niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

Nowa piosenka Brodki

Dodano: 24.02.2016 [22:38]
Nowa piosenka Brodki - niezalezna.pl
foto: mat. pras.
Monika Brodka opublikowała nową piosenkę pt. „Horses”. To zapowiedź czwartego albumu artystki zatytułowanego "Clashes", który będzie miał premierę 13 maja.

Na nową płytę Brodka kazała czekać fanom pięć lat. Będzie to czwarty album studyjny artystki. Jej dotychczasowe płyty to „Album” (2004 r.), „Moje piosenki” (2006 r.) i „Granda” (2010 r.)

Brodka wygrała w 2004 r. program „Idol”, rok później jako debiutantka, została obsypana nagrodami na Eska Music Awards, Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i zdobyła Superjedynkę. Ma też na koncie aż pięć Fryderyków.
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

10 czerwca Monika Brodka wystąpi podczas SeaZone Music & Conference w Operze Leśnej w Sopocie! Oprócz niej między innymi Kelis i Kaliber 44. Bilety można już kupować i są w bardzo fajnej cenie jak na takie wydarzenie. Tutaj więcej informacji: https://www.biletomat.pl/konce...

jest dobra a może nawet najlepsza w Polsce

Koszmarnie i makabrycznie ciekawe... Bez tej informacji portal przestałby istnieć... Ale - co to jest ta brodka czy bródka?

Brodka? Proszę z nas nie Żartować. Dopiero co był wstrząsający news o nowym pierdzie pasztetu Peszek. Wydawało się, że limit dla idiotów wykorzystano co najmniej na rok. O jakim targecie marzycie? Słowo daję odechciewa się tu zaglądać. Jak się czują w tym towarzystwie słynni Wasi publicyści? Za co ta darmowa reklama tandety ( świta mi żenujące wspomnienie dziewczęcych frustracji reklamowanych tu dziś "artystek" ). Czy to jakiś nowy stażysta tak się stara przyciągnąć do "Niezależnej" wrażliwe panienki o przebogatym wnętrzu? To już mówię - one tu nie przyjdą, a jak będzie więcej reklamy Brodki i Peszek, to sporo pewniaków da sobie spokój.

jakiś delegat z "pudelka" ociepla Niezależną. Czekam aż zrobi kącik kupy wojewódzkiej

@ yeti - nie wygłupiaj się z tą "kupą powiatową "
daj >se na luz Wielka Stopo, tak wszystko krytykować
w czambuł, wiadomo Brodka to nie diva polskiej muzyki pop.

A ja się z obydwoma Panami nie zgodzę. To nie jest jakiś mizerny pop, posłuchajcie tego kawałka i dopiero się wypowiadajcie https://www.youtube.com/watch?...
Jak go słuchałem przypomniała mi się Anneke van Giersbergen & Agua de Annique
Jeśli Brodka będzie szła w tym kierunku to tylko jej kibicować. Horses to rewelacyjny kawałek z duszą.

Rewelacyjny kawałek z duszą? Zgłaszam zdanie odrębne. Owszem, dziewczę ładne, estetyczne, widać i ambicje, ale muzyka nie robi, niestety, żadnego wrażenia.

Dziewczyna powinna jechać na Eurowizję. Albo inny młody talent. Nie zaś jakieś żenujące Kleo, czy coś podobnego.

Ci, co rządzą w Eurowizji, zamiast Brodki, wolą "kobietę" z brodą.
youtu.be/HTLrEP8_x6k

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl