niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Dlaczego nie protestowali przeciw PO? Hipokryzja Amnesty International obnażona

Dodano: 13.02.2016 [15:24]
Dlaczego nie protestowali przeciw PO? Hipokryzja Amnesty International obnażona - niezalezna.pl
foto: YouTube
Całkowita kompromitacja Draginji Nadażdin, dyrektorki polskiego oddziału Amnesty International - organizacji, która protestowała ostatnio przeciwko rządom PiS. Dlaczego Amnesty nie sprzeciwiała się głośno skandalicznym działaniom PO? "Chce mi Pan zarzucić, że czegoś nie zrobiliśmy? OK, ale teraz coś robimy" - to kuriozalne tłumaczenie Nadażdin w rozmowie z Robertem Mazurkiem w "Rzeczpospolitej".

Nadażdin została ośmieszona przez Roberta Mazurka podobnie jak niedawno Mateusz Kijowski, lider KOD. Szefowa polskiej Amnesty International była pytana o to, dlaczego jej organizacja nie protestowała za rządów PO przeciwko jaskrawym zamachom na swobody obywatelskie.

Robert Mazurek pyta Nadażdin: Teraz urządzacie demonstrację z twarzą ministra Kamińskiego Kiedy były demonstracje z twarzą Schetyny, Tuska, Komorowskiego, Kopacz?

Dziennikarzowi odpowiada... cisza.

"Może spróbuje Pani odpowiedzieć?" - dopytuje Mazurek. A Nadażdin próbuje reagować pytaniem: "A dlaczego miałyby być takie demonstracje?"

Robert Mazurek przypomina wtedy aktywistce, że liczba podsłuchów za rządów PO wzrosła kilkakrotnie, i pyta: "Was to nie martwiło?". "Martwiło" - odpowiada Nadażdin. Mazurek nie ustępuje: "Ale nie było akcji 'Platformo, nie śledźcie nas'", na co Nadażdin mówi: "Zajmijmy się tym, co jest teraz".

Dziennikarz pyta też, czy Amnesty International broniło na ulicy autora strony Antykomor.pl. "Na ulicy nie" - odpowiada z rozbrajającą szczerością Nadażdin. Obrończyni praw człowieka milczeniem reaguje na pytanie dotyczące działań podjętych przez Amnesty w sprawie podsłuchiwania dziennikarzy, którzy ujawnili aferę podsłuchową... Wtedy Mazurek komentuje: "Szefowa Amnesty International milczy. Symptomatyczne". Wtedy Nadażdin mówi: "Może kiedyś czego nie zrobiliśmy, ale nie może mi Pan zarzucić, że nie broniliśmy praw człowieka". A na następne pytanie odpowiada: "Chce mi pan zarzucić, że czegoś nie zrobiliśmy? OK. Ale teraz coś robimy, a nie możemy zajmować się wszystkim".

Przypomnijmy: kilka dni temu Amnesty International zorganizowała demonstrację przeciw zapisom w ustawie o policji. Pojawili się na niej również sympatycy KOD. Podczas protestu usiłowano intonować najróżniejsze hasła. Jednak manifestującym najbardziej przypadło do gustu jedno: „Duda na Wawel”. Po opublikowaniu filmu w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci ustalili, że jedna z kobiet widoczna na nagraniu, to właśnie... Draginja Nadażdin kierująca polskim oddziałem Amnesty International. Kobieta śmiała się, gdy krzyczano hasło o prezydencie Dudzie.

Warto dodać, że Draginja Nadażdin w 2014 r. została odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi za „wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego w Polsce”.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kto jej płaci , bo coś mnie się wydaje że gryzie rękę która ją karmi

Mącicielka, niech u siebie pilnuje demokracji.

PO soviecka bladź, wydalić z Polski natychmiast za obrazę Prezydenta.

Zabrac jej ten "Zloty Krzyz za Uslugi" ... a potem wypierd_lic ja z kraju na zbity pysk, z usasadnieniem: > za dzialanosc anty-polska !!!!

ENDE

Ta pani jest bardzo aktywna i trzeba ta aktywnosc docenic i wykorzystac. Miejsce w ktorym sa teraz najbardziej lamane prawa czlowieka jest Syrja. Trzeba ta pania tam wyslac zeby wykorzystala swoj zapal i potencjal.

To Gruzinka czy Czerska?

Ciekawe co zrobiłaby, gdyby okazało się, że była podsłuchiwana lub jej bilingi były czesane przez służby za czasów PO? Mówi, że nikt nie zgłaszał skarg za czasów rządów PO, a jak się ktoś znajdzie?

Oczywiście, wszystko ruskie patenty są podejrzane, ale niech te wszystkie pięknoduchowskie organizacje (zagraniczny agent) mają obowiązek przyznać się oficjalnie kto i w jakiej wysokości jest ich zagranicznym sponsorem.

Powinna dziewucha natknąć się na ziomala,Poznańskiego Kajtka. Bratnie dusze.

Amnesty International moze atakowac dziesiatki statkow i malowac setki kominow ale dzieki takim tumanom i polglowkom jak ta paskudna szmata nie dostana ani grosza wiecej na swoja dzialalnosc. Ta maszkara to jest kompletna kompromitacja tej niegdys powazanej organizacji. SKANDAL!

Hihi! Co do słusznego oburzenia i wyrazów POgardy dla tej swołoczy - OK!Ale POyebawszy Ci się chyba co do nazw A.I.z Greenpeace!!! ;)

Nazwisko jakies takie z czasw rewolucji Bolszewickiej na Zkakaukaziu,ktora wtedy prowodzil nijaki KOBA(Stalin).To mamy juz w Polsce nowe narybki Chazarii.Skad ten tupet I bezczelnosc?, zastanawiam sie. Amnesty Interantional pochodzi z USA I jest tam opanowana przez amerykanskie lewactwo w duzej mierze z chazarskimi korzeniami, zupelnie tak jak w Posce.Mona smialo zalozyc, ze rodlem prawdy objawionej dla Amnesty International w Polsce jest Czerska, Gowno Wyborcze I Cadyk Alkoholik we wlasnej osobie.

Nie wolno atakować AI. Bo się zleceniodawca obrazi (o którym ostatnio wspominał Paweł Kukiz) i Polska będzie musiała znowu przepraszać za nazistów.

Czy pamięć mnie zawodzi, że swego czasu szefem tej przestępczej organizacji (AI) był niejaki Rzepliński?

Definitywnie Cię pamięć zawodzi. Prof. Rzepliński był chyba kiedyś w HFHR.

Cyniczna osobowosc.

Wszystkie antypisowskie manifestacje są organizowane przez MNIEJSZOŚCI NARODOWE i cudzoziemców - jakichś PETRU i jakieś Draginje.

P. Draginia Nadażdin powinna wyjechać do Mostaru i tam działać przeciwko swojemu rządowi i swojemu prezydentowi. Uważam, że to co widzieliśmy i słyszeliśmy powinno spowodować wydalenie tej pani z naszego kraju.

Wysyłamy emaile protestacyjne i ośmieszające Amnesty International

amnesty@amnesty.org.pl

@ Wiarus.Brawo !! Tak powinli zareagowac wszyscy internauci az do usuniecia jej z tego stanowiska.
A Polacy badzcie wreszcie soba.

Znaczy to nazywajace sie niepolsko stworzenie protestowalo na ulicy przeciwko urojonemu lamaniu praw czlowieka przez obecny rzad, a nie protestowalo przeciwko rzeczywistemu lamaniu praw czlowieka przez rzad Tuska i Komorowskiego? Wiec, rechoczac radosnie, uczestniczylo w ulicznej demonstracji nienawisci przeciwko polskiemu prezydentowi, na ktorej wyrazono zyczenie, zeby nie zyl? Ale jajca. I to wszystko ona wyprawia w Polsce? Czy rzad polski dotuje jej "internacjonalistyczna" organizacje finansowo w jakikolwiek sposob? Jesli tak, powinien natychmiast zaprzestac tego finansowania. I przeznaczyc zaoszczedzone w ten sposob pieniadze na biedne polskie dzieci. Przy okazji, czy jej organizacja nie powinna byc apolityczna? To znaczy bronic praw ludzkich wszystkich Polakow, niezaleznie od przekonan politycznych? Jestem zwolennikiem PiS-u. Czy gdyby moje prawa ludzkie byly zlamane, organizacja, na czele ktorej z jakiegos powodu stoi to nazywajace sie niepolsko, glupie, i uprzedzone politycznie (i narodowosciowo?) stworzenie, bronilaby mnie, czy odmowilaby obrony? Przy okazji, czy macie dosc antypolskich rasistow udajacych "antyrasistow", faszystow udajacych "antyfaszystow", komuchow udajacych "antykomunistow"?

Draginja Nadażdin proszę wrócić do Mostaru ,do Bośni ,albo do Belgradu w Serbii .Tam jest Pani miejsce !!! Tam są łamane prawa człowieka .W Polsce Pani nie potrzebujemy !!! Zrozumiała Pani ?

mieć skazę osobowości taką jak hipokryzja, to mam inne pytanie, mianowicie dlaczego poświęca się tyle czasu pracownicy biurowej AI? Ona jest dyrektorem biura! (Pracownicy i współpracownicy Draginja Nadaždin, Dyrektorka)
Prezesem AI Polska jest Zarząd Zuzanna Kulińska.

Panienka wzięła udział w drace, a nie w akcji AI. AI tego nie firmowało, dlatego teraz hucpiara się miga, bo może w wywiadzie wystąpić wyłącznie jako ona sama, a nie jako "szefowa" AI Polska!

I tak żydostwo robi tumanów z gojów.

Draginja Nadażdin proszę wrócić do Mostaru ,do Bośni ,albo do Belgradu w Serbii .Tam jest Pani miejsce !!! Tam są łamane prawa człowieka .W Polsce Pani nie potrzebujemy !!! Zrozumiała Pani ?

Wymagać od organizacji lewicowo-liberalnych,aby krytykowały swoich pupili ,a chwaliły prawicę,to,tak jaby mieć oczekiwania ,aby deszcz był mniej mokry.

A Komorowski został odznaczony Orderem POdwiązki rosyjskiej agencji towarzyskiej "Wika zrobi ci dobrze na POlowaniu na cietrzewie z GRU" i co z tego? W tym pięknym kraju to damy lekkich obyczajów rządzą i są odznaczane orderami.

amnesty w osobie tej pani namawiała do zabójstwa Polskiego Prezydenta to bardzo poważna sprawa a nie jakieś tam niewinne skandowanie czy podśmiewajki

" W Polityce " komentarze na temat tej zarazy Draginji , zablokowane.

Ciekawe kto tej czarnej szmacie z urodą jewro-mahometanki a być może spłodzonej przez Cygana dał w naszej Ojczyźnie schronienie!? A ta "Amnesty", Batorego i te inne jewro-organizacje buszujące bezkarnie w Polsce powinny zostać wydalone i zdelegalizowane... bo nie może być tak, żeby takie łajdactwo, ci wewnętrzni zydowscy wrogowie Polski wraz z ich parszywymi antypolskimi mediami bezkarnie siali ferment i nienawiść do wszystkiego co służy dobrze Polsce!

Ta kobieta zupełnie do mnie nie przemawia. Jest jakaś dziwna w tym swoim tłumaczeniu. I dlaczego tak dopiero od niedawna wszędzie jej pełno. Dziwne..

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl