niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Politolog ocenia zachowanie Wałęsy: Jego wpisy na pograniczu skeczu

Dodano: 23.02.2016 [15:40]
Politolog ocenia zachowanie Wałęsy: Jego wpisy na pograniczu skeczu - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
IPN ujawnił część akt zabezpieczonych w domu wdowy po Czesławie Kiszczaku. Według dr hab. Rafała Chwedoruka sytuacja wokół Lecha Wałęsy jest korzystniejsza dla osób nastawionych do niego krytycznie. Tymczasem obrońcy byłego prezydenta powoli łagodzą swój ton – zaznaczył politolog z Uniwersytetu Warszawskiego na antenie Telewizji Republika. Dodał, że wpisy Lecha Wałęsy na blogu są na pograniczu skeczu.
 
W poniedziałek dziennikarze i naukowcy mogli zapoznać się z pierwszą częścią dokumentów z „archiwum Kiszczaka”.  Według politologa, część ludzi zaciekle broniących Wałęsę zmienia teraz zdanie.

Nie mam wątpliwości, że obecna sytuacja wokół byłego prezydenta jest bardziej korzystna dla osób nastawionych do niego krytycznie. Część byłych działaczy "Solidarności" zagorzale broniących Wałęsy już zaczyna łagodzić swój ton

– powiedział gość TV Republiki.
 
Politolog ocenił, że kolejne wpisy Wałęsy na jego blogu „są na pograniczu skeczu”. W ostatnim przeprosił Sławomira Cenckiewicza i zaprosił go „na pogadanie”.

Myślę, że jego dotychczasowi orędownicy wykorzystają to mocno instrumentalnie

– mówił.
 
Zaznaczył, ze w tym całym zamieszaniu Grzegorz Schetyna jest raczej wycofany. Na początku stał po stronie Wałęsy.

Lider PO raczej będzie czekał na to, w jaką stronę ten dyskurs będzie zmierzał i w zależności od rozwoju sytuacji podejmie stosowną reakcję. Schetyna jest politykiem znanym z pragmatyzmu, więc to raczej środowisko bliskie Donaldowi Tuskowi ma większe powody, by angażować się w obronę Wałęsy

– zaznaczył Chwedoruk.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To, że Bolek pracował do SB to wiedzą wszyscy, ale pytanie czy został przejęty przez WSI? Parafrazując Grechutę można zaśpiewać: Ważne są tylko teczki których nie znamy...

Znajdź najpierw teczkę WSI, a później miotaj oskarżenia. Na tej zasadzie mogę powiedzieć : "Pytanie, czy ktoś z twojej rodziny nie kablował na sąsiadów za komuny" - tylko że bez teczki takie podejrzenie jest bezwartościowe

Bolo to genetyczny kłamca,on już w wojsku donosił na kolegów i to mu POzostało na całe życie,podły człowiek i tyle w temacie.

Wałęsa to TW DEBIL

Zachowanie Walesy powinien ocenic psychiatra a nie politolog

Wczoraj uzyskalem informacje,, ze zrzutu,, o tym, ze w garazu Tescia pewnego wyzej psotawionego Oficera SB z epoki PRL-u w kanale do przegladu podwozia samochodu zdeponowano , dokladnie 348,- Kg dokumentow o wysokiej wartosci razenia jako polise ubezpieczeniowa. Jest to informacja wstepna i dotychczas nie potwierdzona przeze mnie innymi zrodalmi a wiec moze byc nie koniecznie prawda.

Fotografowi udało się zrobić przednie zdjęcie. Uszy godne kapusia.

Panie Lechu nikt nie prosił o popieranie KOD-u i atakowanie patriotów, sam pan nałożył sobie powróz na szyję. Proszę spojrzeć w oczy wdowom i sierotom, których ojców, mężów i synów pozabijało PZPR i przeprosić za wszystko.

Lepszy kabareciarz od Pietrzaka.

Przecież Pan Wyszkowski w ubiegłym roku jak się nie mylę udowodnił w sądzie że wałęsa jest bolkiem. Idź precz

Polityk ma rację, to MATOŁ Donald T. i Michnik, to są osobnicy, którzy uruchomiają agenturę wpływy by pod płaszczykiem obrony szpicla Bolka Wałęsy bronić siebie i swojego udziału w zbrodniczej III RP. Ponieważ kim jest szpicel Bolek Wałęsa, to tylko szpicel i popychło, któremu urwało się z dnia na dzień SB-ie koryto. Żałośnie jest to, że kreatury pokroju Frasyniuka i jemu podobnych pieczeniarzy próbują go bronić twierdząc, że przecież wszyscy wiedzą i to od dawna, że Wałęsa jest SB-im szpiclem. Tylko dlaczego nie wie o tym sam szpicel Bolek Wałęsa.

Poczekajmy na opinie grafologów bo zapewne będzie kilku. Nie wypowiadajmy się na zapas, bo będzie dopiero "skeczowo". Badania tylko mogą nas wyzwolić, bez nich nie wolno nikogo na zapas obsypywać epitetami

to jest pozorny skecz . zachowanie w beznadziejnej do obrony sprawie -wielce profesjonalne.Gmatwac i puszczać rózne legendy. Pamietacie Smolensk- ile to był roznych dziwnych rzeczy.

Zgadzam sie,on gra niepoczytalnego,dobra taktyka,nie wiem czy sam to wymyslil czy koledzy sb-cy mu kazali.W razie postawienia przed sadem,lub checi wsypania jakiegos kolegi komucha,wszyscy powiedza,ze odszedl od zmyslow.Jesli bolek jest celowo wystawionym przez komuchow kozlem ofiarnym,aby wszyscy skupili sie na nim,to zapewne wlasnie zakopywane sa gleboko inne paskudne sprawy komusze.

Schetyn niech lepiej zainstaluje sobie nowy garnitur zębów górnych !
Kto nazywa tego gościa politykiem ? -to nieporozumienie.

Do obrońców Wałęsy! Czego się boicie?! Też macie coś za kołnierzem?! Czy Wasze teczki też gdzieś się poniewierają?Wałęso,przestań się wałęsać! Pora stanąć twarzą w twarz z prawdą i przeprosić Polaków za świństwa wyrządzane ludziom,za bogactwo,w którym opływałeś jako zdrajca,a prawdziwi bohaterowi tamtych czasów głodem przymierali.To Ty byłeś autorem ich niedoli.

Całe życie Bolka to kabaret tylko najczęściej ma on gorzki wydżwięk,bo przez niego cierpiały setki rodzin.Pan Wałęsa kocha tylko siebie,a Polaków ma głęboko w ... On chyba sam wierzy w te brednie,które serwuje co kilka godzin,bo jest tak przekonany o swojej wielkości,że traktuje nas jak półgłówków,którym można wcisnąć każdą sieczkę słowną.Bolku,nawet zerem nie można Cię nazwać,bo to byłby komplement.

Jak to bolek powiedział dla donosy trzeba zasłużyć i nie osób poszkodowanych przez niego lub te osoby poszkodowane przez niego są nikim takie jest jego stanowisko, czyli kozacy co mu kozaczą, Lech Wałęsa pokazuje odbicie stanowisko całej agentury PO.

Michał Boni - TW "ZNAK"
" TW "ZNAK" - MICHAŁ BONI
Za niezwykle cenne usługi w kontrolowaniu RKW „Mazowsze” TW „Znak” został doceniony w III RP, zwłaszcza w jej stadium początkowym, no ale ostatecznie zarejestrowany został dopiero w 1988 roku, kiedy nawet niemowlęta wiedziały, że komunizm się samolikwiduje i był to ostatni dzwonek by przyłączyć się do zwycięzców z SB, co zapewniało jakieś miejsce w wolnej Polsce. W rządzie Tadeusza Mazowieckiego (1990) TW „Znak” (10.06.1954r) sprawował urząd podsekretarza stanu w ministerstwie pracy i polityki społecznej, w gabinecie Jana Krzysztofa Bieleckiego był już ministrem pracy i polityki socjalnej (1991), a w rządzie Jerzego Buzka szefem gabinetu politycznego ministra pracy i polityki socjalnej Longina Komołowskiego (1997-2001). W pierwszej kadencji został wybrany w Radomiu posłem z ramienia Kongresu Liberalno-Demokratycznego a następnie członkiem władz Unii Wolności. Dziś na marginesie wielkiej polityki.

B.O.N.I.
czyli
Bardzo Obity Najprawdomowniejszy Informator

Najprawdomowniej powiem, kim byc chcialem:
A chcialem zawsze byc jak James Bond.
Lecz nie Jakubem jestem, a Michalem…
Wolodyjowskim? – Nie, alez skad!

Na polska miare zostalem agentem:
Najprawdomowniej sypalem wszak!
W Pierwszego Maja, co Pracy byl Swietem,
Ja pracowalem tez – i to jak!

Mowili o mnie agent Michal-zero
W resorcie, ktory mi prace dal.
Gdym z geba krzywa wpawdzie, ale szczera
Na mych kolegow donosy slal.

Komunizm upadl w sposob planowany
I nowych zadan dostalem moc.
Az raz liberal mi nie farbowany
Pomieszal szyki w czerwcowa noc.

Wiec go idiota zwyczajnym nazwalem
Z trybuny Sejmu! I wiecie co?
Ze moja teczke maja, nie wiedzialem…
Nie stalo mi sie tam jednak zlo:

Ja przeciez nigdy wcale nie klamalem;
Ja... dalem prawdzie ...Bondowski blysk!
Inteligentnie SLUZBE przemilczalem...
A teraz – za co?! – mnie boli pysk…

Swoi swojego wsparli po swojemu:
Nie Korwin! – poslem zostalem ja.
Tylko pan w muszce – wcale nie wiem czemu? –
Zadal przeprosin wciaz do dzis dnia.

Moj immunitet mi ochrone dawal.
Nie przeprosilem, gosc grozil mi.
Ze swoim kazdy lata poprzestawal:
On wciaz z honorem, ja z W.S.I.

Dzis – nie do wiary! – gosc wygral wybory.
Ma immunitet… Resortu blad.
A ja na gebie mam oklad dosc spory.
Bo jestem zero, a nie James Bond.

Wszyscy oglądajmy w czwartek 25.go w telewizji program 1 o godz. 22,20 film nigdy nie pokazywany "TASMY Z MAGDALENKI" Cezarego Gmyza i Antoniego Dudka.

22.20? Szkoda że nie o 3.00 wiadomo że w tych godzinach KAŻDY siedzie przed tv

ZMIENIC NAZWE INSTYTUTU IM…….. NA INSTYTUT DONOSICIELSTWA.

Fotokopie donosów Bolka - sami zobaczcie!

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Żyło się po królewsku.Opluwało się prawdziwych bohaterów Solidarności.Szydziło ze Smoleńska.Nawet chciało się pałować ! ALE PRZYSZŁA DO IPNu pisiara;-)Kiszczakowa i sen się skończył.Tak kończą pełne pychy zakłamane pustaki bolki.Europejski meNdrzec,bohater 4 metrowych skoków - od ilu lat był"NA MUSIKU"??? YOBEL tu nie pomoże.Wstyd!!!

Ja zastanawiam się czy czasami Bolesław Wałęsa nie szykuje sobie gruntu do wypracowania sobie przez ROZGRZANYCH LEKARZY orzeczenia o CHOROBIE PSYCHICZNEJ???

to scierwo-walesa- wspolpracowal z sb,ub,wsi od 19.12.1970 r. tj 46 lat. To ilu ludzi on wystawil????

Sku......... na szubienice.

Zaczął od milicji,potem w wojsku,potem sb w Gdańsku przypomniało mu o "karierze" wojskowej.Niby się zerwał z niebieskich w 76roku.Ale on wrócił do zielonych i z takim dorobkiem został Nie chcem ale Muszem-prezydĘtem.Zwykły,zakłamany szwendała.

To fakt. Bajki o płaczącym esbeku , który zgubił pieniądze na auto nie wymyśliliby najlepsi kabareciarze !

...to jest mistrzostwo kitu i bajery - pytanie: kto połknie ten kit :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl