W Szwecji kolejna zbrodnia - zabity i ranni po bójce w ośrodku dla uchodźców

Bwag/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Do kolejnej zbrodni doszło w ośrodku dla imigrantów w Szwecji. Podczas bójki pomiędzy młodymi mężczyznami zginęła jedna osoba, a kilka odniosło rany.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miejscowości Ljusne (środkowa Szwecja). W ośrodku dla uchodźców doszło do awantury, która zakończyła się krwawą jatką.
„Do zajść, w których uczestniczyło około 15 mężczyzn, doszło w sobotę. Policja zwraca uwagę, że w Szwecji coraz częściej odnotowuje się akty przemocy w ośrodkach dla osób oczekujących na azyl oraz do ataków na migrantów" - pisze wp.pl

Przyczyna awantury nie jest znana. Policja zatrzymała podejrzanego, dwudziestokilkuletniego mężczyznę.

To nie była pierwsza zbrodnia w szwedzkim ośrodku dla uchodźców. Pod koniec stycznia 22-letnia pracownica ośrodka dla uchodźców została bestialsko zamordowana przez imigranta.

CZYTAJ WIĘCEJ: Niestety, stało się - "uchodźca" zamordował młodą kobietę
Źródło: TVP Info,niezalezna.pl,wp.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Sensacyjne wydanie „Politycznej kawy” Tomasza Sakiewicza – niedziela, godz. 12.00, Telewizja Republika

/ fot. Telewizja Republika

Przed nami szczególne wydanie programu „Polityczna kawa”. Gośćmi Tomasza Sakiewicza będą tym razem minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, poseł Tomasz Rzymkowski oraz Ryszard Czarnecki. Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego powie, czy na żądanie kierownictwa europarlamentu przeprosi Różę Thun. Ma paść zaskakująca odpowiedź.

Sensacyjne wydanie „Politycznej kawy”. Minister Jerzy Kwieciński ujawnia ekonomiczne plany rządu, poseł Tomasz Rzymkowski o politycznym zwrocie w Kukiz’15 i wreszcie przełom w sprawie Ryszarda Czarneckiego. Jego odpowiedź dla Róży Thun. Niedziela, godz. 12.00, TV Republika 

– zapowiedział swój program Tomasz Sakiewicz.

„Polityczna Kawa”, godzina 12.00, TV Republika – NIE PRZEGAP!

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl