niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Premier Szydło o KOD: To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne

Dodano: 22.12.2015 [10:28]
Premier Szydło o KOD: To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne - niezalezna.pl
foto: Igor Smirnow/Gazeta Polska
W specjalnym wydaniu programu „W Punkt” premier Beata Szydło odniosła się do manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. W rozmowie z Katarzyną Gójską-Hejke premier podkreśliła, że polityczni oponenci rządu Zjednoczonej Prawicy robią wszystko, aby nie przyjąć do wiadomości, że „PiS tworzy dobrą drużynę, która realizuje zobowiązania wobec Polaków”.

Premier Beata Szydło zauważa, że ataki na rząd zaczęły się jeszcze przed jego formalnym zaprzysiężeniem.

- Jeszcze przed zaprzysiężeniem atakowano nas, że nie realizujemy zapowiedzi z kampanii wyborczej. Dziś dalej jesteśmy atakowani a opozycja nie chce rozmawiać na temat naszych programów. Jednak w mojej opinii chodzi tylko o obronę własnych przyczółków.

– mówiła na antenie Telewizji Republik Beata Szydło.

Pytana o to, czy spodziewała się takiej skali ataków premier Beata Szydło przyznała, że miała nadzieję na konstruktywną pracę w Sejmie.

- Szczerze przyznam, że nie. Być może jestem naiwna, ale byłam przekonana, iż nasi polityczni oponenci uszanują wynik demokratycznych wyborów i jak to było do tej pory w zwyczaju, dadzą nowemu gabinetowi sto dni na rozpoczęcie realizacji programu, który wybrali wyborcy.

– mówiła Beata Szydło.

Premier odniosła się również do zamieszania wokół Trybunału Konstytucyjnego. Beata Szydło zauważa, że poprzednia ekipa rządząca najwyraźniej nie potrafi zaakceptować wyników wyborów i przypuszcza wściekły atak na nowy rząd.

Każdy dzień medialnych histerii wokół kolejnych aktywności czy to rządu, czy prezydenta, czy większości parlamentarnej przekonuje mnie, że problemem nie są nasze konkretne działania, lecz fakt, iż przejęliśmy władzę. Poprzednia koalicja rządząca, wspierające ją środowiska polityczne, medialne nie potrafią zaakceptować decyzji Polaków. Na sztandarach mają demokrację, a nie umieją uszanować jej istoty – wyników wolnych wyborów. To jest wściekły atak tych, którzy myśleli, że będą rządzić Polską wiecznie. Mało tego – wymościli sobie wygodne przyczółki kontrolowania sytuacji w państwie i czerpania z tego profitów. Teraz szaleją, bo okazało się, że ich nie utrzymają. A deklaruję otwarcie – na pewno nie utrzymają. Państwo będzie przywrócone obywatelom, będzie sprawne, oszczędne. Jestem zdeterminowana, by do tego doprowadzić.

– mówiła na antenie Telewizji Republika premier Szydło.

Zdaniem premier Beaty Szydło na czele protestów nie stoją polityczny oponenci PiS. Zwraca ona uwagę, że „nie są to protesty społeczne, lecz są organizowane przez partie polityczne”.

- Patrzę na twarze przemawiających i widzę polityków oraz ich zaplecze z komitetów poparcia. Oczywiście są także obywatele, którzy nie są działaczami ugrupowań. Jednak w mojej ocenie nie oni organizują te akcje. Chcę być jednak dobrze zrozumiana – Prawo i Sprawiedliwość szanuje prawo każdego do demonstrowania. Przez lata walczyliśmy z dzisiejszą opozycją o to, by nie było ono ograniczane. Przecież poprzednia władza przed sąd stawiała ludzi, którzy – jak choćby autor strony AntyKomor – śmieli ją krytykować. My wyrastamy z innej tradycji. Szacunek dla demokracji mamy we krwi. W życiu nie zgodzę się na to, by przeciwko protestującym wyprowadzić policję. A przecież poprzednia ekipa, ta, która teraz przebrała się w kostium obrońców wolności, nasyłała na protestujących oddziały z armatkami wodnymi i gazem. Strzelała z broni gładkolufowej. Warto pamiętać te fakty, bo one pokazują wiarygodność dzisiejszych organizatorów protestów.

– wyjaśnia premier Szydło.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ty, Beatka jesteś bardzo dobrze poniformowana.
Masz tekst prosto od prezesa. Jak Ci nie wstyd!

Żenadą jest zajmowanie się miesiąc po wyborach protestami jakieś grupki. Mogli wystartować w wyborach czyli święcie demokracji. To podważanie werdyktu demokratycznego jest antydemokratyczne. Przekręty "na wnuczka" i obecne protesty polegają na tym samym - wciskaniu ludziom kitu.

Pamiętam jak 4lata temu na Marszu Niepodleg.była nas garstka,nasłano na nas w imie poprawności polit.bandę niemieckich lewaków,była z ich strony prowokacyjna zadyma to fakt.Potem medialne szczujnie dały upust swoim jęzorom pt.kto za nami,czyt.nacjonalistami stoi a kto za nami może stać?,wku...wiony naród stał wtedy za nami!Dziś jest tak samo,wygrał PiS a to znaczy,że to my stoimy za PiS-em,nikt więcej,jeśli nowy rząd sobie nie poradzi z postkomuną,na polityczna scenę wkroczą polscy nacjonaliści i nie będzie okrągłego stołu ze zdrajcami,jak to się w tej chwili dzieje.Polska będzie rządzona przez Polaków i wszyscy będą musieli pracować dla Polski i w interesie Polski a jeśli komu zaś będą śnić się kompromisy i alianse z liberlewacką chołota,podzieli podły los i skończy na smietniku historii.

Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos
Kacap Oszwabia Demos

KOD = Komitet Ochrony Dochodow; taka prawda

Komunistyczne Oszolomy Darmozjady

Żydowscy bankierzy płacą. Wystarczy przed manifestacją wypełnić i przekazać stosowny formularz.

Ważne kody dla KODziarzy:
34-120, 43-300, 59-700, 10-228,
48-140, 16-070, 14-530, 05-802,
66-212, 62-200, 66-400, 09-500,
40-340, 56-320, 25-736, 30-393,
20-442, 42-700, 66-300, 26-026.
Pod każdym z tych kodów, ustalając pełen adres pocztowy, czekają na potrzebujących wysokiej klasy specjaliści. Można także zapisać się na szkolenie, zdobyć nowe informacje, a za opłatą zaopatrzyć się w potrzebne gadżety. Jest także dostępna pełna gama środków uspokajających zaś dla najbardziej nerwowych są przewidziane specjalne ubiory chroniące przed samookaleczeniem.

Raczej nikt Ci w to nie uwierzy, chyba że nie rozumiesz tego co się dzieje i nie rozumiesz że KOD nie jest tym za co się podaje ...

Bo KOD to jest druga nowoczesna TARGOWICA.

Bo KOD to jest druga nowoczesna TARGOWICA.

To są protesty partii politycznych oraz grup interesów. Protestuje PO i Nowoczesna oraz kliki powiązane z tymi partiami, np. klika opłacają Ryśka Swetru. Do tych protestów oczywiście wciągnięto trochę lemingów, dla których Rysiek Swetru jest nowym guru. W rzeczywistości owe lemingi pełnią rolę tzw. pożytecznych idiotów, albowiem Rysiek Swetru ma w głębokim poważaniu ich los. On realizuje wytyczne grupy interesów, która go wystawiła i opłaca.

KOD - komitet obrony dewiacji

Zaraz po przegranych wyborach Grzegorz Schetyna w radiu RMF-FM dnia 10 listopada 2015roku [dwa tygodnie od ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych] stwierdził "Wygrali wybory, szanuję wybory demokracji. Ten rząd będzie miał 100 dni spokoju, bo są pewne zasady, które szanujemy". Teraz robią z gęby cholewę.
Ataki na rząd zaczęły się jeszcze przed jego formalnym zaprzysiężeniem. Były też artykuły jeszcze przed pierwszym zjazdem nowego sejmu typu "rząd nie realizuje obietnic".

Brawo Pani Premier! Spokojna merytoryczna rozmowa ,dwóch mądrych kobiet,szacun Pani Premier,zawsze wierzyłam że kobiety Slązaczki to mądre , pracowite,uczciwe kobiety,anie pogłowki ,ktore nie potrafia sklecić sensownie jednego zdania,wszystko co Pani mowiła to prawda,"ONI' są przeciwko Polsakom ,bo pomału zostają odcięci od koryta,to swołocze ,im wszystko jedno gdzie chodzą na skargę do berlina czy moskwy bo to kanalie,dla nich ta święta Ziemia Polska nie znaczy nic,a szmal czerwony czy czarny byle był,...Wszystkiego Najlepszego dla Pani i Rodziny niech Dobro Panią Prowadzi!

Bloger, mądry mężczyzna napisał tak: "ten cały KOD ma jedna olbrzymią zaletę, Tam stężenie SB-ków i kapusiów przekracza 80% i wszyscy dobrowolnie sie ujawniają. Lepsze to od IPNu".

"...To nie są protesty społeczne, lecz protesty organizowane przez partie polityczne ..."

Czyli jak ktoś jest w partii to nie może być społecznikiem?
Przypomnę, że Pani Beata też jest partii. Pani Beato, ludzie mogą nie lubić ani Pani, ani też PIS. Mają do tego prawo.

Strona AntyKomor starała się ośmieszać prezydenta państwa Polskiego. Cytat ze strony:

"...Druga część słynnej na cały świat gry komputerowej polegającej na wirtualnym strzelaniu do Bronisława Komorowskiego ..."

Je żeli to dopuszczamy to może trzeba tak robić wobec każdego prezydenta?

misiek to resortowy dziad lub dzieciak albo małpi wnuczek

"Demontaz suwerennosci jest na szczycie listy celow G. Sorosa.8maja 2000r George Soros-mowi nie tylko Fundacja Batorego ale i Gazeta Wyborcza spisaly sie nienajgorzej w ostatnich 10latach.ZFundacji Batorego jest najbardziej dumny.w 2012 Soros zostal odznaczony przez bylego prezydenta Komorowskiego Krzyzem Komandorskim z Gwiazda, Orderu Zaslugi Rzeczypospolitej Polskiej.Uhonorowal tez nizszymi odznaczeniami szefa zwiazanego z Sorosem(instyt.otwartego spol)jako przedstawicieli innych organizacji,m.inn.Rockelfeler Brothers Fundacji Forda Open Society Fuolidations"

Mojego Prezydenta L.Kaczyńskiego ty i różne Boli wyzywaliście od chamów.... Byłeś głupi i jesteś nadal. Protestują komuchy, 85% KODu to eSBecy i kapusie, a ty z nimi?

BOGACZE WYSZLI NA ULICE, BIEDAKI SIEDZA W DOMU !!!

Jak to nazwać ???

Wg starego powiedzenia, biedny bo glupi, a glupi bo biedny.. ot cala tajemnica

Brawo Pani Premier. Nic dodać nic ująć.
A ja chciałbym przypomnieć, jak jeden z czołowych "obrońców demokracji" wypowiadał się o Polakach. To jest dopiero tolerancja i język miłości:
https://www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk

popieram,czas aby PIS wziął się za media w Polsce

Zobaczcie koniecznie. O kodzie.
http://pressmania.pl/?p=23533

By położyć tamę histerii medialnej i wściekłemu atakowi przegranych należy dołożyć wszelkich starań do wprowadzenia porządku medialnego. Dołożyć wszelkich starań do wprowadzenia odpowiedzialności za pomawianie, za obrzucanie błotem i szkalowanie. Wolność tak, ale przyzwoitość, uczciwość musi obowiązywać każdego z nas. KOD na ulicy wrzeszczy i hałasuje, domaga się demokracji. Pytanie jakiej demokracji i dla kogo??????????? Odcinanie od koryta jest bolesne i cale to towarzystwo POMAGDALENKOWE wrzeszczy jaka im się krzywda dzieje. Hasło Bieńkowskiej to dla nich wykładnia: być, albo nie być - Tylko idiota może pracować za 6000 złotych. Prześmiewcy ludzi przymusili żyć w biedzie, a często i w nędzy. Bo jak inaczej zdefiniować konieczność wyżycia rodziny 5-cio osobowej za 900 zł. Oni wszyscy którzy zgotowali tym ludziom taki los powinni sami tego doświadczyć na własnej skórze. Jak widzę w KOD -zie ( Komitet Obrony Darmozjadów) Balcerowicza ( doi z fundacji potężne pieniądze), nominata hieny roku – Lisa żerującego na TVP, Kondrata ( kosi pieniądze z reklamy ING), 43-letniego Petru (5- milionowego bankstera, ucznia Balcerowicza ) Holland, Maję Komorowską Wujca i innych to doprawdy zastanawiam się czego Ci wszyscy oczekują od ludzi, których bezlitośnie okradali ??????????? Chyba nie akceptacji, nie przyzwolenia na dalsze dojenie i okradanie. Czy nie widzą i nie słyszą głosu do tej pory okradanych. czy nie wydaje się WAM -politycy PO, Niezależnej (ciekawe od kogo) i KOD-owcy, że w pewnym momencie SUWEREN powie dość draństwa, dość poniżania i nieuprawnionego zawłaszczania majątku nas wszystkich Polaków. I co wtedy będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Brawo Pani Premier !!!! my prawdziwi Polacy jesteśmy z Rządem
Damy radę!!!!!!! a komuchów na śmietnik....

Nic dodac nic ując Pani Premier jak zawsze ma rację.
Petru ma chrapkę na fotel prezydencki dlatego się lansuje gdzie tylko może i podburza jak tylko może....Nowoczesna i PO to jedna i ta sama klika aż się zbiera na wymioty

Brawo Pani Beato odpowiedź w samo sedno wszelkiej maści złodzieje bronią swoich nienależnych pozycji.My szacunek do demokracji mamy we krwi.

KOD - komunistyczna organizacja dywersyjna opłacana jest przez PO , Banki i tym podobne organizacje , którym rządy PiS są nie na rękę.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl