niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Polacy w Szwecji organizują się. Będą pokojowe patrole broniące kobiet?

Dodano: 12.02.2016 [09:35]
Polacy w Szwecji organizują się. Będą pokojowe patrole broniące kobiet? - niezalezna.pl
foto: facebook.com/polisen
Polacy mieszkający Szwecji zapowiadają na Facebooku tworzenie pokojowych patroli, w celu zapewnienia bezpieczeństwa polskim kobietom. Inni przestrzegają przed prowokacjami i proponują masowe dzwonienie na policję. Wszystko dlatego, że islamiści zapowiedzieli, że urządzą Polkom „Sylwestra w Kolonii na Walentynki”.

Tak więc na walentynki rusza patrol! NIE IDZIEMY NIKOGO BIĆ!!! Kto jest za?” – zaproponował jeden z internautów na swoim profili na Facebooku. Kolejny proponuje inną formę dbania o bezpieczeństwo: „Proszę wszystkich o dzwonienie na policję i informowanie o tym, co chcą zrobić Polkom na Walentynki. Nie dajcie się za żadne skarby sprowokować i pobić ich lub robić cokolwiek. Ten post to czysta prowokacja przeciwko Polonii w Szwecji” – napisał.

Za taką można uznać sytuację sprzed kilku dni, gdy grupa Polaków została zatrzymana pod zarzutem zamiaru ataku na ośrodek dla imigrantów. Mężczyźni czekają na proces, a szwedzkie (i niektóre polskie) media określiły ich mianem rasistów. Problem w tym, że jak się okazuje, mężczyźni skrzyknęli się na Facebooku po tym, gdy imigranci napastowali nastoletnią siostrę jednego z nich.

W szwedzkich mediach na ten temat prawie nie ma informacji. Przyjaciele zatrzymanych zbierają pieniądze na proces. Uważają, że mężczyźni padli ofiarą prowokacji, a w rzeczywistości są niewinni.

Pojawiają się co i rusz nowe informacje o agresywnych zachowaniach imigrantów. Jedna z Polek przytacza przykład dziewczyny zgwałconej przez Araba w pociągu. Kobieta nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ bała się, że mężczyzna padnie ofiarą rasizmu. To również w Szwecji zamordowana została młoda kobieta, opiekująca się imigrantem. Podopieczny podciął jej gardło.

Szwedzkie feministki zamiast przeciwko agresji imigrantów zaprotestowały przeciw... faszyzmowi i męskiemu szowinizmowi tych, którzy islamistów krytykują.

Dziś o godzinie 9 przed sądem w Sztokholmie, gdzie toczy się proces zatrzymanych mężczyzn, zaplanowano zgromadzenie mieszkających w Szwecji Polaków. Siostra jednego z zatrzymanych apeluje o spokój i nieuleganie prowokacjom:

Jako siostra jednego z zatrzymanych BARDZO wszystkich proszę, którzy jutro wybierają się pod sąd o zachowanie spokoju. Pamiętajcie, że musimy ich wesprzeć i im pomóc poprzez pokojowe zamiary. Zamieszki, bójki itd... nic nie pomogą. NAPRAWDĘ BARDZO WAS PROSZĘ!!!

O przebiegu demonstracji będziemy informować.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Co to do diaska znaczy "pokojowe patrole"? Będą wręczać agresywnym muzułmanom kwiaty?! Trudno się dziwić, że Ci uważają Europejczyków za gorszych od siebie. Gdyby jakiś biały napastował kogokolwiek w jakimkolwiek kraju arabskim, nie przeżyłby 10 minut!

Można nie świętować tzw. „walentynek”. Ostatecznie nie jest to polskie święto, na dodatek wciskają je nam na siłę od dwudziestu kilku lat mass-media głównego nurtu.

Niestety nasuwa mi się tu tylko jeden komentarz.
" Z chamami trzeba po chamsku"
Niestety, inaczej się po prostu nie da.
To jest inna mentalność, dla nas trudna do pojęcia, bo my jesteśmy NORMALNI :)
Chwała Polskim bohaterom!!!!

***** Z WIELKA TROSKA O POLAKOW W SZWECJI **** Nie jestem z Tych Polaków bojących się wręcz przeciwnie zaw sze stanę w obronie zagrożonych Polaków . Ale Polacy muszą zrozumieć, że te incydenty z islamistami to są WEWNETRZNE SPRAWY SZWECJI. Szwedzi mają wojsko i policje i zdołają och ronić swoich obywateli. Także hasło ZA WOLNOSC NASZA I WASZA nigdy nie będzie rozumiane w Szwecji. Dlatego patrole czy bojówki polskie zawsze będą kończyły się aresztem . Lepiej organizować Demonstracje przeciwko opieszałości służb porz ądkowych czy stosować lawine telefonów do policji o incyde ntach zakłócających porządek publiczny. Tak często dzwonić
aby policja nie oglądała tv tylko siedziała w policyjnych radiowozach.

Maczeta maczeta ..........

Polacy wracajcie do kraju . Niech tych głupich Szwedów muzułmanie rżną i ich kobiety . Tylko ból i krew może im w tej sytuacji przywrócić rozum .

Powinni w Polsce zakupić mundury WP - z białoczerwonymi naszywkami - i tak chodzić na patrole.
.
I bronić nie tylko Polki ale i Szwedki oraz Niemki

Ale jestem dumny z tego że jestem Polakiem. Polacy są fantastyczni na trudne czasy.

Jak widzę to co dzieje się w Szwecji to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Szwedzi to porąbańcy.

I pomyslalby ktos ze Szwedzi pochodza od Vikingow...? Pusty smiech...

Mimo wszystko wolę swojską Polską biedę niż Szwedzki luksus ..obrabiany przez ciapatych i afrykanerów,Niebawem Po Szwecji zostanie wspomnienie,później Francja,Niemcy,okaże się ze Polska ,Węgry,Czechy,Słowacja, Rosja to ostatnie kraje Białego człowieka otoczone przez Kalifaty Północy,Południa i Zachodu.w 2001r wyjechałem do Republiki Francuskiej,w 2002 wróciłem do Polski,Powód..nadmierna ilość synów Abdulla i Kozy.Bywam często w UE,ale max do tygodnia i wypad do Polski,Mojej Polski wolnej od Czarnych i Brązowych..i niech tak już pozostanie na wieki wieczne

Amen! Coś w tym jest. Jak przyjeżdżają do Polski z zachodu tacy jeszcze normalni ludzie, to mówią...Boże! jak tu u Was biało na ulicach!

Robimy Kolonię dla imigrantów w Polsce.

zobaczcie jakie to sa mendy te nieroby. arabowate,kilku polakow chcialo ich zlac to nie potrafia gnoje zrobic ustawke z polakami faceci na faceto jeden na jeden tylko groza ze beda gwalcic kobiety i to nie ze jedena na jedna kobiete bo polka by sie nie dala i wiedza o tym ze nawet o polek na sola dosan lanie tylko w kilku,co za mendy frajerowate bez ja!!!zero dumy zero honoru !!.wszystkich pieklo pochlonie najpierw na ziemi i po smierci,zdziwia jak zobacza swoj raj po smierci za gwalty niewinnych ludzi!!

Jasne. Ciekawe jakby Polacy zareagowali, gdyby powiedzmy Rumuni mieszkający w Polsce zorganizowali pokojowe patrole, broniące ich i naszych kobiet.
Nie zapominajcie, rodacy, że nie jesteście gospodarzami w Szwecji, tylko na tych samych zasadach przygarnięci, co muzułmanie. Wasza gorliwość jest gorliwością niewolnika z Django Tarantino.

drogi katoliku , gdyby Rumuni w Polsce organizowali pokojowe patrole broniące Polki i Rumunki przed agresją i gwałtami ze strony jakiejkolwiek grupy będącej imigrantami np.Indianami peruwiańskimi będącymi na zasiłkach Polski,byliby naszymi sojusznikami i bylibyśmy im wdzięczni i współpracowali a Polacy w Szwecji dają przykład co mają robić Szwedzi. Druga sprawa,Polacy w Szwecji nie są na tych samych zasadach co imigranci.Polacy tam normalnie pracują ,wynajmują mieszkania lub je kupują , płacą podatki i nie biorą zasiłków oprócz standardowych jak rodowici Szwedzi.

"nie jesteście gospodarzami w Szwecji, tylko na tych samych zasadach przygarnięci, co muzułmanie"
Człowieku, co Ty piszesz? Nie obrażaj uczciwych ludzi!
Ilu Polaków żyje w Szwecji z zasiłku?
Ja Ci powiem, że tu, gdzie mieszkam, czyli w NL, z zasiłku żyje ok. 1,8% Polaków (licząc w tym cyganów z polskimi paszportami), a reszta ciężko zasuwa od świtu do nocy. Natomiast ponad 50% Somalijczyków, Erytrejczyków, Irakijczyków i Syryjczyków żyje z socjalu. Niewiele mniej Irańczyków i Afgańczyków - bo ponad 40%. A Marokańczycy i Turcy, czyli obce nacje stosunkowo najdłużej mieszkające w NL, kolejno po ok. 28 i 17%. Poza tym my tu wszyscy mamy dokumenty i, poza małymi wyjątkami (na szczęście), nie zachowujemy się jak dzicz, a przede wszystkim szanujemy ich i nasze kobiety, więc nie muszą robić żadnych patroli, aby nas pilnować.

z bolsewickiego sądu w szwecji bp inaczej te durne władze jude szwedzkie zrobią POkazowy PrOces

w expressen.se NIE MA ANI SLOWA O POLAKACH , natomiast o czwartkowym ataku szwedow na tzw mlodych imigrantow "brodatych chlopcow".
Szwedzi ok 20 szt byli uzbrojeni w lancuchy i zelazne sztaby. SZWEDZKA POLICJA NIE MA CZASU ZAJAC SIE TA SPRAWA , obiecuja , ze pogadaja z chlopakami pozniej. W lewackiej prymitywnej aftonbladet jest tylko histeria o " polskich extremistach". W zydowskim dn.se wychwalaja dzisiaj Bolka Walese . Redaktorem Dagens Nyheter dn.se jest polski zyd Piter Wolodarski i bardzo chetnie atakuje Polske i Polakow,on jest zwolennikiem Gazety Wyborczej i przyjacielem jej pismakow.

MY ich urządzimy tych śmierdzących terrorystów i cyganów.

"Jedna z Polek przytacza przykład dziewczyny zgwałconej przez Araba w pociągu. Kobieta nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ bała się, że mężczyzna padnie ofiarą rasizmu".
Z czego slynie szwecja , kiedys z pokojowej nagrody Nobla a teraz z syndromu stockholmskiego. Wychowanie jednak zrobilo sporo zmian w mozgach kobiet szwedzkich. Zreszta moze ta kobieta chciala byc zgwalcona , moze zaden szwed nie chcial na nia spojrzec?

Czyli 'syndrom sztokholmski' ma sie w swej ojczyznie wiecej niz dobrze! jaka mozna byc idiotka, zeby bac sie o losy kozoyebcy ktory wlasnie cie zgwalcil! Normalna kobieta po czyms takim pragnellaby by takie scierwo pokrojono w plasterki I zaserwowano psom I wieprzom!

mysle,ze to pomylka w artykule.
Pewnie mialo byc,ze to ona bedzie oskarzona o rasizm.

Kiedys poznalem szwedzka feministke w samolocie. Nieogolone nogi I pachy - nie dziwie sie ze bronia ciapatych. Jak ich zaden chlop nie chce to moze licza ze sie do nich jakis kuskusozerca dobierze.

To jest historyczna szansa dla Polski - uwolnić gospodarkę, a rodacy który będą mieli dość zachodniego syfu zaczną wracać i tu wydawać, inwestować, pracować i zarabiać. Ale musi być zachęta ekonomiczna, bo póki co polski system urzędniczo-fiskalno-regulacyjny wciąż wypycha Polaków za granicę, a nie ściąga ich z powrotem. Szkoda że nie słychać o jakichś pomysłach w tym zakresie ze strony PiS-u (chyba że ja o nich nie słyszę - ?), na pewno wolny rynek w Polsce przyjąłby gościnnie uciekających (a tacy będą) Niemców, Szwedów i innych i ich pieniądze. Bo obecny system bardziej wspomaga drenowania tubylczej gospodarki przez wszelkie Lidly, Kauflandy i starozakonnych.

Żeby ktoś tak jeszcze u nas myślał z tych, co kręcą nami od 25 lat... Obawiam się, że PiS niestety nie myśli tak dalekosiężnie... Zobaczymy

Przestańmy się bać prowokacji! Ktoś chce Polaków sprowokować do ostrych wystąpień, włączając w to maczety i kije bejsbolowe? Jego problem! Wszystko zależy od tego ilu będzie sprowokowanych. Czy będzie to dziesięciu czu sto tysięcy! A w ostateczności można zawsze zostawić Szwecję i wracać do Polski. Niech islamska dzicz pracuje dla szwedzkiego państwa dobrobytu!

Marian Kowalski by się z nimi nie bawił.Właśnie trwa program na żywo na youtube "Idż Pod Prąd" z jego udziałem. Dzisiaj podsumowanie zbiórki pieniędzy na działalność polityczno społeczną Mariana Kowalskiego.

Szwecja tak naprawdę nie otrząsnęła się z przyjażni z Adolfem Hitlerem.Trzeba in przypomnieć jak to kastrowała swoich obywateli,i to są skutki jakie dziś obserwujemy.Szwedzi wykastrowali się umysłowo i intelektualnie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl