niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Zmiana w ramówce. TVP pokaże „TW Bolka”

Dodano: 18.02.2016 [15:52]
Zmiana w ramówce. TVP pokaże „TW Bolka” - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Władze TVP1 zdecydowały się na zmianę dzisiejszej ramówki stacji, aby wyemitować na antenie film dokumentalny „TW Bolek” w reżyserii Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka. Po filmie zaplanowana została debata z udziałem historyków.

Film dokumentalny Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka „TW Bolek” z 2008 roku, porusza kwestię kontaktów Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 79.

Jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl, aby wyemitować film i dyskusję historyków, władze telewizji zdecydowały się na zmianę dzisiejszej ramówki. Decyzja związana jest z zabezpieczeniem w domu Czesława Kiszczaka dokumentów dotyczących „TW Bolka”.

Informację o emisji dokumentu potwierdził Jacek Kurski:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

nie prawdziwy artykul. wlaczcie tvp1. nie ma tego filmu

ROZLICZYĆ autorów zamachu stanu pt.nocna zmiana !!!!!!!!

No jak słuchałam kilku POwskich polityków, to albo "phi, też mi coś, przecież to było od dawna wiadomo" albo "żyrafa? - takich zwierząt nie ma". Biorę pod uwagę wiek większości i możliwość wpływu PESELU na ograniczoną możliwość przyswajania nowych informacji. Z innej strony - może żre sumienie, jeśli jest?

Ale jaja w końcu WIADOMOŚCI i BOLEk kanalia cham od kręcenia lodów razem z donkiem bronkiem gw i innymi w końcu w TVP ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!! Że się doczekałow końcu tego czasu !!!!!!!!!!!!

Zaraz po "TW Bolek" powinni wyemitować "Nocną zmianę" tak dla przypomnienia.

Jaki Wałęsa był i co robił wszyscy wiedzieli ! I po co to larum ?! Bardziej jesteśmy winni my i ci którzy nie zapobiegli temu, że został szefem Solidarności, że został prezydentem, że dostał nagrodę Nobla, że uznawano go jako autorytet.Daliśmy się okłamać, "wyciulać" i to jest najgorsze.
No kto nami rządził figurant, sługus SB-ci !!! A taki mądry Naród, takie mądre elity, tacy przemądrzali dziennikarze i ich media. To nie Wina Wałęsy, że go podstawili i wykreowali.
To Nasza WINA ! I trzeba przyjąc ten policzek, tą potwarz !

Od dzisiaj Pan Prezydent Lech Wałęsa powinien otrzymać tytuł najwybitniejszego piłkarza wszech czasów. Okiwał cały świat w tym najwybitniejszych przedstawicieli swojej epoki, korowane głowy, premierów i prezydentów włącznie ze słynną akademią ze Szwecji.

Lechu Bolek lepszy od Maradony(-:

Akurat nie w Szwecji, tylko w Norwegii...

Właśnie przed chwilką na WP była wypowiedź Tuska, w której powiedział, że Wałęsa wielokrotnie przyznawał sie do współpracy z SB. Po kilku minutach artykuł został zdjęty z WP. może ktoś ma zrzut z ekranu lub kopie. Bezcenny dowód w świetle tego, żw Wałęsa ciagle zaprzecza współpracy z SB! Przecież sam krul ewropki to potfierdzil byl.

Widzę, że nie przeczytałeś do końca ze zrozumieniem. Tusk jedynie powiedział, że Wałęsa nigdy nie ukrywał, że miał kontakty (problemowe) z SB w latach 70tych, oraz że mówił o tym wielokrotnie (choć nie zawsze w jasny sposób).

To że Wałęsa jest konfidentem to żadna nowość wiedziałem o tym 1980 roku nowością jest to że tego konfidenta do tej pory chronią .Dla mnie Wałęsa zawsze był człowiekiem SB konfident .Pół Gdaniska wiedziało że to sprzedajny konfident kto popiera Bolka też był i pozostał konfidentem .Powinno się zrobić z nimi prządek nie dużo ich jest dam przykład Adam Michnik to jest kanalia a Urban ci ludzie niszczą Polskę .Jaruzelski kanalia w prowadzając stan wojenny cofną Polskę 20 lat oni żeby tylko rządzić poświęcą nawet swoją rodzinę to są kanalie których trzeba wykorzenić muszą odpowiedzieć za zbrodnie .

My nie wiedzieliśmy!!!!!! Nie było internetu, TV Republika ani Trwam. 9 i pół miliona członków Solidarności nie wiedziało. Ludzie go kochali i wierzyli w każde jego słowo. My wszyscy mieliśmy nadzieję i pewnie dlatego ci co byli blisko wykreowali go na przywódcę i prezydenta. Jeszcze długo potem ludzie za nim stali, bo NIE WIEDZIELI!

Zawłaszczył Nobla - Nobel był dla "Solidarności"

czemu tak późno? tam są jakieś przekleństwa w tym filmie?

Korekta, TVP nie przewidziała takiego szturmu widzów i zmiana na 20.30!!!

Bolek nie wróci do Polski.

FILM TW BOLEK ZOSTANIE POKAZANY O 20.30 W TVP 1

http://www.wirtualnemedia.pl/a...

TVP1 20.32 podaje wp.program.

Dlaczego nikt nie mówi że w świetle nowych dowodów "nocna zmiana" nie była niczym innym jak zamachem stanu ? To ujawnienie agentów sowieckich i działalności Bolka przez A.Macierewicza była powodem obalenia rządu Olszewskiego. Może pora tych targowiczan zacząć rozliczać ?daX22H

teraz do tw.'BOLKA' przyjdzie seryjny samobojca zeby sprawe definitywnie zakonczyc, sekcja wykaze zawal serca,a o spowodowanie tragedii oskarzac sie bedzie tych ,ktorzy wyciagaja teczki. Na miejscu Walesy juz zaczelabym sie bac.

Odnoszę wrażenie jakby co najmniej połowa na forum podchodziła do sprawy jak do "Skarbu Kiszczaka" którzy został odkryty wbrew woli Kiszczaka. A ten skarb był papierowy, papier się pali łatwo. Jeśli by Kiszczak nie chciał go ujawnić to by go spalił przed śmiercią. Także Kiszczak wsypie tylko tych którzy mają być wsypani. Bardzo wątpię czy ktoś poza Bolkiem, beknie. Z resztą materiał przeciwko Bolkowi został opracowany i od dawna można stwierdzić kim Bolek był i co zrobił. Dla tego Bolka się wystawi i opinia publiczna będzie miała swoje igrzyska.

Nie za wcześnie ? O 22.30 jeszcze parę osób może obejrzeć. Co mamy ważnego - 17.25, Jaka to melodia, 17.55 Klan, 18.30 Świat się kręci komuszej agatki młynarskiej.

Emisja filmu jest zbyt późno i dodatkowo nakłada się czasowo na program Jana Pospieszalskiego w TVP Info.Ktoś w ogóle trzeźwo myśli?

dobrze że nie o 23:50................... ktoś w tvp robi krecią robotę.

Kolejne debaty o TW Litwin, TW Oskar, TW Storotka, TW Apel, TW Olek,TW Szpak i TW Radek, powinno być więcej takich debat, dobry kierunek !

Sikorski opowiada się za szybką integracją Polski ze strukturami NATO. Ostro atakuje Wałęsę za upadek rządu Jana Olszewskiego. Toczy spory ze środowiskiem "Gazety Wyborczej", które obwinia o klęskę prawicy w wyborach z 1993 r. Są i wątki osobiste, bo uważa, że to "GW" swoimi uwagami o jego podwójnym obywatelstwie, tajemniczych źródłach dochodów na studiach, podróżach i sponsorach, zasugerowała istnienie w jego życiorysie niejasnych, wręcz agenturalnych wątków.

Posłuchajcie, co TW Bolek osobiście mówi o swoim pochodzeniu i misji:

https://www.youtube.com/watch?...

Dlaczego tak wcześnie? Przecież idący do pracy na 6:00 mogą jeszcze nie spać?

To kpina!!!

Dotąd podobne filmy pokazywano w TVP po północy, teraz o niecałe 2 godziny wcześniej. W tym tempie do najlepszego czasu antenowego dotrzemy za 20 lat.

BRAWO panie Kurski! GRATULACJE - robi pan z nas balonów lepiej niż ludzie Tuska!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl