Epokowe odkrycie Dukaczewskiego

Generał Marek Dukaczewski na antenie RMF FM podzielił się z Polakami swoim epokowym odkryciem. Okazuje się, że według byłego szefa Wojskowych Służb Informacyjnych zdjęcia o niczym nie świadczą. W szczególności, jeżeli widzimy dwóch czy trzech facetów na wspólnej fotografii, to z pewnością ten materiał niczego nie dowodzi.

A jeśli już ma dowodzić, to wyłącznie tego, że ci faceci się absolutnie nie znają. Dukaczewski oznajmił także, iż według jego informacji prezydent Lech Kaczyński spotykał się z byłym oficerem WSI, późniejszym pracownikiem SKOK‑u Wołomin Piotrem P. Nasuwa się od razu pytanie: skąd Dukaczewski wie, że prezydent spotykał się z P.? Czyżby inwigilował prezydenta Kaczyńskiego? A jeśli tak, to kto mu to polecenie inwigilacji wydał? ABW, jakieś inne służby, a może prywatne środowisko byłych oficerów?

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Nie wierzcie sondażom!

Kolejne dni przynoszą nowe sondaże oraz świetne wyniki Prawa i Sprawiedliwości. Tak jak w ostatnim, pracowni Estymator, PiS popiera 45 proc. Polaków, a PO 23,9 – czyli PiS ma zwycięstwo w kieszeni, przytłaczającą przewagę nad totalną opozycją – nic, tylko się cieszyć. Ale ja chętnie napiszę – nie wierzcie sondażom.

Oczywiście, że polityka rządu PiS: realizacja obietnic wyborczych, dbałość o zrównoważony rozwój kraju i wsparcie dla rodzin, jest wysoko oceniana przez Polaków, ale w jakiej skali, wiedzieć będziemy dopiero, gdy poznamy wyniki wyborów. Rosnące słupki w sondażach nie zdecydują o tym, kto będzie rządził w samorządach – ale to, czy pójdziemy do wyborów i zagłosujemy. Totalna opozycja się mobilizuje, jej wyborcy (to prawda, że jest ich mniej, niż było, ale wciąż to znaczna część Polaków) pójdą teraz głosować – to dla nich pierwsza okazja od przegranych wyborów parlamentarnych, by mogli się policzyć. A część wyborców dobrej zmiany uspokajanych tym, że „PiS wygrywa” może zostać na kanapach przed telewizorami. A tu potrzeba mobilizacji. Trzeba nie tylko iść do wyborów, ale namówić tych, którzy dotąd nie chodzili. I głosować na PiS. Bo tylko wtedy zmienimy kraj.

 

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl