niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
19 lutego 2017

Polacy w Szwecji organizują się. Będą pokojowe patrole broniące kobiet?

Dodano: 12.02.2016 [08:35]
Polacy w Szwecji organizują się. Będą pokojowe patrole broniące kobiet? - niezalezna.pl
foto: facebook.com/polisen
Polacy mieszkający Szwecji zapowiadają na Facebooku tworzenie pokojowych patroli, w celu zapewnienia bezpieczeństwa polskim kobietom. Inni przestrzegają przed prowokacjami i proponują masowe dzwonienie na policję. Wszystko dlatego, że islamiści zapowiedzieli, że urządzą Polkom „Sylwestra w Kolonii na Walentynki”.

Tak więc na walentynki rusza patrol! NIE IDZIEMY NIKOGO BIĆ!!! Kto jest za?” – zaproponował jeden z internautów na swoim profili na Facebooku. Kolejny proponuje inną formę dbania o bezpieczeństwo: „Proszę wszystkich o dzwonienie na policję i informowanie o tym, co chcą zrobić Polkom na Walentynki. Nie dajcie się za żadne skarby sprowokować i pobić ich lub robić cokolwiek. Ten post to czysta prowokacja przeciwko Polonii w Szwecji” – napisał.

Za taką można uznać sytuację sprzed kilku dni, gdy grupa Polaków została zatrzymana pod zarzutem zamiaru ataku na ośrodek dla imigrantów. Mężczyźni czekają na proces, a szwedzkie (i niektóre polskie) media określiły ich mianem rasistów. Problem w tym, że jak się okazuje, mężczyźni skrzyknęli się na Facebooku po tym, gdy imigranci napastowali nastoletnią siostrę jednego z nich.

W szwedzkich mediach na ten temat prawie nie ma informacji. Przyjaciele zatrzymanych zbierają pieniądze na proces. Uważają, że mężczyźni padli ofiarą prowokacji, a w rzeczywistości są niewinni.

Pojawiają się co i rusz nowe informacje o agresywnych zachowaniach imigrantów. Jedna z Polek przytacza przykład dziewczyny zgwałconej przez Araba w pociągu. Kobieta nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ bała się, że mężczyzna padnie ofiarą rasizmu. To również w Szwecji zamordowana została młoda kobieta, opiekująca się imigrantem. Podopieczny podciął jej gardło.

Szwedzkie feministki zamiast przeciwko agresji imigrantów zaprotestowały przeciw... faszyzmowi i męskiemu szowinizmowi tych, którzy islamistów krytykują.

Dziś o godzinie 9 przed sądem w Sztokholmie, gdzie toczy się proces zatrzymanych mężczyzn, zaplanowano zgromadzenie mieszkających w Szwecji Polaków. Siostra jednego z zatrzymanych apeluje o spokój i nieuleganie prowokacjom:

Jako siostra jednego z zatrzymanych BARDZO wszystkich proszę, którzy jutro wybierają się pod sąd o zachowanie spokoju. Pamiętajcie, że musimy ich wesprzeć i im pomóc poprzez pokojowe zamiary. Zamieszki, bójki itd... nic nie pomogą. NAPRAWDĘ BARDZO WAS PROSZĘ!!!

O przebiegu demonstracji będziemy informować.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Warto przeczytać: http://blog.intransfer24.com/aktualnosci/co-musimy-zrobic-po-powrocie-do-ojczyzny

Co to do diaska znaczy "pokojowe patrole"? Będą wręczać agresywnym muzułmanom kwiaty?! Trudno się dziwić, że Ci uważają Europejczyków za gorszych od siebie. Gdyby jakiś biały napastował kogokolwiek w jakimkolwiek kraju arabskim, nie przeżyłby 10 minut!

Można nie świętować tzw. „walentynek”. Ostatecznie nie jest to polskie święto, na dodatek wciskają je nam na siłę od dwudziestu kilku lat mass-media głównego nurtu.

Niestety nasuwa mi się tu tylko jeden komentarz.
" Z chamami trzeba po chamsku"
Niestety, inaczej się po prostu nie da.
To jest inna mentalność, dla nas trudna do pojęcia, bo my jesteśmy NORMALNI :)
Chwała Polskim bohaterom!!!!

***** Z WIELKA TROSKA O POLAKOW W SZWECJI **** Nie jestem z Tych Polaków bojących się wręcz przeciwnie zaw sze stanę w obronie zagrożonych Polaków . Ale Polacy muszą zrozumieć, że te incydenty z islamistami to są WEWNETRZNE SPRAWY SZWECJI. Szwedzi mają wojsko i policje i zdołają och ronić swoich obywateli. Także hasło ZA WOLNOSC NASZA I WASZA nigdy nie będzie rozumiane w Szwecji. Dlatego patrole czy bojówki polskie zawsze będą kończyły się aresztem . Lepiej organizować Demonstracje przeciwko opieszałości służb porz ądkowych czy stosować lawine telefonów do policji o incyde ntach zakłócających porządek publiczny. Tak często dzwonić
aby policja nie oglądała tv tylko siedziała w policyjnych radiowozach.

Maczeta maczeta ..........

Polacy wracajcie do kraju . Niech tych głupich Szwedów muzułmanie rżną i ich kobiety . Tylko ból i krew może im w tej sytuacji przywrócić rozum .

Powinni w Polsce zakupić mundury WP - z białoczerwonymi naszywkami - i tak chodzić na patrole.
.
I bronić nie tylko Polki ale i Szwedki oraz Niemki

Ale jestem dumny z tego że jestem Polakiem. Polacy są fantastyczni na trudne czasy.

Jak widzę to co dzieje się w Szwecji to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Szwedzi to porąbańcy.

I pomyslalby ktos ze Szwedzi pochodza od Vikingow...? Pusty smiech...

Mimo wszystko wolę swojską Polską biedę niż Szwedzki luksus ..obrabiany przez ciapatych i afrykanerów,Niebawem Po Szwecji zostanie wspomnienie,później Francja,Niemcy,okaże się ze Polska ,Węgry,Czechy,Słowacja, Rosja to ostatnie kraje Białego człowieka otoczone przez Kalifaty Północy,Południa i Zachodu.w 2001r wyjechałem do Republiki Francuskiej,w 2002 wróciłem do Polski,Powód..nadmierna ilość synów Abdulla i Kozy.Bywam często w UE,ale max do tygodnia i wypad do Polski,Mojej Polski wolnej od Czarnych i Brązowych..i niech tak już pozostanie na wieki wieczne

Amen! Coś w tym jest. Jak przyjeżdżają do Polski z zachodu tacy jeszcze normalni ludzie, to mówią...Boże! jak tu u Was biało na ulicach!

Robimy Kolonię dla imigrantów w Polsce.

zobaczcie jakie to sa mendy te nieroby. arabowate,kilku polakow chcialo ich zlac to nie potrafia gnoje zrobic ustawke z polakami faceci na faceto jeden na jeden tylko groza ze beda gwalcic kobiety i to nie ze jedena na jedna kobiete bo polka by sie nie dala i wiedza o tym ze nawet o polek na sola dosan lanie tylko w kilku,co za mendy frajerowate bez ja!!!zero dumy zero honoru !!.wszystkich pieklo pochlonie najpierw na ziemi i po smierci,zdziwia jak zobacza swoj raj po smierci za gwalty niewinnych ludzi!!

Jasne. Ciekawe jakby Polacy zareagowali, gdyby powiedzmy Rumuni mieszkający w Polsce zorganizowali pokojowe patrole, broniące ich i naszych kobiet.
Nie zapominajcie, rodacy, że nie jesteście gospodarzami w Szwecji, tylko na tych samych zasadach przygarnięci, co muzułmanie. Wasza gorliwość jest gorliwością niewolnika z Django Tarantino.

drogi katoliku , gdyby Rumuni w Polsce organizowali pokojowe patrole broniące Polki i Rumunki przed agresją i gwałtami ze strony jakiejkolwiek grupy będącej imigrantami np.Indianami peruwiańskimi będącymi na zasiłkach Polski,byliby naszymi sojusznikami i bylibyśmy im wdzięczni i współpracowali a Polacy w Szwecji dają przykład co mają robić Szwedzi. Druga sprawa,Polacy w Szwecji nie są na tych samych zasadach co imigranci.Polacy tam normalnie pracują ,wynajmują mieszkania lub je kupują , płacą podatki i nie biorą zasiłków oprócz standardowych jak rodowici Szwedzi.

"nie jesteście gospodarzami w Szwecji, tylko na tych samych zasadach przygarnięci, co muzułmanie"
Człowieku, co Ty piszesz? Nie obrażaj uczciwych ludzi!
Ilu Polaków żyje w Szwecji z zasiłku?
Ja Ci powiem, że tu, gdzie mieszkam, czyli w NL, z zasiłku żyje ok. 1,8% Polaków (licząc w tym cyganów z polskimi paszportami), a reszta ciężko zasuwa od świtu do nocy. Natomiast ponad 50% Somalijczyków, Erytrejczyków, Irakijczyków i Syryjczyków żyje z socjalu. Niewiele mniej Irańczyków i Afgańczyków - bo ponad 40%. A Marokańczycy i Turcy, czyli obce nacje stosunkowo najdłużej mieszkające w NL, kolejno po ok. 28 i 17%. Poza tym my tu wszyscy mamy dokumenty i, poza małymi wyjątkami (na szczęście), nie zachowujemy się jak dzicz, a przede wszystkim szanujemy ich i nasze kobiety, więc nie muszą robić żadnych patroli, aby nas pilnować.

z bolsewickiego sądu w szwecji bp inaczej te durne władze jude szwedzkie zrobią POkazowy PrOces

w expressen.se NIE MA ANI SLOWA O POLAKACH , natomiast o czwartkowym ataku szwedow na tzw mlodych imigrantow "brodatych chlopcow".
Szwedzi ok 20 szt byli uzbrojeni w lancuchy i zelazne sztaby. SZWEDZKA POLICJA NIE MA CZASU ZAJAC SIE TA SPRAWA , obiecuja , ze pogadaja z chlopakami pozniej. W lewackiej prymitywnej aftonbladet jest tylko histeria o " polskich extremistach". W zydowskim dn.se wychwalaja dzisiaj Bolka Walese . Redaktorem Dagens Nyheter dn.se jest polski zyd Piter Wolodarski i bardzo chetnie atakuje Polske i Polakow,on jest zwolennikiem Gazety Wyborczej i przyjacielem jej pismakow.

MY ich urządzimy tych śmierdzących terrorystów i cyganów.

"Jedna z Polek przytacza przykład dziewczyny zgwałconej przez Araba w pociągu. Kobieta nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ bała się, że mężczyzna padnie ofiarą rasizmu".
Z czego slynie szwecja , kiedys z pokojowej nagrody Nobla a teraz z syndromu stockholmskiego. Wychowanie jednak zrobilo sporo zmian w mozgach kobiet szwedzkich. Zreszta moze ta kobieta chciala byc zgwalcona , moze zaden szwed nie chcial na nia spojrzec?

Czyli 'syndrom sztokholmski' ma sie w swej ojczyznie wiecej niz dobrze! jaka mozna byc idiotka, zeby bac sie o losy kozoyebcy ktory wlasnie cie zgwalcil! Normalna kobieta po czyms takim pragnellaby by takie scierwo pokrojono w plasterki I zaserwowano psom I wieprzom!

mysle,ze to pomylka w artykule.
Pewnie mialo byc,ze to ona bedzie oskarzona o rasizm.

Kiedys poznalem szwedzka feministke w samolocie. Nieogolone nogi I pachy - nie dziwie sie ze bronia ciapatych. Jak ich zaden chlop nie chce to moze licza ze sie do nich jakis kuskusozerca dobierze.

To jest historyczna szansa dla Polski - uwolnić gospodarkę, a rodacy który będą mieli dość zachodniego syfu zaczną wracać i tu wydawać, inwestować, pracować i zarabiać. Ale musi być zachęta ekonomiczna, bo póki co polski system urzędniczo-fiskalno-regulacyjny wciąż wypycha Polaków za granicę, a nie ściąga ich z powrotem. Szkoda że nie słychać o jakichś pomysłach w tym zakresie ze strony PiS-u (chyba że ja o nich nie słyszę - ?), na pewno wolny rynek w Polsce przyjąłby gościnnie uciekających (a tacy będą) Niemców, Szwedów i innych i ich pieniądze. Bo obecny system bardziej wspomaga drenowania tubylczej gospodarki przez wszelkie Lidly, Kauflandy i starozakonnych.

Żeby ktoś tak jeszcze u nas myślał z tych, co kręcą nami od 25 lat... Obawiam się, że PiS niestety nie myśli tak dalekosiężnie... Zobaczymy

Przestańmy się bać prowokacji! Ktoś chce Polaków sprowokować do ostrych wystąpień, włączając w to maczety i kije bejsbolowe? Jego problem! Wszystko zależy od tego ilu będzie sprowokowanych. Czy będzie to dziesięciu czu sto tysięcy! A w ostateczności można zawsze zostawić Szwecję i wracać do Polski. Niech islamska dzicz pracuje dla szwedzkiego państwa dobrobytu!

Marian Kowalski by się z nimi nie bawił.Właśnie trwa program na żywo na youtube "Idż Pod Prąd" z jego udziałem. Dzisiaj podsumowanie zbiórki pieniędzy na działalność polityczno społeczną Mariana Kowalskiego.

Szwecja tak naprawdę nie otrząsnęła się z przyjażni z Adolfem Hitlerem.Trzeba in przypomnieć jak to kastrowała swoich obywateli,i to są skutki jakie dziś obserwujemy.Szwedzi wykastrowali się umysłowo i intelektualnie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl