niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Korwin też pisał do Kiszczaka

Dodano: 24.02.2016 [12:38]
Korwin też pisał do Kiszczaka - niezalezna.pl
foto: Adrian Grycuk; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en
W dokumentach znalezionych w domu Czesława Kiszczaka jest też list Janusza Korwin-Mikkego. Długoletni lider UPR pisał jednak w innym tonie niż Andrzej Celiński i Daniel Passent - zarzucał Kiszczakowi, że "prawie połowa" Okrągłego Stołu to jego agenci.

Korwin-Mikke pisał też, że Okrągły Stół i propaganda wokół niego "na setki lat zadomowi się w podręcznikach masowej manipulacji".

Fragment listu ujawnił Karol Darmoros, dziennikarz Polskiego Radia:

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie wiem,czy ktoś pamięta,że to właśnie Korwin był autorem ustawy lustracyjnej w 2002r.Wtedy, kiedy prezydentem był kolega Kiszczaka Wałęsa ps. BOLEK,który ze strachu obalił rząd p.Olszewskiego.No i wszystko jasne,kto tu jest czysty?

KORWIN, to prawica ??, niech tak będzie ale skąd i Niego ta "miłość do zbrodniarza jakim jest Putin", to go dyskwalifikuje i również tych z jego grona co takiego draństwa nie napiętnują. On się wpisuje częściowo też w "główny nurt" jaki prezentuje od zawsze opcja PO reprezentowana przez Tw "OSCARA" i Tw "LITWINA" z określeniu zaufania do do PUTINA, bo ci agenci i zbrodniarze medialnie potwierdzają 100 % a KORWIN jakby to było możliwe a w jego zaprzaństwie do Putina chyba w grę "wchodzi" znacznie większy procent zaufania jakaś wielokrotność 100 %. Czyli KORWIN, to taki prawicowy BOLSZEWIK.
Poparcie Putina traktuje go niewątpliwie i tylko w gronie pro-sowieckiej swołoczy razem z reżimem Korei Północnej, czyli KORWIN to swoisty "CZYRAK" na polskim organizmie, trzeba "chirurga" bo to może zarażać a jak widać jest w Polsce jakaś grupa, która popiera zbrodniarza.
Trzeba z całą mocą stwierdzić, że tylko dzięki takiej nikczemnej hołocie, która jest sojusznikami i zapleczem Putina w innych krajach to ten zbrodniarz nieustannie terroryzuje politykę na świecie i prawdopodobnie to właśnie on stoi za wszelkimi zamachami terrorystycznymi mającymi na celu wzniecanie ciągłych napięć społecznych. W ochronie spokoju na świeckie partie typu KORWIN powinny być zdelegalizowane tak jak i każde ugrupowanie, które medialnie jest po stronie Putina. Tu przypominam s..ka syńskie słowa w imieniu Polaków wypowiedziane przez Tw "OSCARA", że On kanalia, ufa Putinowi na 100 % i to w czasie kiedy wszystkie media nawiązywały do określania Putina uzasadnionym mianem ZBRODNIARZ i ZAKAŁA SPOKOJU ŚWIATOWEGO.

Korwin ma szacunek dla putnia za dbanie o interesy Rosji.On wie czego chce.Te interesy są sprzeczne z naszymi.A tak się składa,że do ostatnich wyborów nikt nie dbał o interesy Polski.Nawet Film "Historia Roja"był problem nakręcić.

KORWIN, to prawica ??, niech tak będzie ale z kąt ta "miłość do zbrodniarza jakim jest Putin", to go dyskwalifikuje i również tych z jego grona co takiego draństwa nie napiętnują.
Poparcie Putina traktuje go w gronie pro-sowieckiej swołoczy razem z reżimem Korei Północnej, czyli KORWIN to swoisty "CZYRAK" na polskim organizmie, trzeba "chirurga" bo to może zarażać a jak widać jest w Polsce jakaś grupa, która popiera zbrodniarza.
Trzeba z całą mocą stwierdzić, że tylko dzięki takiej nikczemnej hołocie, która jest sojusznikami i zapleczem Putina w innych krajach to ten zbrodniarz nieustannie terroryzuje politykę na świecie i prawdopodobnie to właśnie on stoi za wszelkimi zamachami terrorystycznymi mającymi na celu wzniecanie ciągłych napięć społecznych. W ochronie spokoju na świeckie partie typu KORWIN powinny być zdelegalizowane tak jak i każde ugrupowanie, które medialnie jest po stronie Putina. Tu przypominam s..ka syńskie słowa w imieniu Polaków wypowiedziane przez Tw "OSCARA", że On kanalia, ufa Putinowi na 100 % i to w czasie kiedy wszystkie media nawiązywały do określania Putina uzasadnionym mianem ZBRODNIARZ i ZAKAŁA SPOKOJU ŚWIATOWEGO.

Pitolicie Hipolicie bez sensu. Poza tym pisze skąd, a nie z kąt.

Jesteś idiotą...

Bardzo ciekawy materiał, który stawia pod znakiem zapytania Korwinowską agenturalność. Dlaczego zatem Korwin, za kazdym razem prowadzi do dezintegracji prawicy i utraty popularności własnych ugrupowań?
Byłem przekonany, że jest po prostu agentem.
Teraz myślę, że jest głupkiem.

Korwin? Jest po po prostu Korwinem i tak cud, że robi w polityce, że ma jeszcze jakiś zwolenników poza sobą samym. Ale Korwin potrzebny jest, nie do sprawowania władzy, nie daj boże, ale by tak rzec edukacyjnie...

Tytuł artykułu sugeruje jakoby Korwin mógł pisać donosy do Kiszczaka. No cóż, Korwin wiele razy mówił że prawica ma nie być dopuszczona do władzy, i nawet taka "niezalezna.pl" pilnuje tego układu.

Boli mnie mentalność ze ludzie czytają tylko nagłówki...
Nagłówek ma zachęcić jak baner, reklama itp. Gdyby napisali Korwin Opie***la Kiszczaka to nikt nawet by na to nie wszedł bo wszyscy to wiedzą...

Korwin doczeka pomnikow, a Walesa epitafium na grobie:

Tu lezy nasz bohater Bolek.
Teczkami zasypany - polegl.

Skubany... czyli, kiedy większość z nas upajała się "sukcesem" Okrągłego Stołu Korwin wiedział to, co dla tzw. szerokiej opinii publicznej dopiero dziś wychodzi na światło dzienne. Szacun dla Korwina...

Zmieńcie tytuł - bo ten sugeruje, że Korwin też dupę lizał Kiszczakowi - a jak z treści listu wynika, nie robił tego wręcz odwrotnie, demaskował jego manipulacje.
Czy teraz już rozumiecie dlaczego na niego się wylewa tyle pomyj i opluwa ??

Są tacy którzy czytają i zapamiętują wyłącznie tytuły a ten sugeruje,że Korwin donosił Kiszczakowi.

Nie zmienią,bo mają "wściekliznę" na Korwina.

Korwin-Mikke pisał też, że Okrągły Stół i propaganda wokół niego "na setki lat zadomowi się w podręcznikach masowej manipulacji".
Miejmy nadzieję że pomylił się o 75----> lat.

Jeśli konfident Bolek miałby być bohaterem to również bohaterami musieliby być Jaruzelski i Kiszczak. Patrząc na to w ten sposób, to tych dwóch ostatnich powinno być super bohaterami, bo bez ich "determinacji" Bolek musiałby sam pić wódę w domu z Danką.
A prawda jest taka, że ten kto się kuma z bandytami sam jest bandytą.

puknij się w łeb

Dlatego mu ufam, w odróżnieniu od większości naszych polityków.

Brawo!
Wtedy taki list to była odwaga.

SB pisze do dowodcy SBkow,to dopiero odwaga.

To już chyba wiadomo dlaczego doszło do wycieku i utrącenia dawnej, bezużytecznej już od dawna agentury.
Trzeba legendować nową, a rusofil Janusz Muecke idealnie się do tego nadaje.

Dla Ciebie świat jest zerojedynkowy. Pan Janusz anallizuje fakty i jeżeli Putin ma w czymś rację , to ją mu przyznaje. Czy rusofilem jest ktoś , kto szanuje naród rosyjski a nie akceptuje polityki Putina ?

Przyznaję się, że zaczynałem już wierzyć w Ozjasza Goldberga. Przepraszam Pana JKM, że miałem takie wątpliwości.

jak Ci nie wstyd w ogóle tak myśleć! JKM to jeden z nieliczych POLITYKÓW któremy na prawde zależy na NASZYM kraju!

Tylko Korwin mówi prawdę,pisze prawdę. To boli. Szkoda, ze nie udało sie zdobyc głosów. Korwin jest prawdziwy do szpiku kosci.

Nie wiem czy to do końca dobry byłby pomysł ale uważam za wielką szkodę że KORWIniści nie połączyli się przed wyborami z KUKIZ'em 15...Dobry rozpi*** byłby, gdyby jeszcze Pan Janusz zawitał na stałe do Polski na Wiejską...ehhh

Dlaczego stawiacie zarzuty Korwinowi, facet sam zarabia pieniądze na utrzymanie swojej bardzo licznej rodziny, nie ukrywa swojego majątku, że był w SD - pokażcie komu zaszkodził, jedyny polityk,który zdecydowanie i konkretnie wystąpił w sprawie lustracji, będąc posłem miał najwięcej wystąpień w ważnych kwestiach, jak ta aby pieniądze z prywatyzacji użyte były do finansowania emerytur ludzi, którzy żyli w prlu, proponował zakaz deficytu budżetowego tak aby nie było możliwe zadłużanie polskiego państwa etc., etc., człowiek przez lata IIIrp lżony i ośmieszany a jak się nie dało to zamilczany.
Pozdrawiam
Krzysztof

No i strzelił ubecką szmatę w twarz publicznie, pozbawiając ja honoru, którego i tak nie miała.

W 1989 r. to on taki "odważny" się zrobił? Gdzie był wcześniej? W SD koalicyjnym z PZPR komunistycznym w Sejmie komunistycznym posłem. To po co tam "agientów"?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl