niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Donald Trump bliżej nominacji

Dodano: 24.02.2016 [08:47]
Donald Trump bliżej nominacji - niezalezna.pl
foto: Michael Vadon; creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
Biznesmen i gwiazda telewizji Donald Trump zdecydowanie wygrał prawybory republikańskiego kandydata w Nevadzie - donoszą amerykańskie media, powołując się na źródła wewnątrz partii. Jest więc coraz bliżej nominacji.

W Iowa triumfował konserwatysta Ted Cruz, ale potem dwukrotnie - dużą przewagą - zwyciężył kontrowersyjny miliarder. Trump wygrał w New Hampshire i Karolinie Południowej. Teraz przyszedł czas na zwycięstwo w Nevadzie.

To bardzo dobra informacja dla Trumpa przed Superwtorkiem, czyli dniem na początku marca, kiedy w największej liczbie stanów będą odbywać się prawybory, na których wybrani zostaną delegaci na konwencje partyjne. A to właśnie na tych konwencjach dochodzi do oficjalnej nominacji kandydatów danej partii na prezydenta. Jeśli Trump zwycięży w przyszłym tygodniu w większości stanów, to Marco Rubio i Ted Cruz - jego najpoważniejsi przeciwnicy w wyścigu o republikańską nominację - będą mieli poważny problem, aby zatrzymać miliardera w drodze po nominację.

Jeszcze w czerwcu 2015 r., gdy Trump ogłaszał swoją chęć startu w wyborach, jego kandydatura była komentowana jako dowcip i chęć zwrócenia na siebie uwagi.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Po stronie demokratów przewagę, choć niewielką, zyskuje Bernard Sanders.

Ten Facet ma sile przebicia.Jest otwarty jest wspanialy zycze mu
wygranja wyporow i przede wszystkim nie demokrata.Wie jak zabezpieczyc swym obywatelom bezpieczenstwo i prace.

Trump wie co mowi i robi dla USA. Nigdy nie popieral Clintona I demokratow. Bedzie dobry dla USA. Nie chce nielegalnych emigrantow i terrorystow.

Ameryka zdycha. Po islamokomuchu i wychowanku stalinowskiego szpiega Franka Marshalla Davisa (600 stronicowa teczka w FBI) szykuje się kolejny kandydat wspierany przez Putina Donald Trump. Koleś nie ma żadnych poglądów poza chciwością i wykazuje nieodpartą chęć robienia interesów finansowych z Putinem. Kolejny pożyteczny idiota na prawicy. Wg niego najlepszym prezydentem w USA był Clinton (finansowany w kampanii przez CHRL, a na studiach często odwiedzający Związek Sowiecki a w trakcie swojej kariery politycznej wielokrotnie odwiedzał kolegę w Czechosłowacji) Trump wielokrotnie wspierał Fundację Clintonów. Tą samą, na której konto płacą ruscy. W zamian Clintonowie lobbowali za sprzedażą Putinowi największej fabryki uranu w Ameryce. Rywalem Trumpa będzie Hillary Clinton albo Bernie Sanders, czyli marksistowscy przyjaciele Kremla. Tak czy inaczej ruina.

Fajna pierwsza dama bedzie.

Ameryka wpada w odmęty absurdu, najpierw Obama a teraz Trump. Coraz bliżej upadku. Ameryka nie oparta na wartościach chrześcijańskich to nie Ameryka. Ameryka nie szanująca emigrantów to nie Ameryka. Ten kraj zbudowali emigranci. Trump również nim jest.

Czyli co, sądzisz że jak wpuścimy emigrantów to będziemy drugą Ameryką?

Trump mówi jak jest. Akurat w Europie i w Polsce tego rodzaju przywódca bardzo by się przydał.

Co do wartości chrześcijańskich to w moim odczuciu proponowany przez Trumpa zakaz wjazdu do Ameryki dla islamistów jest jak najbardziej chrześcijański. Stanowi wyraz sprzeciwu na akceptowanie ideologii całkowicie sprzecznej zarówno z chrześcijaństwem jak i prawami człowieka.

Ludzie, nie macie sie czym zajmowac? Zastanówcie sie lepiej ile wojska moze dac Polsce Trampek, a nie czy wpusci 500 czy 1000n islamistów? Jeszcze moze was interesuje ile razy dziennie się nie modli?

Ty chcesz obcego wojska zdrajco?! Pomysl lepiej jak tu stworzyc silne WP!

Najgorsza kandydatura Trumpa , po Obamie .
Czy ameryki nie stać na prezydenta jakim był Ronald Reagan ,
że , o J.F. Kennedy nie wspomnę .

A co jepiej Clinton czy inny Zydek? A mzoe ten meksykaniec . Lepszy

Donald T. trochę bliżej prezydentury ...
WYWIEŚMY NASZĄ NARODOWĄ FLAGĘ 1 MARCA DLA WSZYSTKICH ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH ...
POWIEDZMY TO PRZYJACIOŁOM I ZNAJOMYM ...

Trump mówi jak jest. Mówi dokładnie to co myśli. Nie boi się powiedzieć prawdy o tym, że nic się nie robi z faktem, że setki nielegalnych imigrantów przekracza granice USA każdego dnia. Jest jak powiew świeżego powietrza w porównaniu do zasiedziałych polityków, którzy głoszą, że chcą dobra zwykłych ludzi, podczas gdy w rzeczywistości liczą się dla nich tylko pieniądze i władza.

Też tak czuję.

TRUMP NA PREZYDENTA !!!!!!!!!
Babcia Clinton go home !!!!!!

Baaardzo dobrze, skonczyc z chora poprawnoscia polityczna, nazywac rzeczy po imieniu!!!
Niezalezny miliarder Trump na piedestaly ...........

Czujący miętę do Władimira Władimirowicza, niestety.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl