niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Akcja Platformy wyśmiana. Internauci pokazali cudeńka ostatnio "wybudowane"

Dodano: 17.01.2015 [10:47]
Akcja Platformy wyśmiana. Internauci pokazali cudeńka ostatnio "wybudowane" - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Internauci przypomnieli co stało się z „wygaszonymi” czy też „zrestrukturyzowanymi” zakładami. Platforma Obywatelska postanowiła odeprzeć atak robiąc swoją akcję nazwaną „wybudowane”. Dostali rykoszetem. W sieci przypomniano im rozmaite "cudeńka" i absurdy. „Warszawa - Londyn. Szlak jednokierunkowy #wybudowane” - czytamy na Twitterze.
 
Podczas, gdy rząd PO-PSL, pod osłoną nocy zlikwidował cztery kopalnie, internauci postanowili przypomnieć jak wyglądają tzw. „wygaszone” lub „restrukturyzowane” polskie zakłady. Zamieszczali na portalach społecznościowych dziesiątki zdjęć.
 
Platforma zareagowała własną akcją "wybudowane". Dostali szybką odpowiedź.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Straszne to .....

Dla Waszej wiadomosci. Glosowalem PRZECIWKO wejsciu Polski do Unii, glosowalem PRZECIWKO zdrajcom w wyborach tak tu w USA i namawialem innych do tego ale "i herkules dupa kiedy ludzi kupa"...... a szczegolnie KRETYNOW.....

Niestety z glupota jeszcze NIKT nie wygral......

Super, choć tu właściwie nie ma się z czego śmiać. Mówienie prawdy w oczy, na lemingi i ich PO, nie działa, ale porównanie z obciachem i wyśmianie, to to czego się najbardziej boją

i jeszcze satyra Vitka - o pigułce PO :))))

http://www.pomniksmolensk.pl/viewpage.php?page_id=86

jezu... chce stąd wyjechać...:C.

Polska to jedno wielkie CMENTARZYSKO PRZEMYSŁU (określenie autorstwa jednego z prawicowych dziennikarzy)
Nie o „wygaszaniu” ale jednak na temat, BO O KŁAMSTWACH i SZUSTWACH „ludzi” z pierwszych stron merdiów!
Kiedy patrzyłem na „twarze” (wypisz, wymaluj komitet PZPR) tych, którzy siedzieli za stołem razem z OWSIAK-OSZUSTEM w momencie, kiedy BANDZIORY OD OWSIAK-MAFII wyrzucali red. Rachonia, to nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy płakać, czy dać w pysk.
W praworządnym państwie każda organizacja zbierająca pieniądze na pomoc ludziom w potrzebie MA OBOWIĄZEK udostępnienia wszelkiej dokumantacji! MUSI WYKAZAĆ, że prowadzi UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ!
OWSIAK-MAFIA, której szefuje SYN PUŁKOWNIKA MO uważa, że może sobie robić co chce!!!
Pieniądze, które OWSIAK-MAFIA WYŁUDZA od okłamywanych przez tę mafię ludzi pod pretekstem zbierania środków na pomoc ludziom w potrzebie, TO ZASŁONA DYMNA, która ma służyć UKRYCIU faktu WYŁUDZANIA pieniędzy na FINANSOWANIE MAFIJNEGO BIZNESU ZBRODNIARZY I ZŁODZIEI z PRLu!!!
Jest jeszcze jeden cel przestępczej działaności tej akcji OWSIAK-MAFII: WERBOWANIE MŁODYCH i zagubionych ludzi i dzieci i wnuków przstępców z POstPRLu, żeby zrobić z nich nowe „kadry” BANDYCKIEGO POstPRLu!

I dalej ... Bandyci z PRLu, zomole, MO, ORMO, PZPR, ci którzy służyli ZSRR i pomagali temu śmiertelnemu wrogowi Polski w UTRZYMYWANIU NAS W JAŻMIE – ci wszyscy PARTYJNIACY, ci którzy byli w tzw. ludowym wojsku „polskim” – oni żarli i żyli na nasz koszt, biorąc pieniądze za to, że służyli ZSRR, pomagali WROGOM utrzymywać nas pod OKUPACJĄ – to ta nieukarana MAFIA UTWORZYŁA OWSIAK-BANDĘ i używa jako INKASENTA WYŁUDZANYCH OD BIEDNYCH POLAKÓW PIENIĘDZY – które finansują PRZESTĘPCZĄ DZIAŁANOŚĆ wymierzoną PRZECIWKO NAM I NASZEJ OJCZYŹNIE!
Ale ludzie się zorientowali i przestają dawać, dlatego OWSIAK-MAFIA jest teraz wspierana NASZYMI PIENIĘDZMI ale z PODATKÓW, bo sumy przekazywane przez firmy będące własnością państwa TO TEŻ NASZE PIENIĄDZE!
OWSIAK-MAFIA musi dostać w pysk! Walka z OWSIAK-MAFIĄ to walka o uczciwą Polskę!
Chesz pomóc, daj Caritasowi, który przeznacza 99% uzyskanych pieniędzy na pomoc potrzebującym!
Musimy doprowadzić do tego, żeby AFERA z OWSIAK-MAFIĄ została wyjaśniona a winni UKARANI!
OWSIAK-MAFIA TO ZAGROŻENIE DLA NAS I NASZEGO PAŃSTWA!
OWSIAK-MAFIA to komórka terrorystyczna na usługach POstPRL/ZSRR/Rosji, tam są ludzie wywodzący się wprost z PRL/ZSRR i którzy otrzymali zlecenie z Rosji na to, żeby tworzyć BOJÓWKI, które będą służyć ROSYSJKIM SŁUŻBOM, które działają na terenie naszego państwa a które ciągle potrzebują nowych ludzi do wykonywania ich zleceń!
OWSIAK-MAFIA TO ŚMIERTELNIE ZAGROŻENIE dla bezpieczeństwa i stabilizacji naszego państwa!
Serdecznie pozdrwiam Matkę Kurka i popieram w całej rozciągłości to co robi dla obnażenia rusko-prlowskiej mordy OWSIAK-MAFII!
I jeszcze jedno: lisy, durczoki, owsiaki i cała ta mafia TO SĄ WSZYSTKO AGENCI SŁUŻB PRLu, którzy byli i są na usługach MAFII POstPRL/ZSRR. To starzy agenci!!! NIE WOLNO IM UFAĆ!
A skąd ta moja pewność? Ano stąd, że myślą i działają jak bandyci i zdrajcy, nie potrafią uczciwie żyć!

poza tym to jest pralnia pieniędzy

Ja bym dodał zdjęcia KORODUJĄCYCH PO 2 LATACH ekranów na węźle Konotopa w Warszawie, ciekawe ile zapłacimy niebawem za wymianę tych i całej reszty ciągnącego się setkami kilometrów dziadostwa.

Ale już coraz głośniej słychać że dzieli mały kroczek od porozumienia,znów dostaną "tzw.głośno mówiący" jakieś gratyfikacje i obiecanki i znowu będzie powtórka z rozrywki.A przemysłu nie ma i o odbudowie nic nie słychać.

ja niewiem kiedy ludzie się obudza

chyba już nigdy

Wspaniale to ukazane , dobrze że ktos to robi , moze naród dostrzeże co osiagnelismy za tych rzadów
czyny czy puste słowa?

A teraz po co nam ta UNIA ? .. by nas bardziej zniewolic?
https://www.youtube.com/watch?v=YwmlmVq2H1A

Rodacy !
.
Jak długo można żyć w grotesce ?

To oni z nas się śmieją,że możemy się tylko pośmiać sami z siebie.Mają wszystko w swoich łapach i olewają jakieś memy internautów.Jest weekend i na pewno balują,bo kasę mają i nawet nie zaglądają do netu.

i jeszcze satyra Vitka - o pigułce PO :))))

http://www.pomniksmolensk.pl/viewpage.php?page_id=86

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl