niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

„Teczka pracy Wałęsy wytapetowana donosami na bohatera. To są rzeczy straszne”

Dodano: 23.02.2016 [00:13]
 „Teczka pracy Wałęsy wytapetowana donosami na bohatera. To są rzeczy straszne” - niezalezna.pl
foto: Sławomir Cenckiewicz /Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
– Jest mi przykro, że Polska miała takiego przywódcę „Solidarności” i pierwszego prezydenta, który próbował pewnie wyprzeć, a na pewno ukryć, swoją agenturalną przeszłość – mówił w TVP Info Sławomir Cenckiewicz. Podkreślił też, że owa przeszłość „jest tak porażająca, że nie mogła nie rzutować na jakość jego prezydentury”.

W programie „Minęła 20” Sławomir Cenckiewicz mówił o teczce Tajnego Współpracownika „Bolka”.

Teczka pracy Lecha Wałęsy jest wytapetowana donosami na Kazimierza Szołocha, bohatera trójmiejskiego grudnia. To są rzeczy straszne. Tym bardziej, że są tam historie, które Szołoch mu powierzał. Mówił mu, że chce uciekać z Trójmiasta, że służby chcą go wrobić w kwestie terroryzmu. To wszystko Lech Wałęsa przekazuje prewencyjnie SB, co powoduje, że Szołoch jest w absolutnej matni

– powiedział historyk w TVP Info.

Jest mi przykro, że Polska miała takiego przywódcę Solidarności i pierwszego prezydenta, który próbował pewnie wyprzeć, a na pewno ukryć, swoją agenturalną przeszłość. Która jest tak porażająca, że nie mogła nie rzutować, na jakość jego prezydentury

– podkreślił dr Sławomir Cenckiewicz.

Zaznaczył też, iż nie wierzy, że Czesław Kiszczak nie wykorzystywał teczki agentki „Bolka”. Ma również nadzieję, że Lech Wałęsa w końcu „zmierzy się z prawdą i stanie w prawdzie”.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Cenckiewicz nie jest dla mnie człowiekiem wiarygodnym. Najpierw postawił sobie tezę, że Wałęsa jest zdrajcą i do dzisiaj cały czas szuka na niego materiałów. Oczywiście, jak to w takich sytuacjach bywa, część ociera się o prawdę a część to literacka twórczość tego pana, który szuka popularności no i co za tym idzie pieniędzy.
W sporze Cenckiewicz - Wałęsa jestem po stronie Wałęsy.
Nikt nie zrobił tyle dobrego dla demokracji w naszym kraju co on. Sprawdzały go wywiady Brytyjski i USA, zanim zaczęły z nim rozmawiać. Na pewno dotarły również do różnych informacji na jego tem jednak uznały, że jest to człowiek godny zaufania. Pan Cenckiewicz i wielu ludzi o niespełnionych ambicjach uważa inaczej,pewnie dlatego, że sami sa jak kryształ uczciwi. Ja szanuję i cenię sobie osobę i postawę Lecha Wałęsy.

Jaki spór? Mamy prawdę opartą na dokumentach i relacjach świadków i plątanie się w kłamstwach ziejącego nienawiścią Wałęsy.

Co szuka ? kto szuka ? pisze jak byk ..że są teczki pełne .A świadkowie ? Cenckiewicz pisze imiennie , podaje nazwiska.. Ciemny zakłamany narodzie

do tego trzeba miec honor, a śrubowkręt nie zna pojęcia honoru. bolek jest zwykłym bolkiem dobranym do zadania. Warto przy tej okazji przypomnieć jego bój z Tymińskim o prezydenturę. Jaki numer ubecja zrobiła Tymiński contra bolek ! Polacy to taki NAIWNY Naród. Tymiński człowiek z czarna teczką. Z dzisiejszej perspektywy i wiedzy to Mazowiecki też . . . ale daliśmy sie OGRAĆ !

Kolaborant SBecki Wałęsa to fenomen Jak taki debil Kiszczaka mógł nabrać cały naród

Dobre imię szpicla....
W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat jedynie 20!!!!
I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!!
Dlaczego mój brat walczył o godne życie robotnika???...a nie zachował się jak BOLEK???
Dlaczego mój brat nikogo nie zdradził???..nie spółkował z SB jak BOLEK???
Sytuacja rodzinna nasza była naprawdę tragiczna...utopiło się 2 braci...spalił się dom...etc...i mój brat nie poszedł na współpracę i lekki chleb SB cki!!!

Mój stryj delegat Rządu Londyńskiego na Kraj...minister Wyznań, Opieki Społecznej i Oświecenia Publicznego - wydawał też wyroki śmierci na kolaborantów takich jak BOLEK, którzy sprzedawali Polaków i Żydów... - został zdradzony przez Moczara ..Bartoszewskiego...którzy wówczas nic nie znaczyli tak jak BOLEK w 70 roku!!!!...ale mój stryj nie zdradził nikogo, gdy gestapo zabrało go z tajnej matury...maltretowało szarpało przez psy....i ostatecznie zamordowało!!!
Mój brat Jan Jasiński był w czołówce Komitetu Strajkowego Stoczni im. Lenina...był jednym z przywódców....a BOLEK spółkował z SB!!! i wygrywał kasiorę za kolegów z W-4!
Do mnie Bolek mówił, ze mój brat to jego najlepszy kolega!

Tego konfidenta nikt już nie zmieni.

Jest dalej sterowany przez Wachowskiego to byly Esbek taki kapus jak Bolek

Czy wy nie widzicie ,że tyo trwa do dzisiaj.

Nawet obecnie za granicą Bolek jest z kapciowym , dukającą .

On jest przez nich nadal kierowany,

czy Walesa byl zdolny do donoszenia na kolegow?chyba nie trzeba na to dowodow,teczek itp.Jego postepowanie,wypowiedzi po 89roku daja odpowiedz na to pytanie.podpieranie lewej nogi,obalenie rzadu p.Olszewskiego,blokowanie lustracji, podle wypowiedzi po katastrofie smolenskiej.Byl przywodca robotniczym, a teraz liczy sie tylko kasa,kasa,kasa.Czy wstawil sie za wyzyskiwanym robotnikiem, za kobietami pracujacymi na 3 zmiany lub zmuszonymi przez Tuska do pracy do 67roku zycia nie trzeba mi innych dowodow.Smutno mi bo glosowalam na niego...kiedys.

Zajmij się swoją profesją a nie bierz się za publicystykę bo wychodzą brednie

kapusiu bolek ZABIERAJ SWOJA "kwiaciarke" I WRACAJ DO PGRu..! SKONCZYL SIE "piękny sen" "MIALES CHAMIE ZLOTY ROG OSTAL CI SIE JENO SZNUR.." (i zrób z niego uzytek)..!!

W KAZDYM INNYM KRAJU TAKIM SZMACIARZOM NIKT NIE PODALBY REKI. W POLSCE TE ROZCZULANIA SA POrazajace. Szanujmy swoja godnosc POLACY. JESZCZE NIE DO KONCA NAS Z NIEJ TE LACHUDRY ODARLY.

Cesarz Bolek

Z krwi cesarza jest Walensa
Nasz bohater: L. Walesa.
Takim samym jest glupolem…
Przegral pod Adrianopolem.
Pech Polakow oraz Polek:
Zanim przegral tam i polegl,
Dupy dala mu kreolka.
No i mamy teraz Bolka!

Piszcie poprawnie, Wałęsa nie obalił sam komuny i to własnymi ręcami, jak mówi. Przecież komuna nie została obalona w 89r, tylko przy okrągłym stole i w Magdalence wzmocniona siłami ujawnionej agentury postsolidarnościowej, podstępnego i zdradzieckiego skrzydła Solidarności. Wałęsa komuny nie obalił, a wzmocnił ją. To myśmy, Polacy system przemocy komunistycznej i agenturalnej obalili w 92 i 2015r. teraz ujawniane są wyłącznie fakty potwierdzające.

Dziś postsolidarnościowa agentura i działacze lewicowo-liberalnego PO i KOD-u zrzeszają się pod skrzydłami Fundacji Batorego, którą finansuje żydowski bankster Soros.
Mam nadzieję, że lemingi pójdą po rozum do głowy i nie pozwolą uczynienia z Polski kolonii wyzysku przez międzynarodowych żydowskich banksterów, cały rozwój kraju i nasza praca będzie żródłem dochodu i wyzysku Sorosa.

Tw Bolek nie będzie mierzył się z żadną prawdą bo jak twierdzi to on sam ,własnymi ręcami obalił komunę i nikt mu w tym nie pomógł a jedynie przeszkadzali.Proponuję postawić pomnik peerelowskim szpiclom o nazwie Tw Bolek jako najsłynniejszym donosicielu w najnowszej historii Polski.

Po latach człowiek zdaje sobie sprawę w jakim był niebezpieczeństwie i to za sprawą człowieka, któremu ufał. Tak refleksja totarła do mnie choć od dawna wiedziałem o donosicielstwie Wałęsy.

Airport w Gdańsku jest już pod zmienioną nazwą patrona?

Dziś Schetna bronił Bolka, robił insynuacje w stronę PiS.

Schetyna to człowiek Putina!

Nie poleciał do Smoleńska, wiedział co się wydarzy!

DOSYĆ tej publicystyki, są DOWODY popełnionych ZBRODNIE ZDRADY TW bolka wałęsy, który ZŁAMAŁ podeptał przysięgę Prezydenta III RP, doprowadził do prześladowań i ŚMIERCI wiele osób, doprowadził do PRZETRANSFEROWANIA komunizmu do III RP, która pod nadzorem TW bolka ROZKRADŁA polski majatek, zniszczyła polski przemysł, wygoniła z Polski co najmniej 8 milinów Polaków na zagraniczna poniewierkę zarobkową.

ŻĄDAJMY dosłownie wszyscy polscy obywatele NATYCHMISAT do postawienia przed TRYBUNAŁEM STANU TW bolka i jego ROZLICZENIA, osadzenia i UKRANIA, aby ta ZARAZA NIE szerzyła się nadal !

DOSYĆ tego pustego gadania, publicystyki i ŻĄDAM konkretnych działań od WŁADZY, która faktycznie ROZLICZA autentycznych PRZESTEPCÓW potężnej skali jakim jest TW bolek wałęsa.

DOSYĆ tych "ceregieli" i cackania się z tak WIELKIMI ZDRAJCAMI jak TW bolek wałęsa.

ARESZTOWAĆ jego natychmiast na lotnisku w Warszawie czy Gdańsku po jego powrocie z tej jego MASKARADY w Miami na Florydzie z innymi żydo-komunistami OSZUSTAMI lub zalegalizowanymi kryminalistami podobnymi do TW bolka.

Jeśli ten rząd B.Szydło jest faktycznie POLSKIM to ŻĄDAM odwołania w ciągu 48 godzin WIELOLETNICH wspieraczy FAŁSZU, organizatorów KŁAMLIWYCH MITÓW o TW bolku wałesie czyli NATYCHMIASTOWEGO odwołania z funkcji ambasadora III RP w Waszyngtonie Ryszarda Schnepfa, a także pilnego ODWOŁANIA z funkcji Konsula Honorowego III RP na Florydzie żydówki 87 letniej Blanci A. Rosenstiel vel Aldony Wdowiak !

DOSYĆ tej durnowatej PUBLICYSTYKI i pustega ględzenia, gdyż ZDRAJCY się z tacy PRZESTEPCY jak TW bolek wałęsa instytucje Panstwa Polskiego mieli i dalej mają za NIC, ŚMIEJĄ się i bezkarnie OCZERNIAJĄ polskich obywateli na arenie medzynarodowej, a za nimi OCZERNIA Polaków cały Świat z POTĘŻNĄ szkoda dla wszystkich polskich obywateli !

Od bohatera do zera, jak to mawiał pewien towarzysz PZPR prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczyna ale jak kończy

Swołocz utuczona na donosach na moich Rodakach. Niech ciebie ziemia pochłonie, niech nic po tobie łachudro nie pozostanie.

Ciosek, Komorowski, Frasyniuk, Kieres, sądy z komunistycznymi potomkami i cała PO bronią konfidenta.

Kruk krukowi oka nie wykole wszyscy oni z tego samego pomiotu, tylko na jednych są już dowody na innych jeszcze nie ma. Na Cioska nie muszą być wszak wszyscy wiedzą po czyjej był stronie i jak zaciekle bronił geremka też tw, przed zarzutami namawiania Jaruzela do wprowadzenia stanu wojennego bo inaczej to im Solidarność wymknie się.

Odebrać mu Nobla, konfident nie może mieć takiej nagrody, to skandal. Akademia Noblowska wcale nie chciała mu dać tej nagrody, a pózniej...

Ludzie ! Przejrzyjcie wreszcie na oczy ! Ten człowiek nie jest żadnym bohaterem ! To jest mały żałosny krętacz, którego popierają ci, podobni do niego, co w tym mają interes. Zawsze tak jest. Nawet gdyby rządzący doprowadzili do masowego wymierania z głodu całej społeczności to byłaby grupa, która miałaby w tym swój interes. Byliby to grabarze. Im więcej pochówków tym większy dochód.

Wałęsa a KAROL WOJTYŁA do dzisiaj dziwi mnie że nikt nie zdaje sobie sprawy że LECH WAŁĘSA Z MATKĄ BOSKĄ w klapie był w prostej linni odpowiedzią KOMUNY na JANA PAWŁA II TOTUS TUUS.To Bolek miał przyćmić Papieża i prowadzić NARÓD na smyczy KOMUNISTÓW.Gdyby nie ZDRAJCA WAŁĘSA kto byłby GURU POLAKÓW ....wystarczyło by JPII pstryknął palcami i na drzewach zamiast liści wisieliby komuniści A TAK BOLEK BYŁ KATALIZATOREM.Stąd przechodzimy do gorliwych kapłanów którzy wybijali się PONAD BOLKA i zostali zamordowani całą resztę poznamy....BOLEK PRZEJĄŁ RZĄDY DUSZ ...papieski długopis itd ....lepiej żeby pozostał kapusiem niż wrogim konkurentem Papieża....a ja stawiam na to drugie.

Czlowiek,powiedz mi,po kiego beja kazesz mi drugi raz
czytac 1-szy akapit.Masz mnie za tepaka pozbawionego zmyslu
pamieci?

jaki to bohater, który w każdej chwili, gdyby był zagrożony mógł się wycofać pod skrzydła swoich mocodawców. On niczym nie ryzykował, brał za to pieniądze, to zwykły najemnik.
Świat zszedł na "psy" najemnicy domagają się by wielbić ich jak bohaterów, cisi i prawdziwi bohaterowie skomlą o pamięć o nich i zasiłki na życie. Oto Polska właśnie, Polska stworzona przez Bolka, Olka, Olina ..... . Wstyd Polsko, wstyd Polacy. Wstyd.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl