niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 maja 2016

Imigranci będą mogli osiedlać się w całej Unii? Polacy już zbierają podpisy w obronie polskiej ziemi

Dodano: 16.02.2016 [10:03]
Imigranci będą mogli osiedlać się w całej Unii? Polacy już zbierają podpisy w obronie polskiej ziemi - niezalezna.pl
foto: Bundesministerium für Europa, Integration und Äusseres - wikiepdia/Arbeitsbesuch Mazedonien
Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy alarmuje, że już wkrótce imigranci i uchodźcy mogą uzyskać nieograniczone prawo osiedlania się na terenach Unii Europejskiej. Wobec tego trwa zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie ochrony polskiej ziemi.

- Ze sprawą obrony ziemi łączy się nierozerwalnie kwestia tzw. uchodźców eskalowana (na siłę i pozornie bez sensu) przez bezdzietne Niemcy. Otóż islamscy NACHODŹCY, gdy już staną się obywatelami Niemiec, jako obywatele Niemiec (i obywatele Unii Europejskiej) będą mieli nieograniczone prawo do osiedlania się w całej Unii Europejskiej, także w Polsce – informuje Stowarzyszenie RKW.

Przedstawiciele RKW informują, że w ciągu ostatnich lat w tej sprawie udało się zebrać już ponad 2,6 mln podpisów pod wnioskiem o referendum. Inicjatorzy całej akcji chcą referendum w sprawie obrony polskiej ziemi i renegocjacji układu akcesyjnego z Unią Europejską. Według przedstawicieli Ruchu Kontroli Władzy w obecnej sytuacji Unia Europejska musi iść na ustępstwa wobec państw narodowych, jak ma to miejsce w przypadku Wielkiej Brytanii.

- Polska zamiast się przyglądać i pozytywnie kibicować Brytyjczykom powinna wystąpić sama (lub wraz z innymi państwami) o uzyskanie renegocjacji wielu niekorzystnych zapisów. Wspólnie TERAZ można UE zmusić do ustępstw gdyż jest realnie zagrożona rozpadem i musi iść na ustępstwa by w ogóle ocalić dalsze swoje istnienie. - czytamy w apelu RKW.

Okazuje się jednak, że rząd Platformy Obywatelskiej zignorował 2,6 mln podpisów zebranych pod wnioskiem o referendum, dlatego teraz członkowie RKW domagają się ponownie zarządzenia referendum w tej kwestii.

 - NIE JEST prawdą jakoby przygotowywane obecnie propozycje zmian w ustawie zabezpieczały wyprzedaż ziemi w obce ręce - w proponowanej nowej ustawie wprost mowa jest o tym, że CUDZOZIEMCY nie mogą być traktowani INACZEJ jak obywatele Polski, będą mieli równe prawa w nabywaniu ziemi i w nowej ustawie wprost broni się takiej postawy (jeśli są utrudnienia w zakupie ziemi to tak samo dotyczą Polaków jak i cudzoziemców). A przecież na przykład w Danii, na Litwie i na Węgrzech NIE MA sprzedaży ziemi ojczystej w ręce cudzoziemców!!! A te państwa należą do UE!  Mówi się już tylko i wyłącznie o wstrzymaniu sprzedaży ziemi PAŃSTWOWEJ a nie ziemi polskiej w ogóle. Ziemia rolna i ziemia zalesiona prywatna może być od 1 maja 2016 sprzedawana w obce ręce BEZ OGRANICZEŃ - informuje Ruch Kontroli Władzy.

 Teraz przedstawiciele RKW planują zebranie do końca lutego minimum 500 000 podpisów od osób domagających się referendum.
 
Wniosek o referendum ws zakazu sprzedaży ziemi osobom, które nie są obywatelami polskimi oraz wniosek o referendum ws przyjęcia uchodźców do pobrania TUTAJ.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Precz wynaturzonej dziczy muzułmańskiej od polskiej ziemi ! ! !

Rodacy, ratujcie Polskę !!!! Piszcie protesty do Premier Szydło.Ona nie musi wypełniać żadnych zobowiązań które podjął poprzedni nie-rząd z Kopaczową na czele.

Polski już nie ma, człowieku sprzedali za czapkę śliwek. Wszyscy leja po nogach ze strachu przed Merkel. Co karze to robią i mają gdzieś nas wszystkich. Czy nie widzicie co się dzieje Soros kupił za grosze co chciał.Teraz już nic nie mówią tylko robią to co im karzą.Koniec, tak Amerykanie dali wizy do nich, wszystkim, tylko nie Polakom.Ruski be..... prawda???? Jeszcze będziecie ruska prosić o pomoc.

Nie wpuszczać dziczy muzułmańskiej do naszego gniazda, bo nie wyczyści go Piłsudski z Sobieskim.

Unia nic nie daje tylko zabiera, Polska wpłaca do budżetu w Brukseli na tych złodziei więcej niż dostaje. Kiedyś była Moskwa, teraz Bruksela. Bezwzględnie referendum dotyczące opuszczenia Unii.

Nie kijem go to pala a Makrela kombinuje,jak ten przyslowiowy kon pod gore ,jakby tu Polakom wepchnac te jej upragnione kwoty!Jezeli juz tylko niemiecka karta pobytu uprawnia ta dzicz do przechodzenia polskiej granicy, to niewykluczone ,ze z niemieckim socjalem ,a jest to ,bylo nie bylo, €800, bedzie mogl sie taki islamista osiedlic w Polsce i ...sprowadzic rodzine,bo prawo unijne jest ponad prawem krajowym!No i co wtedy zrobimy?

Czy Wy, rządzący naszym krajem nie widzicie co mają nasi do powiedzenia nt. imigrantów?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech kraj pomaga NASZYM biedniejszym rodzinom, a nie jakimś tam imigrantom, którzy niosą agresję i zło!!!! Co z Wami się dzieje? Macie klapki na oczach???????????????????!!!!!!!!!!!
Jeśli chcecie ich przygarnąć, to za swoje pieniądze!!!! Moich nie pozwalam ruszać na nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obudźcie się póki nie jest za późno!!!!!!!!!!!!!!!!! Zniszczycie los rodakom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, antypolskie k...y z POdlosci byly i nadal SA oplacane przez rozne niemieckie fundacje, zeby zwalczac wszelkie objawy polskosci i umacniania panstwa narodowego.
Przeciez te kanalie wielokrotnie lamaly konstytucje oraz inne prawa, podobnie jak to robi obecnie to komunistyczne scierwo Mengela.
I dokladnie w tym kierunku zmierza UE, pierwotnie jako zwiazek rownoprawnych panstw narodowych, a dzisiaj przeksztalcajaca sie europejski kolchoz, czyli lewacko-liberalny chlew.

Takiego W A Ł A ============D ! ! ! !

Takie itp. brednie wielu krasnych pisarczyków opisuje,
ponieważ jest to zgraja,której nie ma komu przytrzeć
nosa.A za publiczną obłude taki obłudnik powinien być
pozwany do sądu. Nikt po prawicy tego nie robi, od
Prezydenta poczawszy,który sobie pozwala na rożnego
rodzaju ubliżajace Jemu płody krasnych pisarczyków.
Oni są wszyscy rozpuszczeni niczym przysłowiowe
dziadowskie bicze!! Koga chcą obświniaja na wszystkie
strony i jest OK!! Taki Schetyna za swoje bezkarne bajdy
powinien już dawno być pociagniety do odpowiedzialności karnej,wraz z jego przydupnikami.Jeżeli ktoś jest
działaczem politycznym to wcale nie znaczy,ze może się
posługiwac kłamstwem i obłudnymi pomówieniami!

A moze nalezalo by rozwarzyc czy nie podazyc ta sama droga jaka wybrala Wielka Brytania Unia szybko zaczela sie zagadzac na ustepstwa wobec Wielkiej Brytanii

W necie od jakiegoś czasu krąży artykuł z „Nie” podpisany przez Andrzeja Rozenka. Tytuł: Emeryci wyklęci z podtytułem: „ Rząd zaciekle walczy z mundurami uszytymi przed rokiem 1989” . Autor powołując się na Ministra ON Antoniego Macierewicza, twierdzi, że rozwiązał On umowy o współpracy z Klubem generałów oraz ze związkiem Żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacje te podobno zostały pozbawione z dnia na dzień lokali. Ich członkom zakazano wstępu na teren obiektów wojskowych, są przeganiani jak muchy. Nędzny dziennikarzyna sugeruje, że śmierć generała Rębacza ma jakoby związek z działaniami Ministra ON. Prawda jest trochę inna, Generał był już od dawna ze względu na b. zły stan zdrowia wyłącznie honorowym prezesem Związku. Ale nie to jest w tym artykule najważniejsze. Najważniejsze jest dalsze szczucie jednych przeciw drugim. Stałe i dobitne pokazywanie, że byli lepsi i gorsi. Tym razem w zawoalowany sposób Rozenek szczuje tych z marnymi emeryturami przeciw tym z dużymi apanażami. To stara zasada komuchów. Niech się podniesie wrzask. Najgłośniejsi będą ci z dołów, sierżanci i chorążowie, którzy podnosząc wrzask o ewentualne zmniejszenie ich emerytur będą bronili wypłat generalskich. Choćby jednemu z generałów, który był twórcą Stanu Wojennego, a więc pośrednim sprawcą śmierci tych do których nie dojechała pomoc bo wyłączono telefony. Mnie tylko dziwi jedno, cisza ze strony Ministra. Ma do swojej dyspozycji radio i telewizję. Ma również środki, które będą potrafiły udowodnić, że to chamski atak ze strony „Nie” . Odpowiedzią powinien być wyrok skazujący na grzywnę w wysokości 20 milionów złotych z przeznaczeniem na dopłaty do „ukradzionych” emerytur.

W takiej sytuacji Polska powinna opuscic UE i to szybko!
Unia nie ma prawa wtracania sie do takich spraw,by
narzucac swoje ja czlonkom Unii.Tam rzadza Niemcy, stad
wyplywaja tego rodzaju sprawy.

Brzydka i wredna Makrela, ponoć Polka z pochodzenia, a na pewno NRD-ówa z Jugend Pioneer robi wszystko aby Unia Europejska nie nadawała się do zamieszkania, inwestowania ani nawet zwykłej turystki. Po co jechać do tak potwornego lewacko-islamskiego miejsca i nabijać kabzę biurokratom pokroju nieuka i alkoholika Schulza.

**** N I E T Y L K O R E F E R E N D U M ... *** Nie tylko REFERENDUM O WYJSCIU Z tego żydowskiego kołhozu ale oczekujemy także aby Prezydent RP dr.Andrzej Duda zorga nizował Spotkanie w Krakowie Prezydentów REGIONU SŁOWIAN,tj. Polska-Białoruś-Ukraina-Czechy-Słowacja w celu opracowania Statutu i Programu współpracy gospodarczej REGIONU . W Spotkaniu dyskutowana będzie propozycja dołączenia do *RS* Węgier,Chorwacji i Państw Nadbałtyckich . REGION SŁOWIAN to bogate źródła naturalne które zapewnią Regionowi Spokojne i bogate życie. Dlaczego mamy ciągle być w pozycji *na kolanach*. Mylą się niektórzy Polacy twierdząc,kto Nam da dotacje gdy wyjdziemy z UE?- (sic?)Kochani,najpierw My Polacy musimy dać Unii pieniądze a dopiero wtedy możemy liczyć na dotacje . Z obliczeń wynika, że więcej dajemy niż otrzymujemy z Unii!. Niezależny i Samorządny REGION SŁOWIAN to szczęśliwa Przysz łość Polski i Europy SrodkowoWschodniej!. Przewidziałem ta ką sytuacje,bo w chwili wejścia Polski do Unii Europejskiej organizowałem Impreze Antyunijną w Polskim Kościele przy Be dford w Nowym Jorku pod nazwą *ZEBY POLSKA BYŁA POLSKA*. Sp. Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej p.Edward Moskal nie mógł przyjechać do Nowego Jorku ale przysłał Swoje OSWI ADCZENIE które było odczytane na Imprezie a w którym Prezes wymieniał kilka powodów aby Polska nie wchodziła do Unii Eu ropejskiej!. Niestety, w Polsce rządzili Zydzi dlatego dzi siaj musimy organizować Referendum wyjścia Polski z Unii by czynnie zaangażować się w Program REGIONU SŁOWIAN . SZCZESC BOZE POLSCE I POLAKOM!.

Niemcy dostaja bezzwrotna pozyczke na wykup polskiej ziemi.
Ci wychodzcy beda Poslce wciskani w taki czy inny sposob.
Jezeli nie uda sie wynusic kwot, beda zachety finansowe, a jesli to nie pomoze to beda jakies pogromy w niemczech ze wskazaniem bezpiecznej drogi na wschod.
"Sprwa" uchodzcow nigdy sie nie zakonczy nigdy.
Dodam ze naplyw tych ludzi do europy jest coraz wiekszy, z miesiaca na miesiac to co bylo rok temu to pikus.

Hodowla kóz w Polsce może być intratnym interesem.A jeszcze te kozy które będą miały szczególne "wzięcie" to już kopalnia złota.W końcu jak mawiają Żydzi:- "Pieniądz nie śmierdzi".Małe koszty uzyskania przychodu a jaki wielki zysk.W końcu koszty utrzymania kozy są niezbyt duże.

Ja widzę UE, jako najbardziej niebezpieczną i niszczycielską zarazę, jaka kiedykolwiek występowała w historii Polski, ta zaraza całkowicie zrujnuje i zdemoluje Polskość.

By uniknąć błędu jest konieczne referendum! do dzieła

https://www.youtube.com/watch?v=mIqElkGrs_I

RKW to ruch kontroli wyborów czy ruch kontroli władzy? Panowie redaktorzy o co tu Come on? Pozdro jak najbardziej

RKW to ruch kontr władzy jak i wyborów, jest to grupa osób z tego samego środowiska. Najpierw kontrolowali przebieg wyborów a teraz kontrolują władzę, chwała im za to !!!
Przykre jest to że PiS mając samodzielną władzę nie potrafi podjąć takich decyzji. WSTYD !!!

Te 2 artykuły, do których linki podaję, wyjaśniają jaki jest faktyczny cel polityki multi-kulti i sprowadzania uchodźców do Europy. Co niektórzy mogą po przeczytaniu dostać szoku, ale jak to mówią life is brutal. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy-2015-10 ; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

Nie po to PRL zrobił czystkę etniczną i pozbył się mniejszości, żeby teraz osiedlały się tu brudasy

Bzdura! PRL nic nie zrobił. To robota Niemców, a potem Sowietów, niedokładna zresztą. Dlatego mamy resztki koniunkturalnych Niemców na Opolszczyżnie

PRL nie przeprowadzał mniejszość, nie organizował przesiedleń? Nie cenzurował Ślązaków, Kaszubów i Łemków? Nie zamykał szkół religijny, zakonów, kościołów katolickich, hebrajskich, ewangelickich i greckokatolickich?

Zadnych islamskich uchodzcow, ograniczyc i kontrolowac imigracje do Polski.Wlascicielem polskiej ziemi moze byc tylko Polak z polskim rodowodem do 4 (czterech) pokolen wstecz.

Jestem za !!!. I właśnie z tym zapisem, że muszą być "CZTERY POKOLENIA POLAKÓW WSTECZ".

Zaczynam rozumieć w co grają szkopy?Cały świat zastanawia się nad pozornie irracjonalnym postępowaniem Merkel i jej bandy i nie może znaleźć w tym żadnej logiki.Ja twierdzę,że Niemcy nigdy nie robili niczego bez celu i dalekosiężnego planu.Niemcy zdają sobie sprawę z upadku prędzej,czy później Unii,postanowili więc skomplikować głównie Polsce,ale również innym po części krajom,życie imigrantami,podbijając i uzależniając niejako nasz kraj od siebie w przyszłości jeszcze bardziej.Najpierw ich nabiorą ogromne ilości,a potem zaczną represjonować jak to robili kiedyś z Żydami,skutkiem czego będą ich masowe ucieczki do Polski i innych krajów.Już w tej chwili pod granicami z Polską stacjonuje około 200 tysięcy Arabów.Polska jest krajem słabym,ze słabą policją i władzami porządkowymi i taki kraj jak nasz jest w stanie zdestabilizować nawet kilkaset tysięcy Arabów.Niemcy w ten sposób,już po upadku Unii szykują się na sowiecko - niemiecki,oficjalny sojusz i podbijanie Europy.Jeżeli metoda na UE się skończy,będzie metoda na sojusz z sowietami i na Araba.

Szumousz... zgadzam sie z ta analiza , z jednym zasyrzezenie , mianowice ja uwazam ze w tym planie czolowa role odgrywaja sily syjonistyczne.

Nooo i to właśnie będzie TA trzecia wojna światowa . Zgadnij kto rządzi światem z nudów, bo ma łeb na karku .A w Syrii zaraz się wojna skończy u nas w Europie zacznie .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl