Piotr i Mariola - są RODZICAMI!!!

Rotorhead/sxc.hu

  

Stało się. Po miesiącach nerwowego oczekiwania (w ekipie niezalezna.pl także) nasz redakcyjny kolega został ojcem! Piotr i Mariola Łuczuk mają synka.

Rodzina Łuczuków powiększyła się dzisiaj nad ranem - cudna wiadomość natychmiast do nas dotarła. Nie jeden otarł łezkę wzruszenia, nawet tych bezsennych nocy troszkę zazdrościmy.

Najmłodszy z rodu Łuczuków przyszedł na świat w jednym z warszawskich szpitali.

Jego ojciec (należący do zespołu, który tworzył niezalezna.pl) musi być mega dumny. Ale teraz powinien nieco więcej o sporcie poczytać, bo syn wkrótce będzie zadawał "trudne" pytania. Marioli za to życzymy cierpliwości, duuużo cierpliwości - dwóch facetów w domu, za kilka lat być może dyskutujących godzinami o science-fiction, będzie ona potrzebna.

SZCZERZE! OGROMNIE GRATULUJEMY!!!

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl