niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Z Brazylii do Polski. Udaremniony przemyt kokainy

Dodano: 11.02.2016 [19:52]
Z Brazylii do Polski. Udaremniony przemyt kokainy - niezalezna.pl
foto: Policja
Kilogramową paczkę kokainy o wartości około 300 tysięcy złotych próbowała wwieźć do Polski obywatelka Kolumbii. Wpadła na lotnisku Okęcie. W rękach stołecznych policjantów znalazł się też obywatel Nigerii, który miał być odbiorcą narkotyku. Oboje usłyszeli zarzuty, zostali aresztowani na trzy miesiące. Grozi im do 15 lat więzienia.

Stołeczni policjanci otrzymali informację, że 29-letnia obywatelka Wenezueli lecąca z Brazylii przez Dubaj do Warszawy przewozi znaczną ilość kokainy. Gdy samolot lecący ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wylądował na warszawskim lotnisku na Okęciu, policjanci przy wparciu celników i funkcjonariuszy Straży Granicznej, skontrolowali podejrzewaną pasażerkę. Podczas kontroli okazało się, że ukryła ona w swoim ciele około kilograma kokainy o czarnorynkowej wartości około 300 tys. złotych.  Podczas rozmowy z policjantami przyznała, że zrobiła to dla pieniędzy. Śledczy ustalili też mężczyznę, któremu kobieta miała przekazać narkotyki i od którego miała otrzymać zapłatę. 35-letni obywatel Nigerii został zatrzymany w jednym z hoteli w warszawskim Wilanowie i podobnie jak 29-latka przewieziony do jednostki Policji.

Oboje po przesłuchaniu usłyszeli zarzuty. Kobieta odpowie za przemyt środków odurzających, a mężczyzna za współudział w przemycie. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar od zatrzymanych zabezpieczono około 10 tys. złotych. Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota. Sąd zdecydował już o zastosowaniu wobec zatrzymanych trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No cóż bez silnych narkotyków za czasów TuSSka, i Bredzisława Bul Lewatywy KomuRowskiemu trudno by skłonić Policę do atakowania obywateli i do strzelania do demonstrujących, chyba że w policji są nowo przybyli emigranci z Ukrainy którym jest to zupenłie obojętne!

Teraz wiecie dlaczego rząd Polski podczas nierządu PO , TuSSka, i Koparki, przyjął 1,000,000 emigrantów z Ukrainy!

W Lubuskim więcej przemycają cyganie i Polacy przekupieni przez nich.

Teraz można zrozumieć, dlaczego w Zielonej Górze głosowali na Niesiołowskiego.

Paczki z tego rodzaju pomocami naukowymi, jednak najlepiej jest adresować na adres nieletniej -Ramony Sipowicz-Jackowskiej.

To Armin H***cki, syn naszego prominentnego tropiciela podsłuchów ,jest obywatelem Nigerii?

A może, Piłka znowu w grze...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl