niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

​Czterolatek skazany na dożywocie!

Dodano: 19.02.2016 [19:48]
​Czterolatek skazany na dożywocie! - niezalezna.pl
foto: Chris Hitchcock/sxc
Egipski sąd skazał czterolatka na karę dożywotniego więzienia. Wyrok zapadł w masowym procesie, w którym chłopiec razem z ponad stu innymi osobami był sądzony m.in. za morderstwa. I choć obrońcy poinformowali sąd, że zaszła pomyłka, ten i tak skazał dziecko.

Przed wyrokiem – który zapadł we wtorek – czteroletni chłopiec był poszukiwany za… morderstwa, zakłócanie spokoju oraz wandalizm na mocy aktu oskarżenia, który obejmuje w sumie aż 116 osób.

Sprawa dotyczy demonstracji ze stycznia 2014 przeciwko rządom prezydenta as-Sisiego. Odbyła się w prowincji Fayoum, kilkadziesiąt kilometrów na południe od Kairu.

Wśród skazanych znalazł się również czteroletni Ahmed Mansour Karni – usłyszał wyrok dożywocia. Co więcej, rzekome przestępstwa chłopiec miał popełnić przed dwoma laty, czyli kiedy był w wieku… dwóch lat.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zastanawiam się dlaczego nie skazali go jak był w łonie matki. Banda debili. A prawdziwi,groźni przestępcy mają się całkiem dobrze.To mają ubaw teraz.

Niepojęte dla normalnego europejczyka

Co na to różnego rodzaju międzynarodowe organizacje ochrony praw dziecka i obywateli trwoniące miliardowe dotacje... ?
Oni takimi duperelami się nie zajmują...
Wolą zajmować się debatami na temat łamania podstawowych praw człowieka i niszczeniem demokracji oraz wartości lewactwa i ideologów gender w Polsce.

I ta dzicz będzie uczyć nas swojej kultury, wszystkich tak zażarcie broniących multi-kulti wysłać do tej dziczy.

Naszym nygusom nie tak daleko do muzułmanów. Dlatego tak ciągną do "swoich".

To taka arabska wersja 500+ (tylko skrócili mu do dożywocia).

Ach ci Arabowie, ach ten Islam :)

P.S. mam nadzieję, że się otrząsną z tych odmętów szaleństwa :)

Muzulmanska grupowa sprawiedliwosc.

To tylko w Europie mówi się, że to niewinne dziecko. W Egipcie każdy wie, że nawet 2letni muzułmanin to bandyta i terrorysta.

Właśnie , pooglądajcie sobie islamskich dziecięcych bohaterów, a ostatnio- 4-5letnią dziewczynkę specjalizującą się w podżynaniu gardeł "niewiernym".
To może wyleczy niektórych z nadmiernej czułostkowości.

Wyluzuj trochę...
Zastanów się co piszesz...trudno to nawet komentować...
Chcesz 4 letnie dziecko oskarżać za świadome twoim zdaniem barbarzyństwo...?

Więcej nie napiszę...twój komentarz to hańba dla tego zacnego forum.

Jeśli chodzi o automatyzm w działaniu sądów egipskich to widzę pewne podobieństwa do działań naszych sądów. A gdyby tak porównać naszą ułomną legislację do prawa koranicznego w Egipcie to nie wiem na czyją korzyść porównanie by wypadło.

Cały Egipt protestuje wychodząc na ulice w obronie demokracji , skopiowali "nasz " KOD i Kijowskiego '

Gorzej, nasz najmłodszy więzień polityczny okresu stalinowskiego w Polsce miał również cztery lata. Siedział w Sanoku, był synem Zubryda Żołnierza Niezłomnego. Do dzisiaj choruje

Ludze nie wiem dlaczego sie smiejecie to jest przyszlosc Europy.Islamska sprawiedliwosc wedlug koranu.I bardzo mi sie podoba Ahmed... " Mansour Karni-uslyszal wyrok dozywocia"... Ciekawe co odpowiedzial gug gaga czy dzywocie z pewna swiadomoscia.Ciekawe kto to pisal.

A co? przeciez Egipt to wasz sojusznik panowie s nizaleznej.
Boska ameryka ( celowo z malej litery ) dala Egiptowi 2 mil. dolarow w ostatinim roku. Pakistanowi zreszta tez.
A Polska co dostala??
Plujcie nadal na Assada bo tylko on jest "niedobry" oraz Winnickiego, i sprowadzajcie obce wojska do Polski, wy co jedyna wasza modroscia jest milosc do ameryki!

Chlopie pomyliles kraje to nie rosja

Może jakiś argument, chociaż malutki. Możesz dyskutować na głupie hasełka, ale możesz też ruszyć szare komórki i wyjść z własnych ograniczeń. Gość słusznie prawi, a polityka redakcyjna tej strony to istna schizofrenia, radykalny Islam jest zły, Rosja jest zła, Assad, który walczy z radykalnymi islamistami jest zły, bo wspiera go Rosja. Zwalczając Assada, wspiera sie radykalnych islamistów, jeśli potępia sie taki czynny jak opisany w artykule, to trzeba przyznać, że Rosja z Assadem odwaliły kawał dobrej roboty.

Każdy kto jedzie tam na wczasy legitymizuje i wspiera ten reżim!!! BOJKOTOWAĆ

Ale jest gwarancja ,że jak dorośnie nie będzie ucinał głów,podrzynał gardeł i wysadzał się w powietrze by wejść do raju pełnego dziewic u boku Allaha!!!!!

To tak jak u nas za zaborów. Za komuny nie było lepiej
Janusz Niemiec właśc. Janusz Żubryd - najmłodszy więzień Polski Ludowej
https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Niemiec

Obraz niechrzescijanskiej czesci dzikiego swiata.

Szkoda, że ryże ścierwo, komoruski, szechter, ''bolek'' i (po)zostałe parchy (po)lszewickie nie trafiły pod ten sąd, gdy mieli po dwa lata - jakże inaczej by teraz Polska wyglądała :(

Dobrze, że przynajmniej już wtedy był na świecie.

sądowe bezmózgowie level Egipt

A moze chodzi o dokonczenie wyroku z poprzedniego zycia, tak jak to w stanach robia?

wiele na to wskazuje.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl