Komunikat o błędach Prokuratury Wojskowej ws. katastrofy smoleńskiej

faktysmolensk.gov.pl

  

Zestawienie danych odtworzonych przez ekspertów Zespołu Parlamentarnego z danymi zawartymi w Opinii Końcowej przyjętej przez Prokuraturę Wojskową ukazuje błędy, nieprawidłowości a może nawet fałszerstwa zawarte w materiałach na podstawie których prokuratura sformułowała tezę o winie polskich pilotów - napisał w komunikacie Bartłomiej Misiewicz, Szef Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r.
 
Publikujemy komunikat Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r.

Szanowni Państwo,
 
w dniu 9 czerwca br. Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. poseł Antoni Macierewicz przekazał Prokuratorowi Generalnemu panu Andrzejowi Seremetowi materiał ekspertów skupionych w Zespole Analiz Systemowych współpracującego z Zespołem Parlamentarnym. W dniu dzisiejszym ww. materiał został opublikowany na stronie internetowej Zespołu pod linkiem: www.smolenskzespol.sejm.gov.pl.
 
Analizy te ukazują proces niszczenia i rozpadu klapy oraz deflektora lewego skrzydła i wskazują, że wydarzenia te nie miały żadnego związku z brzozą stojącą na działce dr. Bodina i nie były wynikiem uderzenia skrzydła samolotu w to drzewo. Równocześnie analizy te pozwalają dość precyzyjnie odtworzyć poszczególne fazy tragedii TU-154 M w dniu 10 kwietnia 2010 r.
 
Zestawienie danych odtworzonych przez ekspertów Zespołu Parlamentarnego z danymi zawartymi w Opinii Końcowej przyjętej przez Prokuraturę Wojskową ukazuje błędy, nieprawidłowości a może nawet fałszerstwa zawarte w materiałach na podstawie których prokuratura sformułowała tezę o winie polskich pilotów.


Z poważaniem

Bartłomiej Misiewicz
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nowy czworonożny funkcjonariusz w bocheńskiej komendzie

Policyjny pies / malopolska.policja.gov.pl

  

Do komendy policji w Bochni trafił owczarek belgijski. Pies specjalizuje się w wyszukiwaniu narkotyków. W listopadzie zakończyło się kilkumiesięczne szkolenie, w którym udział wzięli pies i jego przewodnik z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Szkolenie odbywało się w cyklu stacjonarnym w Zakładzie Kynologii Policji w Sułkowicach koło Warszawy. Podczas tresury pies był przygotowywany do pracy przy wyszukiwaniu różnego rodzaju środków odurzających.

Zakup czworonoga został sfinansowany w całości przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.

Owczarek jest energiczny i pełen zapału do pracy. Zaprzyjaźnił się już z policjantami i z drugim psem, który pełni służbę w tej komendzie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl