niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Niebywałe! Platformie nie zależy na ochronie dobrego imienia Polski?

Dodano: 15.02.2016 [17:01]
Niebywałe! Platformie nie zależy na ochronie dobrego imienia Polski? - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń/Gazeta Polska
Ledwie Ministerstwo Sprawiedliwości opracowało projekt zmian w Konstytucji RP oraz w ustawie o IPN mających wzmocnić ochronę dobrego imienia Polski, a natychmiast uaktywnił się Michał Szczerba. Polityk Platformy Obywatelskiej wyraził swoje wątpliwości co do potrzeby zmian w ustawie zasadniczej.

W odpowiedzi na liczne zapytania oraz głosy pojawiające się w debacie publicznej, dotyczące potrzeby wzmocnienia ochrony dobrego imienia Rzeczypospolitej Polskiej, resor sprawiedliwości opracował projekt zmian w Konstytucji RP oraz w ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej, które stworzą narzędzia do dochodzenia na drodze prawnej ochrony dobrego imienia Polski. Projektowane zmiany mają na celu przeciwdziałanie nieuzasadnionemu i błędnemu obarczaniu Polski i narodu polskiego za zbrodnie dokonane w trakcie II wojny światowej przez Niemcy, które to kłamstwo często powielane jest przez zagraniczne media.

W propozycji ministerstwa osoby, które publicznie i wbrew faktom przypisują narodowi polskiemu udział, organizowanie, odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnienie takich zbrodni, podlegałyby karze pozbawienia wolności do lat pięciu, a osoby, które dokonały takiego czynu nieumyślnie, podlegałyby karze grzywny lub ograniczenia wolności.

Po propozycji Ministerstwa Sprawiedliwości, na Twitterze uruchomił się Michał Szczerba. Polityk Platformy Obywatelskiej napisał:

Moim zdaniem nie jest potrzebna zmiana Konst., żeby zmienić KK dot. ochrony dobrego imienia RP. Stanowiska PO w tej sprawie nie ma.


Dobrze skwitował to jeden z internautów:

i to jest kluczowe. „Stanowiska PO w tej sprawie nie ma”.


Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

PO_wcy to NIE PO_lacy_to; link;

http://niepoprawni.pl/blog/182...

Platforma to przecież partia proniemiecka, więc realizują interesy Niemiec a nie Polski.

A dlaczego PO miałaby mieć jakiekolwiek stanowisko w sprawie ochrony Polski i Polskiego imienia w świecie-skoro wiadomym jest, że jest to banda oszustów, złodziei, są pozbawieni wszelkich zasad moralnych, a swoim działaniem i swoimi działaniami przyczyniali się i przyczyniają do mordowania Narodu Polskiego.

Dla mnie to żadne zaskoczenie, że PO, Nowośmieszna i ZSL nie chcą tego zapisu w Konstytucji bo to zdrajcy i szpiedzy a domagają się zwoływania RBN by usłyszeć i przekazać informacje Putinowi i Makreli ale nasz Prezydent o tym doskonale wie.Wiwat Panie Prezydencie.

Przeca dla tych POmyjufff Polskość to nienormalność a Polska to chooy, doopa i kamieni kupa. Oni chcą lewackiego raju z posłusznym, bezwolnym i zaczipowanym społeczeństwem konsumentów produktów żydoswiatowego biznesu. Bez wiary, kultury, narodowości i korzeni. Rodzi się taki, idzie do szkoły prawie jako niemowlak, potem do pracy: pracuje, kupuje, żre, pracuje, kupuje, żre, pracuje, kupuje i żre do samej śmierci. Potem przerobią go na nawóz i gitara. O to chodzi tym lewackim szmatom. Zniszczyć ludzkość, stworzyć szarą masę usługującą wąskiej elicie, aj waj.

Za sama wredna gebe nalezy sie wyrok.A wyszczebiony rozum
nie ogarnia,ze polityk nie majacy stanowiska w danej sprawie to miernota kwalifikujaca sie wczesniej,czy pozniej
do utraty stanowiska.

Tego łachudrę Szczerbę, wybrały lemingi w Warszawie.

Skoro ,,król ewropy'' i wielki miś pisał że ,,polskość to nienormalność'' czego mamy oczekiwać od jego parobasów. Muszą się jeszcze skontaktować z Berlinem i Brukselą , po otrzymaniu instrukcji będą mieli ,,swoje zdanie'' na ten temat. Coraz ciaśniej się robi polszewikom na scenie politycznej. Z jednej strony PIS z dużym poparciem ,a z drugiej swetru . Skończą jak niesławna unija wolności.

Dlatego właśnie nie należy dopatrywać się na polskiej scenie politycznej, lewicy, centrolewicy, liberalnej lewicy, prawicy. Tej podział nie obowiązuje.
Jest stronnictwo patriotyczno-niepodległościowe reprezentujące interesy Polaków i Państwa Polskiego oraz w q piękna reszta.

A ten Szczerba to jakiej jest narodowości? Każda inicjatywa mająca na celu obronę dobrego imienia Polski warta jest uwagi, wie to każdy Polak a nawet już dzieci.

Jak się pisze szczerbaty? A szczetyna czy szczecina? Za dużo szczują na Polskę i Polaków. Oni mówią "w tym kraju", czy ich kraj leży gdzie indziej?

No jak donosicielom ma zależeć na dobrym imieniu Polski.Sami skarżą na TENKRAJ i to jest w ich interesie.Ci sami przegłosowali w poprzednim sejmie udział obcych bojówek,to sa patrioci.SZUMOWINA to bardzo łagodne określenie.

Od kiedy Porażce Obywatelskiej chodziło dobro Polski, walczyli tylko o swoje dobro i Niemiec

Droga niezależna mniej onetowych tytułów. Akurat to rozwiązanie pod względem prawnym może być mieczem obosiecznym którego kolejne rządy mogą stać się zakładnikami i raczej w konstytucji takiego zapisu być nie powinno (na konstytucje nie można patrzeć z perspektywy "teraz" tylko wielu lat przez jakie będzie obowiązywać i kolejnych rzadów). Od takich regulacji są niżej stojące od zasadniczej ustawy i odpowiednie paragrafy w KK. A w Konstytucji mamy już zapis, że każdy obywatel winien dbać o dobro wspólne jakim jest Polska i jej bronić (dwa z siedmiu obywatelskich, konstytucyjnych obowiązków). Nie potrzeba do tego zmian w Konstytucji tylko zwykłej ustawy, która wymusi na rządzących pewne działania prawne odnośnie publikacji i wypowiedzi szkalujących Polskę. Jeśli zapis znajdzie w się w konstytucji to każde zaniechanie albo niewystarczające działanie z czyjegoś punktu widzenia będzie może nawet skutkować ustawicznym posądzaniem danego ministra o łamanie zapisów ustawy zasadniczej. Czyste wariactwo.

Polacy, Panie Prezydencie, nasz - wreszcie polski - Drogi Rządzie - nawet gdyby ta ustawa nie "przeszła" w Sejmie, to będzie to SUPER sprawdzian kto w Sejmie jest Plakiem patriotą a kto szują, wewnętrznym wrogiem naszej Ojczyzny godnym, by zasiadać w polskim parlamencie! Niestety, ale wg. mojej oceny tylko taktyka, która zastosował nasz marsz. Piłsudski, czyli totalna - i to co do jednej sztuki - izolacja tego parszywego bydła, tej antypolskiej hołoty, czerwonych parszywych świń, tej komuszej czerwonej zarazy uratuje naszą Ojczyznę przed dalszym skundlaniem jej przez potomków tego bydła, które w identyczny sposób rozwalało od wewnątrz Polskę tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości po 123 letnim jej nieistnieniu na mapie świata na rzecz NKWD-ZSRR czyli potomkowie tych z KPP, SDKPiL, Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy..itp..itd!

Zastanawiam się z jakiej Partii będą się rekrutOwać przyjaciele Rosji. A jak ty myślisz, kotku?

po 71 latach, no, no, no.
Co to sowieckie bydło nawyrabiało?!

Schetyna organizuje wyjście na ulice i do UE niebezpieczny człowiek.

Don Petru każe się położyć to do rządu. Obaj z POsustów te drugi ponoć nowocześniejszy.

Schetyna to on dba Polskę teraz,to chory z nienawiści człowiek, żądny władzy.

I Platformie i Nowoczesnej nigdy na Polsce nie zależało.
PO przez 8 lat niszczyło to co polskie, polski patriotyzm począwszy od pierwszej klasy Szkoły Podstawowej.
W telewizji wszystko co się wiąże z kulturą nic polskiego.
Wszystkie konkursy telewizyjne ksero z zachodu i w języku angielskim. A ja się pytam gdzie język ojczysty, gdzie nasze piękne polskie piosenki. Połowa społeczeństwa nie zna angielskiego. To się już w TVP pomału zmienia.

TVN I TVN24 NISZCZY WSZYSTKO CO POLSKIE, MANIPULUJE FAKTAMI
POPIERA PO I NOWOCZESNĄ. JA ICH BOJKOTUJĘ. WAM RADZĘ TO SAMO. NIE BĘDĘ IM NABIJAĆ KIESZENI ZA BRAK OBIEKTYWIZMU.

Niebywałe!? powiem krótko - Bywałe! Wielokrotnie bywałe!

Michał Szczerba? Czy to czasem nie ten ze szpiczastą główką, którego mamusia mogła być ukąszona przez komara "zika"

TO TEN co ciągle pilnuje PAD i po 15 dniach już chciał, by prezydent upomniał się o wrak samolotu, On też mówi, że nie ma dzieci głodnych w Polsce.

Przecie nie ma głodnych dzieci, jak mają puste brzuszki to jedzą szczaw i mirabelki a w zimie żołędzie - taki miej więcej poziom reprezentują funkcjonariusze PO.

Kiedy PO zależało na dobrym imieniu Polski!!! Oni dbali tylko o kieszenie swoje i tych którzy im przynosili papier w reklamówkach.

tyle razy już pisałem, że PO to zdrajcy narodu polskiego !

Polacy, Panie Prezydencie, Drogi nasz - wreszcie polski Rządzie - nawet gdyby ta ustawa nie "przeszła" w Sejmie, to będzie to SUPER sprawdzian kto jest Plakiem patriotą a kto szują, wewnętrznym wrogiem naszej Ojczyzny godnym, by zasiadać w polskim parlamencie! Niestety, ale wg. mojej oceny tylko taktyka, która zastosował nasz marsz. Piłsudski, czyli totalna - i to co do jednej sztuki - izolacja tego parszywego bydła, tej antypolskiej hołoty, czerwonych parszywych świń, tej komuszej czerwonej zarazy uratuje naszą Ojczyznę przed dalszym skundlaniem jej przez potomków tego bydła, które w identyczny sposób rozwalało od wewnątrz Polskę tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości po 123 letnim jej nieistnieniu na mapie świata na rzecz NKWD-ZSRR czyli potomkowie tych z KPP, SDKPiL, Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy..itp..itd!

Za czasów PRL zbrodniczy rosyjscy sowieci i ich pachołki "polscy" żydo-sowieci byli żywotnie zainteresowani

opluwaniem Polaków jako antysemitów bo to usprawiedliwiało ich ukupację Polski. Dlatego wspierali szwabsko-

żydowskie polakożercze paszkwile typu "polskie obozy koncentracyjne". Nie inaczej było w PRL-bis czyli III-RP,

którą stworzyli PO-żydo-komunistów i folksdojcze typu Michnik, Geremek, Mazowiecki, Kwaśniewski, Kuroń, Jaruzel,

Kiszczak, Miller, Tusk itp. Jej "władcy" byli ruso-żydo-komunistami i folksdojczami i nie mieli/mają żadnego

interesu bronić dobrego imienia Polski. Szwabsko-ruso-żydo-komunistyczna PO została stworzona przez rosyjskie

i niemieckie tajne służby (patrz casus wnuka hitlerowca Tuska - najprawdopodobniej agenta Stasi "Oskar" - za

pieniądze niemieckiej partii CDU i rosyjskiego WSI-WSW tow. Kubiaka. Perfidny, konsekwentnie od 60 lat przeprowa-

dzany plan przez największych w historii ludobójców i złodziei - niemców - pod nazwą "Polskie Obozy Koncentracyjne"

przynosi wielkie, polityczne i materialne zyski byłym katom i ludobójcom na Narodzie Polskim - niemcom oraz ich

sojusznikom geszefciarskim żydowskim oszczercom z firmy "Holokaust". Pomysł szefa zachodnioniemieckiego wywiadu

zbrodniczego hitlerowca Reinharda Gehlena - przypisania niemieckich obozów koncentracyjnych Polakom, który

zakceptował, wredny niemiecki kanclerz Adenauer - był częścią tajnego żydowsko-niemieckiego układu z 1953 roku.

Na bazie tegoż, żydzi i niemcy zrobili gigantyczny geszeft na 300 mld dolarów ! Ten perfidny szwabsko-żydowski

paszkwil na Polaków, od 60 lat ukazuje się w tysiącach zachodnich mediów wbijając do setek milionów naiwnych

głów podprogowy, gebelsowski przekaz, że Polacy to naziści i, że to oni, a nie ludobójczy niemcy są sprawcami

holokaustu na Żydach ! Najczęściej paszkwil ten propagowano (co jest zrozumiałe) w Niemczech oraz w mediach

amerykańskich (żydzi), a także brytyjskich, hiszpańskich, w Austrii, w Kanadzie, we Włoszech, we Francji itp.,

ale także także w "Żydowskim Centrum Wiesenthala" i całej prasie na całym świecie będącej w żydowskich i niemie-

ckich rękach, prześcigającej się w oczernianiu największej ofiary zbrodniczych Niemiec podczas II-WŚ - Narodu

Polskiego. Ale to wszystko wkrótce skończy się bo karząca ręka Narodu Polskiego (ku przerażeniu żydo-komunistów

i folksdojczy z PO ) wkrótce dosięgnie niemieckich i żydowskich polakożerczych, paszkwilanów.

Te POwskie ścierwa uprawiają dywersję POlityczną . Trzeba zdelegalizować tych zdrajców .

NIEBYWAŁE! SENSACJA! SKANDAL Po co te wykrzykniki rodem z wp,onetu itp portali dla półgłówków.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl