niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 maja 2017

Tuba Kremla wykorzystała słowa posła Kukiz’15. Do ataku na Ukrainę

Dodano: 26.02.2016 [20:57]
Tuba Kremla wykorzystała słowa posła Kukiz’15. Do ataku na Ukrainę - niezalezna.pl
foto: Sergey Rodovnichenko/https://creativecommons.org/ licenses/by-sa/2.0/
Rosyjska tuba propagandowa, rozgłośnia Sputnik, wykorzystała wypowiedź posła Kukiz'15 Sylwestra Chruszcza (Ruch Narodowy) do ataku na Ukraińców. „Prawicowa polska partia Ruch Narodowy zaapelowała o budowę muru na granicy z Ukrainą, który w ich opinii pomoże zatrzymać falę nielegalnych imigrantów” – czytamy na portalu rozgłośni. Rosyjskie medium uzupełniło wiadomość o wyśmiewający Ukraińców obrazek.
 
Sputnik cytuje wczorajszą wypowiedź działacza Ruchu Narodowego Sylwestra Chruszcza, który dostał się do Sejmu z list powołanego przez Pawła Kukiza komitetu wyborczego. Parlamentarzysta mówił, że na wiosnę polsko-ukraińska granica może zostać „kanałem przerzutowym dla nielegalnych imigrantów”. Dlatego Polska powinna być gotowa do postawienia muru przeciwko fali uchodźców stwierdził Chruszcz.
 
Od relacji posła Sputnik przechodzi do głoszenia rosyjskiej propagandy, pisząc: „Ukraina przeżywa kryzys humanitarny od kwietnia 2014 roku, kiedy Kijów rozpoczął operację wojskową przeciwko zwolenników niepodległości w regionie Donbasu. Organizacja Narodów Zjednoczonych poinformowała w ub.r., że całkowita liczba ukraińskich uchodźców szukających jakiejkolwiek form legalnego pobytu w sąsiednich krajach osiągnęła liczby 770 tys. Większość z nich starało się o azyl w Rosji. We wrześniu 2014 r. premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk ogłosił plan budowy muru na granicy jego kraju z Rosją”. Sputnik nie wspomniał, że nie chodzi o ewentualne „powstrzymanie uchodźców”, tylko o odgrodzenie się od Rosji, finansującej najemników i terrorystów, okupujących Donbas.
 
W dodatku rosyjska tuba propagandowa, wykorzystując pomysł Chruszcza, „ubarwiła” wiadomość obrazkiem, szydzącym z Ukraińców.


fot. twitter.com
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dlaczego w różnych głupawych i nie głupawych portalach jest coś takiego jak na powyższym obrazku: podanych dalej: liczba, polubienia: liczba ewentualnie w innych: lubię itp. DLACZEGO NIE MA: NIE LUBIĘ TEGO, GŁUPIE.
Czyli mam powiedzieć, że cos lubię, ale jak nie lubię to mam siedzieć cicho?
Przypomina mi to jakąś nieodległą epokę.

BE! Stawiać murów nie wolno! To takie nieludzkie,nienowoczesne,niechumanitarne,rasistowskie! Stawiac mury wolno tylko USA i Izraelowi,innym nie!

kacapy zamirdowali ok.6 mln etnicznych POLAKOW, w tym 1 mln zgładzono w czasie wielkiego glodu.. ukraincy wymordowali ok.150 tys. POLAKOW i to z polecenia kremla--zastanowic sie piewcy czekistowskich zbrodniarzy..

Rysk, obudź się. Niewiedza nie jest zagrożeniem, zagrożeniem jest iluzja wiedzy. Może już czas zacząć czytać historię a nie bazować na bajkach przedstawianych w podstawie programowej MEN. Jeżeli nie odróżniasz zbrodni żydowskich od rosyjskich to idź lepiej dalej oglądać TVN, a nie pisać pierdoły na forum.

To carowie, Paszkiewicz, Ochrana, Stalin, Dzierżyński byli Żydami? Lecz się a TVN to nie aby prosto z komunistycznego koryta? Powstania i mordy, kibitki, 1920, 1944 i tzw. wyzwolenie.
Co ty człowieku bredzisz? Kursy doskonalające w Legionowie, Słupsku czy Szczytnie tak cię umorusały?

przyjaciołom banderowców polecam piosenkę BASTI - WROGA KREW. zanim zaczniecie obrazac od ruskich troli nalezy sie troche doinformowac - co nam zrobili ukraincy, co zydzi z gwiazda czerwona (nie mylic z rosjanami, rosja to wielki kraj biednych i przyglupich ludzi, ktorych ta zydowska czerwona swolocz wykorzystala do swojego celu)

https://www.youtube.com/watch?...

Sputnik,to szambo rozpylone w eterze, a robią tam sami sprzedajni szubrawcy.

nie lubie banderowskiej ukrainy.polacy hoduja trujaca zmije na wlasnej piersi popierajac ukraine a rosja nie jest naszym wrogiem.nasz najwazniejszy wrog to niemcy

A kiedy Rosja była Naszym przyjacielem ? Włącz myślenie.

chyba za iwana paskiewicza- szkoda wysiłków, jak kto pił za młodu wóde z bolszewikami to mu tak łatwo spontan nie przechodzi. Dlatego teraz polskie dzieci wyjeżdżają na studia "do Europy" i wracają takie "europejskie". Z podobnych powodów popieram edukacją młodych Ukraińców u nas, to tańsze niż 100 czołgów - najlepsza inwestycja na przyszłość.

Szanowna redakcjo to ze ktos wyraza swoja opinie nie zanaczy wcale ze hejtuje lub cos podobnego . Mozecie sie nie zgadzac z wyrazona opinia ale powinniscie takowa nie blokowac . Prawdza o tzw. ukrainie jest inna od tej ktora wy lansujecie i ja tez to widze dlatego milo by bylo poczytac ludzi majacych inna opinie od waszej . Tak Lwow to Polska i my jako Polacy mamy obowiazek go odzyskac a nie slepo utrzymywac poparcie dla Kijowskiej bandy banderowsko-amerykanskich agentow przyslanych przez amerykanow a nie wybranych przez tzw. ukraincow . Naszym obowiazkiem jest odzyskac Nasze Kresy z naszym Nowogrodkiem i Krolewcem , bez wzglwdu na to czy to lubicie czy nie ja stoje po stronie Polski i Polakow tak zyjacych jak i tych pomordowanych czy zwyczajnie zmarlych spoczywajacy na naszych Kresach .

Odzyskanie Lwowa i okolicznych rejonów wiązałoby się z jednoczesnym inkorporowaniem najbardziej prawicowych, ekstremistycznych, obłąkanych i antypolskich elementów oraz rejonu bez przemysłu, bez w sumie niczego. Nam się to po prostu NIE OPŁACA, mimo tego, że uważam Lwów za najpiękniejsze POLSKIE miasto. Razem z nim ściągnęlibyśmy na siebie chorobę gorszą niż cokolwiek innego w Europie. To nie jest jeszcze ten czas. Nie należy tematu całkowicie odrzucać, lecz bacznie obserwować i wyciągać wnioski.

Ale zdajesz sobie że była to transakcja wiązana? Jeśli chcesz odzyskać Lwów to przygotuj się na oddanie Wrocławia Niemcom.

Oczywiście tak sobie żartuje, próby zmiany naszych granic to prosta droga do wojny, która dla Polski oznacza katastrofę.

No chyba że piszesz z zagranicy i los Polaków masz w głębokim poważaniu i tak sobie radośnie bredzisz.

Porównywanie Wrocławia do Lwowa to nie ma sensu. Lwów został nam odebrany bezprawnie, Wrocław przypadł nam w udziale jako łup wojenny, szczególnie że to Niemcy rozpętali II WŚ. O swoistej "zamianie" mówiła zawsze tylko propaganda bolszewicka.

Ktoś celowo psy z łańcucha spuszcza..
Słowa Chruszcza (Ruch Narodowy) były , należy przypuszczać, z inspiracji Moskwy a z cała pewnością w ich - Kremla interesie..
Za ta przyczyną są nagłaśniane, przez Moskwę jako; bez mała stanowisko Polski całej .
Chodzi o DZIEL I RZĄDŹ...
To tak samo jak Schechter, coś chlapnie, a potem zachodnie media cytują owe wypociny .
Identyczna zasada!!!
Jest faktem , że obecnie mamy do czynienia z napuszczaniem Ukrainy na Polskę a Polski na Ukrainę..Chcą nas rozegrać i to OBA końce gazrury!!!!
Nie sprzyja to eliminowaniu tzw "protokołu rozbieżności"
między naszymi krajami a to jest JEDYNA DROGA na wzmocnienie i Ukrainy i Polski!!!! GAZRURA -kontratakuje!!!!

Na przyjaźni z Ukrainą to wyjdziemy jak Zabłocki na mydle. Oni nigdy nie byli, nie są i nigdy nie bedą naszymi przyjaciółmi.

Nie muszą być przyjaciółmi, ważne, że odgradzają nas od czerwonych kacapów, to jest istotne dla Polski, a trolle kacapskie won na Kreml! I dlatego z Ukrainą należy utrzymywać poprawne relacje, a nawet im pomagać bo zasłaniają i bronią nas przed Fiutasem grożnym kacapskim terrorystą z Kremla.
Nie ośmieszaj się więcej diable.

S.Chruszcza, nim coś chlapnie powinien pomyśleć...

Demokracja to pluralizm. Nie wszyscy muszą się zgadzać we wszystkim. Moim zdaniem partia Kukiza robi dobrą robotę,mimo różnorodności poglądów zasiadających tam posłów.
Nie dałbym sobie głowy uciąć czy w przypadku wykorzystania "kanału ukrainskiego" władze Ukrainy poradziły by sobie z tym problemem.Struktury państwa są tam wg. mnie jeszcze ciągle zbyt słabe, a poza tym zajęte czym innym.Tak więc moim zdaniem
taki głos jest potrzebny aby uzmysłowić Ukraińcom skalę problemu. Nie możemy być wciąż grzeczni dla wszystkich.
Ukrańcy powinni sobie uzmysłowić,że pójście w ślady Grecji,która jest otwartą bramą do Europy będzie miało swoje konsekwencje.Lepiej wykazać grzeczną stanowczość niż później ponosić samemu konsekwencje-już widzę tytuły niemieckiej prasy z satysfakcją donoszące o zamknięciu granicy z Polską,o problemach Polski z zalewem emigrantów,oraz pouczające Nas co robić

Ludzie oburzają się na muzułmanów, którzy są jeszcze niewidoczni na polskich ulicach, a nikt nie mówi o tabunach ukrainców studiujących za nasze pienadze, czy pobierających stypendia socjalne na panstwowych uczelniach. W tamtym roku nie przyznano mi takiego stypendium, bo rodzice mieli za wysokie dochody ( !!!!!! ). Matka ledwo uciuła 800 zł na miesiąc, a ojciec dostanie marne grosze za zlecenia budowlane. I teraz mi powiedzcie : czy to jest normalne, że byle ukrainiec przyjezdza, dostaje za darmo studia, stypendium ZA NASZE PIENIĄDZE, a rodak, mieszkający tu od dziada-pradziada nie dostał ani złotówki, będąc w takiej sytuacji materialnej? Jak chcecie być przeciwko imigrantom to nie bądzcie chociaz hipokrytami, buntujcie sie nie tylko przeciw muzułmanom, ale tez przeciwko ukraincom - zerującym na NAS. Nie jestem ruskim trollem, wiec nie atakujcie mnie. Nie jestem ani za Rosja ani za ukraina. Jestem za POLSKĄ, ale niestety mój kochany kraj ma mnie daleko gdzieś.... dlatego wyjechałem, bo szkoda nerwów i życia na miejsce gdzie wolą byle baderowca niz uczciwego Polaka, chcącego godnie życ w swoim kraju.

to jest najlepsza inwestycja na przyszłość - nawet jeśli chodzi o przewagę nad wrogiem, to te kilkadziesiąt tyś. przyjaznych Polsce młodych ludzi stanowi lepszą inwestycję niż wszystkie leopardy z demobila co makrela nam dała.

A co powiesz na to, zeby najpierw zatroszczyc sie o Polaków? O tych ludzi, ktorzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu normalnosci? Oczywiscie - zapomnialem - najlepiej zatroszczyc sie o Ukraincow, bo sa to przyjazni, mlodzi ludzie. Czyli ja nie jestem przyjazny. Ok, dziekuje.

Długa, nudna i daremna twoja epistoła, kacapski agencino. Daremna!!

Nie wiem, czy jesteś studentem czy nie, ale z całą pewnością jesteś propagandzistą. Skoro nie jesteś za Rosją, dlaczego piszesz Rosja dużą literą, ale Ukraina i Ukrainiec małą? (to nie pomyłka, bo napisałeś tak czterokrotnie).
Chociaż, jak twierdzisz, jesteś młody, masz postawę roszczeniową jakbyś wyskoczył prosto z PRL.
Po pierwsze - jakie "nasze" pieniądze? Skoro jesteś studentem, to nie są to jeszcze Twoje pieniądze, bo na nie nie zapracowałeś.
Po drugie - może zamiast utyskiwać, zacznij studiować i pracować. Tak robią miliony Twoich rówieśników na zachodzie. Nie liczą na pieniądze rodziców czy państwa, ale sami sobie zapracowywują na studia!

Tak, byłem studentem, zakonczylem edukacje rok temu, dyplom tez mam, za ktory musialem zaplacic z własnej kieszeni. Tak, jestem za granicą, pracuje, odkladam pieniadze na zalozenie swojego biznesu. Za dyplom zaplacilem za pieniadze, ktore ZAROBILEM za granicą. To ze Brytyjczycy, Dunczycy, Niemcy, Norwegowie, Holendrzy, Belgowie, Francuzi, Amerykanie itd. dają pierwszenstwo w ubieganiu sie o stypendium NAJPIERW swoim obywatelom, a w Polsce dostają najpierw cudzoziemcy to jest wedlug ciebie normalne? To nie jest postawa rozczeniowa, ja chce zyc w normalnym kraju, gdzie najpierw bierze sie pod uwage potrzeby obywateli, a nie cudzoziemcow. Porownuje tylko sytuacje u nas i w krajach, gdzie sie pielegnuje dobro swoich obywateli i wspierają młodych dlatego podalem przyklad stypendium, a jest ich wiecej. Dlatego ucieklem z tego parszywego kraju! Przez takich jak ty! ktorzy udają patriotow, a swojego by sprzedali. Napisalem nasze pieniadze, bo czuje sie czlonkiem spoleczenstwa, to sa pieniadze moich rodzicow - czyli tez moje! Tak, bo ja musze wyjechac, zeby zarobic na to co chce sobie kupic, moj rowesnik w Angli, Danii, Francji itd. nie musi wyjezdzac, bo panstwo daje warunki do tego zeby zarobic we wlasnym kraju, moj rowiesnik na zachodzie nie placi podatku dochodowego jeseli jest studentem, moj rowiesnik na zachodzie ma rodzicow, ktorym panstwo nie zabiera ponad 60% wyplaty w podatkach.

Towrzyszko Marylo!
Nie bredź.
Każdy nawet młodzi ludzie mają prawo mówić "nasze pieniądze" bo są Polakami!
Nie muszą być policjantami aby potępiać przestępstwo.
To Ty jesteś propagandystką i to do tego cwaną!
Idź pouczać swoich z paszportami USA czy izraelskimi co obsadzili całą Ukrainę i tym wszystkim sterują.
A że mają powiązania układowe z polskimi układami okrągłostołowymi to my w swojej bezsilności narodowej jesteśmy zmuszani finansować i popierać tą hucpę.
Pani Ania Aplebaum pochwaliła ukraiński bamderyzm to i my musimy chwalić.
Pani Ania zganiła polski ruch narodowy to i my musimy ganić.
Taka jest wasza filozofia.
A Ty za nas pracujących i upoważniających młodzież studiującą do mówienia "nasze polskie pieniądze" się nie wypowiadaj.
Wiem że polskie pieniądze nie są Twoimi pieniędzmi i że Twoje pieniądze nie są i nigdy nie będą polskimi!

Jeżeli mowa o murze granicznym to powinniśmy postawić mur na granicy z tym bandyckim krajem - rosja. Mur do "nieba" z drutami i wysokim napięciem plus zaminowany teren przed nim. Później skasować wszelkie stosunki od kulturalnych po handlowo-gospodarcze i na koniec zwinać wszystkie konsulaty i ambasadę. Wprowadzić wizy do Polski wyłacznie na zaproszenie (potwierdzone przez MSZ) po $1.000.00 dolców za sztukę. I wtedy spokojnie czekać kiedy ten sowiecki syf po drugiej stronie się zawali.

Niektórym to odbija ta antyrosyjska retoryka.
Tyle samo złego albo i więcej to aj moge powiedzieć o USIZrael lub Jewropie

A tobie co przybija kacapski trollu?

Sputnik to dno dna

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl