niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Komorowski z Tuskiem, już w 2009 r., planowali sprzedaż polskich lasów. Depesze Wikileaks

Dodano: 18.01.2015 [10:25]
Komorowski z Tuskiem, już w 2009 r., planowali sprzedaż polskich lasów. Depesze Wikileaks - niezalezna.pl
foto: youtube.com; wikileaks.org
"Premier Tusk jest zdeterminowany, by zmusić niepokornych ministrów, zwłaszcza rolnictwa i ochrony środowiska, by dołożyli się do rekompensat [za mienie odebrane dekretem Bieruta], sprzedając państwowe nieruchomości, w tym lasy". Takie obietnice - według treści amerykańskich depesz, ujawnionych przez Wikileaks - miał już w styczniu 2009 r. składać Bronisław Komorowski. Ówczesny marszałek pieniądze z lasów państwowych określał jako "extra" środki.

12 lutego 2014 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o lasach. Przyjęta w błyskawicznym tempie nowelizacja ustawy o lasach zakłada, że w 2014 i 2015 r. Lasy Państwowe odprowadzą do budżetu państwa łącznie 1,6 mld zł, a od 2016 r. mają oddawać do budżetu 2 proc. wartości sprzedaży drewna, tj. ok. 100-150 mln zł.

Jak wynika z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki ambasadora USA w Polsce, Victora Ashe'a - polski premier i marszałek Sejmu planowali sprzedać wartościowe nieruchomości, należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, co najmniej już w styczniu 2009 r. Temat ustawy reprywatyzacyjnej poruszany był na spotkaniu Komorowskiego z Ashem również w październiku 2008 r.

Przeczytaj treść depeszy po angielsku:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie, nie nie. To żydzi powinni nam płacić rekompensaty, za to ,że mieszkając na terenie Polski ściągnęli na nas gniew Hitlera. Przez swój styl życia ściągnęli na siebie gniew tego psychopaty, a my mamy za niego płacić? Niech Niemcy płacą im za holokaust dokonany na terenie Polski. Kto wymyślił sformułowanie : "polskie obozy zagłady"? Jestem niemal pewien, że żydowskie lobby. Polacy są dobrym narodem i bardzo cierpliwym, ale nie jesteśmy frajerami.

ciag dalszy krecenia lodow http://www.fakt.pl/polityka/piotr-mochnaczewski-maz-magdaleny-ogorek-okradl-uczelnie-,artykuly,517419.html

Tego buraka trzeba zakopać żeby nie wysechł.

uwaga!jeszcze w tym roku beda chcieli to przepchnac przez sejm,tak niewiele im brakuje, ostatnio 5 glosow braklo.To ostatnia rzecz zostanie tylko powietrze

Achch, ten Tuszk obieczał odacz.

Nasz kesz.

...ale wy nie mieczi money.
Dajczie w natiurze , to co macie...
Może bycz las.

A możem kupicz ten las ?
My dacz wam dobra cena za ten ziemia.

Nasz interesz, to i Wasz interesz.

Ważne wideo w tym temacie, proszę obejrzeć koniecznie:

https://www.youtube.com/watch?v=PK6ONnjTq_0

Przemówienie Stanisława Żółtka na temat tajnych "układów indemnizacyjnych" zawartych przez Polskę z Izraelem i USA i ich konsekwencjach do dzisiaj. Spotkanie odbyło się 11.09.2010 podczas Pikniku Prawicy Paradise 2010 (Zawady k/Częstochowy).

Dlaczego tacy oszuści są w Polsce wybierani?

Lasy Polskie, górnictwo, energetyka i reszta ziemi - to tylko kwestia już nawet niedługiego czasu kiedy to te na prawdę ostatnie dobra narodowe podzielą los zniszczonego już przemysłu polskiego ( ruiny dawniej dużych zakładów pokazują na fot. internauci). PO została właśnie po to utworzona i dlatego jest tak chroniona przez media, ale nie platforma ustaliła ten plan likwidacji Polski - oni ( a wcześniej też watażki takie jak Balcerowicz,Wałęsa, Lewandowski, Bielecki, Buzek) skwapliwie wykonują polecenia - pytanie czyje ... chociaż wiadomo, że osoby decyzyjne to grupa osób bardzo wpływowych, których nazwiska nigdy nie są ujawniane. Dobrze napisał ktoś poniżej, że politycy wykonują plan likwidacji państwa polskiego za tzw srebniki europejskie i chyba nawet się kiedyś nie spodziewali, że tak łatwo się obłowią i zabezpieczą byt sobie i swoim potomkom kosztem całego narodu, który haruje za nędzne wynagrodzenia lub pobiera głodowe emerytury. PO zrobi wszystko, żeby utrzymać się do 2020r. i kiedy skończą się fundusze oddadzą władzę. Dlatego tę zdecydowali się ( ci co wykańczają Polskę) na tak ryzykowny i haniebny kro jak Smoleńsk 2010 i nie chodziło tylko o samego pana Prezydenta Kaczyńskiego ( gdyby tak było zrobili by to już w Gruzji) im chodziło też o wyeliminowanie na zawsze osób zagrażających ostatecznej likwidacji państwa polskiego - dlatego zginęło tyle ważnych w państwie osób , a generałowie zginęli bo sprzedawczyki bały się że naród się zbuntuje, a wojsko stanie po stronie społeczeństwa... no i złodzieje okradający Polskę skończą za kratami.

"Jeśli ktoś wyciągnie rękę aby zawłaszczyć lasy państwowe - to lud mu tą rękę odetnie". Ma tu miejsce cytowanie dowolne żydokomunisty Cyrankiewicza.
Moim zdaniem lepiej odciąć głowę bo istnieje niebezpieczeństwo, że jednoręki bandyta mógłby zostać właścicielm.

Ten ciul ma wszczepiony rozrusznik serca, który wymieniano mu w tajemnicy podczas ostatniej kampanii wyborczej na prezia. Dlatego tak chrzani od rzeczy i nie do końca wie, co się wokół niego dzieje z powodu niedotlenienia mózgu.
To jest p-rezydent na baterię ! I musi robić to, co mu każą, bo mogą nie wymienić kolejnej baterii.

- MATKA NIE JEST NA SPRZEDAŻ analfabeto! - MATKI SIĘ NIE SPRZEDAJE UBECKI DZIADU !!! - nasza matka to OJCZYZNA POLSKA !

Lajdak POzostanie lajdakiem na zawsze. Swiety zas bedzie sie dalej uswiecal i ewentualnie oburzal. I tak bedzie az do przyjscia Mesjasza, ktorego coraz bardziej zagubiona ludzkosc potrzebuje, a jednoczesnie na wszelkie mozliwe sposoby stara odrzucic. Rozwiazania leza na wyciagniecie reki: zelazna uczciwosc wobec siebie i innych, sprawiedliwosc wsparta glebokim namyslem i modlitwa do Najwyzszego, nienawisc dla klamstwa, zlodziejstwa, korupcji i wszelkiej zbrodni, nieprzewrotna mowa (wasze tak ma byc tak, a nie ma znaczyc nie), trzymanie sie z dala od srodowisk homoseksualnych - niebezpiecznych zarodnikow rozkladu ladu spolecznego.

Prezydent RP jest zdrajca, a PO-parcie w sondazach juz mu uroslo do 150 % !!!

Wszystko pod kontrolą. Niedalej jak wczoraj ten portal napisał news o uzbrojeniu policji w 2500 kałachów. Dzisiaj pani Hania po wygranych w stolicy wyborach temat rozszerzyła - dodatkowe środki na większą ilość policji na ulicach się znalazły. Trzeba podnosić stale poziom bezpieczeństwa bo bez tego nie byłoby ... demokracji. To bezpiczeństwo pewnie dotyczy też obywateli bo akurat oni boją się już wszystkiego. Walka z islamem to zadanie pierwszoplanowe a szeczgólnie wtedy, kiedy islamskie organizacje terrorystyczne mogą mieć taki sam program jak kiedyś Czerwone Brygady. Dziwnym zbiegiem okoliczności członkowie CB zorganizowali wiele akcji sabotażowych i zamachów wymierzonych w służby policyjne, więzienia i koszary, twierdząc, że były skierowane przeciw symbolom państwa represyjnego i symbolom nierówności. CB atakowały również dziennikarzy, urzędników, prawników, członków związków zawodowych i partii politycznych. Atakowane były również partie lewicowe i komunistyczne.

LASÓW TRZEBA PILNOWAĆ JAK OKA W GŁOWIE !!! Jeśli będą się brać za lasy CAŁA POLSKA POWINNA STANĄĆ W OBRONIE!!! Ja pierwsza wyjdę , choćby i z łopatą. Lasy to żywiciele i naturalna wentylacja, świeże powietrze, to DOBRO NARODOWE!!! PILNUJMY LASÓW ZA WSZELKĄ CENĘ !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl