niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

​Studentka wysłała ministrowi nagie zdjęcia. Trafiła do aresztu

Dodano: 29.02.2016 [09:52]
​Studentka wysłała ministrowi nagie zdjęcia. Trafiła do aresztu - niezalezna.pl
foto: freeimages.com/Zsolt Dreher
Studentka prawa trafiła do aresztu po tym, jak wysłała ministrowi swoje nagie zdjęcia. 29-letnia kobieta przekonywała, że jest zakochana w polityku, wobec czego wysyłała mu na maila swoje erotyczne fotografie – podał francuski dziennik „Midi Libre”.
 
Emmanuel Macron, francuski minister Ekonomii, Przemysłu i Danych Cyfrowych zaczął dostawać na skrzynkę mailową erotyczne zdjęcia. Sprawę zgłosił na policję.
 
Policja weszła do domu modelki, a zarazem studentki prawa, która utrzymywała, że jest zakochana w ministrze. Teraz psychiatrzy i psychologowie ustalą, czy kobieta może odpowiadać za molestowanie.
 

Francuski minister zaczął dostawać nagie zdjęcia studentki od września, kiedy to podał swój prywatny adres e-mail. Prosił wtedy, by przesyłano do niego pomysły na przedsiębiorstwa typu start-up działające w sieci.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Poważnie rzecz biorąc to nie wiadomo o co chodzi. Ta 'modelka' mogła być podstawiona po to aby w jakiś sposób podważyć autorytet ministra.

Też bym chciał otrzymywać tego typu fotki od zakochanej we mnie studentki - modelki . Niestety jestem zwykłym przeciętniakiem , niezasługującym na taką przyjemność . Heeej:)

Podejrzewam, że pan Emmanuel Marcon przeszedłby nad tymi zdjęciami do porządku dziennego, pooglądałby sobie kobitkę i coś tam jej odpisał dla podtrzymania zabawy – dopóki nie dowiedziałaby się o tym jego małżonka. Minister Emmanuel Marcon, całkiem słusznie mógł obawiać się skandalu i szantażu.

Ktos tu ponizej zauwazyl,ze i tak mu sie upieklo ,bo moglby dostac zdjecia od pewnej polskiej tramwajarki.....ale co by to bylo ,jakby mu Ania Grodzka swoje "dzwieki" zaprezentowala?

Jak to co - jaja po prostu jaja......

Francja, kraj homosiów. Myślę że w duchu demokracji należało by upublicznić te zdjęcia tak by jak najszersze forum mogło orzec czy podpadają one pod molestowanie czy też nie.

Gość oskarża o molestowanie bo Francuska, jak to był imigrant z Azji lub Afryki minister by nie oskarżał i policja pewnie nawet by nie przyjechała.

pokażcie te zdjęci to dowiemy się dlaczego minister poszedł na policję

Homoś pewnie

Rychu Kalisz, mógłby wystartować. Jest postempowy.

Kretynstwo!!! Co za zaklamanie w lewackim rzadzie francuskim? Nie bierzemy od nich helikopterow bo beda skrecaly w lewo:))))))))))))

Śmiechu warte

Niech ten minister się cieszy, że swoich zdjęć mu nie posłała Henka Krzywonos.

No wlasnie !!!!

:o))

Albo ktoras z tych wywrzeszczanych PO-slanek, ale z tej STAREJ-nowoczesnej.de !!!!

:o))

OJPD !!!!

ENDE

A wystarczyło zmienić adres mailowy... państwo policyjne pełną gębą.

"Prosił by przesyłano do niego pomysły na przedsiębiorstwa" - no to przecież przysłała mu propozycję SPÓŁKI

jakby to była pani minister i dostałaby fotki od "zakochanego uchodźcy" to zapewne zaprosiłaby go do ministerstwa i jeszcze dała mu posadę....

Genderowe wychowanie wg zasady "robta co chceta", przejawia się w różnych formach. Komentując jeden z artykułów red.
Jachowicza spuentowałem je tak;
Standardy bliższe ZOO !
Czytając dzisiejszy tekst Pana Jachowicza i nie tylko, przypomniała mi się scena z warszawskiego ZOO, z wybiegu dla pawianów. Wśród stada małp paradowały nadobne pawianice z czerwonymi pupciami, prezentujące bez oporów swoje …...... Między nimi paradowały samce, które co jakiś czas podbiegały do czerwonych tyłeczków i odstawiały mało widowiskową, wręcz siermiężną pornografię. Wszystko odbywało się bez jakiejkolwiek krępacji i zahamowań.
Opisywana scena wręcz mnie powaliła, bo zrozumiałem jak nam daleko do swobodnych i niczym nieograniczonych zachowań seksualnych „naszych starszych braci i sióstr”. Niech żyje gender !

do rysia zdjęcia wysyła tramwajarka stąd ta jego dziwna traumatyczna mina

Eh, przecież posługiwanie się filtrami antyspamowymi należy do standardu posługiwania się Internetem.

Może gdyby dostawał takie fotki od Biedronia to nie zgłosiłby na policję. Ciekawa sprawa :)

Albo Adasia Szejnfelda, Misia Kamińskiego ,Stefka Szczawia.

Miała niezły pomysł na start-up, a ten co? Ale serio może sie bał, że to prowokacja jakichś przeciwników politycznych, bo reakcja trochę ostra jak na mężczyznę.

Bał się poprawności politycznej, że go zniszczą gdy media dowiedzą się, że ma kochankę a nie kochanka. U lewactwa to niedopuszczalne.

może wyśle do rysia nowoczesnego albo do grzesia od POżydków - oni sie ucieszą

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl