niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

​Nastoletni „uchodźca” zgwałcił pracownicę ośrodka

Dodano: 19.02.2016 [22:13]
​Nastoletni „uchodźca” zgwałcił pracownicę ośrodka - niezalezna.pl
foto: Alexas_Fotos (pixabay)
W belgijskim mieście Menen szesnastoletni imigrant z Afganistanu zgwałcił pracownicę ośrodka dla uchodźców. 

Jak podają media, nastolatek najpierw śledził kobietę, a następnie zaatakował ją i zgwałcił. Sąd już zdecydował o tym, aby młody Afgańczyk trafił do aresztu.

Ośrodek, w którym doszło do gwałtu, prowadzi Czerwony Krzyż. Przedstawiciele organizacji są w szoku.

Niedawno informowaliśmy, że w innym belgijskim mieście – Ostendzie – imigranci, wśród których był czternastolatek, grupowo zgwałcili siedemnastoletnią dziewczynę. Jeden z napastników po tym czynie powiedział, że nastolatka nie powinna się skarżyć, bo... „kobiety powinny być posłuszne”.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ja jestem w szoku, że oni są w szoku.

Uważam, że ośrodki dla uchodźców powinni w ramach resocjalizacji prowadzić członkowie grup nacjonalistycznych z przeszkoleniem militarnym.
Dlaczego narażać dobrych ludzi chcących innym ludziom pomagać?
Przecież to jest wbrew logice - jeżeli kobieta jest dla nich nikim, to nie powinna w ogóle w ich środowisku przebywać.
To jakby treserowi kazać mieszkać w klatce z tygrysem..
Dopóki ich świadomość i kultura pozostaje na poziomie wyniesionym z agresywnych meczetów, dopóty kobiety i dzieci, a nawet nieprzeszkoleni wojskowo mężczyźni, nie powinny mieć z nimi kontaktu.
To jest i będzie oczywiste zagrożenie dla zdrowia i życia.
Żadne lewackie wydumane filozofie nie zmienią faktów.

Kolejny gwóźdź do trumny tym wszystkim lewakom, tak bardzo otwartym na inne kultury i ubogacanie obyczajowe. Każdy kolejny przypadek tego typu powoduje, że narodowe środowiska zyskują na sile i tylko czekać pogromów.

No nie...a ja swojej dziewczynie kwiatki kupowałem,debil ze mnie,ona ma być mi posłuszna z tego co czytam a nie jeszcze na kwiatki będę wydawał ;)

Myślę że nawet na tzw. "Zachodzie" ludzie mają granice tolerancji i wytrzymałości. Być może już w tym roku (a najdalej w przyszłym) zaczną się pogromy albo (jeżeli muzułmanów będzie wystarczająco dużo) - wojny domowe (obywatele przeciw islamskim gangom). Tak czy inaczej - krew się poleje :-(

Zgwałcone powinny się cieszyć, bo jeszcze na razie zgwałconych tłum nie kamienuje, ale jeszcze trochę i to się zmieni, bo takie są obyczaje tych prymitywów. To co się dzieje, to konsekwentnie realizowany niszczycielski lewacki plan. Europa już spasowała. Drugiego Jana Sobieskiego nie będzie.

Coś wam powiem, zupełnie nie na temat. Stawiam hipotezę, że kobiety świadomie mogą wybrać za jakiś czas (a może już wybierają) islamistów za swoich partnerów. Powód ? Islamiści są bardziej męscy niż my, Europejczycy rdzenni. Mam na myśli normalnych, kulturalnych islamistów, którzy nie gwałcą (znam takich osobiście, więc nie piszcie mi że wszyscy są tacy) Polecam ten film

https://www.youtube.com/watch?...

Mam nadzieje, że niektórym ten film otworzy oczy jak nas postrzegają nasze kobiety. No ale jako Polak uważam, że u nas nie jest jeszcze tak źle, chociaż...powoli zaczyna być. Rodzicu, zastanów się czy dobrze robisz wysyłając swojego syna na lekcję baletu albo tańca towarzyskiego. Nie lepiej wysłać go na piłkę albo jakąś sztukę walki ?

Bardziej męski? tzn. taki, co da w twarz, przez drzwi nie przepuści, nie zajmie sie przewinięciem dziecka? Dziwne, gdzie oni są, bo w Europie raczej ich nie widać. Zostali u siebie w swoich krajach?

co ty wiesz o gwałcie? rzeczywiście jesteś wyrobem mężczyznopodobnym skoro nie wiesz na czym polega bycie mężczyzną. Nadajesz się jedynie do płacenia i utrzymywania dzieci pochodzących z gwałtów dokonanych przez islamskich zwyrodnialców.

Ktoś jest w szoku? A czego się spodziewali? Że islamiści będą panie całowali w rękę?

w cywilizowanych krajach nawet w szkołach, restauracjach czy na basenach nie ma koedukacyjnych toalet jako powszechnej normy.
hm, ale nawpuszczajmy sobie do domu hordy obcych, agresywnych, zdemoralizowanych buhajów z kurwicą seksualną. oprócz tego, nasprowadzajmy stada zwierzaków nieustannie zwalczających się nawzajem które na dodatek nienawidzą też nas.
co złego może się stać?

I bardzo dobrze ze tak robia.Belgia ma doswiadczenie z islamem
widocznie tego chcieli dla swych obywateli.Chcieli multi-kulti
to maja ani parzy ani ziebi

To się nazywa inseminacja czy islamizacja europejskich kobiet? Oskarżyli go o gwałt, bo nie używał gumki jak Assange?

I dobrze zrobił,skoro go zaproszono wiedząc,że ma inną obyczajowość od europejskiej !

Jestem PO-prawny PO-litycznie ::::

Oj, zaraz tam zgwalcil !!!!
Udoskonalil ja "kulturowo" ....
Wskazal jej tylko "droge" modernistycznych zachowan ....
Pozwolil doznac "przezyc" ....
Wyczuli jam oraz zainicjowal jej rozwoj "seksulany" ....

A wy tak od razu po kacapsku na "hurra" na biednego wyposzczonego emigrant ..... (Ups !) UCHODZCE !!!!

Do tej pory sobie pisalem "PO-PRAWNE" jaja ..... )))))))
OJPD !!!!
Co za k_rwa rozwydrzona DZICZ !!!!

Za takie cos powinno nastapic natychmiastowe WYDALENIE poza granice EU z dozywotnim zakazem powrotu !!!!
A skoro jest "maloletni" .... to wyodjazd razem z cala rodzina !!!!

Ale czegoz mozna sie spodziewac, po ZAPEDALONEJ Jewropie Zachodniej, gdzie PO-prawnosc PO-lityczna juz dawno przeroczyla ZENIT idiotyzmu !!!!

ENDE

Oj tam ojtam , przecież wzbogacił panią kulturowo , kto przy zdrowych zmysłach pracuje w takich ośrodkach ?

gorzej mają lekarki które są atakowane nożami bo wiara dzikusów mówi że ich allach nie zezwala leczenia przez kobiety ,! a wy tu o gwałtach może młodzieniec chciał się z nią ożenić ! ma wybór zostać po gwałcie prostytutką ślub lub kamieniowanie !!

https://www.youtube.com/watch?...

Przecież to sami lekarze i inżynierzy.

Lać w mordę i nie pytać skąd pochodzą , to jedyna recepta na tych opłaconych i sprowadzonych imigrantów przez urzędników tracących władzę.

Przedstawiciele organizacji sa w szoku, to dziwne,jako nadludzie o wyzszym stopniu cywilizacji od tych co na wschodniej stronie Odry powinni wyrazic ubolewanie.

ale gdyby nie wpuszczono tej dziczy, to kobiecie nie stała by się krzywda, a ile jeszcze kobiet zostanie zgwałconych przez głupotę polityków eurokołchozu.

W Polsce powinni już przygotować gilotyny dla tych biednych i ubogich cudzoziemców.

A co na to ten debil, który naszą Panią Premier atakował? co na to niejaka Środa ?

A co może powiedzieć facet w ,,dupkę" uczesany?

Takiej Środy czy Kazi Szczuka żaden emigrant nie zgwałci.

Nie mów tak... one taką miały nadzieję..

on jej nie zgwałcił! gdzie poprawnośc polityczna? on ją ubogacił kulturowo!!

Feministki są zapewne w siódmym niebie. Co prawda, los kobiet nic ich nie obchodzi, ale ich lewacka ideologia przyniosła realne efekty w postaci stania imigrantów ponad prawem.

Nie do aresztu tylko do Afganistanu

ale najpierw jesien sredniowiecza i kastracja

Dopiero się zacznie zabawa latem na Basenach i Plażach w całej powalonej Europie Zachodniej , na dodatek czytam że w tym roku ma przybyć do Niemiec następny Milion afrykańskiej dziczy . Oj będzie zabawa , dziennie napady i gwałty na kobietach . Tak sobie przecież Królowa IV Rzeszy życzy !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl