niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Większość Polaków: Protesty KOD niepotrzebne

Dodano: 27.02.2016 [12:07]
Większość Polaków: Protesty KOD niepotrzebne - niezalezna.pl
foto: twitter.com/sycylia6
W ten weekend w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu odbędą się marsze poparcia dla Lecha Wałęsy, który według materiałów zgromadzonych w IPN, za pieniądze, pod pseudonimem TW „Bolek”, niszczył ludzi Solidarności. Organizatorem jest KOD. Ale według najnowszego sondażu większość Polaków uważa, że demonstracje KOD są niepotrzebne.
 
W sobotę w Warszawie KOD-owcy zbiorą się pod hasłem „My, Naród”. Jednocześnie ponad połowa Polaków jest zdania, że manifestacje organizowane przez ruch Mateusza Kijowskiego są w ogóle niepotrzebne. Według badania Millward Brown dla „Faktów” TVN i TVN24 – 51 proc. Polaków jest takiego właśnie zdania.
 
Przeciwnego zdania jest 44 proc. badanych, a 5 proc. nie ma zdania na ten temat.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mam podstawy aby uważać,że wszelkie wybory oni od zawsze fałszowali.Dlatego aby tak ważny fakt nie uszedł uwagi w nawale innych problemów cały czas pamiętać o takiej opcji.Kładziecie się spać pamiętać o tym,wstajecie też pamiętać.Każde kolejne wybory muszą być kontrolowane.Nie wierzyć im jak wściekłym psom.Bo oni to prymitywy,ale cwane,nikt od tego badziewia niczego się nie nauczy,może cwaniactwa.

Motłoch KOD-u i opozycji (PO, Nowoczesnej, Twojego Ruchania) i do tego L. Walesa (Bolek), to polskojęzyczne osobniki , dla których Polskość to nienormalność !

Komitet

Polaka, który brudy dźwigał
Na Hethrow spotkać miałem fart.
Do Polski ze swym synkiem śmigał.
Lecz opóźniłem jego start…

Polak tłumaczył, że pralniczy,
(Jak ma na Wyspie każdy blok)
Komitet dziesięć osób liczy.
To znaczy liczył – mija rok…

Parytet w polit-poprawności
Stanowił: jeden będzie gej
W tym komitecie. („Dla ścisłości:
Był nim transbisex. I ok.”)

Lecz nowi lokatorzy („Wiecie,
Co ciemną mają skóry biel”)
Zaczęli żądać: „Komitecie
Parytet razem z nami dziel!”

Więc podzielono: Jeden biały
O ciemnej skórze dostałby
Swe miejsce , lecz się odezwały
Żółte: „Jak on jest, to i my!”

Porozumienie wymarzone
Parytetową cnotą tchnie.
Lecz „biały” sprał swą białą żonę
I do więzienia przeniósł się.

Może by jeszcze się udało
Komitet wybrać znów i prać,
Ale buddystów zawołało
Czterech, by im też miejsce dać.

Dodać należy, że z buddystów
(Dwaj biali, jeden żółty i
Żyd) dwóch było sadomasochistów.
Do tego ich partnerki …trzy.

Wkrótce chrześcijanie, muzułmanie
I ateiści zgłoszą się.
A wygląd i upodobanie
Każdy miał inne. Albo nie…

Wybory w koszmar los przemienia,
Bo choć komitet skład już ma,
Jego szef idzie do więzienia –
Hindus sprał dziecko (klapsy dwa!!!).

Ugodę, trudną oczywista,
Po długich negocjacjach już,
Zniweczył łysy onanista:
„Nie uwzględniono kalek!” Cóż…

„Polit-poprawne parytety!
Wracam do Polski… K…. mać,
W ojczyźnie wszelkie komitety
Spalę i będę w domu prać!”

Gdy skończył mówić, zrozumiałem
Jakie przestępstwa knuje drań.
Bo „prać! (pedała)” już słyszałem
In Cracow w sraczu raz (dla pań).

Widząc, że Polak ciuchy zbiera,
(A synek tylko brudne miał!),
Mrugnąłem okiem do partnera
I dziecko było nasze… wow!

Polish animal`s winy liczne:
Chęć bicia syna, język, brud…
(No, a że dziecko było śliczne,
Z mężem mieliśmy obaj wzwód.)

Policja, sąd i chłopiec, wiecie…
Z dala od rasistowskich mend!
(Eks-ojciec jest dziś w komitecie
W pralni więzienia w hrabstwie Kent.)

nich sobiue zaprzancy połaza ,nogi rozprostuja,we wlasnym smrodzie poparcie znajduja--mnie zwisaja i powiewaja dowolnie..

Zapewne pomyłka przestawione liczby poparcie kodu to tylko około 5% malkontentów. Zły dobór ankietowiczów. Na wsiach poparcie dla kodu znikome , trochę większe dla miast stad taka średnia 5%

Ten Komitet Obrony Dewiacji sam sobie wystawia opinię wśród Polaków. Zażarcie bronią aferzystów, oszustów. To dobrze ,że platfusy i inna swołocz bierze w nich udział- sami sobie szkodzą, mądry naród sam wyciągnie wnioski. Wszelkiej maści dewianci trzymajcie się tak do następnych wyborów, a wynik waszej działalności będzie oczywisty.

Biorąc pod uwagę, że sondaż robił Millward Brown na zlecenie stacji TVN zaprzyjaźnionej z ekipami rządzącymi wystruganymi przez esbecję to wynik jest mocno podkręcony na korzyść kodziarzy.

Protestujacy z KOD-owcami esbecy, ubecy, PO-wcy, Nowoczesni, Bolek - (Nikodem Dyzma) i inni towarzysze ze strachu, bo maja cos do ukrycia, trzymaja sie razem.

hehe tylko o 30% to się nazywa błąd statystyczny, pojemny termin i jaki elastyczny :) Nie od dziś wiadomo jak działają sondaże i po co się je przeprowadza nie ma więc sensu się rozwodzić i traktować ich poważnie. Płacisz, wymagasz - zamów sobie sondaż.

Proszę ich nie lekceważyć , oni mają zamysł. Oni przy pomocy UE, Komisji Weneckiej. Gazety oraz innych potężnych mrocznych wpływów bdą chcieli przywrócić władzę swoich. W sposób nie demokratyczny ale skuteczny nie pozwolą na dobrą zmianę. Oni wiedzą że propaganda ma moc taką sprawczą że kłamstwo można wylansować jako prawdę. Już niedługo się zacznie i wtedy musimy być razem aby obronić naszą godność i przyszłość.

rany Julek same TW Bolki na tej fotce, czyzby to byla epidemia Bolkow?

Możliwe sporo było tych różnych TW i KO nie wspominając o agentach wpływu, obcych szpiegach etc.!

TW Bolek oddaj moje 100 milionow wiem ze " nie chcem ale muszem" ale wisisz mi stoweczke.

Oj, schetynko, schetynońko, jaka ty detyna? Czy łatyna, czy peryna wse odno detyna (Bohdan Zenobi Chmielnicki).

Nowicka lewaczka z Palikociarni, to elita kodu, też Rumun Petru wychowany pod nadzorem GRU, oraz Schetyna z dziwnym tajemniczym życiorysem.

Mam też prośbę do Pana Prezesa Kaczyńskiego. Panie Prezesie!.Czy nie czas juz na potrząśnięcie towarzystwem z PIS, zadowolonym z wyborczych sukcesów? Czy nie pora osadzić lokalnych "baronów", ostudzić ich wzajemne podjazdy i animozje? Czy to nie moment by wyciągnąć szybko urzędniczejących kolegów zza biurek i ław sejmowych i nakazać im aktywność? Scementować ponownie wszystkie patriotyczne środowiska, które w ubiegłym roku dały PiS podwójne zwycięstwo wyborcze? Może to pora by naprzeciw zdrajców, konfidentów i ogłupiałych lemingów wyprowadzić na ulice patriotów? Udawało się przez lata platformianej nocy. Udawało się bronić TV Trwam, pamięci o smoleńskich ofiarach, o polskich bohaterach. A teraz co? Mamy prze telewizorami oglądać spektakl wyreżyserowany w lewackiej UE za pieniądze Sorosa? Pozawalać by konfidenci na ulicach nazywali się :obrońcami demokracji" i kradli polskie nazwy - choćby "komitetu obywatelskiego"? Za chwilę koledzy z PiS, szczegolnie funkcyjni tu na dole, uwierzą w swoja doskonałość i samodzielne zwycięstwo w 2015 roku. Niebezpiecznie zbliży ich to do megalomanii "noblysty" i jednoosobowego "obalenia komuny". Stamtąd juz krok tylko do rozgrywania nas przez ludzi dawnych służb i "obrońców demokracji". Czy tak prosto i tak prymitywnymi metodami uda się PO-złodziejom rozmontować patriotyczne porozumienie i zastopować dobrą Zmianę.?

Panie Prezesie! I ten wysiłek musi Pan wziąć na siebie - dla Polski, Polaków i następnych pokoleń. A my - pomożemy...

Sluszna refleksja.
Organizowalismy 17.01 (w Paryzu), manifestacje poparcia dla rzadu. Byla rowniez za tydzien, 24.01 -anty-KOD (jako "odp." na KOD ).
Tez sadze, iz PiS nie powinien sie samo-zadowalac raz zdobyta wladza, i wiecej robic dla scementowania patriotycznych srodowisk. Znad Sekwany. Miroslawa Woroniecki (przewodn. paryskiego Klubu GP)

44 % wypranych mozgowin postsovieticus

Widac,ze oficerowie prowadzacy maja pelne rece roboty.

Paranoja!!! Obłęd!!! same Bolki w autobusie!!!!

Spójrzmy innym okiem na te marsze i na zdjęcie zamieszczone w artykule powyżej (autokar z Bolkami) - oni dzisiaj zadeklarują "Je suis BOLEK" - to jest PRZYZNANIE SIĘ DO WSPÓŁPRACY - mamy w Polsce tylu "TW" ilu ludzi przyjdzie na te marsze !!!!! Warto się dowiedzieć jak się sprawy mają - nawet za cenę oglądania tych podłych twarzy raz jeszcze.

Ile kosztuje tak manifestacja w warszawie i kto za to płaci ?

Jeszcze trochę manipulacji słowami i odwracania kota ogonem, a dojdziemy do stwierdzenia, że Kijowski cieszy się poparciem 44 procent społeczeństwa.

Ludzie, nie dajcie się zwariować. Czytajcie ze zrozumieniem wyniki (tym bardziej, że wątpliwe) sondaży.

Za polityką prorodzinną rządu nie może być jednocześnie tyle samo osób, co przeciwko tej polityce, bo to daje w sumie jakieś 80% + 40% = 120% społeczeństwa...

Nie wierze, ze 44 % Polakow popiera te "marsze" meneli, komuchow, itp. udajacych antykomunistow. Znow sfalszowany sondaz?

To V Kolumna lewactwa działają przeciw Polsce. Donosiciele.

Szklanka do połowy pusta?

Jakaś bezczelna szmaciura z Krytyki Potylicznej, bodaj wiśniewska, w tvp użyła obrażliwych epitetów pod adresem prof Cenckiewicza, oddając jednocześnie hołd, szpiclowi Bolkowi.

KODY TO NIEROBY,ORMOWCY,PASOZYTY,
PIT W ZEBY ile zarabiacie
pracowałem z ormowcami,czerwonymi psami z pzpr oraz
młodymi gnojami z ZSMP[ MY MŁODZI !!!!!]
KAPOWAC I BRAC KASE
TYLKO PIEKŁO I nic wiecej, to były czasy,teraz
swieci,nawet ojciec rydzyk ich zapraszał
taki to yes ten swiat,obłudny
NIECH MASZERUJOM, PAŁAMI ICH, TANKI PUSCIC NA NICH
TAK JAK ONI ROBILI
PAMIETAMY ,PAMIETAMY,PAMIETAMY
ZYJEMY,DYCHAMY,PAMIETAMY

To coś można porównać do ukraińskiego Majdanu, tam też grupka sobie protestowała a obok życie toczyło się normalnym torem. Teraz tylko na prowokację czekać jak któryś dostanie w plecy od swojego i zadyma pewna. A my Naród sobie patrzymy...... to ile tych narodów jest?

Może i te marsze kodziarzy są zbędne,może są głupie,może to ostoja byłej władzy,może anty Polscy. Może.
Jednak są i potrafią się organizować. Mają potencjał zaplecza w postaci opozycji.
W przeciwieństwie do PIS....idą do przodu i mówią co chcą...a nawet nawołują do obalenia rządu i Prezydenta.
To wszystko wiadomo...ale jednego nie rozumiem ?
Kto daje zgodę na te marsze w centrach miast ?..
Kto daje zgodę na ochronę ich przez Policję...panie Błaszczak ?
Kto pozwala człowiekowi nie płacącemu alimentów, łamiącemu prawo, organizować to wszystko ? Kto panie Ziobro ?
Szanowny PIS...tracicie zwolenników...ja sam mam już wątpliwości...a znam dużo osób co popierały PIS a teraz są zawiedzeni.
Zawiedzeni tym że wszyscy ci co okradali kraj,łamali prawo,doprowadzali do ruiny....dziś są pierwszymi twarzami KOD...i coraz więcej mają zwolenników....przykre to

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl