niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Profesor skrytykował Merkel za imigrantów. Został wyprowadzony

Dodano: 28.01.2016 [18:42]
Profesor skrytykował Merkel za imigrantów. Został wyprowadzony - niezalezna.pl
foto: YouTube
Podczas spotkania z kanclerz Niemiec Angelą Merkel wykładowca uniwersytecki zaprotestował przeciwko jej polityce imigracyjnej. Choć mężczyzna protestował spokojnie, mówiąc o potrzebie "bardziej odpowiedzialnych" działań, kazano mu opuścić salę.

Wykładowca nauk chemicznych na uniwersytecie w Merseburgu przerwał przemówienie goszczącej w pobliskim mieście Halle Angeli Merkel. Wyraził niepokój o swoje dzieci i zaapelował do pani kanclerz o zmianę dotychczasowej polityki imigracyjnej.

Profesor trzymał nad głową tabliczkę z napisem "Nie dla eksperymentów". Mówił, że w związku z kryzysem imigranckim boi się o troje swoich dzieci w wieku 2, 4 i 9 lat. - Od fizyka oczekiwałbym bardziej odpowiedzialnych decyzji - wyjaśniał mężczyzna, robiąc aluzję do wykształcenia Angeli Merkel, która ma doktorat z chemii fizycznej.

Gdy tylko skończył, a niemiecka kanclerz "podziękowała" mu za wystąpienie, do wykładowcy podszedł mężczyzna w garniturze, który wcześniej stał w pobliżu Merkel, i stanowczym gestem nakazał profesorowi opuszczenie sali. Ten nie sprzeciwiał się, a przemówienie Merkel było - już bez przeszkód - kontynuowane.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

„Czy Niemcy są «Putinizowane»”

Po tym wydarzeniu proponuję aby przeprowadzić w Parlamencie Europejskim przesłuchanie na temat demokratycznych metod używanych w Niemczech, pogwałcenia demokracji w Niemczech, łamania konstytucji Parlamentu Europejskiego i Republiki Niemieckiej i jak twierdził nie kto inny a sam Martin Schulz w sprawie Polski "Putynizacji" Niemiec!

Polityk musi być zawsze przygotowany na wszytko a szczególnie córka Hitlera!

„Mir selber ist nichts bekannt, wo ich abgehört wurde.“...

Angela Merkel

„I was not aware that I was tapped.“...

Angela Merkel

To jest ta "niemiecka demokracja". Wszyscy ci , którzy mają inne poglądy niż lewacka kanclerz będą usuwani i pozbawiani możliwości wypowiedzi. W ramach rozszerzania lewackich poglądów rząd Niemiec powinien wprowadzić "demokratyczne zasady kontroli" tego co obywatele chcą i co będą mogli powiedzieć. Opierając się na sprawdzonych metodach sterowania obywatelami przez rządzących w Korei Północnej demokratów Niemiecki rząd powinien wysłać tam swoich przedstawicieli celem zapoznania się ze stosowanymi tam sprawdzonymi metodami. Następnie w ramach polityki multi-kulti należy stworzyć obozy resocjalizacyjne dla tych Niemców , którzy nie zgadzają się ze "światłą lewacką" polityka pani kanclerz. Kolejnym krokiem związanym z polityką multi-kulti będzie tworzenie obozów do których będą zamykani Niemcy , by umożliwić właściwe warunki życia i rozwoju dla sprowadzonej dziczy z Azji i Afryki. Następnie zostanie przeprowadzona w PE w Brukseli sesja poświęconą zagrożeniu zasad demokracji w Polsce i wymyślenie sposobów jej odbudowy.

Przypuszczam, że scenariusz jest następujący:
Niemcy chyba chcą odrodzić się przez walkę. Na razie dają się kąsać, zachęcają wręcz by imigranci poczuli się jeszcze pewniej. Najlepiej gdyby każdy Niemiec poczuł się wręcz ciemiężony i zagrożony (Nie ma co się litować nad ichnią polityką). Wciąż ich jest przecież 50 razy tyle co "uchodźców". Później ma nastąpić zwrot polityki o 180 stopni. Niestety plan się troszkę posypał, bo to w Polsce miały nastąpić pierwsze zamieszki, a Niemcy miały ukazać nas jako tych pałujących biednych uchodźców. Następnie wojsko, 1066, i ratujemy "ichnią demokrację" zaprowadzając wszystko po swojemu - germańskiemu - czyli po staremu, tak przy okazji robiąc nieco później porządek u siebie. Te polskie wybory wszystko popsuły! Teraz trzeba zmienić plan. Wywózka też pewnie nie wchodzi w grę bo to oznaczało by utratę twarzy i przyznanie się do wielkiego błędu. A zatem niech oddolne ruchy zrobią robotę za nas. Już Żydzi są naszymi wielkimi przyjaciółmi, więc dlaczego narodzie niemiecki wciąż wahasz się podnieść miecz by wskrzesić ducha germańskiego?

Problem nie dotyczy tylko i wyłącznie niemiec , propblem dotyczy większości tak zwanych demokracji w Europie. W Szwecji, Danii, Norwegii czy Francji skutecznie realizuje się cenzurę mediów , a ci którzy protestują mają z tego powodu kłopoty. Ukrywa się i przemilcza fakty , nie podaje się prawdy. Ponieważ żyłem w czasach PRL-u mogę stwierdzić porównując to co się dzieje obecnie do tego co się działo w komunie że do tego samego dąży obecnie Unia Europejska. Moim zdaniem jesteśmy jako Unia w połowie tej drogi. Jeszcze nie ma więzień dla tych którzy mówią prawdę , a która jest niewygodna dla komisarzy , ale to już niedługo. Na naszych oczach zwalczane są poprzez napiętnowanie i izolację osoby które nie zgadzają się na decyzje rządzących , a co najgorsze nikt nie protestuje w nieczech z tego powodu. Na szczęście Polsce nie ma już tego ,dzięki wyborom jakie dokonała trzeźwa i mądra większość Polaków.

" Na szczęście Polsce nie ma już tego ,dzięki wyborom jakie dokonała trzeźwa i mądra większość Polaków." Tylko, że ta większość Polaków jest bezbronna. Niebawem ta dzika swołocz, będzie przekraczała nasze granice , z niemieckimi, szwedzkim, holenderskimi paszportami, z kieszeniami wypchanymi bezwartościowym "jewro" i będzie się panoszyć w naszym kraju, jako " oświeceni jeuropejczycy". Już teraz musimy wzmóc front, przeciwko przyjmowania emigrantów, wypasione młode byczki, z dolarami w kieszeni, to nie uchodźcy i niech władza nie wciska nam kitu, aż tak głupi jak niemiaszki to na pewno nie jesteśmy.

Natychmiast zrobić debatę w PE i niech Merkel się tłumaczy. Jeśli nie, to znaczy, że Niemcy bezczelnie wypowiedziały Polsce wojnę totalną, choć gospodarczą już prowadzą od dawna. A wtedy z Niemcami należy rozmawiać na dwóch frontach i nie miejcie sentymentów, że UE jeszcze działa, UE już nie ma. Jeśli ktoś się łudzi, że może udawać, że nic się nie stało, bardzo się myli. I szybko zostanie z tego błędu wyprowadzony jak się obudzi bez broni.

Nowa wersja starego dowcipu. A w Niemczego była wersja analogowa :-D

Władimir Putin przybył z wizytą na lekcję do jednej z moskiewskich szkół.
Były kwiaty i przemówienie, ale potem wstaje mały Sasza i mówi:

- Panie prezydencie, mam trzy pytania:
1. Dlaczego Rosja zajęła Krym?
2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę?
3. I kto stoi za zabójstwem Niemcowa?

Zaskoczony Putin otworzył usta, ale w tym momencie rozległ się dzwonek na przerwę. Po przerwie wszyscy wracają do klasy. Tym razem głos zabrał Wania:

My tylko chcemy wiedzieć gdzie jest Sasza i żeby dzwonek już więcej nie dzwonił na przerwę 20 minut przed czasem.

Wolność słowa i demokracja w Niemczech pod rządami Fuhrer Merkel działa bez zarzutu

Widac juz teraz ,ze Merkel zaczyna juz dzialac jak Stalin i Hitler;"kto nie z nami jest przeciwko nam".Ten goryl musial byc wyslany przez sama Merkel na tego profesora.Merkel pisala doktorat z chemii fizycznej jak mówil ten goryl profesorowi ,którego zmusil do opuszczenia sali.Duzo zachodnich polityków tez pisalo doktoraty -ale plagiaty,które im potem uniwerki kasowaly.Merkel "pisala"ddoktorat"w NRD ,a ci przepisywali prace naukowe od nich jako swoje wypociny"naukowe".trzeba by sprawdzic czy merkel tez nie nalezy do tych plagiatorów"naukowych",to by bylo ciekawe.(W NRD byl taki Gutenberg.pani minister Schawan,von der Leien i inni.To by bylo pograzenie Merkel gdyby jej udowodniono,ze tezodwalila swoja"prace naukowa".

Oto demokracja po niemiecku.

Obrzydliwe!

proponuję żeby kod zorganizował manifestację w obronie profesora.

A na niemieckich portalach .pl ciszaaa... jak makiem zasiał. Nie ma Merkel, nie ma emigrantów, nie ma sprawy. Ponaciągali burki na głowy i udają, że ich nie ma. Za to w Polsce, w kraju cenzury i gwałtów źle się dzieje - a nie wróć, to znowu Niemcy. Zasada ta sama jak "polskie obozy zagłady", przerzucanie odpowiedzialności za niemieckie błędy na Polskę.

Bizantyńsko-bauerską mentalność szwabskiego społeczeństwa widać dopiero

w takich krytycznych momentach. Wszyscy cichną i w skupieniu patrzą

co im rozkarze "wielki wódz" - firer :) Każe im popełnić samobójstwo

to popełnią :) każe im dać d...islamistom to dadzą :) Każe im wierzyć,

że winna jest Polska to będą wierzyli :)

I co na takie ewidentne, publiczne łamanie praw człowieka, wolności słowa? Niemiecka 'demokracja'! Gdyby tak wyprowadzić awanturników sejmowych z peo, może rozczochrany gość z PE by wywrzaskiwał hasła o w., r. i b. Unia musi zadławić się własną obłudą. A na razie, ręce precz od Polski i od polskiego rządu!

Ciekawe kto będzie nowym kanclerzem ? Stawiam na ministra Franka-Waltera Steinmeiera, kandydata SPD na kanclerza Niemiec w 2009 r.

Kanclerza to wybiera rodzina starszych braci

Jak to kto? Karl Ernst Thomas de Maizière obecny minister MSW i stryjeczny braciszek Lothaara-szpicla STASI i ostatniego premiera DDR. Tylko naiwni wierzą w logikę demokracji w Niemczech od czasów zjednoczenia starego kapitału i fortun STASI/SED z "nowych landów".
Za grube kasy pancerne byłych volkspartei bonzów i dziaduniów z Normanenstrasse, prawdziwych lub nie ale wciąż przydatnych dokumentów aby w Niemczech mógł ktoś być u koryta bez ich poparcia.

Ta hitlerowsko-marksistowska "Sowa" niczym się nie różni od marksistowskiej honekerówy pacynki szwabskiego

banksterstwa Makreli. Ten Sztajnmajer to przecież przyjaciel i wspólnik lizacza ruskiej d... "socjalisty"

gnoja Szredera co na rozkaz banksterstwa rozwalił system socjalny w Niemczech ! Różnice pomiędzy szwabskimi

partiami spd, cdu, csu zatarły się całkowicie i wszystkie na wyścigi liżą d... kacapom oraz tak samo chcą

islamistów w Europie, aby rozwalić państwa narodowe, a najbardziej Polskę. A na końcu na trupie Polski stworzyć

z kacapami tzw. "Euroazję".

To Niemcy mają problem z demokracją.
W Polsce demokracja ma się bardzo dobrze.

Oto wolność słowa , po niemiecku.Gdzież ci obrońcy z UE?

Efektywnie zaczął rozwiązywać problem islamizacji Europy jedynie Anders Breivik. Chora ideologia multikulti promowana przez komunizujące lewactwo i Związek Socjalistycznych Republik Europejskich prowadzi do zagłady i samozniszczenia. W efekcie doprowadzi do wojny w Europie na której wyprowadzi swoją zadłużoną po uszy gospodarkę USA , bo wojna w Europie była zawsze zbawienna dla Stanów Zjednoczonych. Tutaj zostaną tylko zgliszcza i miliony trupów.....A potem odbudowa i znowu będzie można zarobić.......

Stany zarobią na samej wojnie wysyłając broń sprzet, żywność, leki i zołnierzy

A gdzie ta demokracja. Widać, że nie każdy może bez konsekwencji się wypowiadać w Niemczech.

To tak wygląda wolność i demokracja w Niemczech za rządów Merkel?

Wyprowadzony demokratycznie w/g standartow Niemieckich

Trzeba to zdarzenie nagłośnić. Może KE powinna dokładniej przyjrzeć się sprawie? Moim zdaniem Merkel zniewala naród niemiecki

...nie może, lecz niezwłocznie zgłosić do Schulza - proponuję kilka tys. e- maili i esemesów. A naród niemiecki... lubi zniewalać inne narody, wystarczy tylko "odpowiedni" wódz.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl