ww symulacje...ma też i czego się obawiać bo powstają już najpewniej listy jego "fanów" w Zakładach Karnych", którzy niecierpliwie czekają w kolejce by "się zaprzyjażnić". Jak zasłużył.

Milczenie owiec i to drugie odgrywa.Chce być sławny.Zmiana kodeksu to mus.I kara śmierci dla takich. Wystarczy pomyśleć o tej biednej zamordowanej kobiecie.Współczuje jej bliskim.To zgroza.

Ja również uważam że zrobią z niego wariata,mamuśka pomoże i będzie po sprawie...

W drodze wyjątku może należałoby przeprowadzić referendum nad karą śmieci dla tego właśnie osobnika, Kajetana P.
Uważam że dożywocie w razie wybuchu wojny lub okupacji kraju - taki OSOBNIK wychodzi i jest to gotowy KAT>
Myślę żę już ma nawet w tej chwili propozycje pracy. W kolejce kilku przywódcow Państw.

Za moich czasów takie bydle nic nie miało do powiedzenia. Jakie to prawo, zęby bandyta miał się godzić na coś. On powinien ogóle wyrazić zgodę na proces... w takim razie
A pogryźć policję, no niechby pies spróbował psa kąsac, to miałby po zębach

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl