niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Lekceważenie czy brak klasy? „Kieszonkowy demokrata” Andrzej Rzepliński – WIDEO

Dodano: 12.02.2016 [14:50]
Lekceważenie czy brak klasy? „Kieszonkowy demokrata” Andrzej Rzepliński  – WIDEO - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Na początku tego tygodnia w Polsce gościli przedstawiciele Komisji Weneckiej. W czasie pobytu spotkali się m.in. z prezesem Trybunału Konstytucyjnego. Przy tej okazji internauci zwrócili uwagę na niezbyt eleganckie zachowanie Andrzeja Rzeplińskiego, który praktycznie nie wyjmował rąk z kieszeni – nawet rozmawiając z kobietą. Skąd takie maniery u profesora?

Mało elegancko zachował się prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński żegnając się z szefem Komisji Weneckiej Gianni Buquicchio po spotkaniu z sędziami TK. Zwrócono na to uwagę.

W internecie pojawiło się symboliczne zdjęcie:


I posypały się komentarze...


Niestety, podobne lekceważenie było widać, gdy prezes TK był pytany przez naszą dziennikarkę o spotkanie z Komisją Wenecką i brak dopuszczenia do rozmów pięciu sędziów zaprzysiężonych przez prezydenta Dudę.

Rzepliński pytany o to, dlaczego nie zaprosił na spotkanie mianowanych w grudniu sędziów, stwierdził: – Nie widziałem potrzeby, żeby wszyscy sędziowie brali udział w rozmowach, to by je utrudniło, nie ma takiego zwyczaju. Nasza dziennikarka chciała również dowiedzieć się, dlaczego wybrał tylko tych, którzy reprezentują jedną stronę sporu wokół TK, odparł: – Nie ma żadnego sporu wokół Trybunału. I to wszystko z rękami w kieszeniach. 

Zobacz film z prezesem Andrzejem Rzeplińskim:

Ciekawa była też odpowiedź Rzeplińskiego na pytanie innego z dziennikarzy o to, jaka może być treść opinii Komisji Weneckiej. Profesor „popisał” się mało profesorskim językiem. – Cholera go wie – odpowiedział.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ale super artykuł i trafne spostrzeżenia! Chyba zacznę częściej tu bywać ;-)

A makabryczne zachowanie naszych krzykaczy PO-wskich na arenie międzynarodowej jest ok.Wygląda na to że ktoś pociąga za sznurki ,ktoś kto ma wiele do stracenia można pomyśleć PZPR- owskim powiedzeniem "możemy spalić sąsiada stodołę żeby ugotować swoje jajka".

>JW> Czy Ty przeczytales choc raz to co napisales.Przeciez
w drugim akapicie napisales to co w pierwszym,tylko krocej. Czy to jest w porzadku w stosunku do czytelnika.

To nie jest profesor ino barachło. Ja go nie znam. Wygląda jak kumpel spod budki z piwem. Podobny bardzo. Luj zwykły wg zdjęcia. Widać, że za kołnierz nie wylewa.Pijak- mi żul tak mi się wydaje - z tej fotografii. Człowieka nie znam i nie chcę. Jak najdalej. Nie pokazujcie tej fotografii wydaje się że po prostu menela.

Jak to skąd? lekceważenie każdy komunista ma we krwi!!! Święte KROWY!! do lamusa historii z nimi!!!

Jak ja pobieralem nauki .To mowilo sie kto przyma rece w kieszeni ten na robote sra .

Pokazal swoja prawdziwa twarz prostackiego chama, posiadacza tytulow za pochodzenie.

Zwykły prostacki fajfus..w takich pozach to stoją dresiarze i menele w północnopraskich kamienicznych bramach i patrzą komu by tu zalutować w ryj lub coś ukraść.
Mowa ciała: uważam się za cwaniaka, gardzę tobą i i myśle jak cię najskuteczniej okantować.
Proste.
Ciekawe co Pan Zbyszek na to?

Dziadzio po prostu sprawdza czy mu jeszcze do końca jaj nie urwali.

U mnie w szkole średniej był taki nauczyciel, co twierdził, że jak ktoś w kieszeniach trzyma ręce, to w ping-ponga gra.

szukał w rozporku mózgu

Lekcewazaca postawa, pana i władcy,/przecież rzadzil krajem/
dla przybysza.
Komisja niewątpliwie zauwazyla, i powinni się akuratnie przejechać po chamach i ignorantach.

To taki profesor z KOMUSZEGO NADANIA ale przecież to nic dziwnego to nie jeden z grona SWOŁOCZY z uzyskanym głównie za poglądy wierne III RP. On/Oni drań/nie mieli/maja misję do spełnienia mają stać murem za układem jak dobrze wywiążą się ze swojej misji stania na straży zdobyczy III RP to mogą być pewni, że i ich latorośl (resortowe bachory) też nie będą mieli problemów z uzyskiwaniem wszelkich nominacji. To są tylko UNOWOCZEŚNIONE czasy komusze kiedy to członki PZPR dostawali mieszkania, punkty na studia i np. talony na samochody i w ten sposób 2 miliony pro-sowieckiej hołoty rządziło resztą podległego narodu. Nowa wersja zastępcza też stworzona przez komuchów tj PO tez sie nie zbytnio nie różniła, no może tym, że znacznie udoskonalili sposoby HOCHSZTAPLERSTWA osiągając w tej dziedzinie zapewne mistrzostwo świata. A teraz, ponieważ PO się już zdewaluowało to nikczemne siły ZŁA DOMINUJĄCE DOTYCHCZAS W III RP, POSTAWIŁY NA "NOWOCZESNĄ" tz przepoczwarzyły PO tak jak kiedyś próbowano z haniebnym ruchem "PalącegoKota", tak to teraz uczeń BALCEROWICZA dostał zadanie ratowania układów. Oj jak im ten PiS krzyżuje niecne plany, aż miło patrzeć na tą bezsilną wsciekłość, co te kerwy wyprawiają a ten "bohater" afery hazardowej Schetyna i lekowy kombinator w intrygach poruszają się już w oparach absurdu. I w związku z tym apel do Pana ministra Ziobro, wiemy, że obaj są przestępcami więc proszę im przedstawić wreszcie zarzuty, bo oni się męczą w beznadziejnej przecież ucieczce PRZED TEMIDĄ

Teeed prawdu każe!!! (Bohdan Zenobi Chmielnicki)

Rzepliński, grał w kieszonkowy bilard kuleczka, kijeczek, kuleczka .... i co teraz w dłoni?

Kisiel! ;-)

Dzioorawych skar-petroo-w nie widać ale broodne pazoory trza schować - gemby sie nie da.

A ja podejzewam ze on bawil sie jadrami

Jest to normalny odruch człowieka, który może nie dba o chi genę miejsc intymnych.Swędzenie przyrodzenia może sprawić
kłopot nawet tak ważnej personie."Cholera go wie",może trze
ba coś wykąpać.

A ja podejzewam ze on bawil sie jadrami

Rzepliński to zwykły cham i prostak

Biedny! Żyje w swoim świecie i myśli, że jest ważny

Tak, zgadzam się z Pani zdaniem ...to biedny duchowo człowiek żyjący w swojej mydlanej bańce i nie zdający sobie dzisiaj sprawy z tego że kiedyś skończą się apanaże sędziowskie i będzie musiał spotkać zwykłych ludzi w supermarkecie z gazetką w ręce reklamującą przecenione produkty. Oby (nie) dostał jednym z nich po głowie.....

Nie wiem ale wygląda, że szuka głowy

To normalna reakcja " gorszego sortu " :)
Kiedy odbiera im się władzę kreowania fałszywej
rzeczywistości i zderzają się z prawdą -
maski i obłuda z nich opadają .
Zaczynają zachowywać się bardziej " naturalnie " :)

Zachowanie tego Zyda Rzeplinskiego bedzie godzilo w dobre imie Polski i ogolnie Polakow

Rzepa pracuje bardzo rzadko więc z nudów pornoli się na oglądał , miał erekcję i usiłował to ukryć .
Ale ale dawno nie widziałem rzepy ogolonego , jak na prostaka i chama to wielki sukces !

Trzeba później obejrzeć jego ogryzione przez małego pazury, burak PO prostu !

to prostak z komunistycznie nadana profesurą, a jak ja osiągnął to widac jak łamie prawo ,a wiec legitymacja PZPR UTOROWAŁA MU DROGĘ DO PROFESURY.
MIERNY ALE WIERNY GŁĄB!

Bufon,prostak,miernota intelektualna.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl