niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
16 stycznia 2017

Plac Zamkowy wypełniony. „Twierdza Europy” przeciwko islamskim imigrantom, a w ramach kontrmanifestacji... garstka

Dodano: 06.02.2016 [20:00]
Plac Zamkowy wypełniony. „Twierdza Europy” przeciwko islamskim imigrantom, a w ramach kontrmanifestacji... garstka - niezalezna.pl
foto: twitter.com/RuchNarodowy
– My, Polacy jesteśmy dziedzicami cywilizacji łacińskiej. Tej cywilizacji opartej na pojmowaniu prawdy według starożytnych Greków, na prawie rzymskim i na moralności chrześcijańskiej. Dzisiaj komisarze europejscy, następcy komisarzy sowieckich próbują deptać te filary, ten fundament naszego państwa, a także innych krajów całej Europy – powiedział poseł Kukiz’15 Tomasz Rzymkowski na manifestacji przeciwko islamizacji zorganizowanej w Warszawie na Placu Zamkowym przez Ruch Narodowy. Manifestacje pod hasłem „Twierdza Europa” odbyły się w 14 europejskich miastach. 

„Twierdza Europa” to element sieci manifestacji trwających teraz równolegle w kilkunastu stolicach Europy. Podczas manifestacji zbierano podpisy pod wnioskiem referendalnym w sprawie przyjmowania imigrantów. Ruch Kukiz'15 zebrał dotychczas w tej sprawie blisko 100 tysięcy głosów poparcia. Według organizatorów w sobotniej demonstracji wzięło udział blisko dwa tysiące osób. Według wewnętrznego raportu policji w wiecu uczestniczyło ok. 1,5 tys. osób, natomiast organizatorzy informują o kilku tysiącach uczestników. W pobliżu manifestacji "Przeciw islamizacji Europy" odbyła się kilkudziesięcioosobowa kontrmanifestacja, zorganizowana przez środowiska lewicowe. Nie doszło między nimi do zamieszek.  

Anna Siarkowska z Kukiz’15 powiedziała na manifestacji, że przemawia w imieniu polskich kobiet: 

– To właśnie islamiści napastują kobiety, poniżają i gwałcą. Polskie kobiety maja prawo do bezpieczeństwa, mają prawo ubierać się, jak chcą i mają prawo wychodzić na ulice bez poczucia zagrożenia. Mam nadzieję, że wy obronicie swoje kobiety – mówiła.


Głos zabrał też prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki: 

– Tak samo, jak mieliśmy do czynienia w V wieku z najazdem barbarzyńców, tak teraz dokonuje się inwazja. Hordy imigrantów chcą nas zadeptać, zniszczyć nasza cywilizację. Musimy współpracować z różnymi narodami. To nie przekreśla trudnych dziejów, to nie przekreśla blizn, jakie mamy. Jest taki moment, w którym musimy stanąć razem i tym momentem jest najazd obcej cywilizacji – apelował poseł Kukiz’15.

– Jest nam wstyd za ich arogancję i ich mieszanie się w wasze narodowe sprawy. Jest nam wstyd za to, co mówią niemieccy politycy, którzy krytykują wasz rząd wybrany demokratycznie. Wstydzimy się za bezczelność niemieckich polityków, którzy są zdania, żeby udzielać lekcji Polsce w sprawach demokracji i wolności. To wszystko, co zostało zrobione dla polsko-niemieckiej przyjaźni jest systematyczne niszczone przez lewicowy rząd Merkel i niemieckie media (…) Ci zarozumiali feudałowie, którzy siedzą w Brukseli w swoich pałacach, ale nie robią nic przeciwko upadkowi europejskiego kontynentu udowadniają, że zawiedli. UE zawiodła, należy ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej – powiedziała w Warszawie przedstawicielka niemieckiej PEGIDY Tatiana Festerlin.Fot. Manifestacja w Dreźnie. Twitter.com
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nawet najgłupszy Niemiec powinien rozumieć, że nie ma moralnego prawa by w jakiejkolwiek sprawie pouczać Polaków. Szczególnie w sferze moralności lub demokracji. Potomkowie bestii hitlerowskich powinni być bardzo pokorni i występować w roli ciągle proszących o przebaczenie. Oczywiście także rozliczyć się w kwestiach materialnych z Polską-o tym nie można zapominać. Niestety, niektórzy parlamentarzyści z UE są albo głupsi od najgłupszych Niemców lub bardziej cyniczni i bezczelni.

Wreszcie w Niemczech dochodzą do glosu{z przeszkodami, ale WŁASNYMI siłami} tacy ludzie, jak przedstawicielka niemieckiej PEGIDY Tatiana Festerlin. To z nimi właśnie będzie można DOKOŃCZYĆ autentyczne pojednanie, a nie obecny KICZ pojednania█Obecne zagrożenie dla całej cywilizacji jest ZDUMIEWAJĄCO PODOBNE do tego, które stanowili ponad 3 wieki temu Turcy pod Wiedniem, a pamiętajmy, że cywilizacja wtedy ocalała DZIĘKI SOJUSZOWI Polaków z Niemcami, wtedy to było faktem█INNA SPRAWA: gdzie była para nawybitniejszych historyków Trzeciej RP, czyli "nowoczesny" prezes Swetru i "obywatelska" senator Zdrojewska, gdy "niedemokratyczny" poseł, narodowiec(więc chyba faszysta, a przynajmniej ksenofob) Tomasz Rzymkowski mówił na placu zamkowym o upadku cywilizacji łacińskiej, niecałe 1,5 tysiąclecia temu, nazywając ją fundamentem naszego państwa, a także innych krajów całej Europy, obecnie deptanym przez komisarzy europejskich, następców komisarzy sowieckich???█Czemu ta para nawybitniejszych historyków KOD-u{"nowoczesny" Swetru i "obywatelska" Zdrojewska} nie zabrali głosu, że to wcale tak nie było, bo tamta cywilizacja upadła w szczycie swej chwały, zaatakowana przez Mieszka Gwałciciela na rubikoniu trojańskim???

To co się stało z młodą amerykanką w Wiedniu [która z litości przyjęła imigranta do swojego mieszkania] niczego nie nauczyła ani tych z platformy ani lewaków.

Kontr-manifestantów na ulicę wyprowadził rudy lewak Zandenberg , który ubiegał się o prezydenturę.
Szkoda, że tą garstkę przyklejoną do rudego lewaka, razem z nim nie związano w jeden pęczek i nie wywieziono prosto w łapy islamskich zboczeńców, którzy tak "ładnie ubogacają kulturowo".
Może wówczas nie lżyłby Polaków, że są ksenofobami.
Lewactwo na równi z "uchodźcami" zagraża bezpieczeństwu narodu nie tylko polskiego.
Precz z komuną !

deportowac ta dzicz z Europy; nie dla bliskowschodnich dzikusow!

Twój sąsiad w bloku wielorodzinnym zaprasza do siebie obcych ludzi, a potem jest ich tak dużo, że przychodzi do ciebie i mówi, żebyś ich przyjął na lokum bo u niego nie ma już miejsca. Kiedy tłumaczysz mu, że u ciebie jest ciasno i nie masz ochoty ich przyjmować, nocować i karmić na swój koszt, on persfaduje ci, że tego wymaga sąsiedzka solidarność. Wypomina ci, że jest od ciebie zamożniejszy i wiele razy ci pomagał więc wymaga zrozumienia i lojalności (w końcu to on ma najważniejsze zdanie w komitecie blokowym). Ty widzisz, że inni sąsiedzi którzy przyjęli gości za namową sąsiada, maja z nimi same problemy, muszą ich nakarmić, dać im kieszonkowe i zaspokajać wszystkie zachcianki. Sami goście nie mają ochoty wziąść się do pracy. Goście u innych sąsiadów po jakimś czasie zaczynają wprowadzać swoje porządki, zdejmują ze ścian obrazy, zawieszają swoje, przestawiają meble i każą się wyprowadzań domownikom do mniejszych pokoi. Oczywiście sąsiadom to się nie podoba, ale zagryzają wargi i udają, że nic się nie stało. Twój sąsiad nalega byś przyjął w końcu zdeklarowaną przez niego grupę gości, a twoja rodzina zaczyna mieć tego dość i mówi stanowcze nie na coraz natarczywe żądania sąsiada. Co robić ?
Rozwiązanie jest oczywiście proste, ale nie poprawne politycznie.

żądajmy zmiany polskiego godła na Orzełka w koronie z krzyżem w centrum tak jak było w II Rzeczypospolitej. W tamtym godle wyrażnie widać krzyż w koronie. POwinniśmy może wykorzystać zjazd młodzież do organizacji wielkiej polskiej a może nawet europejskiej manifestacji chrześcijaństwa oraz sprzeciwieniu się inwazji. Pogoda będzie piękna i wyjdziemy wszyscy na ulicę poprzeć Papieża, przy okazji można obejść specjalną rocznicę wizyty pierwszego rzymskiego papieża, przy okazji Polaka w Polsce w 1978 roku. jak to wszystko razem połączymy z faktem że dzisiaj jest on rzymskim świętym będzie wspaniała manifestacja jeszcze potem możemy rozpowszechnić na cały świat. Ja myślę że PPolacy na całm świecie przyłączą sie do takiej pięknej inicjatywy.

Z tym"papicem" dalbym sobie spokoj
on to nie chrzescjanin!! Nawoluje
by brac wyznawcow szatana do domow,
caluje Koran i rabbich i wedlug
SW.Malachiasza to on wlasnie sieje
zlo by przygotowac przyjscie antychrysta.

Trzeba tylko czytac jego ostatnie "poslanie"
to zaraz wiadomo kim on jest!!

Nie chodzi o papieża chodzi o wielką okazję zorganizowania wielkiego poparcia dla chrześcijaństwa w całej Europie dzięki okazji dni młodzieży oraz przy okazji wskazać Polskę jako llidera myśli chrześcijańskiej przynajmniej w Europie, zorganizowaniu silnego odzewu chrześijaństwa w Europie. Przypomnieniu wielkiego więtego, pierwszego polskiego papieża W Rzymie.

W Trzeciej Rzeszy proporcje były podobne. Tłumy przeciw Żydom, a garstka przyzwoitych Niemców nie zaczadzona propagandą.

Mam propozycję dla tych przyzwoitych - niech wezmą mahometan pod swój dach. No, chyba że są przyzwoici wtedy, kiedy płacą inni.

Ciekawe ile osób broniących muzułmanów w europie czytało koran albo historie islamu czyli życie Mahometa?? koran to wydatek 54 zł a można zapoznać się z nim u żródła bez kłamstw i przeinaczeń.Islam zawsze był zaborczy ad czasu Mahometa do dzisiaj .Jego upadek w europie i krajach cywilizowanych spowodowany jest jego całkowitą niereformowalnością .To średniowieczna religia ograniczająca postęp cywilizacyjny.Wszystkie współczesne technologie i wynalazki powstały bez udziału islamu który ogranicza każdego myslącego człowieka. Widzimy ostry konflikt żydowsko islamski.Ten konflikt zaczął się od mahometa .Ten ponoć święty mąż zaczął od wyżynania plemion żydowskich zamieszkujące tamte tereny i zajmowania ich domów.Robił to podstępnie mordując ich rodziny pomimo zapewnień o przyjażni.Są na to dowody w postaci ich pism w których wręcz się tym chwalą .Do dzisiaj sie nic nie zmieniło

Mamy niestety wewnetrzny problem
z targowicaII tych zdrajcow jest o
zgrozo dosyc spora ilosc i przez ich
przynaleznosc do masonskiej szajki so na
wyeksponowanych stanowiskach, tak jak
w uni debile i kretyni ktorzy nawet
szkol nie pokonczyli stoja na szczycie,
w niektorych wypadkach maja tzw.czarne
akta na politykow i moga ich szantazowac!
Oprocz tego CI w sukienkach, przynajmniej
CI w purpurze i czerwieni to takze zdrajcy
Z masonskiego bagna, przypominam ten pajac
niby papiez to jezuita!!

Przedewszystkim to nie zapraszać ich do siebie , zdelegalizować islam tak jak jest w Japoni . Islam to nie jest religia . Religia kojarzy się z miłością a w Koran raczej nie nawołuje do miłości ale do nienawiści . Powinno się zakazać islamu wszędzie gdzie tylko to możliwe bo to jest gorsze od faszyzmu . Jak ktoś mi nie wierzy proszę obejrzeć ten film w całości :
https://www.youtube.com/watch?v=cnY4avRD3Ag
film zawiera drastyczne sceny , ale taki niestety jest islam i ktokolwiek próbuje nam wmawiać że islamiści to pokojowo nastawieni spokojni ludzie jest poprostu głupcem .

To bardzo ciekawe ,co mowisz.
Ale z nienawiscia wiaza sie takze inne religie,nie tylko islam.
Ani protestantyzm,ani judaizm nie kojarza sie nijak z miloscia ,lecz z nienawiscia.
Z miloscia kojarzy sie tylko rzymski katolicyzm (bo juz greko -katolicyzm Ukraincow juz oczywiscie nie !),i byc moze buddyzm.

No cóż. Wracamy widać do podstaw relacji kobieta-mężczyzna w Polsce. Kobiety nawołują mężczyzn do ich obrony. Jednocześnie będąc wyemancypowane, postępują tak, jakby mężczyźni nie byli im za bardzo potrzebni w życiu. No i co teraz mamy? Albo uznajemy rolę mężczyzny jako opiekuna i obrońcy, zmieniając do nich nastawienie (kobiety), albo .... kobiety - brońcie się same! No więc która droga jest właściwa? Dalszy komentarz jest chyba zbyteczny. Każdy widzi, że kobieta dla Araba jest jak pies. Może ją pogłaskać i dać jeść, albo strzelić w pysk i wziąć inna żonę. Ot, tak, dla odreagowania stresu.

Naprawde uwazasz,ze kobiet nie powinno sie bronic ?
Inna sprawa,juz powazniejsza,ze mozna zapytywac ,czy czasami nie powinno sie bronic kobiet wbrew im samym.
Ale mysle,ze w zasadzie NIE.
A pozostajacy wtedy margines jest juz NAPRAWDE marginesem.
I nie warto o nim mowic,bo jet juz czysto konkretny,i sytuacyjny !

Co z tego ( nalezy oczywiście protestowac )
jak mamy to kurewskie "szengen"
i śmiecie juz od dawna szwendaja sie po naszym kraju
w coraz wiekszych ilościach ?

W samej Warszawie juz mozna zaczac sie obawiać
- np. w metrze, na licach w centrum, na tzw. bulwarach
wiślanych, w kawiarniach sieci Nero łażą w grupach 6-8
osobowych i łypią okiem ponurym !

Kiedy odpowiednie dyspozycje dla np. Policji
ja sie pytam Panie Ministrze ?

Trzeba ich stale kontrolowac ( dokumenty i rejestrowac
odciski palców, obraz tęczówki oka, pobierac krew oraz próbki DNA aby miec baze danych nie z jakichś śmiesznych dokumentów ale z trwałych cech ).

Zamknąć granice dla tzw. swobodnego przemieszczania sie
na podstawie tego całego szengen bo skad pewność czy Niemcy
celowo swoich obozów dla uchodźcow nie organizuja tuz
przy naszej granicy ( Słubice ) aby później
ich do nas przepchnac siłą ?

Nie rozśmieszajcie mnie. Faktycznie tłumy. 2 tys. ludzi. Czym się podniecacie? Powinno być co najmniej 20 tysięcy. ale oczywiście zadka się nie chce ruszyć, tylko biadolić, narzekać. Gdy przychodzi moment, że trzeba działać to ogon pod siebie. Mentalność Polaka - narzekać, ale nie daj Boże coś zrobić by działo się lepiej. Przy takim podejściu za niedługo mamy islamistów obok siebie i wśród nas. "Gratuluję" postawy ...rodacy. Szczere podziękowania tym co byli

Podpisujemy się obiema rękami.

http://www.petycjeonline.com/wyjcie_polski_z_ue

Hehehehe, a w Dublinie członkowie Pegida Ireland nawet nie dotarli na miejsce zbiórki. Po drodze dostali wciry od stokroć liczniejszych lewaków. Jedna osoba wylądowała w szpitalu. Pozdrawiam z Irlandii już straconej dla łacińskiej cywilizacji.

Potrzebujemy referendum w tej sprawie i niech się Pis nie zasłania tym że PO coś tam ustanowiło wcześniej.
Bo jak PO ustanowiło coś w Trybunale albo Smoleńsku, to Pisowi to jakoś nie przeszkadzało aby to zmienić!!

Polska nie powinna przyjac ani jednego wyznawcy
szatana, Referendum jest konieczne gdyz wtedy
masonska szajka nie bedzie miala argumentow.
Ten podstawiony pajac niby papiez i jego sukniarze
zwalczaja chrzescjan gdzie tylko moga, w niemczech
i szwecji otwarcie popieraja islam...

Koniecznie powinni si ewszyscy podpisac pod wnioskiem o referendum w tej sprawie.
W ten sosob dajemy potezna bron do reki rzadowi,i on musi ja wykorzystac.

Trzeba się przeciwstawić atakom na cywilizację zachodnią i chrześcijańską:

http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-dzwony-na-trwoge/

Ja Polak, katolik, patriota, nienawidzący lewactwa, żydostwa i niestety tego co zoabaczyłem odwiedzając znajomych uciekających podczas stanu wojennego do Niemiec.
Poniżej moja analiza wyjazdów od ostatnich 10 lat.

Norymberga 10 lat temu – Bawaria, przewaga chrześcijaństwa, reszta protestanci, super msze w kościele najświętszej Marii Panny na rynku, brak islamu, trochę Turków, grzecznych Turków,
dużo turystów z Japonii, Chin, Rosji, Włoch i Polski
Norymberga 7 lat temu – Bawaria, land chrześcijański, rządzi lewactwo, coraz więcej osób odchodzi od chrześcijaństwa, wielu staje się protestantami to jeszcze spoko, islam obecny, kobiety w burkach, Turcy coraz bogatsi lgną do centrum, dużo Tureckich biznesów, ale Turcy jeszcze spokojni
Norymberga 4 lata temu – Bawaria, chyba coś zrobiła prawica, zero burek na ulicach, Turcy ok, ludzie wracają do kościoła
Norymberga 2 lata temu – co się dzieje, ekspansywni Turcy, burki wszędzie, są islamiści, agresywni,ale wystarczy tylko im dać o zrozumienia, że urżnie się im łeb jak podskoczą, a ich Ałła to g…i pokornie odchodzą
Norymberga obecnie – najazd islamu, zero turystów, burki wszędzie, w centrum dzielnice islamskie, nawet nie tureckie, ale fanatyków islamskich, Niemcy się boją, islamiści zaczepiają turystów
Norymberga miesiąc temu – znajomi mówią jedziemy do Was, szukajcie nam mieszkania w Polsce islamiści zaczepiają moją żonę, bójką daje w łeb dwóm arabom, mówiąc im ostro po angielsku, że obetnęim przyrodzenia i wsadzę w d… ę, nagle arabów jest więcej, pomaga mi 2 Niemców, Rosjanin i Włoch, przyjeżdża ich policja, widzą, że jest zadyma, dziękują, mówią, że nie mają przykaz nic nie robić arabom, przymykają oko, dajemy niezły łomot tym arabskim dzikusom.
Lokal Durer przy zamku, spotykamy się na piwie ja , 2 Niemców, Rosjanin i Włoch, rozmowa,
Włoch mówi: za 2 lata na nie będzie, papież będzie musiał uciekać przed arabami
Niemcy mówią będziemy walczyć, ale jak nie damy rady to przyjedziemy do Was do Polski, żeby dalej walczyć
Rosjanin mówi, mnie nie interesuje Putin, widzę co się dzieje, ale z Polakami damy radę bo to bitny naród.

Widze ze nadzieja niemiec w tej pegidzie lezy.Precz z sekta islamu i wyznawcami beduinskiego bozka ksiezyca allaha!

Najpierw żeby to zrobić to muszą się pozbyć tego lewacko liberalnego rządu CDU w tedy będzie to możliwe.

Polska – naród z tradycją, kultura chrześcijańska, oparta na wartościach,
niestety jak to w każdym narodzie bywa jest też zdegenerowana część lewacka,
np. jak „pedał” Biedroń.
Polska – ostatnia ostoja wartości chrześcijańskiej europy, pomimo iż chrystianizacja nastąpiła dopiero w 10 wieku n.e.
Polska – kraj wielkich patriotów i niestety także zakłamanych obłudnych zdrajców, a trochę ich w historii Polski było, ostatni taki, któremu należy się trybunał stanu, co tu mówić kula w łeb to Tusk z tą całą POwską mafią
Islam – wymyślone dyrdymały spisane w Koranie, podczas amoku Mahometa najaranego jakimś zielskiem
Koran – książka dla facetów z opisem samouwielbienia oraz instrukcją jak traktować kobiety
Arab – totalny bez mózg, idiota, na 100 % społeczeństwa 99 % to analfabeci ale niestety obeznani od dziecka z bronią, od 50 lat z tzw. kalasznikowem
Niemcy, Francja, Holandia,Belgia, Szwecja, Norwegia – do 10 lat kraje islamskie wrogo nastawione do pozostałej części europy
Hiszpania, Portugalia, Anglia , Włochy– kolejne islamskie góra po 20 latach
Polska – za 25 lat, ostatnia ostatnia ostoja białej rasy, kraj graniczny między krajami islamu,a opierającymi się islamizacji krajami słowaińskimi

UE zawiodła, należy ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej – powiedziała w Warszawie przedstawicielka niemieckiej PEGIDY Tatiana Festerlin. Zamykac granice przed nastepnymi falami! Zawracac ich lodzie z powrotem!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl