Mistrz przetrwania poza cywilizacją

mat. pras.

  

Ed Stafford to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mistrzów survivalu. Znany jest przede wszystkim widzom kanału Discovery. Już 16 marca ukaże się w Polsce jego książka „Poza cywilizacją. Jeden człowiek. Jedna wyspa. Jedna epicka opowieść o przetrwaniu”.

Jest to pamiętnik napisany po powrocie z wyjątkowej wyprawy na jedą z wysp Fidżi. Ten były komandos wylądował na niej bez ubrania, żywności i jakichkolwiek przyborów czy narzędzi. Bez niczego, prócz kamery. Na wyspie będącej z pozoru rajem na ziemi, a w rzeczywistości olbrzymim wyzwaniem, pełnym niebezpieczeństw spędził 60 dni.

Stafford nie miał nic, co zapewniłoby mu bezpieczeństwo lub szansę na zorganizowanie sobie życie. Posiadał jednak niezbędną wiedzę, wolę przetrwania i upór. Książka zainteresuje nie tylko fanów survivalu. Napisana prostym, ale wciągającym językiem, buduje napięcie z każdą kolejną stroną, nie gorzej niż dobry thriller. 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Rzeczy protestujących już poza Sejmem

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

"Z Sejmu wyjechał samochód z rzeczami należącymi do osób protestujących" - poinformował dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu, Andrzej Grzegrzółka. Wyjaśnił, że bagaże zostaną przekazane osobie reprezentującej jedną z grup wspierających akcję.

Szef CIS poinformował na Twitterze, że z terenu Sejmu wyjechał samochód z rzeczami protestujących opiekunów osób niepełnosprawnych i ich podopiecznych. 

Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych poinformowała, że po 40 dniach protest w Sejmie zostaje zawieszony. Jak dodała, decyzja została podjęta jednomyślnie. Oświadczenie w tej sprawie zostanie wydane podczas konferencji prasowej o godzinie 14:30. CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl