niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Globalne zagrożenie? Korea Płn. wystrzeliła rakietę

Dodano: 07.02.2016 [10:50]
Globalne zagrożenie?  Korea Płn. wystrzeliła rakietę - niezalezna.pl
foto: Public Domain http://www.archives.gov/research/military/ww2/photos/images/ww2-163.jpg
O godzinie 1.30 czasu polskiego komunistyczna Korea Północna wystrzeliła rakietę dalekiego zasięgu. Rząd Stanów Zjednoczonych mówi o zagrożeniu dla światowego ładu i porządku. Możliwy globalny konflikt?


Amerykanie protestują, Chiny i Japonia wyrażają zaniepokojenie, a Organizacja Narodów Zjednoczonych planuje nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku. Wszystko przez to, że reżim Kim Dzong Una nie zamierza rezygnować ze swojego programu nuklearnego, a w niedzielę o 1.30 polskiego czasu Koreańczycy z Północy wystrzelili próbną rakietę dalekiego zasięgu.

Zdaniem Susan Rice, doradcy ds. bezpieczeństwa prezydenta USA Baracka Obamy:

Pociski i program nuklearny Korei Północnej stanowią poważne zagrożenie dla USA i naszych najbliższych sojuszników. To prowokacyjne działania, zagrażające destabilizacją na świecie

Głębokie zaniepokojenie wyraziły też władze Japonii, Korei Południowej, a nawet rządzonych przez komunistów Chin:

Mamy nadzieję, że Korea Północna zachowa umiar w swoich działaniach. Na pewno nie powinny one zwiększać napięcia w regionie

- stwierdził rzecznik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Lu Kang.

Korea Północna jest jednym z ostatnich państw świata, w których panuje reżim komunistyczny. Ma on charakter typowo totalitarny, za błahostkę można trafić do obozu pracy, kara śmierci jest na porządku dziennym. Prześladowania dotykają też żyjących tam chrześcijan. Półwysep Koreański jest uznawany za jeden z najbardziej niebezpiecznych punktów zapalnych na świecie.

Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jaki światowy ład? na świecie jest totalny burdel i syf wywołany przez tych co atom posiadają! myślą że mogą wywoływać wojny i rządzić słabszymi, ograniczać ich i za nich decydować!

Akurat to amerykańskim masonom zależy na rozpętaniu wojny. Dolar jest faktycznie wart tyle, ile papier toaletowy i trzyma go przy życiu tylko to, że ropa jest w nim rozliczana (dlatego kto się wychyli - jak choćby Kaddafi czy Husajn - jest zaraz likwidowany).
Dług narodowy wynosi ponad 19 trylionów dolarów, a Chiny zagrażają globalnej hegemonii USA na świecie.
Wojna resetuje wszystkie długi i tylko w ten sposób Ameryka może zatrzymać swój upadek, a nas chcą wmieszać w to wszystko jako mięso armatnie.

Ciekawe kto im te rakiety buduje ? Może jaki Wernher von B ? Albo jaki Korolow ? No bo przecież nie sami

Skoro wszystka trawa już wyżarta a gałązki i korzonki obgryzione to pozostało tylko wypowiedzieć wojnę Ameryce - a następnego dnia się poddać. Tylko że to mało prawdopodobne że ten numer choremu psychopacie przejdzie. Znamy te sztuczki i nie damy się nabrać - kim dzong cośtam.

To są rezultaty rządów Obamy , to właśnie Obama islamski człowiek rozpoczął beznadziejne swoje rządy doprowadzając do poważnego już nie zachwiania światową polityką ale światowe zagrożenie wojną.Reset z terrorystą Putinem, z islamistami , dogadywanie się i wielbienie islamu, przecież sam pobierał nauki u mułły islamskiego swojego duchowego wuja islamisty. Komunistów ( rzekomo się skończyli-brednie) wspierał i dalej wspiera oszołom nie przywódca narodu i świata , sprowadził Amerykę na margines światowej polityki, teraz chce odrabiać straty, które cholernie drogo już kosztują nie tylko Amerykę ale wiele państw.
Kima zaś rozzuchwalił GłSZCZĄC TEGO PAJACA, OSZOŁOMA , A ON ZBROI SIE MORDUJE NARÓD I JAKOŚ TA PRAWA CZŁOWIEKA SZUMNIE GŁOSZONE OBAMY NOE OBCHODZĄ JAK I INNE ORGANIZACJE RZEKOMO BRONIĄCE PRAW .
Wielka lipa, najgorszy prezydent w dziejach AMERYKI I SWIATA ZARAZ PO KOMOROWSKIM BO OD NIEGO NIE MOŻE NIE MÓGŁ BYĆ JUŻ NIKT INNY GORSZY.

Prezydent Stanów Zjednoczonych jest przywódcą swojego narodu, to oczywiste. Ale świata? To właśnie jeden z mitów, otaczających Stany Zjednoczone w świadomości naszego narodu. Mit ten, to źródło naszych rozczarowań w przeszłości i teraźniejszości, a także zapewne również w przyszłości.

Co ta korea może? Popierdzieć co najwyżej ... Bardziej obawiam się muzułmanów na chwilę obecną że dorwą się do władzy w Niemczech ...

polecam książkę Wiktora Suworowa "Matka diabła". Ruscy w 60 latach też mieli głowice atomowe, ale oprócz zdaje się dwóch rakiet, których zasieg mógł zagrażać terytorium USA. Przekazał to amerykanom Oleg Pieńkowski (zbieg z GRU, którego wydano kacapom). Oczywiście nie ma co bagatelizować wystrzelenia tej rakiety przez tego koreańskiego czubka, ale to prężenie muskułów podobne do tego z lat 60 przez CCCP. Korea wie, że gdyby tylko wystrzeliła w kierunku zachodu jedną rakiete (więcej pewnie nawet nie mają), przestałą by istnieć, zaś na strachu budują tylko swoją pozycje w tym komunistyczny, "mlekiem i miodem płynącym" kraju. Tak samo jak Chruszczow
Amerykanie też mają w tym swój zysk, a raczej firmy produkujące systemy obronne, ale to pic, bo oni dobrze wiedzą, że nikt (jak świat światem), kto ma zaatakować, nie mówi, że zaatakuje

Chciałbym zauważyć, że ruscy mieli chyba ponad setkę okrętów podwodnych z napędem jądrowym, w części myśliwskie, a w części uderzeniowe. Tymczasem my dziś szczycimy się, że w najbliższych kilku latach kupimy 70 zestawików przeciwlotniczych bardzo krótkiego zasięgu na kółkach. Więc lepiej sobie tak nie kpić.

Korea była Państwem komunistycznym a Korea południowa była dyktaturą. Po drugiej wojnie nikt nie chciał kolejnego dyktatora , więc Korea północna wypędziła dyktatora z południa, wtedy przyszli Amerykanie i pomagali dyktatorowi. Cała ta wojna w Korei i podzielenie tego państwa było zbrodnią Ameryki, która w Europie pozbyła się jednego dyktatora Hitlera a w Azji wspierała takiego tylko po to by państwo nie zostało państwem komunistycznym. Przez sankcje nałożone na Koreę północną stała się ta państwem w którym powstała dyktatura komunistyczna. To co się tam dzieje to jest wynik działań Ameryki i Europy.

Lu Kang? ten z Mortal Kombat?

Spodziewałem się tego po mądrym narodzie koreańskim! Jak ktoś buduje dom, to najpierw stawia solidne ogrodzenie, wiąże do budy psa i narażając zdrowie i czasem życie sam nocuje na budowie, strzegąc budowy przed złodziejami, domokrążcami oferującymi "błyskotki" itd. itp. Następnym krokiem będzie powolna "demokratyzacja" wewnetrzna KRL, wpuszczanie kapitału azjatyckiego, ale już nie na zasadzie biednego bezbronnego petenta, ale na warunkach narodowych-koreańskich. Tak postępują mądre narody-głupie zaś oczekują że ktoś za nich będzie myślał i .zidiociałym naiwniactwem oczekiwał iż ..do ostatniej kropli krwi "bundeswera" będzie broniła ...np. Gdańska czy Wrocławia, mało tego-głupcy jeszcze nawołują-chodźcie i zasadzajcie swoje wojska u nas na stałe..budujcie tu swoje bazy, ...ot debilizm.~..!!!

Prosze wyjasnij lepiej swoj wpis- bardzo slobo rozumiem - gdyz to wywod godny filozofa...kto jest tym "glupim"???

Czy mądry człowiek, po tym jak zdradził go przyjaciel, sąsiad itp., zamiast budować swoją niezależność i siłę zwłaszcza właśnie na "przyjaciół " , będzie po wtóry raz na kolanach szedł do zdrajców po jałmużnę i liczył na to że tym razem to na pewno ci mordercy Warszawy, Wilna, Lwowa...ze "wschodu" i "Zachodu", że tym razem oni wszyscy zastąpią własną niezależność i własny majatek?!!Tylko głupiec tak postepuje..ot co!Po 89 roku, po zbudowaniu własnych sił i własnej silnej gospodarki, to NATO i UE powinno nas prosić o "sojusz".ps. wczoraj, polskie wojsko w ramach V4, ćwiczyło obronę uchodźców przed "tubylczym" bydłem, które zechciało wziąć praworzadnosc w swoje rece-ot do czego doprowadzilo nas uczestwnictwo w "sojuszach")

Nie jestem fanem władz Korei Pólnocnej, uważam że jest tam jeden z najbardziej totalitarnych reżimów na świecie. Nie wiem jednak jakie prawo zabrania temu państwu wystrzeliwania rakiet dalekiego zasięgu gdy inne państwa robią to legalnie. Z tego co wiem Korea nigdy nie zobowiązywała się do nieprodukowania i wystrzeliwania takich rakiet. więc skąd to oburzenie? Amerykanie maja prawo decydować komu i co wolno?

Popieram, niech Rosja, Francja, USAm Chinym Indiem Pakistan i W.Brytania nie poucza innych z pozycji siły. A jak do tej pory to Rosja grozi uzyciem broni nuklearnej przeciw Polsce, Szwecji, Ukrainie. Polska powinna postąpić jak Izrael, uzbroić się w broń nuklearną i jej nośników dyskretnie tylko do wiadomości potencjalnych agresorów.

tabletki dla USA UE gotowe

A dopiero wczoraj napisałem o nich, że nie są rabusiami, agresorami, mają reżim ale swoje sprawy załatwiają wewnątrz, nie wtrącają się do innych, przynajmniej dotąd tak było.
Jak można bardzo się pomylić ... ten świat zwariował z nadmiaru mamony. Akurat tej Korei brak pieniędzy, więc może dlatego zaczynają się robić niebezpieczni jak Rosja.

I co się zmieniło od wczoraj? Stali się rabusiami,agresorami i zaczeli wtrącać sie do innych bo wyprodukowali rakiete dalekiego zasięgu??? Nie wolno im? bo co? Bo USA to nie pasuje? A kim sa USA by decydować co komu wolno a co nie?

wrzuć monetę

Jak chcą wymusić kasę albo żarcie to zawsze czymś strzelają . Już dawno temu powinno być zdmuchnięte te gniazdko zła z powierzchni Ziemi . Naród ciężko pracuje pod batem i na dodatek głoduje a te szmaty się bawią rakietami .

Kodak, alez ty jestes beznadziejnym cymbalem. Gdybys mial
troche oleju pod sklepieniem, to juz dawno bys skumal, kto
i co jest najwiekszym gniazdem zla na nszej planecie.
Widac wojny rozpetane przez zbrodniczych globalistow z NWO.
na Bliskim Wschodzie i poza nim, niczego cie nie nauczyly.
Jak myslisz, czyje to "dzielo" ? Przeciez wymordowano
miliony niewinnych ludzi a sprawcy nie poniesli zadnej
odpowiedzialnosci za swoje zbrodnie.

Pierdy, to jest takie zastraszanie, żeby im do koryta dać. Oni dobrze wiedzą, że gdyby coś zrobili to ten ich kraik zostanie zdmuchnięty z powierzchni ziemi.

ten złodziej Kijewski alimenciarz i kreatura znęcająca się nad dziećmi już siedzi czy uciekł z Polski?

Czytałem że w Polsce jest w więzieniach ponad 3600 alimenciarzy. Kijewski się tam czasem nie kwalifikuje? Na jakiej podstawie nie ma wyroku? To ma byc państwo prawa i sprawiedliwości? JA nie zapłaciłem jednej wpłaty i zaraz w pracy miałem problemy, komornicy itp straszenie. Równi i równiejsi? To do d....y taka sprawiedliwość.

Obłuda pod niebo śmierdząca!!!
Sami są nafaszerowani taką bronią, a innym nie wolno.
A niech się sami rozbroją, a potem wymagają tego od innych!!!
Izrael ma broń atomową bez żadnej kontroli i mu wolno, a innym nie?!

Popieram, niech Rosja, Francja, USAm Chinym Indiem Pakistan i W.Brytania nie poucza innych z pozycji siły. A jak do tej pory to Rosja grozi uzyciem broni nuklearnej przeciw Polsce, Szwecji, Ukrainie. Polska powinna postąpić jak Izrael, uzbroić się w broń nuklearną i jej nośników dyskretnie tylko do wiadomości potencjalnych agresorów.

Rybaku, złap złotą rybkę i poproś ją o trochę rozumu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl