Co tam się wyrabia... Nasza kamera na marszach KOD - koniecznie ZOBACZ!

screen VOD Gazeta Polska

mg

Kontakt z autorem

Specjalnie dla naszych Czytelników redakcja VOD Gazeta Polska przygotowała materiał „best of the best” z trzech demonstracji KOD. W nim m.in. wojskowy PRL o „solidarnościowym elemencie”, bluzgi i ataki na reporterów "GP". Było też wychwalanie Jaruzelskiego, agresywna reakcja na pytanie o alimenty Kijowskiego: „od pana Mateusza to proszę się odp..lić” – powiedziała wtedy starsza pani. Zapraszamy do obejrzenia!

Tak wygląda właśnie „obrona demokracji”? Ludzie na marszu KOD "rzucający mięsem" w stronę reporterów, atakujący dziennikarzy. A z autokaru wychodzą partyjni działacze z przygotowanymi flagami Polski, UE, Komitetu Obrony Demokracji i Platformy Obywatelskiej. Doborowe towarzystwo.
 
Starszy pan przypina opornik i opowiada o „elemencie solidarnościowym".

Wpinam sobie mały oporniczek, bo jak przypomnę sobie rok 81, kiedy wieczorem zrobiono alarm. Ja byłem wtedy w wojsku i wywieziono nas do centrum Poznania. Mieliśmy ochraniać urzędy pocztowo-telekomunikacyjne przed elementem
- Przed "Solidarnością"? - dopytuje reporter vod.gazetapolska.pl.
- Tak

Naszemu reporterowi udało się zauważyć coś na kształt listy obecności. Starsza pani naprędce zaczęła chować plik kartek i stwierdziła najpierw, że reporter nie jest uprawniony do czytania tego, bo „to są dane osobowe”, by po chwili mówić, że tu nie potrzeba listy, bo każdy przychodzi „z dobrej woli, nie żeby im płacili”.
 
Nie zabrakło ataków fizycznych na reporterów "Gazety Polskiej". Kilku z manifestantów uderzyło w kamerę i przeganiało dziennikarzy.
"Niech pan się wyprowadzi. Kur*y!" – krzyknęła jedna ze starszych osób.
 
Była też starsza pani, która broniła niepłacenia alimentów przez Mateusza Kijowskiego, bo po chwili rzucić: „od pana Mateusza to proszę się odp..lić

Na marszu KOD pojawił się też Tomasz Lis.

Witam was wszyscy komuniści, złodzieje, ludzie gorszego sortu. Ludzie, którzy nie mają głów. Witam was, wszyscy zaprzedani. Mogą nam wyłączać programy, mogą nam wyłączać mikrofony, ale nie zamkną nam ust 

– krzyczał Lis w czasie manifestacji KOD, a na koniec podsunął swoje hasło do skandowania: „Cała Polska z was się śmieje, demokracji wy złodzieje”. 
 
Zapraszamy do obejrzenia materiału:

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Tajemnicza śmierć w Grecji. Nie żyje…

Tajemnicza śmierć w Grecji. Nie żyje…

Nowa instrukcja o relikwiach

Nowa instrukcja o relikwiach

Przemycali alkohol i tytoń bez akcyzy.…

Przemycali alkohol i tytoń bez akcyzy.…

Prezes PiS pomodlił się nad grobem Lecha i…

Prezes PiS pomodlił się nad grobem Lecha i…

Samolot zniknął z radarów. Trwają…

Samolot zniknął z radarów. Trwają…

Tajemnicza śmierć w Grecji. Nie żyje ochroniarz premiera

/ janmarcust; pixabay.com / Creative Commons CC0

Martwy w swoim domu w Atenach został znaleziony wysoki rangą oficer greckiej policji. Mężczyzna służył kiedyś w ochronie byłego premiera Kostasa Simitisa.

Poza ciałem policjanta, w domu znaleziono jeszcze zwłoki jego żony, córki i teściowej.

Według miejscowej policji wszystkie ofiary miały rany postrzałowe, a śledczy zakładają, że śmierć wszystkich czterech osób została spowodowana strzałami ze służbowej broni funkcjonariusza.

Według agencji AP jest to sugestia, że sprawcą był jeden z zabitych, który popełnił samobójstwo.

- To wstrząsająca tragedia rodzinna - napisał w wydanym w odpowiedzi na te doniesienia oświadczeniu Kostas Simitis, który był premierem Grecji w latach 1996–2004.

Wspominał on 46-letniego oficera, a zarazem swojego byłego ochroniarza, jako „wzór profesjonalizmu”.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl