niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Audyt rządów PO-PSL na finiszu. Będą jakieś wnioski do prokuratury? Niewykluczone

Dodano: 26.02.2016 [11:41]
Audyt rządów PO-PSL na finiszu. Będą jakieś wnioski do prokuratury? Niewykluczone - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Trwa audyt rządów Platformy Obywatelskiej i Ludowców. Nie są wykluczone wnioski do prokuratury. Obecna szefowa Kancelarii Premiera Beata Kempa podkreśla, że są sprawy, które należy rozpatrywać w kategorii "zaniechania obowiązków czy też przekroczenia uprawnień".

Minister Beata Kempa była dzisiaj gościem RMF FM, podczas audycji "Kontrwywiad" przede wszystkim rozmawiano o 100 dniach rządu Beaty Szydło, ale poruszono również wątek "dokonań" poprzedników.

"Robiliście też audyt? Przyniesie on wnioski do prokuratury?" - zapytała  Konrad Piasecki.
"Rozważam taką możliwość, aby pewne wnioski ocenić i być może skierować” - odparła szefowa Kancelarii Premiera.

Gospodarz "Kontrwywiadu" dociekał czy do prokuratury, czy do Trybunału Stanu.

- Oczywiście, szereg ministrów, wszyscy ministrowie, którzy zebrali informację, będą musieli ten materiał ocenić i to jest w tej chwili w trakcie tego procedowania, ale jeżeli grozi nam zwrot środków unijnych z powodu ich - można byłoby powiedzieć - opieszałości w wykonywaniu różnego rodzaju procedur, skoro zwlekano z wydaniem kilkuset aktów prawnych, tak jak jest w przypadku ministra ochrony, przepraszam ministra środowiska, czy też inne kilka elementów, musiałabym tutaj długo mówić przez cały dzień... To są to elementy, które wskazują na to, czy rozważać to w kategorii zaniechania obowiązków czy też przekroczenia uprawnień, ale to są sprawy dalsze"

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Co to znaczy - NIEWYKLUCZONE -!!! Co to ma być!?? Jeszcze ktoś zadaje takie pytanie i otrzymuje taką odpowiedź! Tu powinno być już dawno ustalone że sądy mają tych kmiotów z PO i PSL ścigać jak wściekłe psy przy kurniku. ZERO PObłażania dla tych złodziei, ich złodziejskich rodzinek i kolesi. Mają odpowiedzieć za to co robili przez ostatnie 8 lat i za to co oni i ich wspólnicy robili od czasów Okrągłego Stołu, Magdalenki i tych wszystkich przewałów które upodliły cały naród a im dały niewyobrażalne dla zwykłego obywatela profity i majątki. KONFISKOWAĆ!!!!! Inaczej wszystko pójdzie na marne i to będzie KONIEC! Ale taki KONIEC na zawsze. Ktoś to rozumie? Niech Bóg im przebacza ale nie MY, już to było przerabiane przez ostatnie 25 lat...i CO? I JAJCO!!! nic prawie mamy jako Polacy nie zyskaliśmy poza utratą, grabieżą całego e,a te gnidy opływają w luksusy o jakich nie śniły za komuny. Chcemy jakiejś sprawiedliwości czy NIE!!!

Tak straszie sie "ciesze ze narescie moge obejrzyc Twarze ludzi
ktorzy tak wspaniale troszczyli sie o nasz Kraj.Ktorzy potrafili
wryc sie wnaszej pamiec ze swoimi aferami .Ze obdarowali nas
suto milosci naszyej siostry za Odry i stolicy dobroci i obfitosci w gnebieniu nasBrukseli.Tam siedza ludzie o lotnych
umyslach jak Tusk Binkiewicz ktorzy pracuja na dobre imie POLAKA"
Tak strasznie sie ciesze ze zeszczescia bede po nogach sikac.

Należy wreszcie odejść od tzw. enimagmatycznej odpowiedzialnośći politycznej na rzecz normalnej odpowiedzialności karnej, jaka przynależy każdemu obywatelowi w Polsce! -Co to do cholery ma być! Dziecko ukradnie batona, kioskarka pisiont groszy nie wbije na kasę i kryminał. A defraudacja miliardów mija bokiem. Zabierać się za majtki nowakom, tuskom, koparom, siemoniakom, schetino i innym wieprzom.

1000 razy tak i to jak najprędzej !!
Gdyby w Polsce NIE było demokracji, ani wolności, jak to szczeka zdychająca POlszewia i wspierające ją bardzo POdłe i zaprzańcze szczujNIE to przynajmniej prominentni – nomen omen – przywódcy tego całego tałatajstwa i im POdobni nojmani, szetyni, kopacze itd. NIE mieli by żadnej racji bytu. Już nigdzie nawet drugi raz NIE byliby w staNIE mącić, otumaniać i wredNIE szczekać ! PO prostu już dawno siedzieliby bardzo cichutko i POkorNIE, tam gdzie od zawsze było i jest ich miejsce !!
POlszewia zwariowała z NIEnawiści do odradzającej się Polski. Wszelkimi sPOsobami walczy o przetrwaNIE !!
Należy jak najszybciej zrobić z tym POrządek !
Partię Oszustów, KOD itp. zbrodnicze organizacje natychmiast zdelegalizować, a ich prominentnych przywódców otumaniających Bogu ducha winny i NIEzorientowany, POnad miarę umęczony naród, Posadzić do pierdla ! Pamiętając tu także o dyżurnych, POlszewickich bolkowo - szechterowych mediach - szczujniach i pracujących tam usłużnych zawsze złej i obcej sprawie funkcjonariuszach i TW. Także o mordach założycielskich POwstałej w wyniku zdrady POokrągłostołowej III RP PO WSI GW TVN.
NIE Pozwólmy dłużej niszczyć naszej Polski !!

Żal patrzeć na byłych premierów oj żal

nie pokazujcie już tych mord zakazanych

Wjaki sposob oni traktowali polskie spoleczenstwo,ktore rzekomo ich wybralo aby sluzyli Polsce i Polakom.Skupieni na sobie,niszczyli wszystko co dobre dla narodowego interesu i m.inn. wydawali zarzadzenia za grube milionyPLN na uslugi konsultingowo-doradcze swiadczone przez zagr.firme McKinsey&Company.Zrodla podaja o mocnych dowodach na uslugi zagr.Tvp wobec PO.Programy panstwowej telewizji straszace PISem-TO SIE NAZYWA ETYCZNY FUNDAMENT? dlaczego tuz przed wyborami za wszelka cene,"po"pragnal sprzedac PUPEnergetykeSA warta 1,5mldPLN spolka nalezaca do skarbu panstwa,miala byc sprzedana firmie z kapit.5tys PL??Szpitalw Zdrojach-posiadal 7(siedmiu) wicedyrektorow tej placowki,tak troszczyla sie 8-letnia wladza o Samych Swoich przyszlych Prezydentow miasta Szczecin? 3luksusowe BMW;2Audi,4Mercedesy,nieoznakowane samochody policyjne, dziesiatki funkcjonariuszy BOR-u i lokalna wladza POstawiona na nogi-tak60letnia wybrana przez p.Tuska p.Kopacz jezdzila pociagiem w Polske.Polecam zbior wszystkich / afer PDF-mankd.pl/ Rodacy Pokazali!! iz Madrzy Ludzie ktorzy Mowia Prawde Musza Zawsze Ubiegac sie o to aby Rzadzic Dlugo i Bardzo Dlugo! PIS-jednosc to sila

Ewa Kopacz. Jej kłamstwa o "przekopaniu na metr"spowodowały, że zapomniano jej aferę grypową z sezonu 2009 / 20010, której śmiertelne ofiary liczone są w tysiącach. Z kolei jej kabaretowe rządy zakryły wszystko, co zmalowała wcześniej

Czy przygotowano odpowiednie cele, czy tylko tak sobie pogadają i zostanie po dawnemu. 85% dawnego rządu powinno znaleźć się po kluczem.

Lemingi, tępe do kwadratu lemingi na tym zdjęciu jest TA, która dała emerytom i rencistom 2 zł na rewaloryzację. To nie PiS ale Kopacz ze szwadronem pasożytów zadrwili z emerytów i rencistów. Już pojeliście czy jeszcze nie< tak rozpisujecie się i atakujecie PiS. Kiedy wy lemingi wreszcie zmądrzejecie? Nam szkodzicie, Polsce i sobie....

Wymiar niesprawiedliwości - tam się będzie działo, kiedy trzeba bedzie wypłacać wielomilionowe odszkodowania dla ludzi uwięzionych w psychuszkach...tylko w Rybniku jest kilka osób, z których jedna tylko występuje o 14,5 mln zł za 8 lat w tym "szpitalu". A o 26 milionach zł dla O. Rydzyka nie mogli przestać nadawać przez kilka dni na tvn24.

Jakoś nie pochwalili się gdzie im POszło 75 mld zł w jednym roku. Banda, banda POskomunistyczna z nienażartymi mordami.

czyz nie sa to w naszym kraju najPOdlejsi i najbardziej odrazajacy ?Czy wszyscy Rodacy znaja dzialalnosc tego 8-letniego rzadu?Dzisiejsza wladza z Panem Prezydentem to Nasi Wspaniali Przyjaciele,ktorzy troszcza sie o wszystko co nazywa sie Polska.Szanujmy i Pielegnujmy Polski Rzad i Polskiego Prezydenta.Po tych przezytych latach widzimy iz to byl ostatni dzwonek dla naszej Ojczyzny-dzieki nam Wyborcom a przede wszystkim dzieki RKW-Prawda,Uczciwosc,Fachowosc Kompetencja i Przezroczystosc Zwyciezyla,ufff.

W głosowaniach Sejmowych POprzednia koalicja Rządowa stawała murem w obronie wszystkich aferzystów by ukryć prawdę i w zaKODowany sposób uciec od odpowiedzialności za nie!
Ale jak wynika wprost z prawa wszyscy jednak wzięli pełną odpowiedzialność za nie i to nie tylko POlityczną ale głównie karną i materialną!
Teraz to tylko z nimi do więzienia z przepadkiem majątku oraz obowiązkowym naprawieniem krzywd nawet gdyby ich rodziny przez kilkadziesiąt pokoleń musiały je spłacać skoro świadomie i celowo w wyjątkowo przemyślany sposób je wyrządzali!

Po 1 godzinie (sic) więzienia za każdego oszukanego, zubożonego, okradzionego obywatela. To daje ponad 4000 lat paki.

Ten audyt, łącznie z przesłuchaniami to powinni im robić od listopada od razu na Rakowieckiej.Przynajmniej by sprawdzili czy w celi mają ciepła wodę w kranie i czy jest ch.j d.pa i kamieni kupa.

Miała być prezentacja dokonań 100 dni a gadzinówka (gdzie ta nasza telewizja?) tvp - info prezentuje obżydliwe (nie poprawiać) przemówienia bonzów III-j tuskopruskiej opozycji

Zrobić, choćby tylko audyt -w tym gnoju po 8 latach PO/ZSL, to też gigantyczna praca.

Prosze by dla nich nie robic "Jasiu byle be idz do kata".
"Jasiu" ma to w 4-ch literach!
Nalezy RE-TRYBUNAL NARODOWY.

Nie mam zaufania do tego wymiaru sprawiedliwości 3-ej erpe i nie sądzę,żeby wytresowani przez Tuska prokuratorzy coś zrobili z przestępstwami poprzedniej ekipy.Jedynie będą potykali się o dywany wybulone od chowanych afer ale nadal będą utykać tam szubrawstwa PO-ZSL.

A tymczasem "pluralizm" w TVP, jest jakiś schizofreniczny, po myśli Osicy, Pietrasika, Rudnik itp dziennikarzy.

co za podły, paskudny babsztyl atakuje p.Szydło, a sama nic a nic nie zrobiła dla ludzi. 2 złote dała emerytom a mówi, że Szydło nic dla Polaków nie robi. O, Szydło nie wprowadza bezpłatnych leków dla seniorów a ona już by wprowadziła. To jest swołocz, żeby jej ten jęzor spuch, a najlepiej by się nim zadławiła gdy tak łże. Kiedy to cholerną łgarę spotka kara Boska? i ludzka?

Przepraszam, a Pani to katoliczką jest? - Jeśli tak, to "gratuluję"! Niech pani uważa, żeby to pani ten jęzor nie spuchł od tego jadu!A najlepiej jakbyś się nim zadławiła, katoliczko wspaniała!

Parchów powołujacych się na katolików nam nie trzeba.Mataczy i skundlonych psów propagandy do kryminału.Znamy te komusze pomioty.Nie wolno im tego draństwa i pogardy darować.Wszystkich wielbicieli lewaków odsunąć od Narodowych mediów.Czyż tego przykładem.

Babo ,,pytajaca,,,nie dziw sie ze ludzie sa na skraju wytrzymalosci po tych 8 latach Sodomy i Gomory urzadzonej przez PO.Jesli ty nie jestes zniesmaczona tym,jakiego gnoju narobili,to znaczy zes jedna z nich.Idz precz babo niemadra.

I ma rację! Gdzie ta teczka gotowych ustaw? Oprócz próby zlikwidowania TS nic praktycznie nie zrobiono , bo teczka była PUSTA!

100 dni rządu - superkomentarz Zuzanny Kurtyki a także, w sprawie szafy Kiszczaka - o nowych dokumentach, które jeszcze się ujawnią

wywiad!

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

fajny wywiad - czyli Gmyz ma rację, są i inne zbiory i szafy....

sprawa Wałęsy to czubek góry lodowej

Kopacz dałaś emerytom po 2 zł dodatku. Dziekujemy ci ty faktycznie jesteś na metr głąb podły. O, teraz w TVPInfo ona mówi, że Polakom życzyła i zyczy dobrze. Ty podła cholero.

Po co słuchasz tej zapszańskiej telewizji. Ja nie oglądam tego badziewia i jest mi z tym wspaniale.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl