niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Wczoraj zakazał krytyki PKW. Gdy to samo działo się na Ukrainie - "wyrażał zaniepokojenie"

Dodano: 20.11.2014 [09:48]
Wczoraj zakazał krytyki PKW. Gdy to samo działo się na Ukrainie - "wyrażał zaniepokojenie" - niezalezna.pl
foto: youtube.com
- Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów. To odmęty szaleństwa - grzmi prezydent Bronisław Komorowski, broniąc PKW, mimo kolejnych informacjach o rażących błędach i fałszerstwach wyborczych. Gdy dwa lata temu na Ukrainie opóźniało się ogłoszenie wyników - zadzwonił "zaniepokojony" do prezydenta Wiktora Janukowycza.

"Prezydent Bronisław Komorowski w niedzielnej telefonicznej rozmowie z prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem wyraził zaniepokojenie opóźnieniem podania wyniku wyborów oraz mnożącymi się sygnałami o istotnych nieprawidłowościach w trakcie liczenia głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych." - to fragment oficjalnego komunikatu kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego z 4 listopada 2012 r.

Komorowski podkreślał przy tym, że "ostatnie wydarzenia na Ukrainie negatywnie wpływają na ogólną ocenę wyborów". Powodem oburzenia i zaniepokojenia był fakt, że Centralna Komisja Wyborcza Ukrainy w tydzień zdołała podliczyć 99,91 proc. głosów, ale cały czas nie miała wyników z części okręgów jednomandatowych.Wczoraj Bronisław Komorowski wyraził swoje oburzenie jakimikolwiek sugestiami fałszerstw wyborczych w Polsce i krytyką PKW. Każdego kto podnosi rękę na komisję wyborczą nazwał szaleńcem. - ​Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów. To odmęty szaleństwa - powiedział w krótkim oświadczeniu i opuścił konferencję prasową.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusi z Putinem opuscili Polske,a my sami nie wiemy jak i na kogo mamy liczyc,bo zawsze liczyl rosyjski srewer i bylo charaszo!

inspektor clouseau polskiej polityki

Teraz prezydent Ukrainy powinien się odwdzięczyć i wyrazić zaniepokojenie. Miał dzisiaj dobrą okazję.

25 lat prawie wolności prawie prezydenta prawie RP (prl2), prawie wyborów. Po szkoleniu w Moskwie tych pkwianów. H D i kamieni kupa-jest wspaniale same sukcesy.

Red bull bull bull.
Chlupiąca lewatywa.

....

....

... w Tworkach !

Te wszystkie "sondaże" wskazujące na znaczne poparcie dla Komorowskiego to jedna wielka bzdura! Ten człowiek nigdy nie powinien objąć funkcji Prezydentem RP.

Czytam te komentarze i widzę wielkie mądrości, piszecie, bo wszyscy czujemy się oszukani i upokorzeni przez władze i PKW. Ale budujące dla mnie jest to że nikt z was nie poddaje się propagandzie i poszukuje prawdy. A prawda jest taka że NARÓD jest suwerenem a to znaczy że wszystko może, i słowa nawet prezydenta nic nie znaczą, bo MY WYBORCY MAMY GŁOS, a ten GLOS ŻĄDA UNIEWAŻNIENIA FAŁSZYWYCH WYBORÓW.

VIKI
To wszystko prawda...ale dla wszystkich chyba stało się jasne, ze ONI władzy w wyniku wyborów władzy nie oddadzą...
Niestety to Naród musi wyjść na ulice i zmieść z powierzchni polskiej ziemi zdrajców i zaprzańców...

kogo normalnego wogole obchodzi co ta smierdzaca ruska onuca ma do powiedzenia ? marionetka w dodatku debil i analfabeta . tfu !

Ten buc najbardziej boi się odpowiedzialności za zbrodnie smoleńską. W demokratycznym kraju ten buc stanąłby już dawno przed Trybunałem Stanu tak jak pozostali winowajcy.

Polska nierządem stoi, hipokryzja tzw. prezydenta, który jest zięciem ubecko - stalinowskich zbrodniarzy

SOBOWTÓR JANUKOWYCZA!!!!

Moim Prezydentem juz jest Andrzej Duda, drugim faworytem jest Witold Waszczykowski a Trzecim Pan Szczerski,nast ępni to Kownacki i wielu ,wielu innych z PIS.Niech gromy walą,ale nic mnie juz nie przekona do złodziejskiej i metodami oszustw w głosowaniach PO i PSL. Musimy ich dorwać i rozliczyć,każdy prawie z tych lub ukrytych pod innymi nazwami ma za uszami.Ludzie sie boja powiedzieć,bo boją sie o pracę,i zemsty.

Bardzo się boję o Polskę! a jeszcze bardziej obawiam się,że nasi koalicjanci PO-PSL tak jak "zielone ludziki " na Ukrainie są nie do usunięcia i nigdy nie zrezygnują z zajmowanych miejsc.Wielkim złem,które dotyka uczciwych Polaków jest takie podejście prezyd.Komorowskiego( może to bliżniak Janukowycza?) do zaistniałej sytuacji!.Polacy już wiedzą,że Polska to "d...a i kamieni kupa" a teraz do czego ta sytuacja może doprowadzic?-- oby nie do drugiej Ukrainy!!!!.

BUC = bardzo uwiklany ciec

Ludzie zrozumcie: Rezydent Bul Komorowski broni fundamentów obecnego USTROJU!!! Broni jak bull. Podstawą systemu jest slogan: Wybory są wolne. Możecie głosować na kogo chcecie ale i tak wygrywają ci, których UKŁAD=dawne SB+WSI+KGB+Parcia Matka(KPZR)potrzebuje i promuje. Według dyrektywy towarzysza Lenina: Nie ważne jak głosują, ważne, KTO LICZY GŁOSY. Dlatego przejęcie władzy w PRL II przez PiS jest niemożliwe na drodze pokojowej!!! ZROZUMCIE!!! i przestańcie się modlić i lamentować. Czas na działania bardziej drastyczne.

Bul jest tak samo dopompowywany przez sondaże i PKW jak koalicja rządząca. To jedna wielka ściema. Dlatego jego wypowiedzi są tak bezczelne i zajeżdżają totalitaryzmem stalinowskim. Do chóru dołączył dzisiaj Zoll , który założył , że Polacy to stado baranów. Panie zoll czas na emeryturę lub wypad do ciepłych krajów. KOMPROMITACJA TYTUŁU PROFESORSKIEGO. Tak się zeszmacić może tylko ktoś na kogo służby sporo mają......

I pomyśleć, że w swych deklaracjach miał być prezydentem wszystkich Polaków.
No, poleci poparcie, poleci! tak z 10 pkt proc. najmniej.
A ponieważ sytuacja w kraju się pogarsza, to przerżnie się następne wyborki, oj, przerżnie.

Cóz innego można oczekiwać po wnuku Osipa Szczynukowicza - carskiego rezuna. Aż dziw ilu jest pachołków moskwy, że takie coś wybrano na Pana Prezydenta.

Tam gdzie niema uczciwych , wolnych , wyborów - głosowań , demokracja nie istnieje.

W świetle wypowiedzi i zachowania pana komoruskiego , wiarygodność jego wyboru na Prezydenta jest żadna.

Jaki prezydent takie wypowiedzi,dla nich to przecież standard.Takiego standardu nie posiadają nawet kraje tz.III go świata,chyba że Korea Północna!!!!! Ciekaw jestem jak naprawdę wyglądały wybory prezydenckie komorowskiego???????????

Morda tego WSIowego zdrajcy mówi sama za siebie. Agenci ze służb układają mu przemówienia bo ten nieuk nie dobrać takeigo słowa "odmęty szaleństwa". Komoruski to burak i śmieć, wstawiony celowo na fotel prezydenta żeby nim łatwo sterować. TO marionetka kremla. JEden taki uciekł do unii, tuskoland pierd..... Przyjdziemy po ciebie tuskojebcu i na kupie gnoju pojedziesz na sybir.

A co on na tym zdjęciu taki jakiś wystraszony, jakby go mieli zdjąć.

Po PSL i Komoruski
Całe te resortowe dzieci i ich sługusy co otrzymujà
profity spore nigdy nie oddadzą władzy
Czy tego nie widać - pozostaje w takich okolicznościach majdan 2
Lecz Polacy nie są gotowi
To wszystko staje się obłędem i mamy rozbiór 5

on nie jest taki głupi, tylko rżnie głupa. to agent ruski, legendowany na opozycjonistę...przypomnijcie sobie zachowanie tego człowieka przed i po Smoleńsku...

Zakazywać to on może swojemu kaszalotowi a nie Polakom!!!!

A może warto pomyślec o zmianach w k.k.? I traktować wszelkie fałszerstwa z kartą wyborczą tak jak traktuje się fałszerstwa pieniądza i papierów wartościowych? Art. 310 § 1 k.k. kara - pozbawienie wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo 25 lat pozbawienia wolności. Jest to "ZBRODNIA". Może to zmusi choć trochę do refleksji : czy warto. Jak dla mnie, karta do głosowania w dniu wyborów jest wartością, jest papierem wartościowym.

Szaleństwo odmendy.

Kompletny brak obiektywizmu! Manewrowanie słowem i decyzjami! Prezydent państwa powinien być ponad podziałami!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl