niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Korwin też pisał do Kiszczaka

Dodano: 24.02.2016 [12:38]
Korwin też pisał do Kiszczaka - niezalezna.pl
foto: Adrian Grycuk; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en
W dokumentach znalezionych w domu Czesława Kiszczaka jest też list Janusza Korwin-Mikkego. Długoletni lider UPR pisał jednak w innym tonie niż Andrzej Celiński i Daniel Passent - zarzucał Kiszczakowi, że "prawie połowa" Okrągłego Stołu to jego agenci.

Korwin-Mikke pisał też, że Okrągły Stół i propaganda wokół niego "na setki lat zadomowi się w podręcznikach masowej manipulacji".

Fragment listu ujawnił Karol Darmoros, dziennikarz Polskiego Radia:

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie wiem,czy ktoś pamięta,że to właśnie Korwin był autorem ustawy lustracyjnej w 2002r.Wtedy, kiedy prezydentem był kolega Kiszczaka Wałęsa ps. BOLEK,który ze strachu obalił rząd p.Olszewskiego.No i wszystko jasne,kto tu jest czysty?

KORWIN, to prawica ??, niech tak będzie ale skąd i Niego ta "miłość do zbrodniarza jakim jest Putin", to go dyskwalifikuje i również tych z jego grona co takiego draństwa nie napiętnują. On się wpisuje częściowo też w "główny nurt" jaki prezentuje od zawsze opcja PO reprezentowana przez Tw "OSCARA" i Tw "LITWINA" z określeniu zaufania do do PUTINA, bo ci agenci i zbrodniarze medialnie potwierdzają 100 % a KORWIN jakby to było możliwe a w jego zaprzaństwie do Putina chyba w grę "wchodzi" znacznie większy procent zaufania jakaś wielokrotność 100 %. Czyli KORWIN, to taki prawicowy BOLSZEWIK.
Poparcie Putina traktuje go niewątpliwie i tylko w gronie pro-sowieckiej swołoczy razem z reżimem Korei Północnej, czyli KORWIN to swoisty "CZYRAK" na polskim organizmie, trzeba "chirurga" bo to może zarażać a jak widać jest w Polsce jakaś grupa, która popiera zbrodniarza.
Trzeba z całą mocą stwierdzić, że tylko dzięki takiej nikczemnej hołocie, która jest sojusznikami i zapleczem Putina w innych krajach to ten zbrodniarz nieustannie terroryzuje politykę na świecie i prawdopodobnie to właśnie on stoi za wszelkimi zamachami terrorystycznymi mającymi na celu wzniecanie ciągłych napięć społecznych. W ochronie spokoju na świeckie partie typu KORWIN powinny być zdelegalizowane tak jak i każde ugrupowanie, które medialnie jest po stronie Putina. Tu przypominam s..ka syńskie słowa w imieniu Polaków wypowiedziane przez Tw "OSCARA", że On kanalia, ufa Putinowi na 100 % i to w czasie kiedy wszystkie media nawiązywały do określania Putina uzasadnionym mianem ZBRODNIARZ i ZAKAŁA SPOKOJU ŚWIATOWEGO.

Korwin ma szacunek dla putnia za dbanie o interesy Rosji.On wie czego chce.Te interesy są sprzeczne z naszymi.A tak się składa,że do ostatnich wyborów nikt nie dbał o interesy Polski.Nawet Film "Historia Roja"był problem nakręcić.

KORWIN, to prawica ??, niech tak będzie ale z kąt ta "miłość do zbrodniarza jakim jest Putin", to go dyskwalifikuje i również tych z jego grona co takiego draństwa nie napiętnują.
Poparcie Putina traktuje go w gronie pro-sowieckiej swołoczy razem z reżimem Korei Północnej, czyli KORWIN to swoisty "CZYRAK" na polskim organizmie, trzeba "chirurga" bo to może zarażać a jak widać jest w Polsce jakaś grupa, która popiera zbrodniarza.
Trzeba z całą mocą stwierdzić, że tylko dzięki takiej nikczemnej hołocie, która jest sojusznikami i zapleczem Putina w innych krajach to ten zbrodniarz nieustannie terroryzuje politykę na świecie i prawdopodobnie to właśnie on stoi za wszelkimi zamachami terrorystycznymi mającymi na celu wzniecanie ciągłych napięć społecznych. W ochronie spokoju na świeckie partie typu KORWIN powinny być zdelegalizowane tak jak i każde ugrupowanie, które medialnie jest po stronie Putina. Tu przypominam s..ka syńskie słowa w imieniu Polaków wypowiedziane przez Tw "OSCARA", że On kanalia, ufa Putinowi na 100 % i to w czasie kiedy wszystkie media nawiązywały do określania Putina uzasadnionym mianem ZBRODNIARZ i ZAKAŁA SPOKOJU ŚWIATOWEGO.

Pitolicie Hipolicie bez sensu. Poza tym pisze skąd, a nie z kąt.

Jesteś idiotą...

Bardzo ciekawy materiał, który stawia pod znakiem zapytania Korwinowską agenturalność. Dlaczego zatem Korwin, za kazdym razem prowadzi do dezintegracji prawicy i utraty popularności własnych ugrupowań?
Byłem przekonany, że jest po prostu agentem.
Teraz myślę, że jest głupkiem.

Korwin? Jest po po prostu Korwinem i tak cud, że robi w polityce, że ma jeszcze jakiś zwolenników poza sobą samym. Ale Korwin potrzebny jest, nie do sprawowania władzy, nie daj boże, ale by tak rzec edukacyjnie...

Tytuł artykułu sugeruje jakoby Korwin mógł pisać donosy do Kiszczaka. No cóż, Korwin wiele razy mówił że prawica ma nie być dopuszczona do władzy, i nawet taka "niezalezna.pl" pilnuje tego układu.

Boli mnie mentalność ze ludzie czytają tylko nagłówki...
Nagłówek ma zachęcić jak baner, reklama itp. Gdyby napisali Korwin Opie***la Kiszczaka to nikt nawet by na to nie wszedł bo wszyscy to wiedzą...

Zgadzam sie.Zmiencie tytul.

Korwin doczeka pomnikow, a Walesa epitafium na grobie:

Tu lezy nasz bohater Bolek.
Teczkami zasypany - polegl.

Skubany... czyli, kiedy większość z nas upajała się "sukcesem" Okrągłego Stołu Korwin wiedział to, co dla tzw. szerokiej opinii publicznej dopiero dziś wychodzi na światło dzienne. Szacun dla Korwina...

Zmieńcie tytuł - bo ten sugeruje, że Korwin też dupę lizał Kiszczakowi - a jak z treści listu wynika, nie robił tego wręcz odwrotnie, demaskował jego manipulacje.
Czy teraz już rozumiecie dlaczego na niego się wylewa tyle pomyj i opluwa ??

Są tacy którzy czytają i zapamiętują wyłącznie tytuły a ten sugeruje,że Korwin donosił Kiszczakowi.

Nie zmienią,bo mają "wściekliznę" na Korwina.

wylewa sie nie za wiedze, ale za glupoty ktore pociska ludziom! Np o kobietach, o podatkach, o niepełnosprawnych...

Jesteś po prostu głupi skoro nie potrafisz zrozumieć tego o co mu chodzi. Zobaczyłeś gdzieś w tv jak pokazują fragment wypowiedzi Korwina wyrwany z kontekstu a teraz powtarzasz. Żal mi Cię.

typol...typowy leming. Brak słów jak cię zmanipulowała prasa i telewizja.

Korwin-Mikke pisał też, że Okrągły Stół i propaganda wokół niego "na setki lat zadomowi się w podręcznikach masowej manipulacji".
Miejmy nadzieję że pomylił się o 75----> lat.

Jeśli konfident Bolek miałby być bohaterem to również bohaterami musieliby być Jaruzelski i Kiszczak. Patrząc na to w ten sposób, to tych dwóch ostatnich powinno być super bohaterami, bo bez ich "determinacji" Bolek musiałby sam pić wódę w domu z Danką.
A prawda jest taka, że ten kto się kuma z bandytami sam jest bandytą.

puknij się w łeb

Ile jest SBekow,konfidentow w Polsce,takich jak Korwin.Ludzie listy pisza.

Co ty pier..lisz. Czytałeś gn.ju artykuł.

Korwin to raczej czieławiek GRU / WSI, czyli zielonomundurkowców a nie tych "niebieskich". Wniskuję to po treści jego uchwały lustracyjnej (ujawnienie tylko i wyłącznie konfidentów SB pomimo wniosku kolejnego posła o dołączenie do tej listy kapusiów Informacji Wojskowej). No i rzecz jasna po januszkowym czapkowaniu gienerałom i pałkownikom. Najbardziej Jaruzelowi i Putinowi. W tamtym czasie obie formacje, zieloni z niebieskimi, toczyły ze sobą wojnę.

Czytanie tytułu najwyraźniej tak go zmęczyło, że odpuścił sobie całą treść artykułu. Niestety tak "postrzega" słowo pisane spora część naszego społeczeństwa. To jedna przyczyn "sukcesu" PO i KODu. Wystarczyło rzucić hasło "Obrona demokracji" i sporej części to wystarczyło, by myśleć że hasło oznacza to co oni sobie pod tym hasłem wyobrażają. Gdyby mieli trochę "dociekliwości" to KOD by nie istniał. Tylko niestety nieliczna część zastanawia się nad tym CO czyta. Innym wystarczy że czyta, nie zawsze do końca.

ubek to chyba też albo analfabeta wtórny , nierozumiesz teksu debilu

Chyba nie nadążasz za właściwym tonem newsa,am i right? Kumasz w ogóle o czym jest ten news?

Dlatego mu ufam, w odróżnieniu od większości naszych polityków.

10/10

Ja tak samo mu ufam.

Korwin nigdy nie zmienial zdania i zawsze mowil to, co mysli.
A okragly stol rozpracowal po prostu genialnie,
wrecz proroczo.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl