niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Jak szpieg wszedł do Sejm? Przepustkę wystawiła pracownica biura Palikota

Dodano: 25.10.2014 [17:12]
Jak szpieg wszedł do Sejm? Przepustkę wystawiła pracownica biura Palikota - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Prawnik Stanisław Sz., który usłyszał zarzut szpiegostwa, bywał w Sejmie, ale jak mu udało się wejść? Straż Marszałkowska ustaliła, że przepustkę wystawiła Magdalena N., pracownica biura klubu Twojego Ruchu.

O nowych faktach w aferze szpiegowskiej pisze fakt.pl, który ujawnia, że Stanisław Sz. wszedł do Sejmu 14 marca tego roku. Właśnie dzięki przepustce załatwione z biurze partii kierowanej przez Palikota.

"Ustaliła to bezsprzecznie Kancelaria Sejmu na podstawie rejestrów Straży Marszałkowskiej" - pisze fakt.pl.

Kancelaria Sejmu zaczęła poszukiwać winnego zamieszania, gdy tylko wyszło na jaw, że zatrzymany dwa tygodnie temu Stanisław Sz. był w Sejmie. Przejrzano rejestry prowadzone przez Straż Marszałkowską i dzięki temu ustalono kto wystawił przepustkę dla prawnika-szpiega. Okazało się, że to pracownica biura prasowego klubu Twojego Ruchu Magdalena N.

Posłowie Twojego Ruchu zaprzeczają.Sprawdziliśmy wszystkie nasze rejestry, nie ma tam informacji o wejściu tego pana – mówi "Faktowi" rzecznik klubu, poseł Andrzej Rozenek.

W Prokuraturze Apelacyjnej w Warszawie rzekomo zaplanowano przesłuchanie Magdalenę N.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jeśli miał na plecach wywieszkę KELNER to co miała kobieta zrobić? Zakochała się i teraz płacze. Kelnerów z moskwy przecie mamy kochać bo to przyjaźni słowianie...

https://www.youtube.com/watch?v=vqXj-pieVkk Kraków.Nasi kandydaci w nadchodzących wyborach.

A czy to nie palikociarnia w 2012r. pisała list do Putina o niekwestionowanej przyjaźni polsko-rosyjskiej?

swinski ryj vel palikut przebywa w towarzystwie urbana ,kiszczaka ,to czlowiel FSB-ciagle na stanowisku,a jesli GRU WSI SB FSB to bratanki od starej matki i kochanki ZSRR.rezydent belwederu czlowiek WSI wspolpracownicy to samo ,to po co jeszcze szpiedzy ,szpiedzy to prezydenci polski -jeden jedyny Lech Kaczynski nigdy nigdy nie byl agentem, czysty nie ubabrany w czerwonym w blocie ,reszta to czerwone swinie ubabrane poryja w czerwonym blocie.Ten niby agent ,to tylko wspolpracownik komoruskiego kwasniewskiego milera palikotow JKM no nie tak?jak to tylko tak.

Jest powszechnie znane, , że działacze z TR-epa często przebywali w specjalnym ośrodku na Wzgórzach Wałdajskich pod Niżnym Nowgorodem ( d. Gorki)

nowa ustawa w Dumie - zalegalizowano ataki zielonych ludzików, Rosja przygotowuje się do nowej wojny hybrydowej!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5974

Jakies kiepskie zarty a najpewniej ciag dalszy jaselek dla ludu, jak to sie sciga, pracuje,...jaka to nowa jakosc nastala wraz ze "zmiana rzadu".

PO co szpiedzy jezeli informacje mozna miec z zainstalowanego przez siebie oprogramowania? Juz wiedza co dokladnie POinstalowala ta ruska spoleczka..?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl