niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Córka Wałęsy otwarta na debatę o "Bolku"?

Dodano: 18.02.2016 [10:18]
Córka Wałęsy otwarta na debatę o "Bolku"? - niezalezna.pl
foto: player.pl
- Na razie nie komentujemy tej sprawy. We wtorek słyszeliśmy jedne informacje, w środę inne. Patrzymy, jak rozwija się sytuacja i wypowiemy się na ten temat, gdy coś więcej będzie już wiadomo. Różne notatki i dokumenty były już pokazywane, więc na razie podchodzimy do tego ze spokojem. Nie chcemy się spieszyć z komentarzami. Zależy nam głównie na tym, by prawda wreszcie wyszła na jaw. Prezydent Wałęsa chciał brać udział w debacie, więc on się nie boi - mówiła dla Wirtualnej Polski Anna Domińska, córka Lecha Wałęsy oraz dyrektor jego gdańskiego biura.

Anna Domińska przyznała również, że debata na temat domniemanej współpracy Lecha Wałęsy ze służbami bezpieczeństwa PRL jest dalej otwartym tematem. - Nie sądzę jednak, by mogła się odbyć w TVP - dodała. Pytana o to, jak prywatnie odebrała całe zamieszanie związane z "szafą Kiszczaka" oraz dokumentami, które się w niej znajdują, odpowiedziała: - Mnie to nie rusza, gdyż wiem, jaka jest prawda. Znam swojego ojca i wierzę mu. On poświęcił bardzo dużo dla kraju. Zależy mi jedynie na tym, by zbyt mocno się nie denerwował. Tak to niestety w Polsce wygląda. Są w tym kraju krzykacze, którzy od wielu lat na mojego ojca plują - podsumowała.

Niestety, Anna Domińska nie wspomniała o tym, że to Lech Wałęsa wycofał się ostatnio z debaty, którą... sam zaproponował.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta Pani będzie chyba musiała poszukać sobie nowej pracy. Skończyła się legenda, skończą się zaproszenia na wykłady, ,, pielgrzymki do instytutu", jednym słowem zakończy się pewien etap.

Niestety ale BOLEK -Wałęsa ma podpisy w teczce swej pracy - która jak twierdzi archiwista JEST AUTENTYCZNA.
Poz tym stary KGBista nie trzymałby przecież jako swej polisy przez tyle lat fałszywek.....O taką naiwność nie posądzaj go córo Bolka
Jak powiedział były oficer SB - przecież NIKT w roku 70-71 nie tworzyłby fałszywek na nic nie znaczącego zwykłego robola, przewidując rok 80' i powstanie Solidarności.
Niestety dowody są przytłaczające , tylko MY mamy zmarnowane 24 lat kłamstw i sprzedawczykowstwa JUDASZÓW.
Bolek nie tylk sprzedawał kolegów za kasę, ma również inne szwindle na sumieniu

http://niepoprawni.pl/blog/283...

Zapytaj tatusia o mieszkanie na polanki. Zapytaj o lodówkę, o Fiata. Zapytaj o wygrane w totolotka mamę i tatę. Zapytaj ile zarabiał w stoczni. Na końcu zapytaj czy przeskoczył płot, czy przywieźli go motorówką. Bądź bardziej dociekliwą a potem pisz.

" (......) Nie chcemy się spieszyć z komentarzami. Zależy nam głównie na tym, by prawda wreszcie wyszła na jaw. Prezydent Wałęsa chciał brać udział w debacie, więc on się nie boi - mówiła dla Wirtualnej Polski Anna Domińska"
Co to kto to, czekasz aż podzą wam ubecy wierni , powiązani z Bolkiem WAŁĘSĄ TWOIM TATUSIKIEM SZPICLEM, co wy możecie sami powiedziec jak ten wasz szpicel , tępak, agent komunistyczny wygrywajacy w toto lotka co tydzień po 2 tysiące. Same wasze obecne wypowiedzi przedstawiają mizerotę intelektualną jak Bolek tępak, kierowany przez Sb, Kiszczaka, komunistów za wygodne życie. Bękarcie/PASOŻYCIE agenta żyjesz na rachunek krzywd ludzi, którzy zapłacili życiem, zdrowiem , bezrobociem, złamanym życiem przez twojego szpicla Bola tatusia najgorszy sort człowieka odpad ludzki nie cżłowiek

Przychodzi czas gdzie kazdy jest rozliczany ze swych postepkow
I jak teraz spojrzec w oczy dzieciom zonie Narodowi ktorego zdradziles sprzedales kraj to my myslelismy ze mamy bohatera ato
zwykly oszust.Przejdziesz do historii jako zdrajca i pdsztapler
HANBA HANBA.Caly rzad caly sejm wszystkich poslow sprawdzic.Reszte
wylac z wielkim hukiem ,a tych mozna dopuscic do rzadzenia
krajem.DOSC tych SABOTAZY na ktorych polska rozbijana jest od srodka.I WSPANIALA EKONOMIE KTORA POLOZYLA POLSKE NA KOLANA:

"gdy coś więcej będzie już wiadomo" :D no nie, padłem ze śmiechu. Znaczy się co ma być więcej wiadomo ? Mamy poznać jego genom ?

Anno,namow ojca jak wroci z Florydy,zeby jako pokute,zrzekl
sie nazwy Stoczni,na rzecz Anny Walentynowicz.Zrob cos dla
tych oszukanych robotnikow-stoczniowcow.Zawsze to cos.

Pomyliłeś stocznię z lotniskiem, ale dobrze radzisz.

sluchaj kobieto. Czas najwyzszy przejrzec na oczy I lepiej dla ciebie jak zamilkniesz. Twoj ojciec to najgorszej klasy zdrajca Narodu , sprzedal Polske I Polakow za kilka srebrnikow z ktorych teraz zyjecie. Nie wierz w te wygrane w totolotka czy wyklady na uniwersytetach.

Z trudnością dociera świadomość, że ojciec to zwykły kapuś i sługus żydokomuny. Typowy objaw wyparcia jak mawiają na salonach europejskiego kołchozu. A może nie krzycząc, córunia tej ubeckiej sobaki Bolka spróbuje zadośćuczynić osobom skrzywdzonym przez tatusia??? Piękny uczynek chrześcijański...

Pytają niektórzy, ile Wałęsa zrobił dla kraju. Pytać należy, ile zarobił na kraju?

A co takiego poświęcił dla kraju???????? mieszka na polance w luksusie. No co poświęcił???? Kiedyś byłam bardzo dumna z solidarności................Czas na prawdę, czy to się komuś podoba czy nie.

Twój stary to konfident.

Wałęsiaki nie pixrdolcie !! Oddajcie pieniądze, które żeście nakradli Polakom dzięki swojemu bolkowi !!!!

proponuje corce Walesy by przejrzala internet I inne media by dowiedzic sie ile razy , na kogo I z jaka doza nienawisci plul jej ojciec m.i. na s.p. prezydenta prof Lecha Kaczynskiego I jego brata, to wystarczy by ocenic jaki nieludzki jest ojciec pani Anny czyli TW Bolek.

Gdybym miał ojca, dziadka, któremu UB "wkręciło jaja w imadło", i on się przyznał, narobił głupstw, sprzeniewierzył się sprawie, idei, doktrynie. Jako najbliższy krewny-czuł bym się upokorzony (skromność, wstrzemięźliwość) ale, z drugiej strony nadal byłbym, zgodnie z treścią przykazania IV (choć to w takiej sytuacji niezwykle trudne), związany tym przykazaniem. To trudne, ale nie niemożliwe. Część komentarzy jest nie na miejscu, z części bije na pewno uzasadniona gorycz. Pomyślmy jednak w tej sytuacji, choć przez chwilę, o sprawach wyższych: kto jest naszym Panem, kto będzie naszym Sędzią. Spróbujmy nabrać do sprawy odpowiedniego - czyli właśnie takiego jak wyżej dystansu. Nie mamy a co najgorsze (w przeszłości) nie mieliśmy wpływu na bieg wydarzeń. Wałęsa w pewnym okresie miał. Czy coś zrobi, aby (przynajmniej tu, na ziemi, wobec Narodu, który mu zaufał) uczynił jakiś gest zadośćuczynienia? (buduje się Świątynia Opatrzności, buduje się toruńskie sanktuarium i jest wiele innych celów, które mogły by choć minimalnie zaspokoić poczucie krzywdy oszukanych Polaków)...

a 25 lat ukradzione z ŻYCIA WSZYSTKICH , których ten JUDASZ-BOLEK nazwał "popaprańcami"?!
Przecież on NAS OKŁAMAŁ I PUŚCIŁ W SKARPETKACH !
Ileż zmarnowanych żyć, złamanych rodzin, bezrobotnych, bezdomnych!
Jak widać ci "niepopaprani" jak Bolek, broniący go komuchowie-Nałęcz, Balcerowicz MAJĄ SIĘ DOBRZE- co wykazuje , że chyba jednak śliscy Judasze dochodzą do bogactwa.....

Ona zna prawde ojca,jej to nie rusza.A co z wiara,czyli
skrajna naiwnoscia o wygranych w TOTO-LOTKA?Nikt nie pluje
bardziej i nie "krzykaczy",niz sam Walesa.Biedna naiwna dziewczyno,nie jestes winna temu,ze sie rozczarujesz.

Co za brednie Pani W....
Bolek-Walesa stchorzyl przed publiczna debata.
To jest niepodwazalny fakt.
Publiczna debata dla Bolka jest wtedy, gdy moze on przyprowadzic swoich rzekomych swiadkow, zas jego oponenci robic tego nie moga.

Przed chwilką na WP była wypowiedź Tuska , w której mówi, że Wałęsa wielokrotnie mówił o współpracy z SB. Po kilku minutach ten artykuł jest zdjęty z WP. Może ktoś zdążył zrobić zrzut ekranu? To jest niesamowity dowód szczególnie w świetle tego, ż Wałęsa ciagle zaprzecza!

" Wałęsa wielokrotnie mówił o współpracy z SB." Tak, innych.

TW Bolek mial szanse i dajmy mu ja jeszcze raz ale czy z niej skorzysta ten pseudo katolik zobaczymy prawie nad grobem stoi moze jeszcze jakies resztki sumienia w nim sie tla.Cala ta rodzinka tez skrzydzona i opluta przez TW Bolka i nie wierze ,ze nie maja na tyle swiadmosci bo posiadaja jakies wyksztalcenie ale falszywa duma a przedewszytkim kasa jaka z tego czerpia nie pozwala im sie do tego przynac.proponuje raczej popracowac i sklonic ojca do wyznania prawdy i Narod mu przebaczy a moze pomoze w ten sposob oczysc sie i wskazac zlodzieji,ktorzy okradli Polske z dobrobytu i nadzieji i w tym kierunku niech pani popracuje a nie szkaluje polakow chyba,ze nie czujecie sie Polakami mam na mysli cala Wasza rodzine.

Pal sześć Wałęsę ale swoją postawą zrobił krzywdę swojej rodzinie , teraz jedynym honorowym rozwiązaniem jest przyznanie się i zniknięcie z życia publicznego

Przypomnij sobie dziewczyno jak "Bolek" plul na Anne Walentynowicz,Andrzeja Gwiazde i innych opozycjonistow.Prawda czasem boli.

Pani Anno, szanuję Pani uczucia do Ojca. Może lepiej, jednak nie? Może Pani Ojciec powinien oddać się prawdzie? Pani decyzja i wybór. Ojciec, niestety, już wybrał.

Możesz kobieto napisać, co on takiego zrobił dla kraju???

Mloda istoto jeszcze nie wylazlas z pieluch a sadzisz farmazony dla tych co znaja historie.

a czego mozna sie spodziewac po jego dzieciach...ojciec ograniczony,a dzieci nagle beda swiadome,niezaklamane,nie obludne....nie to niemozliwe...przeciez ktos je uksztaltowal

jezeli niczego sie nie obawia,to po co ma sie denerwowac

Wanda kłamie...
Grzegorz Wałęsa lat 4 kłamał...
Popowo tez kłamie....
Paweł Zyzak kłamie...
Leszek Śmichowski kłamie...
Walentynowicz kłamie....
IPN kłamie....
Pani ANIU - wszyscy chcą Ojcu, Lechowi Wałęsie, dokuczyć bezinteresownie?....

Danuta Walesowa, kierujac do sadu sprawe o pobicie przez meza, tez klamala, ale wiadomo, baby sa zlosliwe.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl