​Studentka wysłała ministrowi nagie zdjęcia. Trafiła do aresztu

freeimages.com/Zsolt Dreher

Studentka prawa trafiła do aresztu po tym, jak wysłała ministrowi swoje nagie zdjęcia. 29-letnia kobieta przekonywała, że jest zakochana w polityku, wobec czego wysyłała mu na maila swoje erotyczne fotografie – podał francuski dziennik „Midi Libre”.
 
Emmanuel Macron, francuski minister Ekonomii, Przemysłu i Danych Cyfrowych zaczął dostawać na skrzynkę mailową erotyczne zdjęcia. Sprawę zgłosił na policję.
 
Policja weszła do domu modelki, a zarazem studentki prawa, która utrzymywała, że jest zakochana w ministrze. Teraz psychiatrzy i psychologowie ustalą, czy kobieta może odpowiadać za molestowanie.
 

Francuski minister zaczął dostawać nagie zdjęcia studentki od września, kiedy to podał swój prywatny adres e-mail. Prosił wtedy, by przesyłano do niego pomysły na przedsiębiorstwa typu start-up działające w sieci.
Źródło: wprost.pl,niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Celny komentarz ministra do Rady Krajowej PO. „Przyjechali, ponarzekali i pojechali”

/ Zrzut ekranu z TVP Info

– Można to streścić w trzech słowach: przyjechali, ponarzekali i pojechali. Radosław Sikorski upewnił nas w tym, że nienawidzi PiS i Jarosława Kaczyńskiego – mówił w programie "Gość Wiadomości" TVP minister infrastruktury, Andrzej Adamczyk, odnosząc się do dzisiejszej Rady Krajowej PO.

Jestem przekonany, że inwestycje na drogach na drogach i kolei będą prowadzone na podobnym poziomie. Dzisiaj dzięki unijnym pieniądzom nie będziemy mieli takiej sytuacji jak na autostradzie A2, gdzie przejazd kosztuje krocie – powiedział minister Adamczyk, odnosząc się do kwestii przyszłego budżetu unijnego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Firma założona przez Kulczyka pod lupą prokuratury. Jest śledztwo ws. autostrady A2

Odnosząc się do dzisiejszej Rady Krajowej PO i ewentualnego powrotu Radosława Sikorskiego do polityki minister ocenił, że "dzisiaj Radosław Sikorki spotkał się ze swoimi kolegami".

Można to streścić w trzech słowach: przyjechali, ponarzekali i pojechali. Radosław Sikorski upewnił nas w tym, że nienawidzi PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Myślę, że to politykom Platformy, a szczególnie przywołanemu tutaj Radosławowi Sikorskiemu, nie odpowiada i dlatego taki wybuch nienawiści, wybuch emocjonalny, w którym odniósł się do dzisiaj sprawujących rządy. Poza tym Sikorski niczego więcej nowego nie powiedział– wskazał.

Źródło: PAP, TVP Info, niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl