Sikorski dotrzyma słowa? Obiecał, że zostaje w USA i nie wraca do Polski

Zbyszek Kaczmarek

gb

Kontakt z autorem

Radosław Sikorski, jeszcze niedawno ważny polityk Platformy Obywatelskiej, a dziś rzadko słyszany komentator, złożył ciekawą obietnicę. Na antenie TVN stwierdził, że nie spieszy się z powrotem do Polski i pozostaje w Stanach Zjednoczonych. Tęsknić nie będziemy, ale co z Dworkiem Chobielin?

Sikorski obecnie przebywa w USA i wykłada na Harvardzie. Kiedyś w mediach był częstym gościem, dziś już nie bryluje, ale gdy już się pojawi to jest uważnie słuchany. "Fakt" odnotował, że powiedział podczas ostatniego występu: "do Polski - ani polityki - nie zamierza na razie wracać, bo nie podoba mu się panująca atmosfera".

- Polska znowu jest krajem, w którym trzeba się bać podsłuchów, więc nie spieszę się z powrotem - stwierdził na antenie TVN24 BiŚ.

Sikorski coś o podsłuchach wie, bo dał się nagrać podczas pogaduszek w restauracji. Wtedy palnął m.in. o "robieniu laski Amerykanom".

CZYTAJ WIĘCEJ: Sikorski kolejny raz pośmiewiskiem. Tłumaczy się, że robił "łaskę", a nie "laskę" Amerykanom

Czy były minister spraw zagranicznych dotrzyma słowa? Nie wiemy, ale jeden celebryta podobne deklaracje już składał. On także chciał wyjeżdżać za Ocean, choć do innego kraju. Marzyła mu kariera w Kanadzie, a nadal jest prowadzącym śniadaniowe pogaduszki w TVN. Pamiętacie zapewne o kogo chodzi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Biedny Kuźniar. Marzy o Kanadzie, ale nie ma tam dla niego pracy
Źródło: niezalezna.pl,fakt24.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Izrael wydali ok. 40 tys. migrantów z Afryki

Izrael wydali ok. 40 tys. migrantów z Afryki

Minister kultury powołał Radę PISF

Minister kultury powołał Radę PISF

Włochy: dżihadyści wśród imigrantów

Włochy: dżihadyści wśród imigrantów

Polscy skoczkowie zadowoleni z inauguracji

Polscy skoczkowie zadowoleni z inauguracji

Rzecznik KEP o Światowym Dniu Ubogich

Rzecznik KEP o Światowym Dniu Ubogich

Tusk padł ofiarą własnej intrygi? "Walenie głową w mur. Będzie bolało" - zakpił z niego polityk PiS

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Grzegorz Broński

Dziennikarz „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu niezależna.pl.

Kontakt z autorem

Donald Tusk podczas ostatniej wizyty w Polsce zrozumiał, że trzeźwo myślący Polacy postawili mur dzielący go od krajowej polityki; jego ostatni tweet to walenie głową w ten mur; będzie bolało - napisał w niedzielę na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
"Przebywając w Brukseli pozwala sobie na coraz bardziej bezczelne ataki na polski rząd - tym razem Donald Tusk umieścił wpis na twitterze, w którym w wyjątkowo ohydny sposób próbuje jątrzyć" - informowaliśmy już dzisiaj.

CZYTAJ WIĘCEJ: Za te słowa Tusk powinien odpowiedzieć - bezczelny atak na polski rząd

Natychmiast pojawiły się komentarze polskich polityków.

"Piłsudski: "głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody to należy spróbować i tej" @donaldtusk podczas ostatniej wizyty w PL zrozumiał, że trzeźwo myślący Polacy postawili mur dzielący go od krajowej polityki! Jego ostatni tt to walenie głową w ten mur. Będzie bolało!" - zaznaczył marszałek Senatu we wpisie na Twitterze.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl