niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Zamachy terrorystów w Syrii

Dodano: 21.02.2016 [22:28]
Zamachy terrorystów w Syrii  - niezalezna.pl
foto: Bo yaser commons.wikimedia.org
Do zamachów terrorystycznych doszło dziś w Syrii. Bomby wybuchały w południowych dzielnicach Damaszku. Terroryści wysadzili też w powietrze samochody-pułapki w mieście Homs. Wszystko to działo się w dniu, gdy Amerykanie i Rosjanie wynegocjowali wstępne warunki zawieszenia działań wojennych w tym bliskowschodnim państwie.

W Damaszku zginęło co najmniej 62 osób. Zamachy w Homs kosztowały życie co najmniej 57 mieszkańców. To najpoważniejsze ataki bombowe w tym mieście od pięciu lat.

Tymczasem sekretarz stanu USA John Kerry powiedział dziś, że on i rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow osiągnęli tymczasowe porozumienie w sprawie warunków zawieszenia działań wojennych w Syrii. Rozmowy mają być kontynuowane w najbliższych dniach. Z kolei rosyjska agencja informacyjna RIA poinformowała, że rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu przybył do Teheranu. Nie jest znany cel tej wizyty.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Hahahah , to na wojnie też są Terroryści ? Cooo , zawieszenie działań wojennych ? Zgłupieli czy co , no a co ze sprzedażą broni i próbami nowych karabinów i czołgów ? Ropa staniała , interes idzie dobrze a oni chcą zawiesić działania wojenne ? USA wysyła do do swej podwładnej Spółki Finansowej BRD GmbH czyli Niemiec miliony uchodżców bo trzeba mieć przecież miejsce na wypróbowanie nowej broni na terenie Syrii a tu jakieś rozmowy na temat zawieszenia działań wojennych ? Za 5 minut znowu będą latały bomby nad Damaszkiem i to będzie te zawieszenie broni , niech oni te idiotyzmy sprzedawają ludziom niedorozwiniętym .

NARKOTYKI (heroina, kokaina, black tar (haszysz) i opium) i Ropa zawsze była środkiem finansowania światowego terroryzmu!

Ztą swoją POdwładną spółką finansową tez wskazujesz ze jesteś całkowicie ogłupionym!

Przestańmy się rozczulać nad bougnoulami i najwyższy czas wreszcie wspierać Izrael!

Przygłupów nie sieją, przygłupy się rodzą. Gdyby ich siali, może takich jak ty na świecie by nie było.

Tez jestem za contynuacja poparcia dla Izraela.
Jestem tez za tym aby pogonic Jordanczykow i zrobic porzadek z Iranem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl