Piotr i Mariola - są RODZICAMI!!!

Rotorhead/sxc.hu

Stało się. Po miesiącach nerwowego oczekiwania (w ekipie niezalezna.pl także) nasz redakcyjny kolega został ojcem! Piotr i Mariola Łuczuk mają synka.

Rodzina Łuczuków powiększyła się dzisiaj nad ranem - cudna wiadomość natychmiast do nas dotarła. Nie jeden otarł łezkę wzruszenia, nawet tych bezsennych nocy troszkę zazdrościmy.

Najmłodszy z rodu Łuczuków przyszedł na świat w jednym z warszawskich szpitali.

Jego ojciec (należący do zespołu, który tworzył niezalezna.pl) musi być mega dumny. Ale teraz powinien nieco więcej o sporcie poczytać, bo syn wkrótce będzie zadawał "trudne" pytania. Marioli za to życzymy cierpliwości, duuużo cierpliwości - dwóch facetów w domu, za kilka lat być może dyskutujących godzinami o science-fiction, będzie ona potrzebna.

SZCZERZE! OGROMNIE GRATULUJEMY!!!
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nauczycielka historii chwaliła Hitlera. Już nie pracuje

/ stevepb

Deputowana Rady Miejskiej Lwowa straciła pracę nauczycielki historii w jednej z miejscowych szkół za umieszczenie na Facebooku wpisu, w którym gloryfikowała Adolfa Hitlera. „Wielki człowiek, co by tu nie mówić” – napisała, dodając zdjęcie przywódcy III Rzeszy.

"Nie dopuścimy, by w lwowskich szkołach pracowali ludzie gloryfikujący tych, którzy zabijali miliony Ukraińców” – oświadczył mer Lwowa Andrij Sadowy.

Zwolniona była wicedyrektorką szkoły nr 100, gdzie uczyła historii. W radzie Lwowa zasiadała z ramienia nacjonalistycznej partii Swoboda. 20 kwietnia umieściła na Facebooku wpis z okazji urodzin Hitlera. „Wielki człowiek, co by tu nie mówić” – napisała, dodając zdjęcie przywódcy III Rzeszy i cytaty z jego wypowiedziami z książki „Mein Kampf”.

Wpis szybko został usunięty, jednak wcześniej zauważyli go dziennikarze, po czym sprawą zajęły się władze oświatowe. Nauczycielka tłumaczyła portalowi Zaxid.net, że wpis o Hitlerze umieścili na jej profilu na Facebooku hakerzy. Okazało się to jednak nieprawdą.

Mer Lwowa powiedział, że w szkołach jego miasta nie ma miejsca dla nauczycieli, którzy pozwalają sobie na takie zachowania.

Hitler i Stalin to zbrodniarze, którzy mają na rękach krew naszych przodków i krew innych narodów. Jeśli nauczycielka historii tego nie wie, to nie ma dla niej miejsca wśród dzieci

– oświadczył Sadowy.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl