niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Interpelacje polityków PO pisane przez oficerów służb? Gmyz ujawnia nazwiska posłów

Dodano: 03.01.2016 [21:41]
Interpelacje polityków PO pisane przez oficerów służb? Gmyz ujawnia nazwiska posłów - niezalezna.pl
foto: screen sejm.gov.pl, Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
- Krzysztof Brejza skierował interpelację toczka w toczkę (w tym przypadku uzasadniony rusycyzm) jak ta, która in blanco znaleziono w SKW - pisze na Twitterze Cezary Gmyz. Jak zauważa dziennikarz "znalezisko w SKW rodzi podejrzenia, że parlamentarzyści mogą chodzić na pasku służb, które mieli kontrolować". W skontrolowanych sejfach Centrum Eksperckiego ds. Kontrwywiadu NATO znaleziono dokumenty niezwykle podobne do interpelacji, które w Sejmie składali posłowie Platformy Obywatelskiej. 

Na antenie Telewizji Republika dziennikarz śledczy Cezary Gmyz ujawnił nazwiska posłów Platformy Obywatelskiej, którym prawdopodobnie oficerowie Służby Kontrwywiadu Wojskowego pisali interpelacje poselskie. Wszystko wskazuje na to, że interpelacje dotyczące CEK NATO pisane były przez najwyższych oficerów Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

Poseł PO Krzysztof Brejza złożył interpretację toczka w toczkę jak ta, która została znaleziona w sejfach. Marek Biernacki wysilił się bardziej i podredagował to, co in blanco znaleziono w SKW - poinformował na swoim profilu na Twitterze Cezary Gmyz.


Jedna z interpelacji, autorstwa Krzysztofa Brejzy dotyczy zmoiany logo SKW. Na zdjęciu z lewej strony jest stare logo (w którego obronie stanął poseł PO), z prawej zaś nowy symbol kontrwywiadu wojskowegoCo ciekawe treść interpelacji Brejzy w jednym z punktów porusza dokładnie ten sam temat, sztandaru SKW od Bronisława Komorowskiego, o którym pisał w "GW" Wojciech CzuchnowskiPorównanie:

 fragment tekstu "GW":
"Nie wiadomo, co będzie ze sztandarem SKW nadanym przez prezydenta Komorowskiego, gdzie też znajduje się niechciane przez Bączka logo. Sztandar wystawiony jest w gablocie przed gabinetem szefa, na razie poradzono sobie z nim w ten sposób, że został obrócony rewersem do ściany." 

fragment interpelacji posła PO:
"co stanie się ze sztandarem SKW po wprowadzeniu zakazu używania logo SKW? (...) Gdzie i w jaki sposób ma zostać zdeponowany Sztandar SKW, aby zagwarantowane zostało jego poszanowanie z uwagi na honor i godność osób będących jego darczyńcami?"


Gmyzowi udało się dotrzeć do pięciu dokumentów. Zwraca uwagę na fakt, że posłowie PO formalnie, jak inni parlamentarzyści powinni sprawować nadzór nad służbami, nie wykonywać ich zleceniaPrzypomnijmy, 18 grudnia 2015 r. pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. Utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO Bartłomiej Misiewicz wprowadził nowego p.o. dyrektora CEK NATO płk. Roberta Balę do tymczasowych pomieszczeń CEK NATO użyczonych przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego (czytaj tekst Podsumowanie wrzawy po "nocnej akcji" w CEK NATO. Internet kpi z PO i jej mediów).

W wyniku kontroli w w sejfach byłych szefów w siedzibie CEK znaleziono m.in. tajne dokumenty, pieczątki, podpisane in blanco blankiety i rozliczenia ściśle tajnego funduszu operacyjnego (więcej w tekście Centrum Eksperckie ds. Kontrwywiadu NATO. Pod sztandarem FSB).
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Cezary Gmyz super dziennikarz śledczy. Uwielbiam go słuchać i czytać.

Zapewne projektantem starego LOGO była osoba zaprzyjaźniona z "czekoladowym orłem", co nie umiał fruwać lecz wprowadzać w zachwyt Polaków po 25 latach bezgranicznej wolności. Nie trudno zauważyć, że głównym elementem s.logo jest muszka karabinu wycelowana w białoczerwona flagę i głowę przypominającą "czekoladowego orła". I z tego powodu interpelacja poselska dotycząca zmiany logo jest ważna tylko dla jej autora.

Czemu tu się dziwić?Przecież każdy średnio rozgarnięty wie kto był współzałożycielem PO i że służby maczały w tym palce jak przyznał wieloletni pracownik wywiadu PRL-gen.Gromosław Czempiński.
Skoro zatem służby były przy zakładaniu Platformy to i w późniejszych czasach nie utraciły swoich wpływów.Może zachodzić pytanie ilu kandydatów na posłów z list PO czy samych posłów PO pochodzi z klucza służb specjalnych?

Re B.S znam sprawy Inowroclawia i POrerzydenta tego miasta Brejzy. To jest stary lis,faryzeusz i cwaniak.Przez to jest
jakby wieczna glowa Inowroclawia. Zawsze tamta paka
postkomuny falszowala wybory,zeby nie ztracic sytych zlobow.
Ci falszerze calae lata siedza na krwawicy mieszkancow tego
kujawskiego miasta.Do tamtych urzedow nalezaloby zaprosic NIK. POzdrawiam Pania.

Trzeba odkryć nazwiska tych "kulkuset morderców co rządzi Polską", jak pan Sumliński dziennikarz śledczy podaje https://www.youtube.com/watch?...

dlaczego nie ma wiadomości o aresztowaniu tych ruskich pachołków?

Brejza pytany przez dziennikarkę w sejmie o to minę miał nie tęgą...a Biernacki na tej liście też powoduje, że przestaję się dziwić pewnym sprawką tego pana....

Szanujmy nasz język ojczysty! NIETĘGĄ oraz SPRAWKOM.

Logo całkiem OK, ale po co ta kotwica?

To symbol Polski Walczącej

Brody PO wypływają na wierzch. Strach i przerażenie w szeregach. Stąd rozpaczliwe wołanie na pomoc obcych. Skąd my to znamy. Historia kołem się toczy. Dać Im bilet w jedną stronę.

Tak do Rawicza lub Barczewa.

Dla mnie sprawa jest jasna. Posłowie winni złożyć mandaty!

Po czym poznać chama ze WSI lub jego obrońcę leminga - że stosuję do opisania swoich nieokrzesanych myśli język
o niskiej rynsztokowej kulturze. Tych CHAMÓW należy odsunąć od władzy i zaorać POlitycznie

To za slyzby biora udzial w tej hucpie z PO jest dla mnie i wielu jasne od dawna! Chca wladzy i kontroli nad teoretycznym panstwem.

Reżyser Grzegorz Braun o Twierdzy Wrocław.
https://www.youtube.com/watch?...

Historyk Leszek Zebrowski o ludziach z Okrągłego Stołu.
https://www.youtube.com/watch?...
Afera MSW czeka na finał.
http://wpolityce.pl/polityka/1...

O ja p...dole ale afera!!! :) Ludzie włączcie myślenie to nie boli!!! kto głupkom dał wałdzę???

scenariusz dla Polski na najbliższe dni

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Ciekawe kto jeszcze pisał interpelacje posłom PO? A może teksty interpelacji były przekazywane podczas spotkań w restauracji Sowa i przyjaciele?

Jeżeli przemocą chcą odebrać władzę PISowi to Smoleńsk musiał wyglądać podobnie!

WSI = SKW = GRU = FSB

:(

Ja się tego domyślałam od dawna, bo ci z PO na pierwszy rzut uchem wyglądali mi na NI CYTATY , NI PISATY, co mature dostali za miejsce urodzenia lub pochodzenie???

Wydaje się, że sięgną po PRZEMOC tak jak w SMOLEŃSKU (ZAMACH). Nie widzę powodu żeby niby-parasol USA miał kogoś ochronić. Prawdopodobnie SCENARIUSZ prawdziwej przemocy już jest gotowy.

--

ZAMIESZANIE. Skargi do EU, KOD, pyskówki w mediach, zarzuty ze strony patologii lewicowej w postaci belgijskich (sic!)urzędników, walki autorytetów z obu stron, manifestcje rokoszu, apele o walki uliczne, i inne - TO JEST ŚCIEMA. Ściema ma na celu upośledzenie poznawcze, zmęczenie, sterowanie emocjami MAS, czyli nas. TO NIE JEST ZAGROŻENIE. Aparat który zastosuje przemoc stoi za zasłoną kwiku ŚWIŃ ODRYWANYCH OD KORYTA. Ale sam aparat jest beznamiętny.

--

Prawdziwa PRZEMOC wobec polskich patriotów zrealizuje się w sposób BANALNY. Dlaczego ?

Tylko banalna przemoc może być dla wrogów Polski skutecznym narzędziem. SMOLEŃSK to była właśnie BANALNA PRZEMOC, tj. zabić, zakopać, zapomnieć.

SMOLEŃSK był jednak operacją skomplikowaną, objął przygotowanie, wykonanie, propagandę po-zamachową. Takiej okazji już NIE BĘDZIE. Dlatego PRZEMOC będzie nie tylko banalna, ale przede wszystkim będzie PROSTACKA jak atak chuja cyby.

(tak powiedziałem: "chuja cyby" i co z tego ?)

--

Czy mogę mieć rację ? Czy te "chore urojenia" mogą mieć sens ? Wiem tyle, że słyszałem w ciągu 2 ostatnich tygodni o życzeniu ŚMIERCI DLA PISIORÓW z ust jakiegoś parobka PO + z ust Wałęsy. Czy źle słyszałem ? Czy prężyli muskuły ? Czy wylewali frustracje ? Może POWIEDZMY TO NA GŁOS - ktoś chce umierania, zabijania pewnych Polaków. Dlaczego o tym nie mówimy ?

--

Zgadzam sie z ,,Uszami do sluchania,,.Tak moze byc-szubrawcy testuja polski Narod/wtedy tez byla straszna nagonka na Prezydenta L.Kaczynskiego/,byl tez Miroslawiec...Odwazyli sie to zrobic,bo Polacy pozwolili im na to-wiekszosc to szuje i zdrajcy.Jezeli nie chcecie powtorki to zacznijcie dzialac-gonic,pokazywac i nazywac po imieniu zdrajcow Polski....itd...Pewnym jest ,ze antypolacy-zdrajcy i inne gnidy cos knuja.Nalezy o tym informowac Polakow,trzeba o tym glosno mowic,nawet w Sejmie..To jest b.istotne..

Krzysztow Brejzat to synalek tatuchna,ktory jest od lat
glowa INOWROCLAWIA. Prosze jak sie cwaniacy urzadzaja!!
Jestem przekonana,ze te synus wygral wybory za sprawa ich sfalszowania, Tata z PO jako magistratu Inowroclawia
zalatwil jak trza wybor synka na posla. To jest jak
w Banku!! Tam jest wyjatkowa sitwa PO!

Młody Brejza, to me.da, którą mogliśmy poznać w czasie prac spec.komisji sejmowej. Pytanie jednak brzmi: Ko staremu Brejzie zapewnił karierę polityczną? Temu samemu, który bezczelnie wygarnął z kieszeni podatników prawie 100.000, za rzekomo nie wykorzystany urlop.

Taka jest rzeczywistosc Polski stad taki krzyk i płacz z sługusów Moskwy.Wystarczy poatrzec na to ktorzadził w społkach Skarbu panstwa jak wyplywaja miliony na lewo:PZU,KGHM ,Orlen PKP itd.
Czas wypuscic drobnych złodziejaszków a do wiezien wsadzic grube ryby .Rawicz Wronki Łeczyca czekaja na polityków PO i ich pretorian.
A bohaterskich sługusów w mundurach wojskowych zdegradowac i utworzyc karna kompanie w Orzyszu i zakuc w łancuchy aby nie uciekli do swoich mocodawców w MOskwie....

Tu nie chodzi wylacznie o slugusow Moskwy, ale rowniez o slugusow UE, glownie Niemiec oraz o slugusow USA.

Pielgrzym Marian: I nie tylko coś napisał. Zapomniałeś o sprężynach.
Pozdrawiam samodzielnie myślących, Wszystkich Chrześcijan i Patriotów.

Pielgrzym Marian: Bardzo ciekawe wystąpienie w sejmie.
Jan Szewczak – wystąpienie z 29 grudnia 2015 r.
http://wolna-polska.pl/wiadomo...
Pozdrawiam samodzielnie myślących, Wszystkich Chrześcijan i Patriotów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl