niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Prezes NIK przyznał sobie 38,4 tys. zł nagrody

Dodano: 18.02.2016 [15:14]
Prezes NIK przyznał sobie 38,4 tys. zł nagrody  - niezalezna.pl
foto: platforma.org
Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski, który zarabia 14,6 tys. zł/mies., wypłacił sobie za ubiegły rok prawie 38,4 tys. zł nagrody. Jego zastępcy oraz dyrektor generalny otrzymali  po 55-60 tys. zł! Nagrody przyznano, mimo że Kwiatkowskiemu Prokuratura Apelacyjna w Katowicach chce postawić zarzuty ustawiania konkursów w NIK. W sumie szefostwo Izby za 2015 r. dostało łącznie 710 tys. zł nagród.

Krzysztof Kwiatkowski w ubiegłym roku wraz z byłym szefem klubu PSL Janem Burym mieli ustawiać konkursy i obsadzać znajomymi stanowiska w Izbie. Według katowickiej prokuratury Kwiatkowski przekroczył swoje uprawnienia, za co grożą mu 3 lata pozbawienia wolności. W odpowiedzi na zarzuty szef Izby najpierw zapewniał, że zrzeknie się immunitetu, ale później jak gdyby nigdy nic wrócił do pracy.Dziś nadal stoi na czele NIK i przyznaje sobie nagrody.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta nagroda to male piwo. Fakt ze jako prezes NIK nic nie zrobil w sprawie afer i przekretow poprzedniej ekipy- to jest kryminal. Kreca sie "karuzele" stalowe, miedziana a facet napycha sobie kobze pieniedzmi i pierdzi w stolek, podlizujac sie wladzy ,zeby go nie wzieto za du.e.

Tego mafioza wysłać do Rumunów oni mają w prawe tak jak z nikolasem i jego babą.

Tego korupcjonistę puścić w skarpetkach. Oddawaj pieniądze Polaków, cieciu !!!!!

Dalej robią,co chcą,a Celiński w TVP Info broni TW Bolka jak niePOdległości.

Przyznał sobie, czy tez ustawa o NIK przewiduje nagrody i po prostu ją otrzymał?

hahaah prokuratura chce karać nik, który kontroluje prokuraturę. Pomijając już fakt, że wszyscy w tej opowieści mają immunitety i są nietykalni

Przed chwilką na WP była wypowiedź Tuska , w której mówi, że Wałęsa wielokrotnie mówił o współpracy z SB. Po kilku minutach ten artykuł jest zdjęty z WP. Może ktoś zdążył zrobić zrzut ekranu? To jest niesamowity dowód szczególnie w świetle tego, ż Wałęsa ciagle zaprzecza!

TW Oskar mowi, ze TW Bolek mowi prawde! i komu tu wierzyc?

ustalił z Janem Burym zsl synem Józefa pzpr i wsio w pariadkie

Jak do tej pory Prezes NIK nie rzekł się immunitetu a prokuratura ma niego już akt oskarżenia za interesy z Burym

Do sądu i myślę ,że sąd podejmie rozsądną i zgodną z prawem decyzje.

Sitwa- pozamykać, ukarać,pseudopolacy'

W tym kraju chyba jedyna opłacalność to być złodziejem. Myślę, że sam już będę miał wyrąbane na wszystko i czas tez kraść, bo inaczej człowiek nigdy się nie dorobi.

Jeszcze jeden hochsztapler-bohater, który sam siebie ocenia i nagradza. To tylko w Polsce jest możliwe. Ten delikwent już dawno powinien zostać postawiony przed sądem.

Jeszcze jeden z PO-wskiej sitwy kolesi, rozkradających nasz kraj.

Niech zgadnę, gościu jest z PO? bo to typowe dla nich standardy.

Dlaczego jeszcze ten nowy rzad nie wymienil tych w iceprezesow nie wywalil przecierz to buraki z PSL co na niczym sie nie znaja

żeby mogł to by to zrobił
wszystko jest tak obwarowane przez poprzednia ekipę , że ani rusz.

Źle że naród nie zagłosował większą ilością głosów na korzyść PIS by PIS w parlamencie miał powyżej 2/3 mandatów

Ludzie musza przestać głosować na takie partie jak PO ,PSL, Nowoczesna , SLD i jej podobne, co bedzie szansa na uporządkowanie naszego kraju

Jak to chce postawić zarzuty!!! To jeszcze tego nie zrobili?

fajnie, to więcej niż zarobię przez rok :(
Bić ku* i złodzieji!

Przed odejściem chce wydoić co się da!

i co KOD nie zaprotestuje? hej świnie?

Przyznał sobie profilaktycznie. W sam raz wystarczy na grzywnę i koszty procesu.

Jak długo ten człowiek będzie kompromitował Najwyższą Izbę Kontroli? Kwiatkowski, czy nie masz wstydu, krzty honoru żeby zrezygnować z tej posady, na którą zwyczajnie nie zasługujesz?
Powinna Ciebie cechować etyka, moralność i wiara w lepszą Polskę, a posiadasz cechy odwrotne.
Znam pracowników NIK, którzy dostają nagrody za ciężką pracę po 750 złotych, w porywach do 1500 PLN. Więc się pytam Kwiatkowski za co Ty tak hojnie dajesz sobie i swoim przydupasom????
Uważam że akurat w tej instytucji tak jawnie kraść w białych rękawiczkach jest największą hipokryzją i skurwysyństwem, które powinno być odpowiednio ukarane dożywotnim zakazem wykonywania prac publicznych. Niech idzie szukać roboty do firm swojego nieżyjącego kolesia Kulczyka.

POwska solidarnosc: przyznawac sobie premie I brac lapowy.

Heh dziwicie się a dom na lazurowym wybrzeżu kosztuje :).

takiej PeOlski broni Rzepliński i jego TK. Wszystkie najważniejsze instytucje i organa państwa obsadzone są przez taką żydobolszewię. Przywieźli ich isRa..siji, to czas na repatriację wraz z Czerniachowskimi.
POszli w kibinimatier!

Pani Premier Szydło, czy to nie podlega Pani interwencji?! Głosujący na Panią są oburzeni. Prosimy o reakcję.

To jest ambitny pracocholik i gra w totolotka, mu nie wystarcza.

Miejmy nadzię, że niebawem sąd "przyzna" mu tyleż lat do odsiadki i konfiskatę mienia w całości. Szubrawiec.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl