niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Stonoga idzie siedzieć

Dodano: 21.01.2016 [18:44]
Stonoga idzie siedzieć - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Decyzją sądu Apelacyjnego w Warszawie, Zbigniew Stonoga nie będzie mógł odbywać kary w ramach dozoru elektronicznego. Stonoga ponownie ma trafić do więzienia.

O decyzji sądu w swojej sprawie Zbigniew Stonoga poinformował na Facebooku. Okazuje się, że Sąd Apelacyjny nie przychylił się do wniosku o wykonanie kary w ramach systemu dozoru elektronicznego. Oznacza to, że biznesmen trafi do więzienia.

- Wobec chęci zamknięcia mnie na podstawie stalinowskiego wyroku nie mam wyjścia jak tylko spróbować odbudować zainteresowanie tym, co mówię i robię.  To już jest walka o wszystko i przed niczym się nie cofnę – zapowiedział na Facebooku Zbigniew Stonoga.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zobaczcie najnowszy film na temat Stonogi.Wisi ludziom już grube tysiące! Filmik jest dostępny tutaj: http://bit.ly/stonogaprawdziwe...

Odtwarzanie zablokowane. Zarejestruj się, aby oglądać!

Jak to się ma do tych wszystkich aferałów z kolejnych afer i skandali jakie w Polsce wybuchały na przestrzeni ostatnich lat? Jak to się ma do zdrajców ojczyzny, urzędników państwowych najwyższego szczebla, którzy działali na szkodę Polski? Jak to się ma do tych wszystkich złodziei którzy przez lata żerowali na państwowym majątku? Dlaczego ci ludzie chodzą między nami, na wolności. Sądy polskie to ostatnie miejsce gdzie można znaleźć sprawiedliwość. I abstrahuję od samego Stonogi, którego maniery pozostawiają wiele do życzenia i mało on mnie interesuje. Chodzi mi o proporcje.

Proporcjonalnie,to powinien Stonoga odwalić 25 lat

Rozumiem, ze bedzie siedzial w 50 celach na raz? Do tego monstrualne ego. Zajmie cale Wronki?

Brawo! A teraz kolej na alimenciarzy notorycznie i zuchwale uchylających się od płacenia zasądzonych należności na polskie dzieci oraz na zdrajców Narodu Polskiego. Wsadzić te bezczelne i antypolskie trutnie jak najszybciej do karceru!

Zbigniew Stonoga ma wg mnie dwie twarze.
1. Sprzeciwia się i ubliża obecnej PiS-owskiej władzy (która Go ponoć niedawno wyrolowała na maxa) - ale to jego sprawa.
2. Walczy też o los i dobro wielu pokrzywdzonym przez los polakom. Udziela się społecznie za własne pieniądze!
Na pewno jest wojownikiem i za to mu chwała!
Moja ocena: jest OK, ale nie we wszystkim się z Nim zgadzam.

Czy możecie rozwinąć ten artykuł?
1. Za co idzie siedzieć
2. Na jak długo
3. Kiedy ma się wstawić do więzienia
Jak już piszecie o kimś lub o czymś to nie zachowujcie się jak wc czy oniet manipulując prawdę.

sprawą Stonogi trochę się interesuję czytałem parę artykułów ale przedmówca ma rację - powinniście innym nieco ten artykuł rozwinąć...

Ludzka stonoga nawet podobny do tego schizofrenika z Human centipede 2 co zszywał ludziom otwory nie tam gdzie trzeba

Stonoga to bardzo kontrowersyjny gość wystarczy obejrzeć na You Tube jak obraża wulgarnie polaków bo nie zagłosowali na niego !! okropny człowiek !!!!!

Jak się dowiedzą kibice,którzy tam też siedzą,że pluł i obrażał Polaków to będzie miał ciekawie,bo oni też takich nie lubią.

Nie generalizuj, obrażał głownie wyborców PIS.

a kibice to zwolennicy PO? hahahahhahaha

Podejrzewam że rudy "swoją" taśmę już odzyskał i dlatego teraz taki "niczego się nie bojący", no a sprawców całego zamieszania najlepiej wyeliminować wsadzając ich do pierdla, tam zawsze przecież może się coś przydarzyć, tym samym jest pewność że nic już nie wypłynie (nawet jeżeli coś schował)
- Teraz gdyby Stonoga trafił pod rękę odpowiedniego prokuratora ,który zapewnił by że nie straci życia to mógłby z niego wyciągnąć naprawdę pikantne szczegóły i dobry materiał dowodowy ,który w międzyczasie zdążył się zawieruszyć lub został za odpowiednią cenę odsprzedany ,tak jak to miało miejsce z L.Kulczykiem ,no ale do tego potrzeba kogoś takiego jak chociażby Bogdan Święczkowski ,który jak to mówią ,nie jest z pierwszej łapanki i wie w co się gra oraz jaka jest tego stawka,tylko w ten sposób byłaby szansa na poznanie kulisów tej całej afery ,tym samym była by szansa na wyjaśnienie wielu afer o których jest mowa na tych nagraniach a także postawienie pewnym osobom zarzutów ,w innym wypadku ,nawet gdyby powstała jakaś komisja śledcza ,to efekt będzie taki jak zwykle , zamkną płotkę lub wystawionego jelenia na odstrzał a prawdziwi sprawcy nadal będą grać w zielone,śmiejąc się z zacietrzewionych stróżów sprawiedliwości oraz z szarej masy
czyli nas.

Stonoga idzie siedziec...na tych swoich stu nogach idzie ?

Stonoga nie do więzienia , a na leczenie psychiatryczne.

Stonoga dawaj coś na Oskara Tuska

Właśnie gościa z PO złapanego na braniu 150 tys w łapę po zapłaceniu 200 tys zł kary puszczono - brak informacji czy te 150 tys zaliczono na poczet tych 200 tys..

Czyli za kradzież auta grozić na najwyżej zapłata ceny auta..

A KIEDY ZA KRATY TRAFI TFUSK, JOZEF BAK, SZCHETYNA, PETRU NOJMANARABSKI, KOPACZ, ZLODZIEJ SZCZYNUKOWICZ ITD.

BROŃMY STONOGĘ! To dzięki Niemu - ujawnieniu nagrań u SOWY - PiS WYGRAŁ i jest dziś u władzy! Panie Prezydencie Duda - AKT ŁASKI przecież Mu obiecaliście!!!! Ten odważny człowiek - WIELKI FILANTROP pomógł setkom biednych ludzi -zasługuje na POMOC! I to POmimo niewyparzonego języka...
Nie dopuśćmy do tragedii - ten człowiek jest i tak ciężko - bo śmiertelnie chory! Działajmy! Piszmy do KANCELARII Prezydenta RP z prośba o natychmiastowa ŁASKĘ dla w/w!

Polak Patriota..Stonoga powinien przede wszystkim przed pojsciem do kicia przeprosic politykow z PiS na czele Jaroslawa Kaczynskiego, bo pomowienia jakich sie dopuscil Stonoga nieprawdziwe oskarzenia w przestrzeni internetowej na Jaroslawa Kaczynskiego wola o pomste do nieba, mysle ze gdyby przeprosil, dano by mu szanse zlagodzenia kary.

Czytałem że nagania stonogi wyciekły z mosadu... to by miało sens ...

Parafrazując Radosnego Sikora{"sikor" to NIEKONIECZNIE zegarek}, zwanego Radosławem Sikorskim, "stonoga może być wielka,ale nie może być CZŁOWIEKIEM".
— Bardziej POwaznie: Stonoga to taki Niesiolowski bis, z tą różnicą, że żaden skorupiak{np.stonoga} nie może być szczawiem, ani mirabelką, a kto nie wierzy w POdobieństwo Stonogi i Niesiolowskiego, niech POslucha tego✈ youtu.be/D1IoqD20yGw

Stonoga chory pewnie na głowę, to wredny typ, obleśny jak Urban.

Pogięło cię?? Idźże na Łonet krecie!

Ileż on już razy miał iść siedzieć. Zapewne kolejna ściema wymyślona przez Tymochowicza i WSI by zwrócić na siebie uwagę. Polecam stronę: https://www.facebook.com/Stono...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl