niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

​Manipulują słowami Dudy. Co innego piszą, co innego powiedział

Dodano: 15.09.2015 [10:53]
​Manipulują słowami Dudy. Co innego piszą, co innego powiedział - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Andrzej Duda przebywa na zagranicznej wizycie w Wielkiej Brytanii. Do Polaków docierają jednak zmanipulowane słowa prezydenta. Zdarza się - czy to celowo czy z niedbalstwa - że z kilku wypowiedzi prezydenta "sklejana" jest jedna. W rzeczywistości wiadomość ta nie oddaje faktycznie tego, co powiedział prezydent.  
 
W ambasadzie RP w Londynie Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami młodej emigracji. Polacy mieszkający w Londynie pytali o wiele kwestii m.in. o pracę w kraju, o powrót do Polski.
 
Panie prezydencie, jakie ma Pan pomysły, by zachęcić Polaków do powrotu do kraju? – zapytała jedna z obecnych na spotkaniu z Andrzejem Dudą.

Jeden jest tylko pomysł, wyższy poziom życia w Polsce. Stopniowa naprawa polskiej gospodarki. To jest tak, ja dzisiaj nikomu tu nie powiem: pakuj się i wracaj. Bo pytanie jest następujące: czy jest więcej miejsc pracy w jego miejscowości, czy szanse są większe, czy łatwiej dziś prowadzić tam działalność gospodarczą, czy obciążenia są mniejsza, albo przynajmniej łatwiejsze do zniesienia? Ja takich zmian na razie nie widzę. W związku z powyższym to jest kwestia przyszłości. To jest kwestia budowania

- mówił prezydent.
 
Później Andrzej Duda zwrócił uwagę na rosnące statystyki, a z drugiej strony rosnące rozwarstwienie społeczne.
 

Dziś mamy jeszcze inny problem. Ten rozwój na papierze jest, w statystykach ten rozwój jest. Ktoś powie PKB wzrasta, oczywiście. Tylko, że niestety jeśli spojrzymy na statystyki, to widzimy, że postępuje rozwarstwienie społeczne. I tu jest największy problem, to musi zostać zatrzymane. W Polsce znika to co zaczęło się wytwarzać po 89 roku po wojnie, a mianowicie klasa średnia. Ludzie ubożeją. Duża część społeczeństwa zubożała na przestrzeni ostatnich lat. To jest proces, który musi zostać zatrzymany i odwrócony

- zaznaczył prezydent.

Wielkim zadaniem jakie ja sobie dziś stawiam jest stworzenie w Polsce możliwości powrotu. To dziś trzeba pilnować, by nasze dzieci rodzące się tutaj wychowywały się w naszej tradycji, także w szkołach

- mówił Andrzej Duda. Prezydent ma nadzieję, że uda się stworzyć warunki, by dzieci Polaków mogły uczyć się w polskich szkołach, by znały polską historię.
 
Później Andrzej Duda zaznaczył, że nie ma odwagi powiedzieć teraz „wracajcie do kraju”.
 

Ja nie mam odwagi powiedzieć tutaj: wracajcie do kraju. Nie mam odwagi tego powiedzieć, ponieważ powtarzam jeszcze raz jest cały szereg działań, które spowodują, że ludzie wrócą i nie będą rozczarowani. I nie powiedzą: „ten człowiek powiedział nam nieprawdę, okłamał nas, naciągnął.

- powiedział Andrzej Duda.
 
Wypowiedzi prezydenta niejednokrotne były zbijane w jedną. Chociażby cytat z Andrzeja Dudy zamieszczony przez Monikę Olejnik (wcześniej z innym zdjęciem)

Ja nie mam dzisiaj odwagi powiedzieć: wracajcie do kraju. Czy jest więcej miejsc pracy w ich miejscowościach, czy łatwiej prowadzić działalność gospodarczą, czy obciążenia są mniejsze? Ja tych zmian nie widzę. Polski rozwój jest głównie w statystykach - mówił w Londynie prezydent Andrzej Duda. To kolejne po Berlinie wspaniałe wystąpienie prezydenta. Bravissimo!"To samo sugerują też tytuły niektórych portali. Poniżej zrzut z onet.pl.
 

Całości można wysłuchać na załączonym wideo:

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Popieram Rząd PiS i Prezydenta Polski, czekam na pozytywne zmiany dla zwykłego Polaka, PO i PSL plus Nowoczesna robi wszystko przez oszczerstwa w TV i redaktorów tam pracujących ,aby te zmiany nastąpiły jak najpóźniej a Polak był biedakiem.

widac,ze nic tak nie doprowadza lajdakow do furii jak PRAWDA o Polsce,wystarczy powiedziec o glodnych dzieciach,o biedzie,bezrobociu I juz bucza,bo krol tfusek razem ze swoja banda okazl sie nagi na wyimaginowanej zielonej wyspie

juz wiemy czym w nich uderzyc,zeby dostali piany na pyskach Jestem dumna z tego,ze Prezydent bez ceregieli wali prawde o obecnej sytuacji prost w twarz

Po lajackich rzadach w III RP, z mala przerwa na rzad J. Olszewskiego I J.Kaczynskiego Musimy odbudowac Polske tak jak nasi pradziadowie po rozbiorach po 1WS I wojnie bolszewickiej

Te media bolszewickie pójdą nie długo na wysypisko i utylizacje,

W czerwonych bucikach na fotografii z Kulczykiem, towarzyszka stokrotka.

Zal im d.... ściska, bo wszędzie godnie nas reprezentują, pięknie wyglądają i są na miejscu pod każdym względem.Prasa i media zagraniczne chwalą na tak, a u nas szukają dziury, gdy jej nie ma.

"polka"!
A tak po polskiemu mowiac, to o co Ci kobietko chodzi...?

najprościej nie oglądać TVN. Ograniczyć Polsat News - za jakiś czas oglądalność spadnie... spadnie chęć kupowania w tych TV audycji reklamowych... i sami sobie wbiją deseczkę do grobu :) to czy i do kiedy oni będą funkcjonować zależy od nas samych - od widzów. A dziś wreszcie doczekaliśmy się czasów kiedy tą manipulację wreszcie jako społeczeństwo zaczynamy wychwytywać.

Doczekaliśmy się Dzięki Bogu Prezydenta,który patrzy na całokształt nie przez pryzmat człowieka sukcesu ale oczami pospolitego Polaka.Petru człowiek zamożny,dorobił się zapewne dużych pieniędzy na obsłudze funduszy akcyjnych Polaków ( dużo stracili)i krytykuje( nie tylko on) A.Dudę za tę wypowiedż w Londynie do Polaków. Niestety PRAWDA boli najbardziej a nasz Prezydent jak słychac nie lubi kłamac co bardzo boli PO-PSL bo oni kłamią przez 8 lat!!.

Poprawka !!!!!!!!!!!! Oni kłamią od urodzenia !!!!!!!!! Bo to są "resortowe dzieci"!!!!!!!

Przecież tę babę za takie fałszowanie należałoby wsadzić do "pierdla"

Reżimowa TVP nadal stosuje BLOKADĘ informacji o bieżących wydarzeniach związanych z wizytą Prezydenta w Londynie, z kolei dopiero dziś pokazuje zmanipulowane relacje z dnia wczorajszego (wczoraj absolutna blokada). Czy to jeszcze jest telewizja polska?

Poza tym platformiany minister spraw zagranicznych Schetyna, przed chwilą, w tej samej TVP krytykował wypowiedzi Prezydenta i sugerował, że to nieodpowiedzialne zachowanie podyktowane atmosferą wyborczą.
Proszę mi pokazać drugi cywilizowany kraj, w którym minister spraw zagranicznych posunąłby się do tak bezczelnej i szkodliwej krytyki prezydenta swojego państwa.
Czy tego „ministra” gdzieś uczono zachowań dyplomatycznych? Jeśli tak, to gdzie?

Widać, że rząd, podległe mu media i postkomunistyczni dziennikarze (P. Kraśko, M. Olejnik) dwoją się i troją, aby zaszkodzić wizerunkowi Polski w świecie.
Tak podłego ataku nie przeprowadzano nawet w wojnie ze śp. Prezydentem Lechem Kaczyńskim; wiemy, czym się ta wojna skończyła. Czy teraz planują coś podobnego?

PS. Blond lalunia z TVP Info, która pluła jadem podczas rozmowy w sejmie z posłem Błaszczakiem, na samym końcu kompletnie się ośmieszyła: zacytowała Tuska z 2007 roku, który mówił wtedy prawie to samo, co dziś Prezydent Andrzej Duda i uznała, ... że były to słowa bardzo mądre. Teraz są głupie, bo nie mówi ich ukochany Tusk.

DNO, kompletne DNO. ZA komuny mówiliśmy „telewizja kłamie”, teraz proponuję:

TELEWIZJA ŁŻE!

Czy wszyscy urzędnicy są aż tak skorumpowani, że nie ma nikogo, który by Monice O. założył sprawę za fałszowanie wypowiedzi, za manipulowanie słowami, za fałszowanie zdjęć, itd. Czy mamy na intratnych stołkach, jedynie karierowiczów osranych w bojaźni o swój taboret i pensyjkę. Pytam: A gdzie jest kodeksowa rzetelność, praworządność, zwięzłość, itd., itp.

Właśnie ! Powiedział ! NIE BĄDŹCIE GŁUPI ! Ja na Waszym miejscu bym nie wracał. Przynajmniej szczerze - z głębi serca !

"erst13" Po co ta bezczelna manipulacja? Ty od Moniki czy Muchy?

Prezydent jest w ogóle w bardzo trudnej sytuacji.
Bo jest na razie sam wobec zdradzieckiego rządu okupacyjnego, a oficjalnie powinien reprezentować cały kraj i mówić o nim dobrze.
Tak jest w każdym kraju na świecie.
W każdym normalnym kraju.
Polska natomiast to nie jest przecież normalny kraj, tylko kraj pod okupacją post-sowieckich i innych band.
Normalnie to aż prosiłby się po prostu stan wyjątkowy, wyaresztowanie wszystkich zdrajców i innych przestępców i budowa państwa od nowa, jak w 1918 roku.
Ale kto to zrobi? Kto by stawił się na zew?
Zaryzykował wszystko? Dosłownie, życie swoje i rodziny, przyszłość?
Tego nie ma i to jest problem.
Więc PiS próbuje jakoś inaczej, trochę rakiem, trochę cichcem.
Trzeba próbować, choć siły naszych wrogów straszne.
I modlić się, aby Pan Bóg dał Prezydentowi siły, natchnienie, aby nie popełniał błędów i umiał się wycofać z tych, które zrobił, jak na przykład przymusowe szczepienia dla wszystkich Polaków przeciwko HPV.

Anty Polską agenturę medialną należy POciągnąć do odpowiedzialności za świadome i celowe obniżanie autorytetu Polski!
A jak się zażąda wielomilionowych odszkodowań na poczet naprawiania tego autorytetu na całym świecie to będzie bardo dobrze!

Olejnik nie jest dziennikarka ! To zwykla propagandystka ! Historia ludzkosci zna takie przypadki.

Ten filmik powinien byc na youtube i wszedzie gdzie można go umieścić wytłumaczeniem jak jest faktycznie a jak media zniekształcaja , przeinaczaja wypowiedź prezydenta
by ukazać prawdę
Dziennikarze prorządowi jak mozna zauważyc , nie rozumieja wypowiadanych słow przez naszego prezydenta.
Nie ma sie czemu dziwic to tylko swiadczy o ich IQ , rozumowaniu , mysleniu i niewiedzy

To już ostatnie podrygi cawniaczków z Po i PSL . Teraz pozostaję, sąd, wyro, dożywocie i przepadek mienia w całości.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl