niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​Czterolatek skazany na dożywocie!

Dodano: 19.02.2016 [19:48]
​Czterolatek skazany na dożywocie! - niezalezna.pl
foto: Chris Hitchcock/sxc
Egipski sąd skazał czterolatka na karę dożywotniego więzienia. Wyrok zapadł w masowym procesie, w którym chłopiec razem z ponad stu innymi osobami był sądzony m.in. za morderstwa. I choć obrońcy poinformowali sąd, że zaszła pomyłka, ten i tak skazał dziecko.

Przed wyrokiem – który zapadł we wtorek – czteroletni chłopiec był poszukiwany za… morderstwa, zakłócanie spokoju oraz wandalizm na mocy aktu oskarżenia, który obejmuje w sumie aż 116 osób.

Sprawa dotyczy demonstracji ze stycznia 2014 przeciwko rządom prezydenta as-Sisiego. Odbyła się w prowincji Fayoum, kilkadziesiąt kilometrów na południe od Kairu.

Wśród skazanych znalazł się również czteroletni Ahmed Mansour Karni – usłyszał wyrok dożywocia. Co więcej, rzekome przestępstwa chłopiec miał popełnić przed dwoma laty, czyli kiedy był w wieku… dwóch lat.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zastanawiam się dlaczego nie skazali go jak był w łonie matki. Banda debili. A prawdziwi,groźni przestępcy mają się całkiem dobrze.To mają ubaw teraz.

Niepojęte dla normalnego europejczyka

Co na to różnego rodzaju międzynarodowe organizacje ochrony praw dziecka i obywateli trwoniące miliardowe dotacje... ?
Oni takimi duperelami się nie zajmują...
Wolą zajmować się debatami na temat łamania podstawowych praw człowieka i niszczeniem demokracji oraz wartości lewactwa i ideologów gender w Polsce.

I ta dzicz będzie uczyć nas swojej kultury, wszystkich tak zażarcie broniących multi-kulti wysłać do tej dziczy.

Naszym nygusom nie tak daleko do muzułmanów. Dlatego tak ciągną do "swoich".

To taka arabska wersja 500+ (tylko skrócili mu do dożywocia).

Ach ci Arabowie, ach ten Islam :)

P.S. mam nadzieję, że się otrząsną z tych odmętów szaleństwa :)

Muzulmanska grupowa sprawiedliwosc.

To tylko w Europie mówi się, że to niewinne dziecko. W Egipcie każdy wie, że nawet 2letni muzułmanin to bandyta i terrorysta.

Właśnie , pooglądajcie sobie islamskich dziecięcych bohaterów, a ostatnio- 4-5letnią dziewczynkę specjalizującą się w podżynaniu gardeł "niewiernym".
To może wyleczy niektórych z nadmiernej czułostkowości.

Wyluzuj trochę...
Zastanów się co piszesz...trudno to nawet komentować...
Chcesz 4 letnie dziecko oskarżać za świadome twoim zdaniem barbarzyństwo...?

Więcej nie napiszę...twój komentarz to hańba dla tego zacnego forum.

Jeśli chodzi o automatyzm w działaniu sądów egipskich to widzę pewne podobieństwa do działań naszych sądów. A gdyby tak porównać naszą ułomną legislację do prawa koranicznego w Egipcie to nie wiem na czyją korzyść porównanie by wypadło.

Cały Egipt protestuje wychodząc na ulice w obronie demokracji , skopiowali "nasz " KOD i Kijowskiego '

Ludze nie wiem dlaczego sie smiejecie to jest przyszlosc Europy.Islamska sprawiedliwosc wedlug koranu.I bardzo mi sie podoba Ahmed... " Mansour Karni-uslyszal wyrok dozywocia"... Ciekawe co odpowiedzial gug gaga czy dzywocie z pewna swiadomoscia.Ciekawe kto to pisal.

Każdy kto jedzie tam na wczasy legitymizuje i wspiera ten reżim!!! BOJKOTOWAĆ

Ale jest gwarancja ,że jak dorośnie nie będzie ucinał głów,podrzynał gardeł i wysadzał się w powietrze by wejść do raju pełnego dziewic u boku Allaha!!!!!

To tak jak u nas za zaborów. Za komuny nie było lepiej
Janusz Niemiec właśc. Janusz Żubryd - najmłodszy więzień Polski Ludowej
https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obraz niechrzescijanskiej czesci dzikiego swiata.

Szkoda, że ryże ścierwo, komoruski, szechter, ''bolek'' i (po)zostałe parchy (po)lszewickie nie trafiły pod ten sąd, gdy mieli po dwa lata - jakże inaczej by teraz Polska wyglądała :(

Dobrze, że przynajmniej już wtedy był na świecie.

sądowe bezmózgowie level Egipt

A moze chodzi o dokonczenie wyroku z poprzedniego zycia, tak jak to w stanach robia?

wiele na to wskazuje.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl