niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Wczoraj zakazał krytyki PKW. Gdy to samo działo się na Ukrainie - "wyrażał zaniepokojenie"

Dodano: 20.11.2014 [09:48]
Wczoraj zakazał krytyki PKW. Gdy to samo działo się na Ukrainie - "wyrażał zaniepokojenie" - niezalezna.pl
foto: youtube.com
- Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów. To odmęty szaleństwa - grzmi prezydent Bronisław Komorowski, broniąc PKW, mimo kolejnych informacjach o rażących błędach i fałszerstwach wyborczych. Gdy dwa lata temu na Ukrainie opóźniało się ogłoszenie wyników - zadzwonił "zaniepokojony" do prezydenta Wiktora Janukowycza.

"Prezydent Bronisław Komorowski w niedzielnej telefonicznej rozmowie z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem wyraził zaniepokojenie opóźnieniem podania wyniku wyborów oraz mnożącymi się sygnałami o istotnych nieprawidłowościach w trakcie liczenia głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych." - to fragment oficjalnego komunikatu kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego z 4 listopada 2012 r.

Komorowski podkreślał przy tym, że "ostatnie wydarzenia na Ukrainie negatywnie wpływają na ogólną ocenę wyborów". Powodem oburzenia i zaniepokojenia był fakt, że Centralna Komisja Wyborcza Ukrainy w tydzień zdołała podliczyć 99,91 proc. głosów, ale cały czas nie miała wyników z części okręgów jednomandatowych.Wczoraj Bronisław Komorowski wyraził swoje oburzenie jakimikolwiek sugestiami fałszerstw wyborczych w Polsce i krytyką PKW. Każdego kto podnosi rękę na komisję wyborczą nazwał szaleńcem. - ​Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów. To odmęty szaleństwa - powiedział w krótkim oświadczeniu i opuścił konferencję prasową.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusi z Putinem opuscili Polske,a my sami nie wiemy jak i na kogo mamy liczyc,bo zawsze liczyl rosyjski srewer i bylo charaszo!

inspektor clouseau polskiej polityki

Teraz prezydent Ukrainy powinien się odwdzięczyć i wyrazić zaniepokojenie. Miał dzisiaj dobrą okazję.

zamknąć usta może kazać członkom swojej rodziny i pozalepiać taśmą im i sobie jadaczki, a nie robić ,,obory" jak mówi młodzież !

25 lat prawie wolności prawie prezydenta prawie RP (prl2), prawie wyborów. Po szkoleniu w Moskwie tych pkwianów. H D i kamieni kupa-jest wspaniale same sukcesy.

Red bull bull bull.
Chlupiąca lewatywa.

To my decydujemy a nie ty Komorowski. My też zdecydujemy się aby ciebie jednak pozbawić fotela prezydenta Polski. Ty masz nas słuchac a nie my ciebie.

PKW to jego ludzie, kształceni w ZSRR. To piewcy sierpa i młota i Komorowskiego. To oni na 100% zmanipulowali wybory aby Komorowski został prezydentem Polski, taki dostali nakaz z Kremla. A Polacy? szkoda słów. Ja nie chcę znać tych co głosowali na Komorowskiego, nie widzę ich, nie chcę z nimi rozmawiać, nie istnieją oni dla mnie, to nie sa moi Rodacy. Czuję do nich wstręt, widzę ich ogromną głupotę, choc niektórzy sa wykształceni i to jeszcze bardziej mnie przeraża - wykształcony ale matoł.

Skoro nie mogła wygrać PO to niech wygra PSL- stwierdził wybraniec i udał się do wiązania kotylionów.Przecież każdy musi realizować się w tym w czym jest najlepszy.

....

....

... w Tworkach !

Bo to jest ogromny "bul" dla Polski i Polaków , mieć takiego mało rozumnego pRezydenta ... Już ktoś wcześniej to napisał , że w wyborach prezydenckich pierwszym krokiem w rywalizacji , powinno być dyktando z języka polskiego , wtedy "bula" mielibyśmy z głowy ...!

Te wszystkie "sondaże" wskazujące na znaczne poparcie dla Komorowskiego to jedna wielka bzdura! Ten człowiek nigdy nie powinien objąć funkcji Prezydentem RP.

Od dłuższego czasu nasz kraj jest w odmętach, gdzie tłuste medialno-rządowe
szczupaki łowią otumanione rybki.

Czytam te komentarze i widzę wielkie mądrości, piszecie, bo wszyscy czujemy się oszukani i upokorzeni przez władze i PKW. Ale budujące dla mnie jest to że nikt z was nie poddaje się propagandzie i poszukuje prawdy. A prawda jest taka że NARÓD jest suwerenem a to znaczy że wszystko może, i słowa nawet prezydenta nic nie znaczą, bo MY WYBORCY MAMY GŁOS, a ten GLOS ŻĄDA UNIEWAŻNIENIA FAŁSZYWYCH WYBORÓW.

VIKI
To wszystko prawda...ale dla wszystkich chyba stało się jasne, ze ONI władzy w wyniku wyborów władzy nie oddadzą...
Niestety to Naród musi wyjść na ulice i zmieść z powierzchni polskiej ziemi zdrajców i zaprzańców...

Ten rezydent żyrandolowy to jakiś żałosny pajac jest.Naród Polski jest suwerenem we własnej sprawie,a nie namiestnik Moskwy na Polskę

Przecież widać , Dziadzia co dziennie z rana robi lewatywę to ta oślizła kreatura papla jęzorem. Swoja droga jak go wybrali nikt nie wyszedł na ulice. Świadczy to o świadomości społeczeństwa.

przejął berło po władcy II Japonii Bolku I Ubekistańczyku, Aleksandrze I Zataczającym Się Wiecznie, władcy II Irlandii Donaldzie Kłamliwym ..

oni też uważali, że są POLSKĄ, że im wszystko się należy, a co ? dlaczego nie ? jak królować, to królować

he he he he he he

kogo normalnego wogole obchodzi co ta smierdzaca ruska onuca ma do powiedzenia ? marionetka w dodatku debil i analfabeta . tfu !

Komorowski z twarzy wygląda jakby miał już zaawansowane stadium Alzheimera.
Czemu nikt nie rozmawia o stanie zdrowia prezydenta ?

Ten buc najbardziej boi się odpowiedzialności za zbrodnie smoleńską. W demokratycznym kraju ten buc stanąłby już dawno przed Trybunałem Stanu tak jak pozostali winowajcy.

Panie prezydent, to NARÓD jest suwerenem! NARÓD mówi: NIE MA ZGODY NA SFAŁSZOWANE BEZCZELNIE WYBORY !!!
Kumasz????????

Polska nierządem stoi, hipokryzja tzw. prezydenta, który jest zięciem ubecko - stalinowskich zbrodniarzy

Takiego ignoranta, prymitywa i po prostu...buraka zwyczajnego, jeszcze w polskiej polityce nie był...Ludzie, ocknijcie się i wytnijcie go w wyborach...

komuchruski nie jest Polakiem on tylko lubi bigos ale tylko koszerny ....

SOBOWTÓR JANUKOWYCZA!!!!

Moim Prezydentem juz jest Andrzej Duda, drugim faworytem jest Witold Waszczykowski a Trzecim Pan Szczerski,nast ępni to Kownacki i wielu ,wielu innych z PIS.Niech gromy walą,ale nic mnie juz nie przekona do złodziejskiej i metodami oszustw w głosowaniach PO i PSL. Musimy ich dorwać i rozliczyć,każdy prawie z tych lub ukrytych pod innymi nazwami ma za uszami.Ludzie sie boja powiedzieć,bo boją sie o pracę,i zemsty.

Bardzo się boję o Polskę! a jeszcze bardziej obawiam się,że nasi koalicjanci PO-PSL tak jak "zielone ludziki " na Ukrainie są nie do usunięcia i nigdy nie zrezygnują z zajmowanych miejsc.Wielkim złem,które dotyka uczciwych Polaków jest takie podejście prezyd.Komorowskiego( może to bliżniak Janukowycza?) do zaistniałej sytuacji!.Polacy już wiedzą,że Polska to "d...a i kamieni kupa" a teraz do czego ta sytuacja może doprowadzic?-- oby nie do drugiej Ukrainy!!!!.

Rezydent czy szatniarz z Misia-co mi zrobicie DURNE POLACZKI!!!!!!

BUC = bardzo uwiklany ciec

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl