niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Premier Szydło o KOD: To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne

Dodano: 22.12.2015 [10:28]
Premier Szydło o KOD: To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne - niezalezna.pl
foto: Igor Smirnow/Gazeta Polska
W specjalnym wydaniu programu „W Punkt” premier Beata Szydło odniosła się do manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. W rozmowie z Katarzyną Gójską-Hejke premier podkreśliła, że polityczni oponenci rządu Zjednoczonej Prawicy robią wszystko, aby nie przyjąć do wiadomości, że „PiS tworzy dobrą drużynę, która realizuje zobowiązania wobec Polaków”.

Premier Beata Szydło zauważa, że ataki na rząd zaczęły się jeszcze przed jego formalnym zaprzysiężeniem.

- Jeszcze przed zaprzysiężeniem atakowano nas, że nie realizujemy zapowiedzi z kampanii wyborczej. Dziś dalej jesteśmy atakowani a opozycja nie chce rozmawiać na temat naszych programów. Jednak w mojej opinii chodzi tylko o obronę własnych przyczółków.

– mówiła na antenie Telewizji Republik Beata Szydło.

Pytana o to, czy spodziewała się takiej skali ataków premier Beata Szydło przyznała, że miała nadzieję na konstruktywną pracę w Sejmie.

- Szczerze przyznam, że nie. Być może jestem naiwna, ale byłam przekonana, iż nasi polityczni oponenci uszanują wynik demokratycznych wyborów i jak to było do tej pory w zwyczaju, dadzą nowemu gabinetowi sto dni na rozpoczęcie realizacji programu, który wybrali wyborcy.

– mówiła Beata Szydło.

Premier odniosła się również do zamieszania wokół Trybunału Konstytucyjnego. Beata Szydło zauważa, że poprzednia ekipa rządząca najwyraźniej nie potrafi zaakceptować wyników wyborów i przypuszcza wściekły atak na nowy rząd.

Każdy dzień medialnych histerii wokół kolejnych aktywności czy to rządu, czy prezydenta, czy większości parlamentarnej przekonuje mnie, że problemem nie są nasze konkretne działania, lecz fakt, iż przejęliśmy władzę. Poprzednia koalicja rządząca, wspierające ją środowiska polityczne, medialne nie potrafią zaakceptować decyzji Polaków. Na sztandarach mają demokrację, a nie umieją uszanować jej istoty – wyników wolnych wyborów. To jest wściekły atak tych, którzy myśleli, że będą rządzić Polską wiecznie. Mało tego – wymościli sobie wygodne przyczółki kontrolowania sytuacji w państwie i czerpania z tego profitów. Teraz szaleją, bo okazało się, że ich nie utrzymają. A deklaruję otwarcie – na pewno nie utrzymają. Państwo będzie przywrócone obywatelom, będzie sprawne, oszczędne. Jestem zdeterminowana, by do tego doprowadzić.

– mówiła na antenie Telewizji Republika premier Szydło.

Zdaniem premier Beaty Szydło na czele protestów nie stoją polityczny oponenci PiS. Zwraca ona uwagę, że „nie są to protesty społeczne, lecz są organizowane przez partie polityczne”.

- Patrzę na twarze przemawiających i widzę polityków oraz ich zaplecze z komitetów poparcia. Oczywiście są także obywatele, którzy nie są działaczami ugrupowań. Jednak w mojej ocenie nie oni organizują te akcje. Chcę być jednak dobrze zrozumiana – Prawo i Sprawiedliwość szanuje prawo każdego do demonstrowania. Przez lata walczyliśmy z dzisiejszą opozycją o to, by nie było ono ograniczane. Przecież poprzednia władza przed sąd stawiała ludzi, którzy – jak choćby autor strony AntyKomor – śmieli ją krytykować. My wyrastamy z innej tradycji. Szacunek dla demokracji mamy we krwi. W życiu nie zgodzę się na to, by przeciwko protestującym wyprowadzić policję. A przecież poprzednia ekipa, ta, która teraz przebrała się w kostium obrońców wolności, nasyłała na protestujących oddziały z armatkami wodnymi i gazem. Strzelała z broni gładkolufowej. Warto pamiętać te fakty, bo one pokazują wiarygodność dzisiejszych organizatorów protestów.

– wyjaśnia premier Szydło.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ty, Beatka jesteś bardzo dobrze poniformowana.
Masz tekst prosto od prezesa. Jak Ci nie wstyd!

Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos

KOD - komitet obrony dewiacji

Brawo Pani Premier! Spokojna merytoryczna rozmowa ,dwóch mądrych kobiet,szacun Pani Premier,zawsze wierzyłam że kobiety Slązaczki to mądre , pracowite,uczciwe kobiety,anie pogłowki ,ktore nie potrafia sklecić sensownie jednego zdania,wszystko co Pani mowiła to prawda,"ONI' są przeciwko Polsakom ,bo pomału zostają odcięci od koryta,to swołocze ,im wszystko jedno gdzie chodzą na skargę do berlina czy moskwy bo to kanalie,dla nich ta święta Ziemia Polska nie znaczy nic,a szmal czerwony czy czarny byle był,...Wszystkiego Najlepszego dla Pani i Rodziny niech Dobro Panią Prowadzi!

Bloger, mądry mężczyzna napisał tak: "ten cały KOD ma jedna olbrzymią zaletę, Tam stężenie SB-ków i kapusiów przekracza 80% i wszyscy dobrowolnie sie ujawniają. Lepsze to od IPNu".

"...To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne ..."

Czyli jak ktoś jest w partii to nie może być społecznikiem?
Przypomnę, że Pani Beata też jest partii. Pani Beato, ludzie mogą nie lubić ani Pani, ani też PIS. Mają do tego prawo.

Strona AntyKomor starała się ośmieszać prezydenta państwa Polskiego. Cytat ze strony:

"...Druga część słynnej na cały świat gry komputerowej polegającej na wirtualnym strzelaniu do Bronisława Komorowskiego ..."

Je żeli to dopuszczamy to może trzeba tak robić wobec każdego prezydenta?

misiek to resortowy dziad lub dzieciak albo małpi wnuczek

BOGACZE WYSZLI NA ULICE, BIEDAKI SIEDZA W DOMU !!!

Jak to nazwać ???

Wg starego powiedzenia, biedny bo glupi, a glupi bo biedny.. ot cala tajemnica

Zobaczcie koniecznie. O kodzie.
http://pressmania.pl/?p=23533

Pani Premier
https://www.youtube.com/watch?v=XT-yBiUo-GY

z tym starym

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl