niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Marcinkiewicz chodzi na demonstracje KOD, ale go nie poznają

Dodano: 12.02.2016 [23:15]
Marcinkiewicz chodzi na demonstracje KOD, ale go nie poznają - niezalezna.pl
foto: printscreen: tvn24.pl
Kazimierz Marcinkiewicz chodzi na manifestacje KOD, ale jest... spokojny. - Na szczęście nikt mnie nie poznaje - stwierdził dziś były premier na antenie TVN24. Internauci błyskawicznie spuentowali tę wypowiedź.

Marcinkiewicz to obecnie bardziej celebryta niż polityk. Wielokrotnie gościł na okładkach bulwarowej prasy - przede wszystkim za sprawą burzliwego związku z Isabel. Dziś wypowiadał się jednak na temat sytuacji politycznej w kraju.

Jarosław Kaczyński zapowiedział wiosną - tak myślę, że można powiedzieć - wielostutysięczne demonstracje PiS-u popierające rząd. Więc KOD z 50-tysięczną demonstracją już nie wystarczy. Będzie trzeba organizować kontrdemonstracje dużo, dużo liczniejsze, bo w tym wypadku ta siła będzie się liczyć. Siła nie starcia na ulicy, tylko siła liczebności ludzi, którzy chcą bronić wolności i demokracji w naszym kraju

- stwierdził Marcinkiewicz.

- Pan pójdzie? - zapytała prowadząca. - Był pan już?

- Tak, ja chodzę na te demonstracje. Na szczęście nikt mnie nie poznaje. Więc jestem spokojny

- odparł były premier.

Wypowiedź momentalnie podsumowali internauci na Twitterze:Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Należałoby sprawdzić czy Polskie baryłeczki z kieszeni mu nie wystają. Kłania się trójkąt bermudzki na Bałtyku.

Ale szmaciarz, ale szmaciarz!
Ten Kaczyński jednak sie zna na ludziach..

Kazimierz Marcinkiewicz jest jaj niejaka Paris Hilton. Znany z tego, że jest znany. Tylko, że Paris Hilton jest ładniejsza od niego. Lub była - bo nie wiem co z nią.

Trudno w tej starczej wykrzywionej starczej gębie rozpoznać byłego premiera Polski. Tak się zeszmacić, tak się zeszmacić!

Kazimierz Marcinkiewicz, następny zboczony intelektualnie KOD-owiec. Jak ich bedzie więcej na wiecu, to przejmują władzę - idiota z rozumem małpy w buszu - demokracja dla upośledzonych. Mecze na stadionach, też nie powinny się odbywać, decydować bedzie liczba kibiców po obydwu stronach. I pomysleć, że takie gnojki rzadziły Polską.

Jeszcze jedno zarozumiałe zero. A z gęby podobny do tego terrorysty lenina.

A Kaziu, ciągle von Isabel?

Brak słów żeby określić tego człowieka !!!! bydle nie bo obraża się zwierzęta,pozostaje.. cham, zdrajca, oszust, ćwiok ....

To jednak tylko BYDLAK i CHAM, przecież łachmyta wszystko zawdzięcza PiS bo przecież jakiż to BANK jeszcze do tego w LONDYNIE zatrudnił by już wówczas wątpliwej jakości człowieka i to bez znajomości języka.
I już wtedy nie mogąc się niczym innym wykazać niż szkodzeniem Polsce to jej, Polsce, dosyć skutecznie szkodził. Czyli ci zachodni bankowcy wykorzystali go wszędzie tam gdzie mógł zaszkodzić i wówczas już było w "MODZIE PLUCIE NA PiS" wiec kanalia gorliwie a nawet nadgorliwie to robił. Teraz kanalie i to na siłę usiłuje przy pomocy dominującej w nim podłości, spowodować wrażenie, że jest czymś więcej "NIŻ PLUGAWE ZERO".

Można Kazia pokazywać w cyrku zamiast zwierząt......po co męczyć biedne zwierzęta jak się trawił taki,,,,osioł,,,i to z
taką gębą !!!!!!

To błazen - zostawcie gnojka

Następny alimenciarz w KOD. Zdradę należy karać. Yes, yes, yes.

WSTYD I ŻENADA tak nisko UPAŚĆ !!!!! I co panu przyszło w tym wieku POtrzeba skakać ?? Hop-hop-hop-hop-hop-hop-hop-hop-hop

Petru wspomaga finansowo lowelasa 'celebrytę" za takiego robi, bo chyba bezrobotny ci łun .W dobrym towarzystwie tyra dłużnicy alimenciarze. Do dziś nie mogę uwierzyć jakim cudem zrobili go premierem nawet na tak krótko .

Wizaż kontra blamaż
-------------------
Podłe czyny maja to do siebie,że trwale wpisują się
w rysy twarzy.Wtedy jedynym rozwiązaniem jest operacja
plastyczna lub pracowita wizażystka.
Niestety większość obecnej opozycji to klientela
ustawiająca się już w kolejce do zrobienia twarzowej
pieriestrojki.Gorzej z zawartością wnętrza.

Jeżeli ktoś coś robi i cieszy się że go nikt nie rozpoznaje, to oznacza że wstydzi się tego co robi

Jaroslaw Kaczyński zrobił z tego zera człowieka, a ten go zdradził.

Zero zawsze wyjdzie na zero.

Mialeś chamie złoty róg , zostal ci się ino sznur- wesele.

Raczej Wyspiański.

Dobrze, ze Izabela go poznaje. Gorzej kidy dziecko muwi.
DZIADKU:
Ale sam tak chcial staruszek

Kto głupiego zrozumie,władza to narkotyk a on jest na głodzie.

EEEE TAM ...POZNAJĄ, POZNAJĄ ....
Tylko do znajomości z niem się nie przyznają...

Jak się nazywa człowiek do wynajęcia przez każdego ?

Oczekujemy, że już wkrótce zostanie wynajęty
również na Paradę Równości.

PS
I znów go nikt pewnie nie będzie poznawać,

gdy wystąpi w gejowskich tęczowych gaciach z dziurkami pokolorowanymi do wkładania mu zrolowanej zapłaty
w jego postępowy KOD (kolorową otwartą dziurkę)

On lojalnie partie zostawil i ile juz zon i dzieci zostawil z kwitkiem ze ma tyle jakiejs wscieklizny by Polske wywalic razem z podobnymi do siebie kodziarzami?

KOlejny Dłużnik (KOD)

alimentowo-rozwodowy
którego życie okazało się szambem i PO-rażką
PO-ucza NOWO-cześnie
jak żyć

Cóż to za oślizgłe obrzydlistwo....

Ja całe swoje życie ,płaciłem na swoje dzieci,dlatego jestem rozpoznawalny i nie muszę się za-KOD-owywać i ukrywać ,żłobie ,alfonsie.

Bo dbasz o swa spokoj na starosc to sie chwali ze nie zostawiasz dzieci na lodzie ale nie obrazaj odrazu zon tego islamisty ktorego nikt juz nie poznaje nawet on sie sam w lustrze juz nie moze poznac.

gorszy sort ojców ,alimenciarze

To są uliczni chodziarze.Czy oni mają czas pracować jak ciągle z byle powodu wychodzą na ulice? Z czego te chodziarze żyją? Można by rzec,że emeryci i renciści spacerują dla lepszego samopoczucia a młodzi dla zabicia czasu.
Żałosna ta polska demokracja.

A kto to ? bo bez żony nie rozpoznaję faceta.

o macie swoich KODzistów wzór,Marcinkiewicz,Komorowska z rodziną,Kijowski i inne zniewolone umysły

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl