niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Waszczykowski z wizytą w Watykanie

Dodano: 29.02.2016 [23:58]
Waszczykowski z wizytą w Watykanie - niezalezna.pl
foto: Adrian Grycuk; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en
Spotkaniem z przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Świeckich kardynałem Stanisławem Ryłko minister rozpoczął dwudniową wizytę w Stolicy Apostolskiej. Głównym tematem rozmów był stan przygotowań do lipcowych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i związana z nimi wizyta papieża Franciszka w Polsce.

Podczas spotkania szef polskiej dyplomacji podkreślił, iż kluczową kwestią przygotowań do Światowych Dni Młodzieży pozostaje bezpieczeństwo. – Nie możemy organizacji tego wydarzenia wyjąć z kontekstu aktualnej sytuacji w Europie – zaznaczył minister Waszczykowski.

W siedzibie Ambasady RP przy Stolicy Apostolskiej minister Waszczykowski spotkał się z Polakami pracującymi w Sekretariacie Stanu i innych instytucjach Stolicy Apostolskiej. Spotkanie było okazją do omówienia m.in. współpracy i działalności Polonii i Polaków mieszkających i pracujących za granicą na rzecz promocji Polski.

Pierwszego dnia wizyty polska delegacja złożyła bukiety biało-czerwonych kwiatów przy grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra.

W czasie wizyty w Watykanie minister Waszczykowski spotka się również z sekretarzem ds. relacji z państwami abp. Paulem Gallagherem oraz sekretarzem stanu kard. Pietro Parolinem.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czy rząd nie potrafi zrozumieć, że jeżeli nie oczyści się Polski szybko z bolszewików czyli KOD to ani Światowe Dni Młodzieży ani szczyt NATO się nie uda? Bolszwiki właśnie do tego zmierzają aby ośmieszyć Polskę na arenie światowej, ale PiS jest wyrozumiały i wie swoje.
Rozwiązać bolszewicki KOD uznać za przestępczą organizacje i to szybko zanim znowu zostaniemy ośmieszeni w świecie! Wyłapać prowodyrów wichrzycieli od swetru kija i do paki z nimi!
A Polacy od dawna ostrzegają ...

Jezeli ktos sobie podskakuje do sloganu: Kto nie skacze ten
-za PISem, precz z Kaczorem
-nie z Bolkiem tylko z Kaczka
-za rzadem, nie hiena, gorszym sortem

itp.

A niech sie poskacza te k..wy milicjantow, zomowcow, ormowcow i partyjniakow na mrozie! Caly czas im bylo dobrze, teraz oni marzna. Przynajmniej wydadza potem na leki i budzet panstwowy cos zarobi! A my sie posmiejmy i wyszydzajmy nimi na kazdym kroku!

Chyba, ze zawolaja antife niemiecka do robienia zadymy, to wtedy do paki z nimi tzn. antifofcami. Jakos Szczuki tam nie widze. Wiec wyluzujmy! Dajej wsadzac do paki szczupaki, a plotki niech marzna, jak nie wiedza, ze ich czas minal, tak jak ich idola Jenjerala Wojtka. Tylko odebrac im coraz wiecej mediow i zostawic tylko GW-no!

Kuriozalne jest to że ci bandyci z KOD powołują się na demokrację chcąc w ten sposób oszukać Polaków .
Tymi ludźmi powinny zająć się odpowiednie służby państwowe .

Najpierw Komisja Wenecka teraz Watykan. Leszek Żebrowski źle się wyrażał o ludziach którzy nie nocują w hotelach...

"... Leszek Żebrowski - Komunizm i (post)komunizm w Polsce po 1944 roku - spotkanie w Akademii WNET ..."

Co Niemcy a raczej układ Niemiecko Rosyjski szykują Europie z emigrantami? To bardzo niepokojące skoro kilka tysięcy emigrantów na dobę dociera do Niemiec. Może mają zamiar stworzyć po odpowiedniej selekcji armię i podbić całą Europę? Takiej ekspansji ludów świat jeszcze nie widział.
Państwa europejskie powinny zbroić się po zęby i zamykać szczelnie granice , wygląda to wszystko bardzo niewinnie ale może okazać się bardzo tragiczne dla Europy. Historia lubi się powtarzać. Globalnie wygląda na to że ktoś bawi się Europą i czeka co z tego wyniknie i ile wytrzymają państwa Europejskie .

Pan Minister Waszczykowski to dobry człowiek , świetnie wykonuje swoja robotę ale popełnia te same błędy co większość polityków , lepiej zaczynają zarabiać to baki i poliki puchną od zbyt dużej ilości pochłanianych dań.
Dieta panie ministrze dieta i to najlepiej słynna Optymalna bo inaczej będzie źle i chęci odchodzą jak nie ma zdrowia z przejedzenia. Z całym szacunkiem puchnie Pan w oczach.
Z potraw które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie - Herodot. Pozdrawiam.

KOMISJA WENECKA..
Przeciek dokumentu z Wenecji do mediów
niewątpliwie jest naganny bez precedensu!!!!!.
Polska powinna złożyć skargę ,celem przewleczenia sprawy w organie założycielskim Komisji Weneckiej , na wspomnianą.
Polska to nie krotochwila...nie pozwólmy na takie, nas traktowanie!!!
Jest to o tyle istotne , że zalecenie komisji jest JUŻ wpisane w scenariusz presji na Polskę - role już są rozdane a skarga załamuje ów tok zdarzeń.
Członkowie Komisji Weneckiej nie przesłuchali trzech sędziów wybranych przez PiS, a powinni takie mam wrażenie.
Polska powinna powołać ZESPÓŁ PRAWNICZY (Hambura) d/s skargi na Komisje Wenecką i skorzystać ze sposobności. Wiadomo , że to swoisty teatr i to z ich strony ..Niech maja bardziej skomplikowane zadanie!!!

Panie ministrze Waszczykowski. Dobrze panu z oczu patrzy. Zycze duzo zdrowia!

Ustawę z czerwca 2015 o TK pisali:
Robert Kropiwnicki z PO /doktorant u prof. Rzeplińskiego/ i trzech sędziów TK
[prezes Andrzej Rzepliński, wiceprezes Stanisław Biernat i sędzia Piotr Tuleja]
i została ona uchwalona głosami koalicji PO-PSL.
O której TK wydał wyrok,
że było to ZŁAMANIEM Konstytucji !
(a nie Błędem jak mówi PO).

Dlatego Ci trzej sędziowie TK powinni podać się do dymisji,

bo ZŁAMALI Konstytucję,

dla człowieka honoru jest to oczywiste !

PO chciała obsadzić Trybunał Konstytucyjny swoimi Sędziami łamiąc przy tym prawo.
PO wykombinowała sobie tak, PiS będzie wprowadzało nowe ustawy
a my przy pomocy TK będziemy je odrzucać jako rzekomo niezgodne z Konstytucją.
Doprowadzimy do paraliżu władzy i niezadowolenia społeczeństwa z rządów PiS,
że nic nie zrealizowali z zapowiadanych reform, nie wykluczone, że uda się nam doprowadzić do wcześniejszych wyborów.

I znowu wszystko będzie po staremu !
"Mordo Ty moja i Rychu, i Zbychu"

Jak za PO strzelano do górników !

Tak wyglądał prawdziwy stosunek Platformy OBYwatelskiej do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO-PSL realizował "potrzebę dialogu" z górnikami...

http://vod.gazetapolska.pl/104...

https://www.youtube.com/watch?...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl