niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Zdezorientowany Petru w Sejmie. Bez suflerki nie zna nawet projektów własnych ustaw. ZOBACZ WIDEO

Dodano: 11.02.2016 [13:10]
Zdezorientowany Petru w Sejmie. Bez suflerki nie zna nawet projektów własnych ustaw. ZOBACZ WIDEO - niezalezna.pl
foto: screen tvn24.pl
Ile mamy w tej ustawie, dwie trzecie, w naszej? - zwrócił się zdezorientowany Ryszard Petru do posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz, gdy został zapytany przez dziennikarkę jaka większość parlamentarna według Nowoczesnej miałaby wybierać sędziego Trybunału Konstytucyjnego. 

Lider Nowoczesnej został zapytany przez dziennikarkę TVN24 jaka większość parlamentarna miałaby wybierać sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

- Zwykłą większością? - pyta dziennikarka

- Wie pani co, to nie jest krytyczne, wydaje mi się, że zwykła wystarczy, ale pani Kamila Gasiuk-Pihowiczz jest tutaj koło mnie. Na szczęście. I może odpowiedzieć w szczegółch szczegółowo co do treści tej ustawy - mówi Petru.

- Czyli zwykła a nie dwie trzecie - podsumowuje dziennikarka.

- Ile mamy w tej ustawie, dwie trzecie, w naszej? - zwrócił się Petru po do  posłanki Kamili Gasiuk-Pihowicz - rzecznik Nowoczesnej.

I tutaj Kamila Gasiuk-Pihowicz nie odpowiedziała na pytania, ale zwróciła uwagę dziennikarce, że o tym miała powiedzieć więcej na konferencji prasowej. Dziennikarka odpowiedziała, że chciała od Ryszarda Petru wyciągnąć więcej informacji.

- Więcej pani nie wyciągnie - powiedział Petru. 

Zobacz wypowiedź Ryszarda Petru:Internauci zareagowali błyskawicznie. Film z wypowiedzią Ryszarda Petru jest już hitem internetu:


Fot. Twitter.com
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Niezły kabaret mamy z tymi debilami.

to wychodzi na to że same oszołomy, jakies naćpane jak Scheuring na mównicy Pihowicz nie ma pojęcia o rzeczy którą wie uczeń technikum ekonomicznego ile wynosi obecnie kwota wolna od podatku, do tego same polskobrzmiące hehe nazwiska Scheuring,Schmitd,Lubnauer,Hennig Kloska,Ewa Lieder,Rosa oraz guru polskiej i światowej kultury dyrektor Teatru porno Wrocławskiego z najnowszym w kraju "wykształceniem wyższym po samej maturze"

miał na myśli 2/3 wybierani przez oficerów wsi, 1/3 oficerów SB

dwie zwykłe szmaty

Ten cały Swetru to jakiś ciemniak i on chce być prezydentem?Żałosne.

- Jaka większość wystarczy do wyboru sędziego?
- Sześciu króli wystarczy.

Słonce Kamerunu dla głos i doopy, wyborcy tego agenta banksterow powinni byc przykladnie ukarani.

Rysiek nie może znać żadnych ustaw - nawet własnych, bo to nie jego zadanie.Ma plan agenturalny narzucony i tego trzymać się musi i zna go z pewnością na pamięć.
Wszystkie jego wpadki świadczą, że ten facet ma w głowie całkiem odmienny scenariusz
od sejmowego.

Widac wyraznie ze Petru jest na jakis silnych prochach , usta sine gadka nieskladna. Glupi usmiech i karuzela glowa. To ten Pan ma niby byc opozycja ?

R. Peru powinien grać w kabarecie "Lima"

Szczerze mówiąc to niegłupia ta Kamila. Podoba mi się, bystra jest i ładna kobieta. Dlatego nie rozumiem jak mogła związać się z takim Petru...

Ladna to jest Monika Olejnik ,Kamila pyskata nie bystra

Bystra powiadasz i niegłupia. Ale pytana, nie wie ile w Polsce wynosi kwota wolna od podatku.

Kamila jest nieodzowna w takich nagłych wypadkach, jest ratunkiem i ostoją, niczym Jowita Kacik dla Komorowskiego.he.he.

Najwyraźniej jest tu jakiś element rywalizacji Petru z Komorowskim pod względem pieprzenia głupot w telewizji, tyle, że Petru nie zauważył, że już wygrał.

Dejcie chłopu spokój, zmęczony jest. Jechać na Rubikoniu z Kamerunu, to kawał drogi.

petru masz się stawić na debatę z Panem Szewczakiem na temat obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej Polski.I co wielki ekonomisto staniesz do tej debaty czy nie ? Polacy czekają.

Niby pyskaty ten Petru, ale jakiś niepociumany! Niby gada, gada, ale jakby to ścisnąć , to nic nie wyciśnie! Jak mu zadać konkretne pytanie , to albo nie wie co odpowiedzieć , albo walnie taką bombę , że można pęknąć ze śmiechu! Gdyby to ująć w jednym zdaniu : Rysiu pieprzy jak mały Kazio! I nie odpuści żadnemu mikrofonowi, gwiazda jedna!

ON wie ,chyba wie,miota się mówi ONA wie lepiej...
ONA tak tak ,wie wie tylko nie powie bo nie ma 12-tej a ona powie dopiero o 12-tej...
A teraz nie bo nie...
No to ON nic nie powiemy ale wiemy wiemy...
No istny k......aaaa cyrk....!!!
I do tego te jeszcze głupie drwiące cyniczne żenujące uśmieszki...
A do CYRKU z NIMI...!!!
"politycy"... Ż A Ł O S N E E E...!!!

BŁAZENADA I JESZCZE RAZ BŁAZENADA.

AniSwetru ani ta zizia nie znali tresci ich ustawy. Dno!!!! Polacy, chcecie nadal glosowac na IDIOTOW przyslanych przez bankierow i ich klakierow? Skad sie wzial ten tepy GAMON????

BUL miał swojego Szoguna a Swetru ma swojego Kameruna...
ha ha ha...
Politycy "pełną gębą"...
dosłownie i w przenośni...

Obserwując ostatnie )i nie tylko) poczynania frontmana tzw. platfusiarni bis zastanawiam się całkiem poważnie, czy ten towarzysz bankowy czegoś nie zażywa. Luki w pamięci, spore niedobory w wiedzy ogólnej, by nie rzec nieuctwo patentowane. To ma być lider? W piaskownicy zapewne ...

Petru nadaje się tylko i wyłacznie aby stał na czele koczKODanów, tam się pokiwa, poskacze i sam siebie pochwali...

ZENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech osoby postronne wżdy zapamiętają :
"Pierdu-Pierdu du PE TRUje,
diety z Sejmu inkasuje".

Ona taka sama "mondra" jak jej boss swetru, nie wiedziala ile wynosi wolna kwota od podatku, a wymadrza sie 'aniolek swetru'

Mamy doczynienia z kalkierami bis palikot, robic zadymy i wprowadzac dezorganiozacje nic wiecej. Liberaly aferaly zainteresowani grabieniem ludzi nic poza tym.

Jak Polszewiki nie mieli przez 8 lat zadnego programu, tak samo swetru nie ma, a jedynie graja pozorami.

Pytac ich nieustannie o program i zadawac pytania prawne osmieszajac lemingow.

Może to uczeń Komorowskiego ?

belzebuba balcerowicza

Cepek Petru (Pihowicz też) jest zupełnie żenujący ... A jak muszą być głupi, któzy głosują na takie badziewie ...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl