niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

W Hamburgu imigranci także atakowali kobiety. Pęka mur milczenia

Dodano: 05.01.2016 [12:39]
W Hamburgu imigranci także atakowali kobiety. Pęka mur milczenia - niezalezna.pl
foto: YouTube
Przez kilka dni niemieckie media, tak martwiące się o wolność słowa w Polsce, milczały na temat seksualnych napaści imigrantów na Niemki w trakcie nocy sylwestrowej. Cenzurę przełamano w Kolonii, gdzie ofiarą ataków padło w trakcie Sylwestra co najmniej 80 kobiet. Teraz "Hamburger Abendblatt" pisze, że do podobnych zajść doszło w Hamburgu.

Hamburskie media poruszyły temat dopiero 5 dni po Sylwestrze, ale lepiej późno niż wcale. Jak czytamy - podczas zabawy sylwestrowej pod gołym niebem hordy młodych mężczyzn z Afryki Północnej i krajów arabskich atakowały w Hamburgu kobiety - zarówno Niemki, jak i zagraniczne turystki. Informację tę potwierdził w rozmowie z "Hamburger Abendblatt" przedstawiciel miejskiej policji.

Do największej liczby napaści doszło na ulicy Große Freiheit w dzielnicy St. Pauli, gdzie znajduje się osławiona "dzielnica czerwonych latarni". Atakowano jednak nie prostytutki, lecz turystki i zwykłe Niemki świętujące nadejście Nowego Roku. Młodzi Arabowie otaczali, okradali i molestowali seksualnie kobiety także na esplanadzie Jungfernstieg, głównym bulwarze Hamburga. Imigranci poruszali się w grupach 5-15 osób, obrażali ofiary, zabierali im torebki, dotykali ich piersi i pośladków.

Zajścia w Hamburgu pewnie nigdy nie zostałyby opisane przez media, gdyby nie wczorajsze doniesienia o tym, co działo się w Kolonii. Tam w trakcie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt Niemek i turystek, okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Poszkodowanych zostało ok. 80 kobiet. 

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Skala zajść przeraziła niemiecką policję, która mówi o "nowym wymiarze przemocy".

Jedna z poszkodowanych, Katja K., zeznała, że w którymś momencie otoczyło ją kilkudziesięciu mężczyzn pochodzenia arabskiego. Łapali ją oni za pośladki i piersi, wołali "ficki, ficki" ("fick" po niemiecku oznacza "pieprzyć") i nazywali "dziwką". Z innej dziewczyny napastnicy zdarli bieliznę.

Jak na razie policja aresztowała w Kolonii 5 mężczyzn (imigrantów w wieku 18-24 lat), ale liczba ta będzie się zwiększać. Przez kilka dni po nocy sylwestrowej media nie informowały o zajściu; dopiero gdy po Nowym Roku na policję zaczęły zgłaszać się dziesiątki poszkodowanych kobiet, mur milczenia pękł.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

SPOKOJNIE ludzie ! PiS NIE MOŻE drastycznie się UE postawić bo mamy kraj uzależniony od ich jałmużny za co możemy ZDRAJCY TUSKOWI i innym VOLKSDOJCZOM podziękowac w swoim czasie. PiS musi więc lawirować aby wzmocnić i siebie (wszyscy widzimy nagonkę za pomocą mediów na szwabskim garnuszku i w samej UE) i kraj - to niestety potrwa. MUSIMY ODBUDOWAĆ GOSPODARKĘ i tu warto spojrzeć na 1918, szukać sojuszników itd. Spotkanie z Orbanem to nie przypadek. Zarówno rząd jak i nasz własny kraj POTRZEBUJE KAŻDEGO Z NAS i NASZEGO WSPARCIA.

<><><>
A mnie tych helmutów wcale nie jest szkoda; od dzisiaj, chcąc scharakteryzować jakąś nację, np. "skąpy jak Szkot" będzie można mówić "rogaty jak Niemiec" . Już im tam beduini poprawiają zwydrodniałą nieco od II wojny św. rasę nadludzi...
I teraz typowy wygląd Niemca będzie taki: kruczo-czarna czupryna, haczykowaty, ale piegowaty nos i ruda broda...

Ciekawie w którym niemieckim mieście NAJLEPIEJ SIĘ GWAŁCI ?!?! Zapytajmy muslimów :)

I WY NAIWNIE WIERZYCIE że 1000 muslimów ZADOWOLIŁO SIĘ 80-ma kobietami ?!?!?! Pomnóżcie RAZY 10 !!!! Próbowali zamieść sprawę pod dywan, a teraz starają się ZMINIMALIZOWAĆ. Nie zdziwiłbym się JAKBY JESZCZE TYCH MUSLIMÓW PRZEPROSILI za to że tak te kobiety się broniły i same nie dawały !

Na chwilę obecną rząd PiS nadal podtrzymuje zgodę PO na przyjecie imigrantów, mam nadzieję, że zmienia zdanie.

N I E E E E E E E E E E E . . . . . . . . . . . . . ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Naród polski już powiedział nie, naród polski mówi nie , naród polski powtarza NIE, naród polski powie nie jeśli potrzeba na ulicy.
Jeżeli ten rząd przyjmie islamistöw bez referendum, chociaż trzeba mieć złą wolę, żeby wymagać tutaj referendum, sprawa jest zbyt oczywista, to ...... Głosowaliśmy na PiS, bo nie chcemy islamistów. Jeżeli PiS chce islamistów, to my nie chcemy PiS-u.

a gdzie są bojowniczki o prawa i godność kobiet, gdzie feministki środowe?

Niemki i Niemcy, to głównie egoistyczne single i singielki. Chodzą osobno w swoich grupach i wpatrują się w swoje egocentryczne wnętrze. Nawet ich słynna Love Parade, to tylko pokaz ekshibicjonizmu a nie miłości. Teraz tą Love Parade milion kozołebskich imigrantów potraktuje jak okazję na zbiorowe tarło dla odmóźdżonych singielek. Proponuję wysłać tam ministrę Muchę jako obserwatorkę seksu sportowego, Środę jako profesjonalną badaczkę socjopatii, Grodzką jako obrońcę równych praw dostępu dla Pań i Panów.Delikatny Biedroń lepiej niech prezydentuje w Słupsku, bo tam by go nie zechcieli wybrać na prezydenta. Wyobraźcie sobie berlińską LP2016 otoczoną przez milion imigrantów. Możnaby rzec,to istna niemiecka broń jądrowa albo demograficzna wunderwaffe.

Codzienne potwierdzenia sukcesu
Ba nie tylko na polskim ugorze
Prosta droga i zero stresu
Polak rąbie skaliste podłoże

Francuz patrzy zazdrośnie spod kepi
Niemiec marzy o takim kanclerzu
Patrz Polacy tak długo ślepi
Już nie siedzą gołą du....ą na jeżu

Niedobitki kochających inaczej
Pogrążeni w wirtualnych portfelach
Czują nagle że puściły zwieracze
Co dzień szybciej kręci się karuzela

Informacja pięć dni po zdarzeniu... czy to aby nie przypomina nieco zwłoki czy raczej blokady informacji o wybuchu w Czernobylu w 1986r?. Zatem komunistyczne, totalniackie standardy dziennikarskie mediów niemieckich wymagają interwencji wolnych mediów demokratycznego np.wschodniego sąsiada. Może by tak nagłośnić ten aspekt jak już mamy debatować w PE? Posłowie i europosłowie PIS do dzieła! Pan poseł Pięta znakomicie i celnie skomentował szwabskie połajanki-tak trzeba-w punkt aż pójdzie im ..w piety :-)
Czy np. SDP mogłoby też wyrazić zaniepokojenie standardami mediów niemieckich, wysyłając helmutom stosowne oświadczenie?

PS. chodziło mi oczywiście o wschodniego sąsiada Niemiec ;-)

i tak oto niemce niepostrzeżenie, w sposób zakamuflowany wyposażają się w żołnierzy. Ci "emigranci", tak się dziwnie składa że w wieku wojskowym, samotni, bez rodzin, niczego nie potrafią i jak wojskowi od tysięcy lat w czasie pokoju kradną i gwałcą a w czasie wojny będą mordować. Wymarzony materiał dla "pokojowych" Niemców.
Przypominam, że:
1- niemce w 2002 roku obchodzili uroczyście na uniwersytecie w berlinie (a więc już po obaleniu berlińskiego muru przez polską SOLIDARNOŚĆ- bezpiecznie było) 60. rocznicę przyjęcia wielkiego planu wschód, który zakładał wymordowanie 24 000 000 polskich obywateli wśród ok. 70 mln Słowian,
2- przed 1.09.1939 r. niemce uzgodnili z sowietami wspólne wymordowanie polskiej inteligencji, aby Polacy nigdy już nie stanęli im na drodze; po wojnie brakło 80% polskiej inteligencji,
3- do dziś (styczeń 2016) u niemców obowiązuje hitlerowskie, niemieckie prawo pozbawiające POLONIĘ majątków,
4- w czasie okupacji niemce porwały i zniemczyły ok. 200 000 polskich dzieci
5- w latach 1939 - 1945 niemce ukradli z Polski dobra kultury,do ich wywiezienia użyli 1 500 000 wagonów towarowych - dane niemieckich kolei skrupulatnie rozliczających wykorzystanie taboru kolejowego.
6- do dziś niemce usiłują zniemczyć polskie dzieci mieszkające w ich kraju
7- od ponad 1 000 lat próbują nas sobie podporządkować, stale najeżdżają. Już i Allach się na nich wnerwił i da im zdrowo popalić.
I tak oto to zbrodnicze bydło chce nas uczyć demokracji.

W Polsce dla rodzaju meskiego wyznaczyli kierunek tecze, Grodzka, Biedron takze dziewczyny wychowane na lewackiej tv wychodzily z siebie tzn z ubran by zainteresowac soba facetow ale nie zauwazyly ze zostaly wystawione dla islamskich gwalicieli dla ktorych usuwali konkurencje. W Niemczech jest zepsucie moralne pedalstwa sie broni to Niemki powinny sie cieszyc ze wzbudzily zainteresowanie u facetow bo Niemka nie grzeszy pieknem i nawet kijem nikt nie chce jej tykac popatrzcie na Makrele. Kraj tylko sie starzeje wiecej towarow jest dla zwierzat niz dzieci a tak wmocni sie rase by kraj sie nie wyludnil.

A u nas Policja zajmuje się łapaniem przechodniów, czerwone światło to już wykroczenie warte 100zł, niech no tylko uchodźcy przyjadą, wreszcie bedą mieli co robić, te POlicyjne nieroby i POszukiwacze łatwego zarobku!

Ciekawe ile "liczą" za gwałt ci nasi POlicjanci. Może któryś się odezwie i zaspokoi naszą ciekawość?

Wystarczylo ze pojdziesz na wspolprace w panstwie PO, bo tak zastraszalo sie uczciwe kobiety.

Tu nawet nie chodzi o gwalt tylko o to ze takie dzieci nie maja pozniej ojcow. Kijowski moze sie ozenil by zone zlupic ale na wychowanie lozyc juz nie chce a taki gwaliciel islamski jeszcze wsparcie finansowe dostanie ale alimentow nie zaplaci jak tez za gwalt zbytnio nie odpowie i tym steruje kobieta ze STASI i wielbiciel Stalina i Lenina ktory lubil za kobiete robic.

Słabo dbają tam o bezpieczeństwo państwa. Denazyfikacja nie oznacza kapitulacja przed multi kulti.

onet dostał zezwolenie na tę informację o 20:39 --- byli 10 godzin po niezależnej

Czy nikomu ,żadnemu Niemcowi nie przyszło do głowy w jaki sposób ma u nich nastąpić wzrost demograficzny ,skoro arabscy uchodźcy nie przywieźli przecież ze sobą swoich kobiet ?
Lub zapytam inaczej,skoro w noc sylwestrową zebrało się tam około 1000 mężczyzn arabskiego pochodzenia jawnie atakujących kobiety ,to dlaczego nie można było uświadczyć ani jednego policjanta ?
- A może ta sytuacja była zorganizowana specjalnie, może właśnie w ten i podobny sposób rząd zamierza zrealizować wzrost liczby urodzin ? No bo chyba nikt nie uwierzy że nagle ci młodzi arabowie zaczną zachodzić w ciążę i rodzić dzieci?
- Rząd Niemiec zna to bardzo dobrze z historii że olbrzymia liczba urodzeń była tylko wtedy gdy w dniu zwycięstwa i zakończenia II Wojny Światowej olbrzymia ilość niemieckich kobiet zastała zgwałcona przez sowietów , to był jedyny przypadek gdy ilość niby-Niemców tak gwałtownie wzrosła, podejrzewam że Niemcy chcą powtórzyć ten eksperyment ,nawet bez zgody niemieckich kobiet i ich mężów ,być może później byłoby to powodem do deportacji nadmiaru osób arabskiego pochodzenia i z pewnością tych niewykształconych i którzy nie wyrażaliby ochoty do podjęcia zatrudnienia w Niemczech oraz tych pozostających na zasiłkach socjalnych i mających roszczeniowy charakter do władz Niemiec

Lewacka burmistrz Kolonii twierdzi, że to nie jest wina "uchodźców";)

http://www.infowars.com/pro-re...

Nawet mi ich nie żal, kiedyś nas mordowali, a teraz mają nas za jeden wielki obóz z niewolnikami, którzy mają tyrać w ich firmach za psi grosz.
Życzę szkopom jeszcze więcej islamistów w tym roku.

Szwabskie hitlerowsko-marksistowskie elity na czele z eks-komunistką Makrelą - łżą przedstawiając planowaną

islamizację UE jako "akcję humanitarną". Chodzi o coś zupełnie innego - o Rozwalenie Narodowych Państw Unijnych

i o Zniszczenie Kultury Chrześcijańskiej przy pomocy agresywnych, zbrodniczych islamistów. A także o tanią siłę

roboczą, która ma napędzić nowy szwabski "cud" demograficzno-ekonomiczny. Do tego celu ma być wykorzystana szwabska

gigantyczna nadwyżka eksportowana - 500 miliardów Euro ! będąca rezultatem niemieckiego pasożytowania z pomocą

waluty Euro na krajach południa UE. To ta nadwyżka zaowocowała tym paranoicznym pomysłem szalonej Makreli i szwabs-

kiego banksterstwa, którym przyśnił się drugi niemiecki "cud" demograficzno-gospodarczy. Po II-WŚ zbrodnicze niemcy

za amerykańskie miliardy z Planu Marszala ściągnęły miliony Hiszpanów, Włochów, Jugosłowian i Turków, którzy za pół

darmo wypracowali im dobrobyt. W ten sposób bezwzględni, okrutni i leniwi niemcy zastąpili sobie 7 milionów niewol-

ników z Polski i innych krajów okupowanych przez hitlerowskie, zbrodnicze niemcy podczas II-WŚ. Niewolników, którzy

kosztem życia za darmo zbudowali im infrastrukturę (m.in. autostrady) i silny przemysł. A teraz jest próba powtórki

Planu Marszla, ale tym razem zafundowanego niemiaszkom nie przez USA ale przez wycyckane Południe Europy ! Niedawno

szalona Makrela krzyczała, że niemcy przyjmą do końca roku 800 tys. islamistów (do dziś zwaliło się im ponad 1 mln !)

a w perspektywie jeszcze parę milionów imigrantów ! O problemie "odpadów" też pomyślała. Po selekcji gorszej jakości

"towar" miał być wysyłany nie do komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych (tak jak podczas II-WŚ),

ale do obozów w zniewolonych politycznie państwach takich jak Polska POd nierządem mafii folksdojcza Ryżego Ch..ja.

Stąd ten wściekły atak szwabskich hitlerowskich mediów na Polskę po zwycięstwie polskiego PIS, a obecnie zmasowane

podjudzanie najwyższch unijnych firerów - kolaboratorów IV rzeszy. Jednak te paranoiczne plany Makreli zderzyły

się z gigantycznymi protestami w całej Europie, a także w samych niemczech, gdzie zanotowano ponad 300 podpaleń

domów azylanckich i tysiące ulicznych protestów. Zalewane setkami tysięcy islamistów Niemcy popadły w organizacyjny,

panikarski chaos, którego skutkiem są islamskie gwałty na niemkach oraz brutalne wewnątrzniemieckie walki polity-

czne. Szaleństwo islamizatorka Makrela zderza się z coraz większym oporem Narodów Europy, które wkrótce pokażą

jej miejsce na śmietniku. Przedtem jednak Polska, Polacy, Polski Rząd i Polski PIS muszą przygotować się na twardą

i długą walkę z unijnym oraz "polskim" lewackim faszyzmem. Ostatecznie jednak odniosą wielkie zwycięstwo i Polska

będzie Wolna !

Dodam jeszcze że to Babsko ze Stasi nie dałoby rady tego zrobic gdyby nie współpraca z Sovettskim Buciorem który rozsyla swych agentow werbujących do najazdu na Europę. Przy okazji ma skorzystać na tym sraelskie panstewko które zostałoby zadeptane. Pastuchy kozie podchwyciły to bo zieja nienawiścią. Na terenie Europy mogą koszernej zrobić ziazi, za co na terenie arabii dostaliby bombkę atomową, (a na terenie Europy im to nie grozi_).
To plan polityczny zgładzenia resztek chrzescijanskiej Europy. Oby się przeliczyli.

Kiedy w końcu dotrze do opini publicznej że te brudasy i kozojebcy nie powinni być wpuszczani na terytorium UE,jeszcze jest czas żeby siłą to bydło wypędzić,wiadomo że Angeli nikt nie zgwałci bo nawet brudasy się brzydzą ale co z resztą społeczeństwa? I jeszcze jedno-dlaczego PIS pomimo wcześniejszych deklaracji podpisał się pod działaniami chorej Kopaczowej-wstyd!!!!

A makreli nie dotykali? Przecież maja mieć stosunki obojętnie z kim! Jej by się przydało.

W Niemczech łamane są prawa człowieka , prawo do informacji. Łamana jest demokracja. Polskie ministerstwo musi interweniować!

Polskie ministarstwo to grubsza sprawa. Dziwne ze od dawna nie zareagowaly polskie feministki. Przeciez one sa tak aktywne gdy idzie o demokratyczne prawa o prawa kobiet (na przyklad do wlasnego brzucha) w szczegolnosci. A tutaj cisza az w uszy kole. Chyba niemozliwe jest aby wszytkie zyly z pieniedzy sponsorow niemieckich?

Zgłaszam do UE,że rząd Niemiec złamał demokrację ,bo zablokował dostęp do wiadomości o tragicznych wydarzeniach w Koloni,o gwałtach i napaściach na kobiety przez muzułmanów.
Mam nadzieję,że w końcu przestanie istnieć poprawność polityczna w Niemczech i w UE.Mam nadzieję,że ludzie zaczną walczyć o swoje prawa,a Niemcy niech zajmą się swoją demokracją,bo jest łamana ostatnio bardzo często.W Polsce PIS nigdy nie dopuści do złamania demokracji w Polsce,raczej ją wzmocni.

Multi-kulti :)

Niemcy nie potrafią własnych kobiet uchronić i to w miejscach publicznych gdzie policja powinna zabezpieczać sylwestrowe zgromadzenia po wydarzeniach we Francji,a chcą chronić Europę? Wolne żarty.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl