niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Dziennikarz zapytał o "mamę Jasia". Szejnfeldowi puściły nerwy

Dodano: 15.02.2016 [09:28]
Dziennikarz zapytał o "mamę Jasia". Szejnfeldowi puściły nerwy - niezalezna.pl
foto: screen z You Tube
"Ktoś kazał panu zadać to pytanie"  - powiedział do Piotra Adamczyka w programie w TVP Info Adam Szejnfeld, europoseł PO. Sprawa dotyczyła manipulacji w antypisowskim spocie Platformy, gdzie oburzona "mama Jasia" okazała się warszawską radną PO. -  Ja nie wiem jaka jest prawda co do tej osoby, bo jej kompletnie nie znam. Najważniejsze jest to, jaką my opinię mamy o 500+ - powiedział Szejnfeld. 

"Platforma Obywatelska przygotowała niedawno spot, w którym zaatakowała ustawę PiS dotyczącą programu „Rodzina 500 plus”. Jego główna bohaterką jest kobieta, która trzyma na rękach małe dziecko i opowiada, jak to rzekomo Prawo i Sprawiedliwość ją oszukało. Ktoś nieświadomy, kto nie wie, kim jest główna bohaterka nagrania, może przypuszczać, że w imieniu matek wypowiada się „zwykła Polka”. Nic bardziej mylnego. Internauci szybko zidentyfikowali, kim jest kobieta" - pisał portal niezalezna.pl wczoraj.

Okazało się, że "mama Jasia" to Patrycja Sondij, radna warszawskiej Pragi Północ z ramienia Platformy Obywatelskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Internauci punktują: „Mama Jasia” ze spotu Platformy, to… radna Platformy

I właśnie o tą żałosną sytuację zapytany został poseł PO, a odpowiedź Szejnfelda chyba wejdzie do kanonu wpadek polityków Platformy:


Komentarze internautów: 

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W Polsce dzieje się coś bardzo niedobrego i niebezpiecznego.Może dojśc do obalenia rządu lub wojny domowej.Ludzie podzieleni sa na dwie grupy .Co najgorsze ta przepaśc między nimi robi sie coraz większa. Przeciwnicy PIS-u sa tak zaślepienia i przesiąknięci propaganda PO że ich mózgi juz nie potrafią inaczej mysleć.Nim obejrza jakikolwiek materiał patrza kto sie pod nim podpisał, z jakiego ugrupowania wyszło.Jeżeli stwierdza że to ktoś z z ramienia PiS-u (nawet piata woda po kisielu)to natychmiast tę wiadomośc odrzucają. Osobom neutralnym politycznie n przypinaja łatki typu to pijak,narkoman , "lump", a co to za ekspert, za historyk itp że nawet nie słuchaja co ten ktos ma do powiedzenia,z góry są na NIE. Na wszystko maja wytłumaczenie takie które oczernia PIS. Żadna ustawa projekt nawet te 500+ nawet w najmniejszym stopniu nie wpłynęło na poprawienie wizerunku rządu.TVN i Polsat są tym tym czym telewizja Trwam dla katolików. Do puki nie zamknie sie tych stacji z których płynie pogarda dla PIS-u to negatywna sytuacja w Polsce będzie sie pogłebiac.

LUDZIEEE!!!! Za dużo pary idzie w Bolka , róbmy swoje i zmieniajmy Polskę - dla Niej nasz czas i siły! Trzeba jak najlepiej, najowocniej wykorzytać ten czas !

Ja też mam pytanie: gdzie jest Prezes Kaczyński i dlaczego do tej pory nie wypowiedział się na temat Wałęsy?

Szukaj młody szukaj a znajdziesz.

Bo leżącego się nie kopie.

Prezes Kaczyński od co najmniej dwudziestu lat wie kim tak naprawdę był Wałęsa więc po co ma sobie zawracać głowę. Teraz czas na gorącą obronę Wałęsy przez KOD, PO I Gazetę Wyborczą. Swoją drogą to oni bronią Wałęsę czy siebie i swoich interesów.

do tej pory nie było żadnej kasy na dzieci i nikomu to nie przeszakdzało a teraz wielka awantura, niektórzy czuja się oszukanie,że dopiero na drugie dziecko,żenujące

Zgadzam się.Czy takiemu Kijowskiemu nie wystarczy,że zamiast samemu płacić alimenty Polska dopłaci do jego dzieci?

Tak panie Szejnfeld, ja kazałem zadać mu to pytanie, bo mam Jasia zachowała się tak irracjonalnie, ze niemożliwe aby to była zwyczajna mama Jasia.

Szejfeld to ubecki fagas...

Jak długo jeszcze ten Eskimosos o "czysto polskim" nazwisku, Szejn Feld, zarośnięty jak bezdomny menel którego nie stać na fryzjera, będzie występował w studiach TV, i włóczył się po Saloonach, uprawiając to żałosne politykierstwo ???

Dwa zdania prawdy nadalem na jego twittera.a on zablokowal . czy tego oczekujemu od naszych poslow do UE-po prostu bezczelny PO-myjowiec

Ja tez na jego twittera nadalem dwa pytania i tez zablokowal,od tego momentu nazywam go POmyjowskim sciekiem,-oby mniej takich poslow

Szejnfeld - to takie ładne polskie nazwisko. Można coś więcej poczytać na ten temat?

szejnfeld nigdy nie powie ani 1 słowa prawdy - tak jak cały układ - dopiero po śmierci moze jego żona -jak żona kiszczaka- zagubi się i powie kilka -dosłownie kilka - słów prawdy.

to nie była zwykla polka to byla matka polka nie mylic z polka tanicem

Radosław Sikorski,prawdziwy autor listu Amerykańskich Senatorów http://www.almoc.pl/img.php?id...

Wielkiej elokwencji po byłym kierowniku PGR-u spodziewać się nie należy,co nie oznacza ,że każdy pracownik tego byłego kołchozu to matoł.

Proszę poprawić początek tekstu, tym redaktorem nie był Piotr ale Michał Adamczyk.

Dlaczego GOODWAY Adam Szejnfeld znów mąci?

Fala na fali a PO się już wali!

Titanic tonie szczury pierwsze opuszczają statek!

Rosyjski szpieg VOLKSDEUTSCH TuSSk przecież już spierdolił do Bruxeli, a teraz pluje na Polskę!

On i Ałgustyn nie tylko udają głupka a to wyjątkowe hieny ,które w Pile szydzą z inwalidów i w arogancki sposób szydzą z inwalidów we współpracy z z bandom policyjno ,sondowniczo ,prokuratorsko ,komorniczą znecają się psychicznie i fizycznie nad inwalidami

Michał Adamczyk, nie Piotr Adamczyk

Koryto się urwało, to o niektórych w Polsce, dochody się zmniejszą, to o niektórych za granicą naszego graju. Stąd jazgot bo najlepiej jest wtedy jak płynie kasa do kieszeni aferzystów i złodziei.

hm jeden się oburzył na to pytanie inni za krytykę z USA , hm najwyraźniej w polityce każdy jest nerwowy

Nie mogę zrozumieć dlaczego Szejnfeld udaje głupka. A może...?

....nim jest.

Panie Szejnfeld! Jaką wy macie opinię o 500+ ,to mnie to lata! Przez 8 lat rządziliście i co z tego wyszło? odejdżcie w spokoju i miejcie choć odrobinę honoru! Bo to . co robicie woła o pomstę do nieba! My was już nie chcemy, k..wa, rozumiecie?

Proszę mi wybaczyć ale mnie to nie lata,ponieważ kłamstwa wszelkiego rodzaju powinny być piętnowane przez wszystkich umiejących czytać teksty ze zrozumieniem,ponieważ cała obecna opozycja nie potrafi czytać lub robi to celowo by kpić z nas wszystkich.W debacie publicznej opozycja mówi że PIS oszukał społeczeństwo ponieważ przed wyborami obiecywał 500zł na każde dziecko,otóż informuję wszech i wobec że słowa te nie polegają na prawdzie a dowodem tego niech będzie ulotka przedwyborcza którą każdy mógł mieć była ona w każdej skrzynce pocztowej o nazwie"Dobra zmiana jest możliwa"a w niej informacja którą dosłownie cytuję"Dlatego zaproponowałam dodatek 500zł na każde drugie i kolejne następne dziecko"a więc widzimy że nie wymienia pierwszego dziecka stąd doskonale widać czym opozycja karmi nieświadomych ob.z tego widać że oni zainteresowani są dewastacją sceny politycznej a nie dobrem narodu.

wy rządziliście 6 lat.Wyorcy wybrali PiS .Dajcie im rządzić przez 4 lata i nie lujcie,ujadacie
t

Rozwalają POlskę ze wszystkich stron. Sami Polacy: Szejnfeld, Petru, Schetyna, Neumann,Tussek (wystarczy). Zapraszają "braci" z Zachodu. Niektórzy zapewne kumają się z "braćmi towarzyszami" ze Wschodu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl