niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Ewa Kopacz zostawiła Beacie Szydło… butelki wódki

Dodano: 13.01.2016 [13:23]
Ewa Kopacz zostawiła Beacie Szydło… butelki wódki - niezalezna.pl
foto: facebook.com/Ewa-Kopacz
Centrum Informacyjne Rządu podało wykaz alkoholi, jakie były zakupione podczas urzędowania Ewy Kopacz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Łącznie wydano na ten cel 34,2 tys. zł. Kupowano wino, likiery, koniaki, wódkę. Była premier spośród tych „zapasów” pozostawiła swojej następczyni… około 350 butelek wódki – podaje se.pl.

„Super Express” zwrócił się do CIR o wykaz alkoholi zakupionych przez Ewę Kopacz jako premiera. Przez około rok (czas, gdy Ewa Kopacz była szefem rządu) na ten cel przeznaczono ponad 34 tys. zł. Jak podano, Kancelaria Premiera kupowała:

- wino za 1,1 tys. zł, na potrzeby spotkań w KPRM, 10.2014 r.;
- wino, likier, koniak za 16,2 tys. zł, 11.2014 r.;
- koniak 240zł, na potrzeby pani premier, 12.2014 r.;
- cydr 24 zł, 06.2015 r.;
- wódka 7,2 tys. zł, do magazynu upominków, 06.2015 r.;
- wódka 9 tys. zł. 08.2015 r.;
- nalewka 81 zł, 09.2015 r..

Wygląda na to, że najmniejszym zainteresowaniem na politycznych spotkaniach cieszyła się... wódka” – pisze se.pl.

Okazuje się, że całość wódki jest nadal w magazynie – podało CIR. Wedle wyliczeń gazety, to ok. 350 butelek.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Koniak za 240? To i tak była oszczędna.
Za to ziemniaków nakupili na parę lat! Teraz będą zalegać w piwnicy, odrosty im wyrosną i stonka zaatakuje!

Aby rządzić trzeba być odważnym i trzeźwym!

Kopacz uwierzyła że ALKOHOL OTRZEŹWIA i dodaje ODWAGI!

Moze byly to zwykle lapowki od lobbystow reprezentujacych cwaniakow rozkradajacych Polske. Rzady po+zsl, to rzady pijanych ludzi, ktorzy stracili swiadomosc tego co mowia i co robia, co dobre a co zle. Dlatego teraz wiecej do powiedzenia chca miec wszyscy nawet spoza Polski i jak dawniej mieszac w wewnetrznych sprawach naszego kraju, z wylaczeniem samych Polakow. Wspomagaja ich byli rzadzacy, ktorzy sa jeszcze w alkoholowym amoku i traktowani przez swych mocodawcow jak wytresowani lokaje.

1. zasada imperializmu, kolonializmu, dyktatora

rozwalic narod od srodka, rozpic, uzaleanic, zdemoralizowac

Kopara to nie dość że klamczucha i pijaczka to jeszcze flejtuch.
Widziałem ją dziś w TV jak papę otworzyła to zobaczyłem wstretną żółte zebiska , mysląlem ze pawia puszczę !
Papierosiska kopci i zębów nie myje !
Wstydu ta "kobieta" nie ma.

Szmatę powieść

Ależ to babsko chlało wespół ze swymi kumplami.

Nie dziwcie się ?? " Ramie w ramie wykonać tyle sekcji w Smoleńsku " ??? POorać-POkopać-POgrabić-POd dywan ZAMIEŚĆ ???? Na trzeżwo ......nie do wykonania ? Człowiek nie wielbłąd .......wypić musi !!!!!!!!!!!

Dać te butelki Kier........u to będzie wiedział kogo nimi uraczyć.

Aby być członkiem PO trzeba sobie dobrze wlewać w mordę, bo nikt na trzeźwo w te bzdury które opowiadali by nie uwierzył!

Teraz powinni wszystkim z czasów PO wystawić rachunki za Alkohol, którego ani politycy ani mężowie stanu ze względu na bezpieczeństwo narodu nigdy nie powinni pić!

KAncelaria jest miejscem pracy. W kazdym normalnym miejscu pracy nie ma alkoholu. Dlaczego wiec w samym centrum panstwa pije sie alkohol ??

Miśkowi smoleńska kłamczucha odebrała klucz do piwniczki z alkoholami i on jeśli tylko poczuł spadek stężenia natychmiast biegł "na piwko", któremu poprawiał smaczek wlewaną "SETUNIĄ" taką malutką piersióweczką i to przez to właśnie narażał się na dekonspirację, ale kto przeżył KACA a w jego przypadku, same medialne klęski i pomówienia, to ten kac był przewlekły, wielomiesięczny albo jeszcze dłuższy, więc i dyskrecja pozostawiała w takich stanach wiele do życzenia i niektórzy dla ułatwienia już nie chodzą na piechotę ale nawet jeżdżą, bo to w końcu cztery koła i mniej się chwieje.
Oj jak dobrze, że tych szubrawców już nie ma ale jeszcze boli pamięć o nich o ich niegodziwych zachowania i tu nie mam na myśli już "mężów stanu " bo do tych to nieosiągalna dla nigdy przepaść ale mam na myśli zwykłe podstawowe człowieczeństwo.

289 - tyle butelek wódki miał wypić w czasie 11-miesięcznego internowania Lech Wałęsa. Jak donosi "Super Express", takie rewelacje znalazły się w najnowszej książce wydawnictwa Videograf pt. "Kryptonim 333". Książka ta została napisana przez historyków z IPN.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj...

Walesa miał w tym temacie piramidalny magazyn w rzekomym "odizolowaniu" lub jak kto woli internowaniu.

To było odizolowanie tylko w pewnym sensie a już na pewno nie internowanie to był kurs aby tak przejąć władzę aby nie naruszyć układu a On jako "BOLEK", który wręcz chełpił się faktem, że nie przeczytał żadnej książki był z tego powodu "dobrym materiałem" do obróbki ale właśnie z uwagi na toporność potrzebował więcej czasu a i później do nadzoru Wachowskiego przydzielonego mu przez SB.

Zostały pełne butelki, toż to niedopatrzenie i jeśli ona wpadła po klęsce z apatię to mogła "DAĆ CYNK" Tw "LITWINOWI", który by zorganizował transport bo on sam po klęsce, stracił głowę ale w sposób szczególny bo ujawnił całą swoją szemraną naturę i stał się złodziejem już na bezczela, oficjalnie i wywiózł w pałacu i dwóch wilii co się tylko da i nie pogardził też armaturą. Tylko na demontaż glazury i terakoty już miał trochę za mało czasu.
A swoją drogą dziwię się Warszawce, że na smoleńską kłamczuchę własne poczucie człowieczeństwa pozwoliło im na nią oddać głos. To aberracja człowieczeństwa prawdopodobnie znów ta tuskawica i tu może najnikczemniejsza a BUFETOWYCH być może doprowadziła do skażenia tuskawicą warszawskich wodociągów bo trudno taką masową hańbę inaczej wytłumaczyć bo jest to zjawisko nadnaturalne i kuriozalne bo ci Warszawiacy "oczu nie mają" nie odróżniają "plewów od ziarna" a przecież duża część z nich to "SŁOIKI" i nie powinni mieć z tym problemu i należało przy braku rozeznania zapytać jak zagłosował by rodowity Warszawiak.

Misiek nie zdążył przetworzyć...

Halicki go wciągnął w swoje tematy... dosłownie!

Zapijała sumienie.

Przecież miała czyste. Bo ....nieużywane!

misiek pijaczyna jednak nie mial wystarczajacych sil przerobowych dlatego az tyle zostalo

z drugiej strony balabym sie kogos poczestowac ta gorzalka,bo nie wiadomo czy nie zostala czyms.....doprawiona

pamietacie wrzask palikota jak kancelaria Prezydenta Lecha Kaczynskiego zamowila tzw. malpki do samolotu
taka jest roznica w kulturze ludzi PiSu I lewakow,ze jedni pija kieliszkami,a inni wiadrami

dlatego fokstrotem szła u Andzeli i kłaniała sie kamerom.ale Komorowski to by zabrał i to

Jestem wstanie sobie wyobrazić hasła pijanicy jakie przy zapasach serwowała w stylu: łykniem, bo odwykniem albo hop siup w ten zakłamany dziób.

Pijak sile czerpie z ucha niczym ksiaze lotweski bo lubi podsluchiwac i belkotac

Niech to wyleją podczas publicznego happeningu na zbiórce za KOD-owanych krzykaczy , albo podczas telewizyjnego programu politycznego.
Ta wódka może być zatruta!
Fałsz mają w genach. Przykładem rozmowy wczorajsze w gabinecie Premier Beaty Szydło - układne, grzeczne, popierające, a dzisiaj ci sami podnoszą wrzask, atak, burzę agresji w Sejmie i na forum komisji parlamentu Europejskiego. O H Y D A !

To nie jest żadna Ewa Peron tylko Ewa Esperal. Motto PO paszło na dnonz przepicia. Chwilo trwaj.

A ten skarbnik PO Łukasz Pawełek to jak wracał z Sejmu to już przy ambasadzie USA to się czołgał ale wiadomo jak miało się takie zapasy w sejmie to aż strach pomyśledz o finansach PO którymi też tak dysponował.

Od "komusze" nawyki-sami chlali i jeszcze innych rozpijali..."MISIEK" nie dał rady stąd ten zapas...

No to - misiek- mial nieograniczony dostep do tych zapasow, dlatego byl zawsze nawalony po dziurki w nosie.

Podac do publicznej wiadomosci ile kopacz wydala pieniedzy na alkohol, bo pamietamy jak palikot kpil publicznie sp Lecha Kaczynskiego z "malpek" i podliczal ile wydal na alkohol.

PiS siedzi cicho nie potrafiac wykorzytywac kazdej sytuacji do zrobienia wrzamy przeciw PO a potem jeczy ze sa poszkodowani bo Po ich nieslusznie oskraza, ablo jest wojna medialna, albo Pis kapituluje i daje walic sie po glowach!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl